Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 06:38:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222035 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #495 -: януари 19, 2016, 12:46:19 »

Лоли, ама сте ми сладури  heart Чакам клипчето и аз  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: януари 19, 2016, 12:51:13 »

Скай, няма драма.. Отивам при нова гинеколожка и тръпна в очакване.. Реално съм наясно, че няма как от един преглед да каже УРА, всичко е 6точки, защото според мен си трябват много по-задълбочени изследвания, че да кажеш на някой човек, че е здрав, но просто се надявам да мине добре и да няма проблем  pardon  Wink


Али, кога започна да ходиш на работа, кога по късни доби стоиш  beating

До сега нямахме ток.. Пускаха и го спираха 10тина пъти.. В резултат при първото пускане за 20тина секунди се появи ужасна искра до мен.. После компютъра ми отказа и се моля да не е безвъзвратно, защото ще ми замине ЦЯЛАТА информация!!!!!!  girl_impossible girl_impossible girl_impossible cray Ще се гръмна.. Занесохме го в сервиз и ще чакам присъдата.. Ще се наложи да не си тръгвам никога от работа, докато не приключа годината ОТНОВО  diablo Миналата година по това време ми се случи нещо подобно.. дънната платка ми изгоря, но тогава нямаше чак такъв проблем, предвид, че с нищо не бях готова  crazy

Честит рожден ден на мъжлето ти, Лоли! Да е жив и здрав, скоро да го направиш татко  blum  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: януари 19, 2016, 15:59:15 »

Е...по тоя повод, аз ходих около повече от година при един...ВСИЧКО беше наред...докато след повече от година при него (не коментирам годините преди това по други доктори) най- накрая ми назначи цветна снимка и се видя какъв е проблема. След което ми каза - о да, аз предполагах, че е така.

И се пита в задачата - като си толкУ умен и предполагаше, че е така, не можеше ли да ме пратиш по- рано? Че после ми обиждаше и мъжа, колко "интелигентен" бил, щото не ми давал да си махна тръбите, които така или иначе в моя случай не вършели никаква работа. Пък то по- скоро аз не исках да се оперирам, а се оправдах с него...И така де, и тоя смених и отидох на поредното място...където ми обясниха, че на тоя етап няма нужда да си мправя никакви операции, и че навън вече цветната снимка не се смята за много сигурно нещо...и още много неща де...ама pardon Аман от докторЯ. Както казва мацката от йогата - нашето здравеопазване е всъщност болноопазване, защото е най- важно да ни държат БОЛНИ, а не здрави ;-)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #498 -: януари 19, 2016, 16:48:25 »

А добър ден и за много години. Понеже ме "обвиниха" и с право в отсъствие да взема да ви поздравя лично smile

Ама като гледам таман на време се връщам, старите муцуни са още тук. Книгите са същите smile Скай, Свекс - приятно ми е да ви засека отново.  Дами, да не ви изброявам поименно - радвам се на свежеите нови попълнения smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: януари 19, 2016, 17:06:38 »

Отчет на мястото, където трябва, че може не всички да искат да четат  Wink
Kiwi, добре си ни дошла/завърнала smile  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: януари 19, 2016, 18:25:58 »

Здравейте smile

Много ме забавлявахте с различните ви годишнини. Аз първият секс с ММ го помня, даже съм казала, че туй да го броим за начало (макар, че после имаше и други начала). Обаче и двамата не помним кога ми е предложил да се оженим. Ама така е като не се постара малко поне хихи

Аз ако някога напиша дисертацията, и аз ще съм написала книга Wink

О, Киви, добре дошла. Обикновено всички се забръщат по един повод - да те чакаме ли в бебешките теми? Wink

А я кажете, тези които сте чели На Изток от  рая - там за добро и зло ли става дума, неща като Снежната кралица на Андерсен (не знам за какво точно става дума, извинявам се ако ми е тъп въпроса, служебното момиче се чудеше за това)

 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: януари 19, 2016, 18:54:27 »

И за добро и за зло.. И за прости взаимноотношения между хората, ама много прости в смисъл.. лесни и по прям начин.. И за много сложни и навързани.. Доста е интересна. Сакън, че са ми останали 100стр и все не успям да почета.. Ама с тия гостита-мостита..

Днес правя онова с бутер тестото от темата за готвене, че съм заобещавала на Илиян от 2 седмици и от утре салатки и 90-дневната диета, от която преди 2 години бях безкрайно доволна  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #502 -: януари 19, 2016, 20:28:54 »

Киви точно за теб си мислех, когато писах за "Майките" heart heart heart. Дали наистина се връщаш по причините, споменати от Панди Wink Ако отречеш, без съмнение е точно това Wink Предният път така добре защитаваше тезата, че и не помисляш за деца, че чак като видях снимки ми светна лампичката, хаха. Иначе щях да твърдя, че си откраднала някое роднинско бебе да се изфукаш във ФБ.
Много се радвам, направо ми стопли сърцето. Надявам се да предизвикаш интересни разговори, че нещо сме зациклили в манджи и секс, като по- неутрални и непредизвикващи спор теми sad
Панди, повечето умни глави сравняват образа на Кейт с Алиса, не с този на Снежната Царица - като човек, който не знае какво иска, защо го иска и как го иска, попаднал в неразбираем свят от морални порядки, противоречащи на личните му разбирания за нормалност. Без съмнение за мен става въпрос за Злото, дори за Злото, което не можем да разберем, че е Зло, защото така сме родени. Но пък в последните редове на книгата е казано "Ти можеш!" и значи, че все пак човекът има избор и може да открие Доброто, заложено в него. Книгата съм я чела два пъти - като млада и после към 40-те. И ако към други известни произведения като Анна Каренина, Червено и Черно, Малкият принц и др. мнението ми се е променяло с годините, то тук е винаги ми е идвало да въздъхна /като Маканина: "Боже, колко мъка има по белия свят!"/ Боже, колко зло има по белия свят! Ама въздъхвам с оптимизъм, щото така го мисли умиращият герой Wink. Иначе моят оптимизъм е известен с препратка към съответния виц. Но момичето е младо и влюбено /служебното/, та то може да реши, че става въпрос за Доброто, по причина, че главната героиня след толкова сторени злини загубва всичко и стара, болна и грозна се самоубива. Мисля, че няма верен отговор, въпрос на личен поглед. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: януари 20, 2016, 08:48:28 »

Добро утро smile

Аз обикалям чуждите компютри и се "помотвам", истински се надявам да ми оправят моя и да няма проблем..  girl_impossible

Наистина сме забили и имаме нужда от нови сили smile

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #504 -: януари 20, 2016, 09:04:36 »

Добро утро  give_rose Само казвам добре дошла на Киви Wink Нямам какво да ви се обяснявам, освен че е страшен студ навън  girl_impossible Довечера с ММ сме на среща с колегите от уни, нямам търпение да ги видя  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #505 -: януари 20, 2016, 09:23:26 »

Добро утро!
Днес е сряда, не се сяда /от работа или просто се лежи само?/ crazy Попаднах на забавен профил във ФБ и доста се похилих.
Заради "На изток от рая" цяла нощ мислих и размислях...Естествено, нищо не измислих и реших да я прочета на съвсем дърти години пак, може да я погледна с други очи. Харесва ми сравнението със Снежната Царица - тя също е красива физически, а грозна душевно. Но пък е къде къде по- безопасна, само вледява сърцата на хората и ги прави безчувствени и свои подобия. А Кейт и това не иска, тя просто ги унищожава по крайно жесток начин crazy Ужас някакъв, дано никога никой не срещне такъв човек. Дали е болна, може ли да се излекува и изобщо...Ей такива работи не ме оставиха да спя.
Отгоре на всичко намерих и на Фани Кьосемката и сега направо сглобявам пъзел. Едни части ги има на руски, други на български и руски, трети - само на турски. За номерацията да не говорим, всичко е супер объркано. За разкош има и трейлъри, та хептен да се замотам. Има няколко сюжетни линии за следене, ама ако хванеш по една да търсиш следващата част, загубваш логичното развитие на другите. Почти стигнах до извода да гледам всичко в реда на листата и после да си изясня последователността. Ама красиви жени и смугли мъже heart heart heart, само това ми стига.
Хайде, който работи, да работи! Аз хич и няма да излизам днес, ще си кютя заслужено след 38 години трудов стаж smile
ПП В предния пост става въпрос  за Моканина от "По жицата", сбъркала съм буквата. Панди, май бебе със забръщане няма да стане Wink, най- сигурна си е мисионерската поза Wink


* 1474551_511254822386702_5679646153765241126_n.jpg (16.98 KB, 507x426 - видяно 114 пъти.)
« Последна редакция: януари 20, 2016, 09:29:03 от svekarva » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #506 -: януари 20, 2016, 09:27:49 »

Добро утро. smile
Силни палци за моя човек!!! Вчера се обадили от една обява за работа, за която пускахме СВ....най-накрая по специалността муууууу. Беше отишъл на интервю, явно първия поглед е направил добро впечатление и го викат днес от 9:30 да види реално в какво се изразява работата и ако взаимно се харесат, да го назначат. Преди малко го изпратих и съм толкова въодушевена и щастлива...и силно искам да бъде удовлетворен най-накрая от работата си, че нямам думииииииииии да опиша.

Явно не съм толкова стар съфорумник, не я помня Киви. Добре дошла, мила. И давай с дълбокомислени идеи, щом свекърва те подстрекава, аз съм готова да хвана нова вълна хахахаха.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: януари 20, 2016, 09:33:28 »

Ако помниш Еми, няма как да не помниш и Киви
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: януари 20, 2016, 10:31:09 »

Добро утро! smile

Вчера почти цял ден не успях да вляза във форума, та директно след 47824 опит спрях и да се пробвам.
Ама и вие не сте изписали кой знае колко.  nea

От два дена има моменти, в които се чувствам като забила и не знам какво да правя. Не знам как да си запълня времето... blush Седя и се чудя какво ми се прави, ама нищо не измислям. Чудя се до кога ли ще продължи това. Май ми трябва някакво занимание, хоби... huhhuh.gif

Лоли, честит рожден ден на момчето ти с малко закъснение. Много здраве, щастие и любов пожелавам.  give_rose Да разказваш как реагира на подаръка. Wink

Киви, добре си се завърнала.  Bravo Не съм те срещала мисля досега, но ще се радвам да пишеш по-често.  smile

Заинтригувахте ме с тази книга "На изток от рая". Не съм я чела и си я записвам да не я забравя.  smile

Наде, стискам палци на твоя човек. После да се включиш с хубави новини.  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #509 -: януари 20, 2016, 10:46:30 »

Аз съм си забила от месец поне. Ще си изливам скоро мислите. Поне сега ми е спокойно заспало, а не със страшно сърцебиене и нерви.
Киви я помня. Омъжи се около моето навлизане тук. Ама аз късно прописах в месечната...
Миме, вчера имаше дерт с форума и при мен.
Спорен ден на всички стърчащи и лежащи!
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines