Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:40:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221903 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #585 -: януари 22, 2016, 09:59:56 »

Ох от сутринта сте се развихрили, нямате изчитане  girl_impossible

Тони, ама от какъв зор ще ви гледа как ядете  crazy
Фани, много се хиля с теб всеки път lol Ама няма да се съглася, че ученето на езици е модерно...по-скоро е необходимо ако искаш да си намериш някаква смислена работа  blum
Али, като те слушам с твоята Мария колко трудно се разделяш ми се къса сърцето ама както вика Ина айде да проимаме и ние и ще си говорим пак  blush
За това заведение в Стара Загора - какво да ви кажа, живеем в демократична държава, не съм гледала репортажите и какво са се обяснявали ама със сигурност собствениците си имат сериозна причина за това решение, пък СЗ е голям град, заведения един куп, има и други места където може да си заведеш детето  smile Аз също не виждам причина след 20-21 часа да мъчиш децата да киснат с теб в някое заведение или МОЛ (това ми е билната тема откакто се нагледах на заспиващи по количките или табуретките в магазина деца, докато майките им вършеят за нови парцали) и да се изнервяш допълнително, пък и тях де  pardon

Сутринта по радиото казаха, че ще се побсъждат промени в кодекса на труда годишният платен отпуск да се увеличи от 20 на 25 дни  Girl_hide А дано!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #586 -: януари 22, 2016, 10:17:07 »

Доб утро!
Али, аз ненапразно казвам, че не искам да съм по- млада от 40 години /малкият  тогава е бил на 6/ и да мъкна деца по детски градини Wink Никога не сме имали кола, с големия почвах работа в 8, ама като учителка после с малкия в 7:30 трябваше да съм усмихната и красива за първия час. Та и по тези причини стисках дупе и ги гледах до три blum. Зими и тогава е имало...Проклинах си и майчиното мляко и сама си се чудех с какъв акъл съм родила второ, като много добре съм знаела какво е. Хехе, с леко припомняне, малкият е набор 88, баш по най- яките кризи без храна, ток и бензин дори и за обществения транспорт. Да не се пързаляме, ботушите ги замотавахме в парцали и газехме в по- дълбоките преспи. Имах и една голяма чанта с резервни дрехи от- до за смяна, че от бързане, мокрене и стискане да не паднем ставахме вир вода.
Еми споделяш си времето, да знаят и те, че снегът не е само снежни човеци и пързалки и има причини да го мразим smile Пък и докторите тогава не даваха болнични nea
Фани, защо са ти казвали Янче?. Хехе, сега ги водят по фолк, едно време - на дискотека. Най- близкото приятелче на малкия пък редовно участваше в нощните събирания на родителите си и с голям ентусиазъм разказваше мръсни вицове и пиянски истории.  shok Живееше им се на хората, как да завържеш млад и кипящ човек на 22- 25 да седи мирно и тихо вкъщи да чете книга или да слуша класическа музика, щото детето му трябва да спи? Майка ми и баща ми се разчекваха от ходене по гости, но си имахме баби вкъщи. Сега държим да живеем отделно, бабите учат децата на лоши работи и ходят до дълбоки старини да печелят пари, щото пък младите имат заеми за изплащане и не могат да помагат...И си заформяме един омагьосан кръг без изход.
Ало, бременните, специално за вас е, малко да ви стресна, че нещо съвсем се отпуснахте Wink


* 12311118_876246219159865_3665744292332271083_n.jpg (41.9 KB, 480x720 - видяно 136 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #587 -: януари 22, 2016, 10:32:24 »

Оххх Свеки верно бая сме се разглезили, вярно, ама сега нищим по разни теми врели-некипели, ама после друго ще запеем сигурно  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #588 -: януари 22, 2016, 10:35:51 »

Свекс, снощи понеже подех да чета историята на Шанел, без да съм довършила "На изток от Рая" и предвид коментарите за Кати.. Колкото и негативен персонаж да е, на мен именно това да чета за извратения й мозък и начинът, по който смазва хората психически, а същевремнно и физически, ми прави книгата толкова интересна. Книгата без Кати на мен не би ми била интересна в никой случай  pardon Марак още да не проумявам, как хората се раждат с това зло, едни успяват да го притъпят и то да не е с тях 24/7, а у други взема превес...  huhhuh.gif

По другата тема.. Моята приятелка е дете на родили, на които им се живееше и още продължават да живеят с пълна пара.. Гледаше я баба й.. Ето сега изкревената й представа за бременността, раждането и отглеждането на дете  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #589 -: януари 22, 2016, 10:44:25 »

Еми и аз имам детски спомени да умирам за сьн, изкривена вьрху табуретка, в запушена стая пьлна с вьзрастни и Николай Петров да се дере на китарата "Заспали чувства", но не виждам да ми е повлияло негативно на майчинството, но може и така да е, ама да не си давам сметка.

Много пьти сьм казвала, ама пак да подчертая само един фактор не може да бьде определящ . Винаги е сьвкупност това, което ни прави каквито сме  good

ПП. "Заспали чувства" я мразех в продьлжение на години  girl_haha
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: януари 22, 2016, 10:50:21 »

Ти поне си била с вашите, Ина.. Те я зарязваха винаги при баба й.. В момента баба й й е като майка.. То може би не само това е основно и определящо при нея, но между тях си има пропаст.. Те винаги са си били двамата, а тя с баба си  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: януари 22, 2016, 11:00:18 »

Добро утро!

Али, разбирам какво ти е, макар и без да съм още баШ мама. Винаги съм си мислила, че това е труден период за всяка майка и изобщо не ми е странно защо и ти се чувстваш по този начин.  air_kiss

Фани, стискам палци за проекта.  Good luck

Тони, наистина са много сладки тия чашки.  good

Свекърва, много ми хареса почерпката ти.  Torte give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #592 -: януари 22, 2016, 11:12:28 »

С един ден закьснение, но

ЛУД СМЯХ В САНДАНСКИ! Млада булка роди в шивашки цех, таткото припадна. Видео тук:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=731368576964948&id=100002754360134&__mref=message_bubble
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #593 -: януари 22, 2016, 11:23:33 »

Тони, бива ли баш с чаши да ме блазниш. Ще ги гледам след малко, че чаткам един договор. Ще гледам и да не искам да купувам.. Нали е чудо вкъщи с чаши. Да взема един бар да отворя поне.
Да,на времето сме дремали по запушени стаи, надвикващи се възрастни и подобни песни я на китара, я на акордеон.... И до ден днешен Хисарския поп пее подобни!
При нас шашкащото е реакцията на малката. Моите емоции кучета ги яли Wink
Ееее, това ще го гледам после!!!! Ама не е честно, някои сме на работа.... Хахаха
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #594 -: януари 22, 2016, 11:27:31 »

Само аз ли не разбрах за какви чаши иде реч  huhhuh.gif
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: януари 22, 2016, 11:34:19 »


 Сега държим да живеем отделно, бабите учат децата на лоши работи и ходят до дълбоки старини да печелят пари, щото пък младите имат заеми за изплащане и не могат да помагат...И си заформяме един омагьосан кръг без изход.

Свекърва, както винаги много добре си уловила есенцията good

Бих допълнила само, че бабите ходят до дълбоки старини да работят, не само, за да плащат заемите на младите, ами за да оцеляват и да си плащат своите собствени заеми и съвсем не бленуват за пенсия, защото колкото повече наближава, толкова повече се чудят как ще оцеляват като дойде това време......
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #596 -: януари 22, 2016, 11:40:06 »

И аз връщах за тия чаши,ама схванах...
Значи това,на което винаги съм се дразнела,че имам-възрастни родители си е било мой позитив.Майка ми е била на 35 като ме е родила,татко е бил на 37.Никога не са ме оставяли на никого,но и не са ходели кой знае къде.Сега пък татко е пенсионер от около 10-тина години като преди 3 спря да работи окончателно,а майка лятото ще се пенсионира-та имаме и очакващи баба и дядо,на които няма да им пречи да гледат внучето за малко. Аз,ако и да съм на 25,ми вече никъде не ми се ходи,на бар не съм била от по-миналата пролет и то мрънках да си ходим. Всички приятели са с деца и те гледат набързо да се видим,най-добре на домашно и в 11 всички сме окапали,ако въобще има шанс да останат до толкова при положение,че са намерили гледачи. Само се бъзикам с ММ,че нашето докато се роди приятелите ще са изгледали техните и ще вилнеят,ма каквото стане...като дойде ще го мислим.
Али,ще изчакам да си излееш душата,но те разбирам и ти пращам моралната си подкрепа.
Свекърва,а така плаши ни,плаши ни,че ние още мислим,че всичко дето лети се яде Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: януари 22, 2016, 11:54:56 »

И на нас вече не ни се излиза така, както преди. Всеки работи, изморен е и гледа да излезе за малко и да се прибира набързо, защото на другия ден е на работа. Минаха ни най-лудите години, когато не се спирахме. Лятото е по-различно. Сега зимата никъде не ми се мърда, пък още по-малко по някакви заведения. Пълна скука...
Ама това си е до човек. На Влади сестра му е на 30 и не се спира. Има дете, но винаги, когато има възможност е навън - по кафета, обича да ходи на дискотека (аз вече трудно се навивам, пък сега хептен). Тя просто си е хипер активен човек и не може да стои на едно място. Не знам дали някога е седяла да изгледа един филм дори. От къде толкова енергия в тази жена, не знам.  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #598 -: януари 22, 2016, 11:58:20 »

За чашите не разбрах и нямам време да се врьщам, че имам проби…

Ама да кажа, че мен баба ме е гледала от 7мес до 5,5год. Не за да ходят нашите по купони, а защото са били студенти в Габрово.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: януари 22, 2016, 12:25:09 »

За чашите - Тони от известно време гледала някакви чаши във фейсбук и е абсолютно, тотално влюбена в тях. Беше пуснала снимка и линк към една страничка във фейса. Туй то...  blum

В моя град пак са се разписали и то пак с не хубави новини. Опит за убийство на един от местните бизнесмени. Баща ми преди години работеше при него. Човека е в критично състояние.  nea

И обрат по случая с 18-годишния Тодор. Как може чак пък толкова в двете крайности да са мненията? Вече не знам на какво да вярвам.  huhhuh.gif Даже се говори, че ще има протест, ама този път в полза на двамата братя.  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines