Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 12:17:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 213018 пъти)
 
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 05, 2016, 18:30:15 »

Докато сме на бебешка тема - днес роди едната ми шаферка и съм мнооого щастлива  yahoo и братовчедка ми ме зарадва, че е бременна, изобщо и покрай мен е бебевалеж  heart

Чери, не губи надежда, най-тъмно е преди зазоряване  good

Излезе и статията за дарението на книги, прекрасно е написана, има и запис на цялото интервю (под заглавната снимка). Толкова хора ми се обадиха да ме поздравят, чак на едната шаферка леля й, която живее в Щатите, я прочела и й пратила линк. Много ме радва, че получи отзвук и дан поне една двойка се вдъхнови да направи нещо подобно, защото във Видин хич не са популярни такива инициативи.

http://bnr.bg/vidin/post/100644021/vdahnovavashta-istoria-za-dobroto-okolo-nas

Изобщо много ми е щастливо и приповдигнато днес  hurrah
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 05, 2016, 21:58:38 »

Добър вечер smile

Цял ден чета, чета и чак сега дочетох.

Али, мерси за информацията smile А ПИК от НОИ същото ли е като ПИК от Данъчното, че аз имам такъв от Данъчното. ММ иска да излизам болничен, но не знам дали ще ми дадат, без престой в болница, пък на мен естествено не ми се лежи,ще видим. От утре съм на работа, ще видим уморявам ли се повече в сравнение с преди 20 дни.

За пиенето... аз и преди не съм била много по него, а вече от май станаха 2 години не пия и никога няма да пия повече. Не ми липсва.

Днес си купих ново яке, по-широко и по-дълго. Аз по принцип обичам къси якета, но сега не мога да вървя бързо и ми замръзват кълките.

п.п. Сега се сетих миналата година по това време Ина, как всеки ден пътуваше по лекции и изпити и влачеше и лаптоп..... ММ май много иска да ме глези.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #77 -: януари 05, 2016, 22:37:01 »

Ееее, ама на пьрвата бременност по цял ден лежах  Wink Сега ти се е паднало за това уникално внимание от страна на всички. Вьзползвай се максимално, че никога повече няма да е сьщото. Ред ти е и ти се пада  good

Кога ни каза, че си бременна, а вече си в 24та седмица  girl_impossible Как лети времето.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 06, 2016, 00:49:36 »

Тинче сладко,прочетох статията много ми хареса.Много добре са подбрали и снимките,толкова сте милички  heart Дано наистина дадете добър пример.Мен ме е яд много,че имахме толкова много цветя (които подарих на приятелките с деца за първия учебен ден,няма да се набутват я,поне да са от полза) а тогава хич не се бях сетила за тази инициатива.
Фани  Свекърва за конкретни марки сега малко ще ви затрудня,понеже аз ползвам само професионални,но май в Сефора имаше ОРI -от тях ползвам заздравителите им и маслото за нокти.Уникално добри продукти.Имат избор над 10-12 вида заздравители специално за твоите нокти,дали са меки,ронливи,с петънца, и т. н. Маслото им за нокти също е страхотно,но може да си вземете достъпно масло за нокти на Икаров от аптеките,което хич не е лошо.Слагайте,когато се сетите ,но ще има ефект минимум след няколко месеца,докато израсте здрав нокът.За  кремчетата за ръце ползвам  на OPI  и  CUCCIO ,не се намират често в магазините,но съм виждала в Мола на тези островчета ,където правят маникюр.А също и в повечето салони за красота има.На горе-долу достъпни цени CUCCIO  варират около12-15 лв а OPIса малко по-скъпи над 17 лв.Но си залужава ,понеже са с много масла,попиват веднага,кожата е мека и без това мазнеене от обичайните кремчета.Дории след измиване на ръцете се усеща мекота.И стига съм спамила smile
Вики това,което каза и на мен ми е болна тема.Извинявам се ,но понякога няма справедливост наистина.Някак си не е честно ,но то пък какво ли е в този живот...
Наде  изядоха се сладките,изчаках си чакането да те чакам бе пиле.Пак ще трябва да правя май Wink  да ти е  честито повишението на заплатката,догодина тройно.Ще трябва да го полеем с вино и бира по нашенски yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 06, 2016, 01:32:07 »

Лоли,  аз добавям и Mavala, ако трябва да съм честна - повече ги харесвам от OPI. Страаашен заздравител съм им ползвала. Но откакто дойдох тук, ноктите ми спряха да се белят и чупят. От водата е. Искам да ви кажа, че когато бях чистачка (в Лондон), бях с най-хубавия маникюр в живота ми. Няма толкова здрави нокти.  Та каквото и да мажете... водата има огромно значение, там беше жестоко варовикова.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 06, 2016, 08:11:39 »

Добро утро smile

Толкова ми е сънливо.. Пак не ми се пие кафе.. Може да излезе нещо хубаво от цялото това повръщане и да откажа кафето  Yes Днес вали? Топло е, но на места има лед... Добре, че Илиян излезе с мен и ме докара, че иначе щях да падна сигурно поне няколко пъти.. Само докато излязох и три пъти се хлъзнах.. И Тимбърленд не помага на лед  nea  Wink

Миленка, уж щеше да е по-редовна, ама Ц? Трябва да се видим тези дни, да си взема изненадата от Джоси smile

Череш
няма да я коментирам, казахме си с нея, каквото искахме и можехме...

ЗАБРАВИХ вчера да кажа на Наденцето... Любима, да ти е честито повишение и да си харчиш заплатата по сватбени организации  blum heart

Панде, не се ли разнообразяваш на твоята работа повече, отколкото да се изморяваш? Аз не знам конкретно, какви неща се предполага да вършиш, ама ми се струва интригуващо и някак различно постоянно...  Какво правите като си стоите във вас, знам че не всички сте по ваше желание поставени под домашен арест (от бременните говоря), аз онзи ден се побърках в нас.. Четох книга, чистих (ама ми беше отпаднало и нищо не съм свършила като хората); мотах се; гледах филм.. Накрая се чувствах все едно огромна тухла е поставена на главата ми отгоре и щеше да се пръсне.. Вчера пък цял ден ме болеше гърба от лежане.. Даже снощи щях да се разплача, като мускулна треска на гърба  crazy
Интересно ми е с какво си разнообразявате деня... Дай Боже скоро и на мен ще ми се случи, еми не знам, какво ще прави в нас..  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 06, 2016, 08:20:58 »

Добро утроооо!
Благодаря за ноктите, купувам и действам.
Наде, честито! Дъъъълги години да работиш и мноооого пъти да ти увеличават заплатата!
Тони, на теб да не ти става лошо от друго?  blum
Аз се главоблъскам с домашната на Кари. Подреди думите в изречение:
Бобо,бръмбара,на,лае,бора.
Не мога и не мога! И това е само 1-ви клас! Чувствам се ужасно глупава...
ЕДИТ: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ! Желая ви ВЯРА!!!  heart heart heart
« Последна редакция: януари 06, 2016, 08:30:43 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 06, 2016, 08:33:09 »

Фани, всички минаха през този стомашен вирус, освен всички "барабар" с мъжлетата да сме временни  funnytooth

Тия думи са ми объркващи, още повече инверсията, която ми е насадена от изкривения словоред във Врачанско.. "Бръмбарът Бобо лае на бора ? " хахахахаххахаха

Честит празник и от мен! Нямаме си именици, ама нищо .. Да сме здрави и добри, всички!  heart
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 06, 2016, 08:57:48 »

Аз се главоблъскам с домашната на Кари. Подреди думите в изречение:
Бобо,бръмбара,на,лае,бора.

Относително логично ми звучи "Бобо лае бръмбара на двора". Гледам, че "бръмбара" не е с пълен член, тоест не извършва действието, та затова smile

Пандичка, права е Ина. Почивай и полежавай сега на макс, наистина никога няма да е същото.
Разнообразие винаги се намира - само хобита да има човек. А и ще дойде периода на гнездене, ще ти се иска да оближеш и пренаредиш къщата blum
« Последна редакция: януари 06, 2016, 08:59:32 от sunray » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 06, 2016, 09:04:03 »

И аз видях, че е с кратък член.. Главоблъсканица  funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: януари 06, 2016, 09:32:52 »

От мен също
Бобо лае бръмбара на бора - като най- логично. Има ли някъде картинка? Или нещо подсказващо от предишен текст? Не е нормално да е без предлог това лаене crazy. Едно "по" да имаше Wink
Ама то знаеш ли ги съставИтелите на учебника колко им е културата на езика blum
хихи, като дойде някоя задачка с раздаване на кебапчета по избори, пак да ни съобщиш Wink
Панди, а дали ще ти даде болничен лекарят? Ако не ти се въртят лоши мисли в главата, стой си вкъщи. Постепенно се свиква с неработенето. Аз в първите дни пощурявах и само на рев ме избиваше, сега се чудя как съм ходела на работа и съм си губела времето в еднотипни действия /пускане на отпуски, примерно/.
Приятелката ми от Германия идва с внучката си и куклата Мон Лили за 14 дни в Пловдив. Пита ме къде може да се ходи с малко дете /на 3г./ тук през зимата. Имаме ледена пързалка със същите пингвини, които е показала Ина за Марта, но не съм сигурна дали ще пуснат толкова малко дете само на леда. Ние, бабите, хич и не мислим да се качваме на железа, ще се потрошим окончателно...По МОЛ-ове е малко съмнително да я води, разните ателиета са само в почивните дни crazy. Дано поне не вали, че да може по детските площадки да се ходи. Съседското момиченце е на градина, племенникът - също и по всяка вероятност малката ще общува само с баби.
Ами, приятен и ползотворен ден и това куче Бобо да не вземе да лае Кари, а бръмбарът да си седи на бора Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #86 -: януари 06, 2016, 09:36:04 »

Добро утро.
Много ви благодаря за пожеланията, да ви се връщат тъпкано!!! Всички да се опаричим, крайно време е хахаххахха smile Забравих да ви кажа вчера, че в късметите на новогодишната баница сложихме 3 бебета и 3 сватби и после други късмети. Първоначалния избор на всеки беше различен от тези, освен на мен - бебе. kiss2

Главоблъсканицата според мен е точно както е написала sunray - "Бобо лае бръмбара на бора". Той си е кацнал на борчето. И все пак доста странно изречение.

Тони, от кога ти се гади?????????????????????????? А за разнообразяването - аз вчера четох Кама сутра.

Лолитка да действа на фейса да се разберем. kiss2

Чери , не беше ли ти тази, която вярваше, че нещата се случват точно тогава, когато трябва...и да чакаме пъзела на вселената да подрежда парченцата на съдбата ни? Не изпадай в крайности, бъди себе си. kiss2



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #87 -: януари 06, 2016, 09:37:22 »

И аз го наредих като Сънрей хаха  smile Ей ама със страшни простотии занимават децата  crazy Само веднъж съм отваряла учебника по история на братовчед ми (3ти клас) и ми идеше да го подпаля  beating Значимите владетели са отбелязани с по 2-3 изречения, натъпкани в един урок (да не говорим, че Омуртаг и Самуил изобщо не фигурират)...затова пък на края на втора българска държава и падането под туркса власт са им отделени по цял урок  nea Не знам...не ми се струва правилно хич  NO Извинявам се за лирическото отклонение  pardon

Тони, и аз мисля, че няма да ме свърта много много вкъщи и затова се надявам да мога да си ходя на работа до последно smile

Наде, абе зло да те забрави! И аз те подминах неволно вчера  blush Честито повишение, ти си нашата гордост и както каза Тони да си ги харчиш за сватбени приготовления  heart

Панди, и на мен ми е интересно в какво точно ти се изразяват задълженията smile Аз мисля, че няма нужда да излиза болничен ако се чувстваш добре и ти е лека работата  Wink  То и Боби ако може само да лежа и да ям най-добре, ама тц  Girl_hide

Тинче, четох и аз статията  heart Много добре са ви отразили, трябва да се дава повече гласност на такива инициативи smile

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 06, 2016, 09:47:12 »

Свекърва е по-права, че Сънрей е объркала бора с двора  funnytooth 

Тинче,
аз също прочетох статията, много хубаво.. Ние още не сме дали нашите книжки.. Февруари ще ходим към Варна и тогава ще е..  huhhuh.gif  Да са здрави бебчетата на твоите близки  Bravo

Нормално е всички да се женят, да правят и да имат деца.. Ако бяхме на 10 нямаше да е така  DANCE
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #89 -: януари 06, 2016, 09:51:41 »

Почерпете се smile Днес свекърът ми има имен ден smile
Вчера взех Дребосъчка от яслата и за 30 минути ми скъса нервите. То това като за първи ден след "ваканцията" уж е нормално. Видяхме снимките от тържеството, ама не успяхме да изгледаме видеото. Ще се наложи да е без нея, че не дава да се пуска каква да е музика, а то си има песни за фон на няколко места.
За сметка на всичко това, вечерта си отворихме подаръците от кумците yahoo yahoo yahoo Изтърпях да не късам пакета без ММ. Така... Има лак за нокти, фенерче с UV светлина, за да се изпича лакът (да видим дали ще свърши работа или ще го ползваме да се правим на детективи вкъщи, че много кримита гледаме напоследък), има масажор за глава и една книга, която ни остави без дъх shok shok shok Книгата е за Дребосъчка и се разказва за феи. Вътре не са картинки, ами самите страници са целите цветни и изрисувани. Има 3Д фигури, а на последната страница има проблясващи светлинки. На корицата отзад се слагат малки батерии и като отвориш страницата, онемяваш heart
Бързам да пиша, че вече 3 нови отговора blum
Тинче, уникално е всичко give_rose Даже наскоро си говорихме с кумицата за нещо подобно, защото и тя цветя не иска много-много. Хехе, кучето ще ги яде.
Панде, то не друго, ама ако продължават тия поледици, не си е работа да ходиш на работа. В онази ужасна зима с многото сняг етърва ми се правеше на герой и ходеше на работа. Така падна! Добре, че беше още първите месеци.
Аз пък хич не искам да се връщам на работа. Ей сега, ако ми предложат да си стоя вкъщи, ще си стоя. И детето ще си гледам, и къщата също, за хобитата няма да говоря, че съм ги занемарила с тия празници.
Даже днес надзъртах през прозорците на две групи в яслата. И в двете групи сутринта малко след 8 по 3 деца и 3 сестри/лелки да ги гледат. Ами кой нормален човек ще стане толкова рано, да си емне детето, да емне себе си, да търчи, да бърза, да ходи на работа... Сутрин хич не ми се става, на Дребосъчка - също. Само се надупва в леглото и ми казва "Има ня-ня" (нани-на). Да не говоря за простотията учениците да почват в 7:30. Особено, ако пътуват, си е приключение. Вечер пък втора смяна сме били до 19:45 crazy В гимназията се "родих", че почвахме от 8:00 и втора смяна най-късно приключвахме в 18:10.
Чери, не унивай! Аз имам дете и продължавам да си задавам въпроса защо всичко се случи точно по този начин и защо точно на мен. Преди 3-4 години бях къде по-лъчезарен и спокоен човек. Сега се усещам по-мрънкаща, нетърпелива и на моменти сприхава към близките pardon


* 25942_650__1.JPG (22.08 KB, 520x292 - видяно 168 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines