Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222331 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 15, 2016, 08:53:35 »

Ти си постнала писмото, аз го видях после.. След дъжд качулка малко се получи, ама дано поне помагалата, които са специално подбрани за теб, да са наистина полезни  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #361 -: януари 15, 2016, 08:58:13 »

Добро утро!
Лоли, добър пост. И аз искам да ми е готино, ама ту по домашно му.
Тия дни попадам все на камикадзета по улиците
 Е няма култура на пешеходеца. По повод и скорошните събития. Те са нарушители, не пешеходци.
Тия рокли нямаше как да ги видя. Сега им се порадвах. Искам розАва...
Айде, отлитам! С метлата...

Фанииии, честито!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #362 -: януари 15, 2016, 09:15:51 »

Добро утро!
Да, наистина сменят по няколко рокли. Нали са ми съседи, щом чуя музика и ходя да ги гледам в двора на училището зад нас. Има и някаква мода да слагат перуки - колкото по- руси, толкова по- добре. Имам чувството, че всичко е под наем и даже не се наглася към размера на жената, която носи роклята. Като е студено, под нея слагат дебели дрехи и хептен заприличва на цирк, ама то сватбата си е пълен цирк по принцип. Wink
Лоли, така ми харесва как ще се получи филмчето good. Представям си как ще се облещи от изненада funnytooth
Колкото и да искам да кажа нещо положително, покрай мен все кофти неща се случват. sad. Бивши мои колеги бяха осиновили детенце на стари години. Взеха си го на две годинки, момиченце за чудо и приказ. Малко бясничко, но иначе умно и работно, пък и хубаво. Сега научих, че и двамата родители починали в рамките на месец, а детето е настанено в приемно семейство, докато стане на 18. Не искала да ходи на училище, а трябва да завърши тази година...Искала да ходи да работи като чистачка или сервитьорка. Голяма трагедия, какво му минава на това дете през главата, с какво го е заслужило cray Съдба ли е, чужди грехове ли изкупува, не зная. Не познавам новите родители и от вчера се чудя дали има начин да помогна някак. През лятото последно я виждах за един превод по немски, че нещо я затрудняваше. Изтрила си е всичките контакти, счупила си е мобилния и няма връзка с нея никаква.
П.П. Тони, Фани го е добавила после. То с тази опция "добави" така става. И аз се чудя къде съм бляла, та не съм "хванала" смисъла и се връщам да дочитам.


* 996781_10205176185596146_7857335787120876604_n.jpg (44.4 KB, 473x311 - видяно 111 пъти.)
« Последна редакция: януари 15, 2016, 09:20:40 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #363 -: януари 15, 2016, 09:30:10 »

Добро утро  give_rose

Фани , браво  heart Ти си нашата гордост  blum
И аз чакам с нетърпение филмчето на Лоли   danceg
Мечо Омуртаг е един път  Girl_hide Поправете ме ако греша ама по Пиротска няма ли пак такива шукаритетни роклички  pardon

Снощи съвсем случайно си писах с една бивша колежка и познайте - бременна в 6ти месец  smile Родена е на моята дата ама да ви кажа супер различни сме с нея, но иначе си обменихме инфо  blum Вика ми,  че не ѝ е фиксиран терминът защото зависи от развитието на бебето и само ѝ 2 пъти ѝ се е преместил с около една седмица напред  huhhuh.gif Не пожела да ми каже какво ще е, ще чакам май месец да видим  smile Иначе това е въпросната, може да съм ви казвала за нея дето си направи сватбата със 7 души  pardon Туй то засега  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 15, 2016, 09:38:16 »

Свекс, да ти кажа не знам как да коментирам.. Факт е, че има хора, на които не спират да им се случват ужасни неща.. И аз много често съм се замисляла, дали не изкупват чужди грехове.. Имам позната, чиято майка почина, докато тя беше на 14-15, после роди детенце с ужасни проблеми, което няма нито една мозъчна гънка и е чудо дори, как го е износила, без никакви проблеми!.. После единствения човек, който й помагаше за бебчето умря в катастрофа, пътувайки към нея и бебето с брат й (бяха гаджета). Поне брат й остана жив... Сега се разделят с бащата на бебето.. Истинска трагедия и не спират лошите неща, защото детето не е никак добре и лекарите постоянно й казват, че е възможно всеки ден да умре.. Не знам, но силно се моля за такива хора.. Аз изпратих много хора, на които да прави ноктите, понеже е маникюристка и да може да си изкарва пари във Враца, защото иначе ще е още по-зле без никакви контакти и без пари.. Възхищавам се на силата, която имат такива хора, но се чудя до кога ли ще продължават да я проявяват.. sad Наистина помисли, с какво би могла да си полезна и го направи, няма как да дам идея сега, но ако се сетя ще пиша  sad

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 15, 2016, 10:21:43 »

Добро утро!

Кисела съм аз и няма да ви развалям и вашето настроение, затова направо по темите.

Фани, честито и не се ядосвай за доставката, все ще измислиш нещо!

Свекърва, според мен много можеш да помогнеш на момичето, но трябва да я откриеш. В такъв момент точно от човек като теб има нужда, за съвет, за разговор, да си поплаче просто. Тя е в особена възраст и трудно би приела чужда намеса, но ти би намерила подход към нея според мен.

Фери и тук сменят термина по цикъл, ако в 8-9 г.с, на първата консултация, плодът е развит по начин, различен от седмиците по цикъл. Но се прави само веднъж, точно в тези седмици и си остава с новият термин, ако има промяна.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 15, 2016, 10:30:52 »

Да ви кажа под секрет: чета си редовно. Wink ШпионирВам ви един вид. Wink

Фани, честито за признанието!  heart give_rose

На Марешки референдума не е ли за цената на горивата? Аз пък никъде не съм попадала на агитатори за подписи, ама те освен да дойдат до вкъщи, друг начин няма. Вчера си направих една разходка от 1 час и вечерта ми беше зле. Ще започна с по-кратки, пък ще увеличавам. Чувствам се като стара, престара баба.

Свекърва, съдбата е много странна понякога...наше приятелско семейство осинови момиче в такова положение. Беше по-мъничка, на 14-15г. Доста трудно  им беше да я вкарат пак в релси, но успяха. След близо 10г вече е млада и работеща жена, но не искаше да учи в университет, а започна работа като касиерка в един хипермаркет.

Фери, терминът си е фиксирана цифра. Всичко останало е моментното състояние на бебето по време на преглед. Wink
Видях аз творбите на Мечо Омуртаг и веднага се сетих за няколко предавания по TLC.  girl_haha И се върнах няколко години назад, че маалата беше сравнително близо и ни озвучаваха по няколко дни.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 15, 2016, 11:39:21 »

Добър ден от мен!

Аз отново съм с главоболие. Държа се и нищо не пия. Тъпото е, че ме боли по няколко хиляди пъти на ден. Боли...отпуска...после пак и така до безкрай.   pardon Не, не се оплаквам.  Wink

Вчера имам чувството, че малко прекалих с натоварването. Първо ходих на изследвания, после до приятелката, после си викам хайде ще се прибера пеша, че е хубаво времето, готвене...ходихме с Влади и брат ми до село с един бус, защото трябваше да закараме едни легла. Там се раздрънках, та съжалих, че съм тръгнала. Хайде после обратно и на всичкото отгоре се бяхме разбрали с едни приятели да се видим, че не сме излизали с тях от преди Коледа.  angry Влади отиде да рита, а аз направо припаднах. Дори не го отразих, когато се прибра. Днес съм пълен релакс...нищо няма да правя.

Фани, честита да ти е наградата.  Bravo Пожелавам ти още много успехи.  blum

Лоли, аз от политика не се интересувам изобщо. Това ми е най-неприятната тема и затова никога не я подхващам. Тук се иска единност, няма как един човек да иска да промени нещо. Слави го харесвам и затова искам да подкрепя това, което прави. За референдума - всъщност въпросите бяха от тези на Слави.  pardon От теб разбирам, че и Марешки иска да прави такова нещо.
Този клип, който подготвяте ще е много интересен.  good

Свекърва, много неприятно.  sad Дано момичето да е добре.

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #368 -: януари 15, 2016, 11:44:33 »

Добър ден!
Фани,браво и честито.Пожелавам ти да продължаваш да намираш сили и мотивация,за да подкрепяш и вдъхновяваш учениците си.
За референдума аз знам за какво става въпрос, знам и че ако има 400 000 подписа са длъжни да направят референдум,но не съм минала да се подпиша, тия дни ще го направя.Не вярвам,че нещо ще се промени,като даваха и срещите със студенти, та половината бяха някакви дето аз не искам да бъда причислена към тях,задаваха тъпи въпроси и разказваха тъпи случки и шеги от фейсбук. Общо взето интелигенцията е изтекла като гледам и по разни фейсбук групи как се пише и то дори от възрастни.Като видях и как се карат и бият баби за безплатно кафе в Икеа...Около нас приятелите са интелигентни хора с професии,но щом и те вече почти се предават и поглеждат навън. Мисля,че всичко е след дъжд качулка.
Аз днес си отивам в Пловдив,утре да погледна при моята шивачка за бала какво има в Асеновград,но не смятам другаде да гледам,че като знам миналия път каква цигания беше.Просто да не би да пропусна нещо,още повече че ми е позната от преди да си шия роклята и миналият път я бях оставила за накрая,че да не е набедена,че е добра,ама при нея беше най-добре.Стискайте палци майка да не пожелае пак да мина през всички,че ще се гръмна.Това и във връзка с роклите Мечо,в Асеновград не е по-различно.
Пък за  Панди и това,че брата на ММ е като вас-не мисля.При тях нищо не се прави с мисъл и концепция,както ти си седнала да мислиш за изписване и т.н.Те за нищо не мислят,а както дойде и ако не е на тяхното,понеже светът не може да спре и да се завърти точно в момента,така че да им е кеф е сърдене,тръшкане,драма и скандал,затова се дразня,както и да е оплаках се от тях непредвидено.
Черпя ви с едно кафе,шоколадче и любимият ми десерт от бутертесто(или нещо подобно на него),жалко че в България не съм виждала такъв,трябва да си изнамеря рецептата. Хубав ден !
« Последна редакция: януари 15, 2016, 12:02:35 от addicted_to_u » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 15, 2016, 13:10:20 »

Здравейте и от мен.

За референдума питах, защото мойта приятелка онзи ден е писала на Шоуто, че тук в Бирмингам няма пункт за съберане на подписи пък тя иска да участва. Те съответно са и изпратили бранка, която да върне по пощата. Та тя ме пита дали искам да ми я препрати. И понеже аз бях по-скоро НЕ да се подпиша за подобно нещо, исках да събера още мнения, да не би да изпускам нещо, та за това ви попитах.
Референдума не ме притеснява, притеснява ме отсътвието на подкрепа за Бокова, което е стряскащото. Което е съвсем ясния признак, че нямаме желания тая държава да изплува от блатото.

Фани, честито за постижението и дано има повече млади учители като теб.  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 15, 2016, 13:12:37 »

Здравейте smile

Аз днес най-после се наспах smile

Фани, честито за наградата!

Аз все пак не разбрах за какво е този референдум?

Аз не се натискам кой знае колко за това да се променят нещата, защото че може по-добре, може, ама и много по-зле може да е. Ще ми се хората да са малко по-спокойни, но около мен често виждам хора, които без да са лишени или ощетени от нещо са излишно агресивни.

addicted_to_u, през август бях в Асеновград за рокля за сестра ми останах приятно изненадана. Нейната я взехме от Версай и сме много доволни от всичко. В темата за Асеновград тогава писах за всички магазини, които посетихме.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 15, 2016, 13:14:52 »

Череш, а бе тя Бокова съвсем не е чиста като сълза да ти кажа, макар че пред Кристалина я предпочитам със сигурност  good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 15, 2016, 13:22:50 »

Аз претенции за сълзните и качества нямам, ама има толкова голям шанс... А ние толкова обичаме да казваме, за какъвто и да е конкурс/позиция и тн. "Е то много ясно, че няма да сме ние на първо място. Все пак големите държави са големите играчи" пък когато ни се предоставя тоя шанс - всеки е пас.
Е не мога да се съглася, че е нужна facebook страница да инициира подобна подкрепа...

Панде, ето я подписката за какъв референдум е:

1. Подкрепяте ли народните представители да се избират с мажоритарна избирателна система с абсолютно мнозинство в два тура?
2. Подкрепяте ли броят на народните представители да бъде намален на 120?
3. Подкрепяте ли въвеждането на задължително гласуване на изборите и референдумите?
4. Подкрепяте ли да може да се гласува и дистанционно по електронен път при произвеждане на изборите и референдумите?
5. Подкрепяте ли годишната държавна субсидия, отпускана за финансиране на политическите партии и коалициите, да бъде един лев за един получен действителен глас на последните парламентарни избори?
6. Подкрепяте ли директорите на областните дирекции на Министерството на вътрешните работи и началниците на районните управления в областните дирекции на Министерството на вътрешните работи да се избират с мажоритарна избирателна система с абсолютно мнозинство в два тура?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #373 -: януари 15, 2016, 13:27:32 »

Много сте кротки днес. Тъкмо хапнах и реших да изчета. Готвя се и за довечера, че ще идват нашите. И на мен ми е едно никакво... Не мога да спя от нерви последно време и съм вече на предела на силите. Пфууу, поне да има на какво да се похиля, пък то...
Бременните, не сте герои. Не се товарете излишно. Послее ще се разхождате, ще тичате, пътувате. Сега си гледайте само кефа.
Адиктед, не бъди така предубедена. Има и добри неща там. Коя ти е шивачката? Аз още нищо не съм мислила, ама ей го юли. Каква кума ще съм?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #374 -: януари 15, 2016, 13:28:24 »

Аз именно заради Версай отивам,от там ми е балната рокля и Вера ми е познатата,но не споменах,че да не става уж реклама.Ще видим аз имам идея и ще искам да я видя реализирана,че покрай поканите вече почнах да се дразня,че на снимка е едно на живо друго.
За референдумът Вики е отговорила,трия моите обяснения.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines