Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 01:23:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 212999 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 14, 2016, 13:44:01 »

Не, че съм се настроила  романтично, ама аз новини не гледам, а сега нито във ФБ, нито тук мога да избягам от тях нещо и реших да подхвана някаква нова тема, ама явно трябваше да е нещо за свекървите и снахите, че да ви отвлеча вниманието.
Пък не го разбирам това, защо никой нищо не бил направил - повече от това да се обадиш на 112 няма какво да се направи. Аз не бих искала мъжът ми да се намесва и да пострада и той. Да, утре може на теб да ти се случи, затова повече от Пази Боже, няма какво да кажа.

Cerise, браво на този мъж, колко мило. Аз сега много се радвам, когато ММ по край останалия пазар ми донесе някоя вафла. Нещо съм на вълна вафли от известно време. Те са ми junk food, че нали имам ограничения. Иначе ми се ядат дюнери, мекици, чипс, кренвирши и други подобно. Пък като четях как на бременните им се ядат кисели краставички, ей лигите ми течаха.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #331 -: януари 14, 2016, 13:50:26 »

Хахах какви рокли, не доумявам как може да вися тук почти непрекъснато и да съм ги пропуснала  girl_impossible

Много мили стават мъжете ни като ще ги правим бащатковци  blum

И да успокоя Мари - ние сме момче и момиче и се смазвахме от бпй, гъделичкане и нон стоп бели, пък едни познати момчета толкова кротко си играеха и се разбираха...идилия, така че не е гаранция Wink

И Вики и Лоли страшно старание му удрят за тия техните мъже  girl_impossible Аз само в началото бях супер дейна и Идейна ама малко ми секна ентусиазма покрай разни други неща, дето ни завъртяха и не знам кога пак ще ми дойде музата  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #332 -: януари 14, 2016, 13:53:04 »

Дени, добре, че писа...В случая коментирам публикациите, не действията на човека, давал първа помощ. Не може да са толкова противоречиви и на двата полюса, все нещо трябва да се припокрива поне малко. Как така намериха и разпространиха информация толкова бързо, имат ли право? Разкрасена ли е, извъртяна ли е, обективна ли е? Свидетелите не са ли под закрила, как никой не помогна да се изчисти показанието емоционално и технически? Не върви социалната мрежа да е по- информирана от отговорните за това  служители. Ако не се прави нарочно, де. Което е още по- лошо и притеснително...Има нещо гнило, но си права, че не е редно да се коментира само на база "казал, рекъл", когато не познаваш хората и ситуацията от първа ръка.
Еми, не ми се говори за любов и това си е...Не ми е и романтично, цялото вчерашно пране чака гладене. Леля ми не дойде и аз увиснах на тела /в случая на компа/. Пък и нали духа, чак се засуках и съответно смачках.
Мари, горе главата, има и хубави неща в ежедневието с момчета, пък и може сега да им идва по- рано акълът покрай новите технологии blum
Да, Панди, давай да подхващаме снахи, съответно свекърви...Ама нещо много обичливи и разбиращи се станахме. Наделина даже дърво иска да сади с врага Wink. Хихи, по този повод да кажа, че има поверие, че който сади орех умира, когато дебелината на стеблото стане колкото обиколката на врата му. Ако свекърва ви ви предложи да садите орех, яко я дебнете, тя да хвърли първата лопата пръст върху фиданката Wink, за всеки случай.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 14, 2016, 14:09:23 »

Хихи, по този повод да кажа, че има поверие, че който сади орех умира, когато дебелината на стеблото стане колкото обиколката на врата му. Ако свекърва ви ви предложи да садите орех, яко я дебнете, тя да хвърли първата лопата пръст върху фиданката Wink, за всеки случай.

'Ще ми умре коня от гъдел" с тебе бе Свекс kiss2  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 14, 2016, 14:28:55 »

Панде, мойта приятелка, която е бременна (но все още само аз я приемам за такава, че нито са и потвърдили, нито и личи), та оня ден като каза - ядат ми се кисели краставички. Хахах сега и ти като го казваш....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #335 -: януари 14, 2016, 14:37:08 »

С тия митове и легенди ме гласяха да нося мъжко, че и аз на краставички налитах.... И на домати! Ама си лапах и шоколади де Wink
Иначе за траш фууд е вярно, че с нарастване на бюджета се увеличава и покупката им. Това от вчерашния разговор за парите. Приорите има всякакви. Имахме гости едни приятели, дето горе-долу са с нашия бюджет, когато аз работя. Та хвалим им се за жилището, а в един момент жената ми вижда телефона и чак със сарказъм - Не ми казвай, че си с този телефон. Ами тя си е такава, като й се скапе един, купува няколко класи над стария. Аз по това време ровнах в чекмеджето и извадих една антика, че моят телефон се предаде в най-неподходящия момент. За сметка на това дъщеря ми има детска с размерите на половината им жилище pardon
Аз не гледам подобни видеа, че ми идват в повече като знам, че са истински. Филм, ако е - ок.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #336 -: януари 14, 2016, 14:37:49 »

И мама като е била бременна с мен е омела всички запаси от кисели краставички  smile Аз още не изпитвам желание към точно определени неща  huhhuh.gif

Свекърва пак утрепа рибата lol

Да не пропусна и аз да се скарам на Мимето  beating Повече такива неща да гледаш НЕ! Тя бтв днес е на изследвания, нещо се изгуби по трасето  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 14, 2016, 14:48:38 »

Аз пък и сега налитам на бурканите с кисели краставички.. Кисело ОБОЖАВАМ  Torte Torte
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 14, 2016, 14:52:03 »

'Ще ми умре коня от гъдел" с тебе бе Свекс kiss2  funnytooth funnytooth funnytooth


 funnytooth laugh lol  funnytooth laugh lol funnytooth laugh lol funnytooth laugh lol funnytooth laugh lol


Много ме разсмяхте и двете smile

Какво да кажа за свекърва ми, не съм я чувала скоро. Явно вече е прието, че аз звъня на мама и тя на нея, защото като и звънна ММ вчера, вече всичко и беше докладвано. Това ме устройва, защото нали съм ви казвала, че малко ме дразни това, че свекърите ми за всичко реагират  shok  (няма достатъчно шокирано и панирано човече).  Ако лятото дойде да ми помага за бебето със сигурност ще имам много за писане по темата.
А сетих се нещо - то е малко по бебешка тема, ама нищо smile Аз искам като ни изписвам с бебето, живот и здраве, да дойде да ме вземе само ММ, а не да ми се струпат, наште, техните, сестра ми, брат му. Ако беше да дойдат в болницата и после кой от къде е ок, ама нали така или иначе ще са у нас. Та мама мърмори, как съм щяла да я лиша от това удоволствие (честно казано не виждам какво удоволствие е, нали всички мрънкат, че мразят болници), ама тя май не се усеща, че ако тя дойде, трябва и свеки. И после да сме 5 човека в колата или да ходим с две коли и да идват и баща ми и свекър ми, които само ще стърчат и ще се чудят къде да застанат и ще е панаир. А и повечето ми познати не изглеждат особено добре на изписването, не съм убедена, че ми трябва такава снимка. Плюс това и двете ме издразниха, като се подиграваха, че съм искала бебето да си е в кошчето за кола, не можела ли съм да си го държа, свека си била държала бебетата от Ямбол до Тополовград. Полудях направо!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 14, 2016, 15:08:39 »

Панде, посмях се и с тебе.. Аз също не харесвам циганията пред родилното, но си е емоция, колкото и зле и грозна, дебела или каквато съм там, искам да имам такава снимка.. Сещам се Миленка, как се беше спретнала, гримирана, с оправена коса, въпреки тежкото раждане и болничен престой.. Беше голяма красавица, та ще си мечтая и аз да съм така, пък каквото излезе  funnytooth После може да съжалявам, че не съм направила такава снимка.. Ти си друга бира, както се изразява бабата на Илиян, сигурна съм че и да пропуснеш, няма да те е яд  good За кошчета съм абсолютно и 1000% ЗА!!! Ще го държа на ръце, с тия малоумни шофьори по улиците  shok .. Колкото и Илиян да е внимателен, всичко става.. НЕ бих рискувала  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 14, 2016, 15:10:30 »

Абе момичета, ще ме прощавате, че пак захващам сериозни теми, ама някой с мнение за Референдума на Слави?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 14, 2016, 15:16:47 »

Вики, отдавна се каня да ти кажа, че много ми харесва летичката, която си сложила и на първата снимка, почти я има и моята къща, и на мен много ми харесва Велико Търново.

И завидях, май не благородно, на баба Вампирия, че е била европейка, при това доста време blush
« Последна редакция: януари 14, 2016, 15:28:35 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 14, 2016, 15:26:29 »

Аз така и не знам за какво е тоя Референдум на Слави, та няма мнение.

И мен ми харесва на Чери лентичката, ама не се бях заглеждала от къде са снимките.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 14, 2016, 15:38:21 »

Той ми харесва принципно, но не и ако стане политик, към което се е запътил както виждам. Ще направи голяма грешка, ако влезе в тия мътни води...Вероятно референдума ще му е трамплина...
Чери,Бъргария ме кефи много...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #344 -: януари 14, 2016, 15:51:51 »

Не мога да разбера още какви наистина са му целите на Слави, какво се опитва да постигне...непрекъснато обяснява, че политик няма да става, тогава как възнамерява да прокара закони, за да стане изобщо нещо  huhhuh.gif Просто не ми се струва съвсем безкористна цялата работа  pardon Освен това дори и да се свика референдум, в България решенията на референдумите нямат силата на закон и никой не може да накара 240 тиквеника да ги гласуват...малко ме е налегнал скепсис по тия въпроси (политическите), знам, че са важни ама някак си "прегорях" с годините  pardon Като бяхме по-млади (ама как звучи), демек студенти с ММ бяхме доста проактивни в тази сфера, казвала съм ви, че много се интересувахме и доста връзки нарупахме ама в един момент като навлезеш по-дълбоко виждаш цялата пумия и че всеки си е приятел с всеки, пият си бирата, а ние си мислим, че има опозиция  blush Спирам, че много още мога да изпиша по темата  smile

Аз познах Търново по средната снимка най-вече  heart
Баба Вампирия добре си е поживяла  blum Дали и на нас ще ни се удаде някога възможност 6м да обикаляме Европа  pardon

Панде, пак мислиш тотално различно от всички и ще разбуниш духовете на роднините lol Все пак аз не бих си лишила родителите и свекърите от този момент, все пак ще им е първото внуче smile Разбирам те донякъде, ама си представи колко мило ще им е малкото бамбуче  Wink За кошчето подкрепям и аз  good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines