Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:35:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222404 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 14, 2016, 15:54:00 »

Той ми харесва принципно, но не и ако стане политик, към което се е запътил както виждам. Ще направи голяма грешка, ако влезе в тия мътни води...Вероятно референдума ще му е трамплина...
Чери,Бъргария ме кефи много...
Аз ли тва с Бъргария? ХАхаха пак някъде съм сбъркала. Сори pardon

Иначе, да, това е Търново. Моята голяма и вечна любов  heart Мисля, че най-накрая намерих моя подпис, само ще сменям сезонно снимкити.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 14, 2016, 16:10:29 »

Аз пък харесвам много повече Пловдив.. Бих се преместила веднага, ако имахме добри доходи там  crazy  pardon .. Никога не съм била фенка на Търново.. Харесва ми, но никога, ама никога не бих живяла там... И не, защото е малък град.. Просто нещо ме отблъсква  huhhuh.gif (Не ме убивайте  blush)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #347 -: януари 14, 2016, 16:14:09 »

Писах,   писах и се затри.
И аз бях готина на изписването, моля. Ама умре циганката.
Баш на изписването щеше да има птп по чужда вина.  Пу късмет!
Слави не съм го гледала, че ми се изчерпа. Фери е права! Хубаво, че от вас научавам клюки.
Тони, дано.... И хубави доходи да има, и ти тук да дойдеш!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 14, 2016, 16:27:01 »

хихихи, сетих се какво ще искам, за тройка за годината вместо саксии и цветя - от роклите на Мечо-Омуртаг ИстествеННо... yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #349 -: януари 14, 2016, 16:31:18 »

Аз лично съм против задължителност на гласуването. Не искам правата ми да ми стават задължения sad Твърдо подкрепям електронното гласуване, даже затова ходих на последните избори.
Фани и аз искааам!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #350 -: януари 14, 2016, 16:37:46 »

Аз като цяло всичките ги подкрепям, без като че ли пряктото избиране от народа на съдии, прокурори и тн...не знам, не се чувствам достатъчно политически и юридически подготвена за подобни избори и както Свеки е казала, може би задължителното гласуване също не ми е баш по вкуса smile

Ако можех да избирам къде да живея, пак щеше да е София  Wink Казвала съм много пъти причините, поради които си обичам родния град и  не го заменям  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 14, 2016, 16:39:34 »

Късно, ама все пак да се разпиша, че иначе денят ми е загубен... blum

Сутринта се вдигнах и отидох на изследвания, после реших да се отбия до приятелката, че ми проби дупка в главата да се виждаме. nea Пък и гледах да използвам горе/долу хубавото време, че от утре пак се зазимявам и това е.
Почти цял ден съм с главоболие, както и предните дни. angry Не знам от хормоните ли е, от времето ли или... Само Влади успява да ми облекчи болката.  heart

Вие много сте изписали днес.  Bravo Прочела съм ви и дори ще ви отразя.

Панди, за Свети Валентин не съм мислила още. Най-често излизаме някъде двамата, та и тая година сигурно така ще направим. Ооо и подарък трябва да мисля.  blush

Фери, ама ти още ли се колебаеш, че може да ти кажат пола, бе жена?  blum

За инцидента с момчето и тук да кажа...Момичета, не съм имала за цел да гледам това видео. Просто попаднах на някакъв репортаж, в който обсъждаха какво се случва и изведнъж пуснаха видеото, което споменах.  nea
Аз също недоумявам как може информацията, която се тиражира навсякъде да е в двете крайности.
Не мога да се абстрахирам от случая, защото фейсбука ми е пълен с всякакви материали, статии и коментари. Всеки говори за това... huhhuh.gif Няма как и да не го мисля, защото брат ми е на почти същата възраст и се плаша от случващото се. Никой не е застрахован. Опитвам се да не го приемам твърде лично...това е.
Наистина добре ми беше, когато не гледах новини, сутрешни блокове и т.н.

Фани, попаднах и аз на Марчето при Гала. Еми, не й отива с таз боя на главата. И като започне да говори, че Ххххриси бил като сладкишче, директно я игнорирах. Гала и аз много я харесвам като жена, но предаването доста ми е изглупяло. Особено пък като видя доктор Папазова сутрин.  angry
Какво се случи с Джуджи?

Срещала съм и аз разказ на Ина за един 14-февруари и снимки май гледах.  smile

Чери, И аз съм изтървала - къде са роклите?
Вчера, докато бях с майка ми е аптеката имаше една жена, която ни попита дали искаме да се подпишем за този референдум и аз го направих. Отдавна се канех, но не знаех къде.

Панди, онази вечер и аз ядох кисели краставички. По принцип си ме влекат по-киселите храни.  smile Вафла не съм яла от ноември.
Нямам търпение да стане време за хубавите, розови домати и пресните краставички...  heart Има да си почакам обаче...
Разбирам те за изписването. И аз мисля така. Най-мразя много хора, суетящи се в такива важни моменти. Точно от това се страхувах и на сватбата. Искам спокойствие, без излишни драми, приготовления и 200 човека, които дават акъл.  beating Е, бабите не бих ги лишила от това, но е по-препоръчително в по-тесен кръг.

Яде ми се мусака, така че отивам в кухнята да правя.  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #352 -: януари 14, 2016, 18:29:09 »

Ехаа,доста сте си побъбрили.Така,така, Тони,браво за мнението за Пловдив Wink И аз харесвам Търново,ама Пловдив за нищо не го давам,ММ само ме подиграва на тази тема. И аз не разбрах за какви рокли става въпрос.
Кумата и двата пъти като бременеела първия сигнал бил,че й се ядяло кисело,та даже вторият път казала на кума да вземе тест само за потвърждение,че вече й течали лигите за кисело зеле. На майка пък посред зима й се прияла шопска салата 90та година,та се усетила,че има някой вътре в нея. Аз и досега за салата умирам.
Панде, ти виж как хубаво напипа друга тема,на която да си разгряваме пръстите. Да кажа,че ние не бяхме канени нито на подписването на брата на ММ и жена му,нито на изписването на бебето им (не че много сме искали ,но все пак ММ се вълнуваше доста като се роди детето),а по Коледа се разсърдиха,че не мога да им ида на погачата,защото им трябвам точно аз,че съм с живи родители и неженена,а ми се казва в последния момент (23.12),че на 27.12 им трябвам.Ми обидно ми стана,че всичко скришом се прави и ние не се сърдим,пък когато им трябваме тогава е недопустимо аз да имам друг ангажимент. Иначе според мен си го направи изписването,както ти искаш и на мен ми идват в повече тия върволици от стреснати роднини по снимките от родилния. А за кошчето за кола,то не е ли задължително?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #353 -: януари 14, 2016, 19:59:10 »

Чукнете в гугъл рокли Мечо Омуртаг и ще видите. Има и за дебелички, като мен, ще приличам на прасковка smile
Ама сме интересни - една идея е чоплим в две теми.
Панди, наистина е рано да си правиш сметки, ама пък е хубаво да са наясно бабите коя да пази отпуски, коя да взима. Жената на брат ми не искаше даже и майка си, а сестра си, че майка и я изнервяла. Мен ме викаше по телефона по заместване и в извънработно време главно за готвене и пазаруване. Напълно разбираемо, като се имат предвид специалните изисквания.
Емоциите са с първото дете, че тогава си мислим, че сме направили кой знае какво като сме износили и родили отроче. Хихи, аз нали раждах с ромки тогава, та чак завиждах как идва цялата махала да ги взима, с музика, песни и крясъци Wink.
Лично мен са ме взели с файтон, че валяло и било студено, а брат ми си го прибрахме пеша. Майка ми току посядаше и приклякаше. снимки имаме и за мен са много важни, без значение кой как изглежда.


* maxresdefault.jpg (59.41 KB, 485x273 - видяно 118 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 14, 2016, 20:31:27 »

За отпуските няма проблеми - майка ми вече си е взела целия май, а свекърва ми е начална учителка и така или иначе лятото е отпуска Wink
Адиктед, братът на ТМ са като нас - на подписването никой не беше поканен, пък на ММ брат му въобще не ми трябва, миналата седмица ме издразни. Аз нещо казах, че гледам да избягвам стълби, че не хубаво за бременни и той ми вика "Кой пък ти каза".  crazy
Май всички ме дразнят, явно ме тресат хормоните lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 14, 2016, 20:51:56 »

Хихихи, Панде, купи си рокля от Мечо и за Временни ставали, най-добре в цвят бебешко синьо, и веднагически ще ти мине... хихихихи
Ох, много съм щастлива. Имам награда, която трябва да си получа от Сф, ще ви цитирам имейла, че е служебно и ми хареса. Ама ще е утре, че сега съм от мобифона. Най-сетне и мен да ме наградят с лента отличник, за специялни заслуги, хахахахаха за проекта с колата е.
То са остаи ами да не се наложи някой от форума да ми я получи и праща. Егати нахалниците, да я получа аз или упълномощено лице до 16-ти февруари. За някакви си книги вероятно ще карат народа да харчи 3-но по-големи суми! Всичко е пари в днешно време
« Последна редакция: януари 14, 2016, 21:02:48 от fanimira » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 14, 2016, 23:23:59 »

Фани честита  ти награда smile  браво! good Bravo good
По темата за референдума,болната ми тема подхванахте  yahoo  Аз съм от доброволците и съм възмутена от това,че наистина много хора не са наясно как стоят нещата.Първо ако се съберат над 400 000 хиляди подписа ,правителството е задължено да внесе предложението за референдума по закон.Няма искат не искат-задължени са.Това го позволява Конституцията на България .Друг е въпроса,че те със сигурност ще дискфалифицират доста от подписите,само и само да не се внесе за приемане.Второ Слави ако е искал да влезне в политиката ,за десет години все щеше да го е направил.То това се дрънка вече толкова година,щял да става политик,после беше за президент,,после партия щял даправи,,дрън дрън та пляс.Просто на нас българите ни е много странно как някой прави нещо безвъзмездно,ами да ви кажа и това е възможно.Защо все търсим под вола теле,а не приемем,че може просто да му е писнала системата на човека и да се пробва да промени нещата,поне малко.А и не се ли оплакваме всеки ден от нещо,а дори не си мърдаме пръста,Все още сме демокрация–уж,а сме като рая.Където ни водят ( за носа) там вървим.Трето -това е втори референдум,който прави Слави.Преди години беше отхвърлена подписката,заради  дискфалифицирани подписи.не  не грешка,те ги бяха загубили,мисля,че по времето на Царя беше.
Най-мразя хората да се оплакват а да не правят нищо,това ние най-добре го умеем.Специалисти сме по това да се правим на ощипани госпожици.Хем не ни е добре, ма седим пред телевизора с ракийката ,псуваме на майка и си  трайкаме,за да не стане по-лошо,както ми каза днес една баба.Мълчи чедо ,да не стане по-лошо.Е аз по-лошо от това не знам на къде вече.Онзи ден смятахме със счетоводителката ми,че за миналата година осигуровки,такси ,патенти за годината са ми над 4000 лв за смотаната държава ,дето храним циганите и разни хрантутници.За да работя аз в тая тъпа Държава давам 4000 на година ,,,И защо? Искам да си плащам,ма да знам,че има адекватна система и закони.Е аман от беззаконие.Уж сме Демокрация,а се държим все едно сме роби.
Ох много се ядосах,ма както казах -това ми е болната тема.Важно е да имаме дух и  смелост,,Стига сме мишкарствали бе,,,аман от мишки.Много ни е готино в чужбина,ми айде и тук да стане готино.Не е само въпрос до власт,а и до манталитет,особено последните дни го доказахме това.Помогни си сам ,за да ти помогне и Господ.
Иначе Миме ти не си се подписала за референдума на Слави,а на Марешки.И той прави референдум за нещо,ма не знам точно за какво smile но това не пречи да се подпишеш и за другия.
Сега за да разведря нещата,да ви кажа как върви клипчето за РД.,,,, ММ хич не харесва Фики-чалгаджията,не го кефи просто,много му е женствен.Та снощи същия тоз Фики имаше участие в една чалготека в Сф,където моята приятелка е управителка и тя го накара да запише видео  поздрав за Стани,Ей голям смях падна,,,Със сигурност ще го развеселим yahoo

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 15, 2016, 08:34:09 »

Добрутро!
Обещаното:
Уважаеми колеги,

Във връзка с 10-годишнината на дейност eTwinning и в израз на признателност към високите постижения, които показахте в проектната си дейност през 2015 година и приноса Ви към създаването и разпространението на добри практики в сферата на образованието,

Център за развитие на човешките ресурси в ролята си на Национално звено за координация по дейност eTwinning

има удоволствието да ви награди за положените усилия и показаните високи постижения със

съвременни образователни книги и помагала,

които избрахме специално за Вас, за да бъдат от помощ и вдъхновение за Вас и Вашата учебна институция в бъдещата Ви работа. Ще се радваме да Ви ги връчим с пожеланието да продължавате да бъдете пример за високо качество в образованието и да създавате проекти и практики, които да вдъхновяват учители, ученици и образователни дейци в страната и цяла Европа и да жънат бъдещи успехи и отличия.

Айде стига толкоз съм се хвалила, хихих,
А Лоли, какво правят доброволците на Слави?! Дано успеете да промените нещо. Малко вдъхновение:


* 10314503_1118121661532780_172901187601160459_n.jpg (16.31 KB, 395x395 - видяно 1357 пъти.)
« Последна редакция: януари 15, 2016, 08:44:51 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 15, 2016, 08:35:50 »

Добро утро... Писали, писали... Не мога да ви изчета  girl_impossible

Така ми се спииииии... Снощи прекалихме с кумовете, шефа на кума и един наш приятел.. Те пиха, аз шофирах, ама смях и смях до 1 часа.. После докато се оправим да легнем... Щом 2:30 в леглото.. Сутринта ми идваше вече да си счупя телефона.. Снощи с Илиян се сдърпахме нещо и сутринта си помълчахме малко.. Тъпото е, че на мен ми мина още снощи, ама на него не му минава лесно, ама ще се правя и аз!  beating Yes

Референдумът на Слави, честно си нямам и идея за какво е, както и на Марешки.. Въобще не се занимавам с референдуми повече нищо не се получава в България от тях, то това е за цивилизация, ние тук сме първобитни още..  crazy

Много ще ми е интересно да видя този клип после, Лоли good tease

ФАНИ
, ЧЕСТИТОООО kiss2 Заслужена награда и дано те изненадат приятно с предмета, който ще ти дадат  heart heart То е ясно, че няма да е кой знае какво, ама поне да е красиво или приятно четиво  pardon

Мечо Омуртаг е номер 1.. Знам го още от бала май.. Бизнес с история, бая време оцелява, демек има пазар и за неговия влак хахахаха   Girl_hide funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 15, 2016, 08:48:21 »

ооооо, пазар за Мечо има голям в региона - като се женят на по 14-15, сменят по 7 рокли, а отделно и родата с такива рокли не мой разбереш коя е кума, коя сестра, коя свека, та коя и баба, хихихи, да е жив и здрав, поне ни забавлява сабалем... give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines