Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:55:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 210461 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #900 -: януари 29, 2016, 15:36:02 »

Здравейте smile

Днес ми е много заспал ден, явно и на вас smile

Цял ден гледам Рудолф какво готви. Не си харесах нищо, ама за фон става Wink

Наде, нещо и аз не ти хванах мисълта? Смяташ, че сме либерални по темата робство/владичество?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: януари 29, 2016, 15:46:29 »

Панди, мен нещо ми спадна апетита, най-вероятно от стрес. Преди и аз заглеждах такива предавания.
Та сега съм на magic TV , действа ми добре. dodger

Али, бюрото с докИменти ли бе затрупано? Моето сега е чисто, всичко е качено на компа и бъркотията ми е с една идея по-малка отпреди.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #902 -: януари 29, 2016, 15:46:34 »

Наде, нещо и аз не ти хванах мисълта? Смяташ, че сме либерални по темата робство/владичество?

Да, в прекалена степен. Не прекрачвате границата на добрия тон за неща, за които аз искам да крещя. Чувствам се различна и излизам от темата, за да не спамя.

Приятен уикенд!

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #903 -: януари 29, 2016, 16:40:53 »

Еми, документи, папки, листчета, чаши от кафе....... tease Виж тва, виж онова.... Излезе и после 53 отчетени разговора имам по телефона от него днес.
Да се оправдая защо вчера съм писала като Пандето. Ами татко е историк по образование и хоби. Не работи това, но винаги ми е помагал с историята в училище. Показвал ми е неговата гледна точка за събития и термини. Стана ми смешно, когато после видях поста на Панда.

П.п. И аз исках всичко на компа, ама шефът на компютър може само мобилето да намира.
« Последна редакция: януари 29, 2016, 16:43:05 от Alichka » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: януари 29, 2016, 17:30:41 »

Наде, те сигурно гледат да не ме обидят, нали съм от "малцинствата".  blum Дето вика един французин: Яма проблем. Говорете си, изкажете се  Wink Де да знам мен като че ли ми мина периода на "крещене", защото видях, че с него нищо не постигам. За кое да крещя по напред и турците са ни 'оправяли', и комунистите, и сегашните... Не пожелавам на никого да изживее това което изживях като дете м/у 85-та и 90-та...
М/у другото Мари, не бих казала, че емигрирането е "лесното" решение. Била съм и аз от чужбинските. Даже бих казала, че е разумното решение от гледна точка на бъдещето на децата ви.
Рони, това е яко!
Забравих да добавя: Днес е освобождението на града, който живея от 10 г. Учениците ни както всяка година участваха в честванията. За онова там в учебниците по история ми е тъмна и мътна, обаче знам, че днешното си е "съвместно съжителстване". В името на това си мълчим, иначе има на кого какво да "изкрещим".
Едит: Искам Меглена Кунева! Искааааам!
« Последна редакция: януари 29, 2016, 18:02:58 от fanimira » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: януари 29, 2016, 17:49:21 »

Наде, аз не мога да се сърдя на хората, че са родени в семейства с определена етническа принадлежност...имало е моменти, в които съм мислела прекалено крайно, но след като имах възможността да се запозная и поживея с различни хора в САЩ, осъзнах, че такова делене в днешно време е абсурдно за мен. Пример, Фани не ме е била,обиждала, тормозила, за да не я зачитам за личност. Напротив, винаги е откликвала със съвет, подкрепа, макар и виртуална! Сега няма да й вдигам паметник, ама имам да й нося питка с мед Wink Нито пък нашият кум, който не е християнин, но винаги е бил до ММ- в добро и лошо. Хората са цветни и различни, но това не им пречи да бъдат добри.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: януари 29, 2016, 17:56:25 »

Фани, много си ми сладка, ама не гледам теб  blum Гледам критично на нещата Wink

Леле толкова да ме мързи днес. Сега гледам една опаковка от шоколад на нощното шкафче на ММ, и ме мързи да стана да я изхвърля, за да не мрънка, че:
1-не съм я изхвърлила
2-"тоя шоколад целия ли го изяде днес?" (вчера изядох един ред от него)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #907 -: януари 29, 2016, 19:13:21 »

Еми как да я прекрача границата, като мнението ми се вписва между горната и долната?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: януари 30, 2016, 09:14:01 »

Еми как да я прекрача границата, като мнението ми се вписва между горната и долната?
Свеко, нИ тЪ сФанах...

Айде добро утро с една от мечтите ми, Финландия/Свекс, пази мостовете, че много лед/





ей сега и кафето:



ние сме на РД, на шопинг и после на село, ще ви пиша чаааак след уйкендО!!!
Хубава събота и неделя ви желая!

« Последна редакция: януари 30, 2016, 09:20:44 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #909 -: януари 30, 2016, 10:00:43 »

Фани, какво ти кафе, то направо угощение в леглото Wink
Ами математически се изразявам - зад долната граница са хората, на които изобщо не им пука и им е най- малката грижа какво има и какво няма из учебниците. Зад горната пък са хората, към които иска да е Надето, за които това е въпрос на живот и смърт. Аз се вмествам с разума си в това пространство без да преминавам към едните или другите.
https://chitanka.info/text/3746/3#textstart
Да не съм съвсем без нищо, ей това го зная наизуст. И се боря за него по начин, по който съм добра и мога. Хехе, като се заяждам с всички, чиито статуси във Фб са на английски и не са предвидени за четене от чужденци  или пък зърна табелка на английски из събития с предимно българско участие /включително сватби/  Wink
Толкова от мен, не съм борец за миналото, а за настоящето.
Финландия и на мен ми е мечта heart.
Пожелавам прекрасен ден на всички! Чака ме слугинска работа, ама нали все още кълва жито, та се пречиствам духовно /бяла и добра съм/, та ще я нарека физическо пречистване Wink.
П.П. Старост - нерадост sad Забравих, че отворих темата, защото чух по радиото, че японци и китайци /или корейци blush/ също правят ревизия на учебниците си по история. Хихи, какво ли учат япончетата за Втората световна война?
« Последна редакция: януари 30, 2016, 10:35:56 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: януари 31, 2016, 11:23:05 »

Здравейте в последния ден от месеца!

Аз съм малко тъжна, защото пак си повърнах закуската, а беше толкова вкусна  sad Затова и няма да ви пусна закуска!

Навън се разтопи и явно всички сте на разходка  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #911 -: януари 31, 2016, 12:01:22 »

Добро утро, аз не сьм. Тук сьм си постоянно, но се чета просто. Сега като те прочетох обаче си рекох да ти направя компания.

Еееех, бременни вьлнения. Сега ти е гадно, но после са хубави спомени и неприятния вкус в устата се забравя  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: януари 31, 2016, 12:10:31 »

За протокола, при нас вали и аз също съм тук.

За закуската не съжалявай, нали си имала удоволствието да я хапнеш Wink


Както е казала, Ина, всичко лошо и неприятно се забравя. good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: януари 31, 2016, 17:14:23 »

ЗдравейтИ!
И тук духа, но съм при мама и съм "пей сърце". Обаче Кари я боли глава  crazy как уцелват да се разболеят тъкмо в най-подходящия момент. Уффф, явно ще почиваме в следващия си живот.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #914 -: януари 31, 2016, 17:51:26 »

Здрасти!
Тук пък не духа и затова не се дигна цял ден мъглата sad
Да идва новият месец и дано и времето и всички останали бакии се оправят!
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines