Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 06:43:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222043 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: януари 18, 2016, 18:57:48 »

И аз не помня за с.са, защото беше в полеви условия, е не баш на полето, ама почти - в парка. И то в продължение на седмици имам чувството докато се случи както трябва. Ей карате ме да говоря гУлпости по икиндия. хихихи. А годишнина от такова-та как се отбелязва?  blush blush blush запретИ са вечИ. Ама Свекс да си разказва за такова-та, че ми е интересно, хихихи, Фърлих една ръкавица, ей, Свекс дан са Убидиш. Щото ти е криво малко разведрявам. Няма ли начин да го разпиташ за подаръка и снасяш тука квото е казал и ние ще го доизмислим  crazy
Аз съм заинтригувана и от твоя разказ!
Иначе не помня датата, ама беше бая забавен момент. smile

Пък ММ изпитва систъра по физика и се заливам от смях с тях. Горкото, учи си от тетрадката,ама там има точно 3 чертежа на различни лещи и до там. Отвори си тетрадката, гледа я 3 минути и заяви "Готова съм!". Пита я той туй какво е- мълчание и стъклен поглед. Сега си чете учебника от началото на раздела, аз се кикотя зад лаптопа, а преди това раздавах правосъдие с една тетрадка. Приложих метода на възпитание "дресирам кучето да не прави бели".

Али, да разкажеш как е при теб. Лелее,кога мина това време....
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: януари 18, 2016, 19:10:26 »

Добър вечер..

Фани честит ви празник! Да са ти живи и здрави родителите..

Миме честити ви 6 месеца като съпрузи.. Все така да се обичате  heart

Али лека и спокойна работа

Направо ще ме спукате от смях с вашите годишнини  DANCE lol

Ние не отбелязваме с нищо по специално годишнините, иначе помня всички дати. Може би за напред годишнините от сватбата ще я отбелязваме по някакъв начин  pardon Ако някои пита мм за някоя дата свързана с мен, той винаги ще каже друга, защото не помни.. Вече толкова време сме заедно, а той все ми бърка рождената дата  girl_haha Важно е да се разбираме и обичаме, па то всеки ден ни е празник  girl_wink

Като гледам какъв сняг има в бг и така ми се искаше за малко да съм там.. Преди ходехме на дигата да се пързаляме, кои с шейна, кои с найлон  winter-ski Беше голяма забава, събирахме малки, големи, че и по големи от мен..

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #467 -: януари 18, 2016, 21:27:26 »

Готини теми сте заводили. Пусках такива теми на времето във форума да питам кой кога как какво празнува.

Една лека статистика на женския мозък - жените не помнят датата на първия секс, ама помнят целувка, хващане за ръка и първо "обичам те". Такива сме ние, владетелките на дясното полукълбо.

И без да бягам от статистиката, също не помня датата на първия секс, ама него самия го помня - подобно на преживяването на Фани хахахах

Гледам един филм по "Он еър" за изневяра...и се чудя възможно ли е да зачеркнеш любовта с някого и дългогодишната си връзка с него, заради някой друг,  с който няма никакви гаранции, че ще се получи изобщо?!

Вчера гледах репортаж за една българска в Америка, написала книга и взривила от продажби. Дойде ми музата отново да започна да пиша, и то по-сериозно! Не може да имаш идеи и всичките да бъдат на хвърчащи листчета или в тетрадки, нахвърляни и неподредени, недообмислени и не им даден шанс, докато не бъдат забравени и музата за идеята си е отишла напълно....така с всяка следваща. Взимам се сериозно в ръце и започвам да следвам тази своя мечта. Ето едно обещание за Новата 2016 година. Направихте ли си такива?! smile

Май ми идва.

Прелетяха ми няколко мисли през главата, написах ги... Лека нощ. kiss2

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 18, 2016, 22:38:38 »

Кумата ми пише книга.. Утре ще ви разкажа да се посмеете  danceg

Наде,  искам копие с лично послание! kiss2
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: януари 19, 2016, 07:39:42 »

Добро утро..

Днес съм ранобудна.. Брат ми пътува насам и днес трябва да пристигне.

Хайде направила съм кафе за всички, заповядайте  Wink


* oie_1963430OIiN9OoV.jpg (64.6 KB, 459x306 - видяно 80 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: януари 19, 2016, 08:29:04 »

Джос, браво на теб smile Аз пък съм 16-ти ден след отказването на кафето, та ще го пропусна  tease

Сънливо ми е и студено, добре че Илиян пак ме докара до работа, че иначе не знам.. Няма тротоари, студ и мраз  gcrst

Щях да ви разказвам за кумата, тя е 91, в сериозна връзка от 5 години, с общ апартамент вече, но се плаши от бременност като дявол от тамян, както казват хората. Тя осъзнава, че има проблем с това, който й е от майка й.. Понеже като се е родила тя и е предоставена на грижите на баба си до 7-8-годишна, а техните са си хойкали насам натам smile Ииии тя сега има панически страх от това да забременее, като ще посвети книгата си на "продължаването на рода" (така ще се казва) от жени, които не искат да имат деца хаха smile Вече и 2-ри том е измислила  Girl_hide funnytooth Има много интересни идеи, ама й казах, че 2 години кумът трябва да я издржа, за да пише книгата и да се съсредоточи и да почете малко литература в тази посока smile


Стискайте ми палци днес, после ще кажа защо kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: януари 19, 2016, 08:45:42 »

хахахха, добрутро, Тони, помислих, че е истина. Тъкмо щях да ти казвам за един беден човечец дето написал книга за историята на селото ми. Платил 700 лв за да му отпечатат 10-ина книги и сега си ги кътка, не ги продава, дал на in-law книгата да я чете, та се чуди жената как да я копира, ама умира от страх да не би да се повреди нещо при копирането, хахахах. Всъщност повече ми е жал отколкото ми е смешно. Като чуя за такива хора и ми идва вдъхновение да правя такива неща и аз, ама не ми стиска и нямам време за книга. А спонсори?
А Наде, хич не се учудвай, какви изкривени връзки има, в които жената има да си връща за нещо, трупа с години негативното и в един момент й избива на някъде. Любовта понякога е толкова крехка... Предполагам, че го правят в момент на слабост... Не знам и не ми се мисли сега... защото една колега чака превод на разни неща от мен, а и за това също не ми се мисли, и кафето ми изстина, а бе я да си пусна новия "Великолепен век" с Берен Саат  tease
« Последна редакция: януари 19, 2016, 08:47:47 от fanimira » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: януари 19, 2016, 08:55:36 »

Ето веднага сервирам и чай  Wink


* file8896.jpg (50.9 KB, 352x352 - видяно 1807 пъти.)
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: януари 19, 2016, 08:56:44 »

Добро утро!

По темата с писането на книги - и ММ беше започнал да пише, ама си остана на няколко страници - аз надникнах тайничко - наистина има супер много идеи, но му куца представянето им  Wink Установихме, че тогава трябва да стане от тея, дето дават идеите за филмите  blum

Тони, никак не ме учудва кумата, и аз на 24 с 5 годишна връзка бягах като дявол от тамян от бременност, както и всички приятелки около мен на тази възраст. Сега, няколко години по-късно вече виждам как се разчупва леда в почти всички, дори и в тези с крайните изказвания  Wink

Да ви се похваля, че започнахме ремонта на апартамента, обмисляме дизайна и разбира се все имаме разногласия  tease
« Последна редакция: януари 19, 2016, 09:03:58 от Tinkata » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #474 -: януари 19, 2016, 09:04:07 »

Хаххаха добро утро ама големи текстописци тук са се навъдили  Yes Знам за какво трябва да стискаме палци на Тони, помня  blum

Тинче, много хубаво, спокойно за разногласията накрая пак ще стане твоята, при нас така стана  pardon Ако ви трябва дърводелец за кухня или нещо друго, имаме железен  Wink

За бременността аз се ужасявах като ми закъснее цикълът ама това преди да се оженим, не че нещо ни липсваше, ама не исках извънбрачно дете lol

Наде, за този филм...то много такива има, всичко е възможно в този живот, примери около мен с лопата да ги ринеш  pardon И не, не съм си правила никога обещания за НГ, пуснала съм се по течението  Wink

Ходих сутринта да си взема изследванията ама отивам да ви разкажа в бебешката тема каква съм оФцЪ  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: януари 19, 2016, 09:12:49 »

Тинче, разногласията са неизбежни, но и при нас стана моята, както при Фери.. Стискам палци да надделее по-обективното и добро предложение  Wink (най-вероятно твоето)


Всеки е минал през тия периоди със закъснението май  Girl_hide

Фери, много помниш ти, нали си бременна и трябва да си разсеяна  blush funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #476 -: януари 19, 2016, 09:19:37 »

Леле, Джос, как си ги нацвъкала директ на тротоара кафетата. Такива като мен, дето ги болят колената, ще трябва яко да се дупят, та да си вземат чашка Wink.
Тони, момата 91-ви набор е съвсем младичка още да има нужди за продължаване на рода. Ама пък 2 тома да изпише, без повторения си е бая труд smile Нека пише, той и Джек Лондон е пишел по цял ден, ей така, за самото писане, а после е подбирал нужния 1%, та нищо не се знае good.
По отношение на майчинството, преди години тук четохме "Майките" от дъщерята на Димитър Димов. Имаше интересни мнения на съфорумки. Аз чак тази година се престраших да я изпратя на снахата, но не съм я питала какво мисли.
Това за българката, написала книга, ми мина покрай очите, но не се задълбах много и сега съжалявам. Наде, дай линк или нещо по- конкретно, моля!
Тази сутрин съм политически настроена Wink. Статии от подобен род ги минавам по диагонал, но тази за референдума на Слави, както я почнах от края, така и стигнах до началото с пълно съзнание. По простата причина, че съм абсолютно съгласна с: "Икономическата власт ще остане в същите ръце, което означава, че в същите ръце ще остане и политическата власт. Следователно и решенията, които ще бъдат приемани след референдума, няма да се отличават съществено от решенията, приемани преди референдума. Ще се промени само онова, което висшата власт, която стои над всякакви референдуми, реши да го промени." Публикувана е в Хаштаг - бг., който иска, може да я прочете.
Не си поставям целогодишни цели, нито в края на годината правя равносметка. Ако реша, правя го, независимо дали ми е в някакъв лист, или не е. Все още си търся нещо, което да ми запълни нуждите от духовно развитие, но не съм го намерила. През септември се пенсионира колежка, която ми е хем комшийка, хем на моя акъл, та се надявам поне да се срещам често с нея.
Тони, помня какво ти предстои днес и силно стискам палци heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #477 -: януари 19, 2016, 09:21:18 »

Понеже съм много заспала, пускам втори пост да ви почерпя, днес с моят прекрасен съпруг празнуваме 4 месеца щастлив семеен живот  heart Празници да има  Wink

http://www.yoli.bg/images/easyblog_images/507/torta_ani_3.jpg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #478 -: януари 19, 2016, 09:25:57 »

Фери, честито!
Забравих да питам Фани - този великолепен век с Берен Саат съвсем нов ли е или е някой епизод?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #479 -: януари 19, 2016, 09:27:51 »

Тони, помня заради 19-ката хаха, нашето специално число  Wink Забравих да кажа, че и аз ти стискам палци  heart

Не ми работи нещо tiny pic и вижте колко смотано ви ги пускам картинките, ама толкова  blush

Последно казвам при нас за обзавеждането как беше и спирам, че прекалих тази сутрин с постовете - всичко, което казвах, че искам ММ казваше, че не му харесва  crazy Беше умопомрачително и мислех, че никога няма да се разберем, а той гадината искал да види до къде ще ми стигне търпението  beating И понеже явно съм издържала "теста" сега всичко става както е в мойта глава  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines