Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:48:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222802 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #255 -: януари 12, 2016, 16:18:52 »

Ахаха амии аз пък да почвам само да я обичам и хваля свекървата тогава (не че не я уважавам,ама не съм я и хвалила за нещо,де) или пък да спра да пиша.Не че не искам момче,ама да има едно момиче,пък после каквито дойдат хаха. Иначе ние бяхме на комбинация кръщене+1ви рд+прощапулник по-миналото лято. Ходихме някъде на Оборище за почерпката в едно ресторантче с малка градина.Почти си бяхме само ние и майката беше поръчала мнооого ядене,ние бяхме на воден ден тогава,а ММ омете своята,моята и на вегетарианеца порцията. funnytooth funnytooth :funny:От тогава се смеем с родителите на детенцето,че добре че ни поканиха на воден ден иначе нямаше да им стигне почерпката. Малкият им пък е един кротуш и досега,та не се изнерви нито в църквата,нито после в данданията,даже си и заспа като му дойде времето за сън.Кръщенето беше в Св.София,та затова и там бяха намерили ресторантче,мисля че наоколо има доста такива с малки градини,но не съм убедена да не говоря наизуст.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 12, 2016, 16:30:55 »

Ама вие си пишете, не се шегувате...

И ние трябва да бъде ме кръстници, но мисля, че няма да успеем финансово и може да пропуснем кръщението..

Хаха, то не е само писане в темата гаранция за момче, трябва и да си плюете свекървите Wink. Иначе - като Ина и Али /тя пък със свекър си танцува/. funnytooth

На края да не ми се родят две на веднъж, че хем пиша, хем свекървата споменавам  laugh laugh

Да ви кажа какви ги надробих днес.. Нещо ме боля  главата от сутринта и викам ще пия едно хапче.. Отивам да си взема хапче и си взимам хапчето за щитовидната ( пия го сутрин и на гладно, та втора доза )   изпих го и  girl_impossible girl_impossible girl_impossible така се уплаших, че го пих пак.. Отидох да се карам с тоалетната и добре, че нищо ми няма..  Полежах си мало да ми мине уплахата и сега съм ок..

Ето да видите как си налепих хладилника, вижда се, че няма кои да подреди водата pardon


* oie_121528136AS474pa.jpg (54.13 KB, 404x539 - видяно 164 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #257 -: януари 12, 2016, 16:36:27 »

Хаха Тони не си познала! Ще се видим никакъв Еконт!   diablo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 12, 2016, 16:43:11 »

Хаха Тони не си познала! Ще се видим никакъв Еконт!   diablo

А Тони  beating
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: януари 12, 2016, 16:47:50 »

ХАхаха Тони и една от чистачките, при нас е бременна и тя така. Оня ден се облещи, защото е на 43 и вече има 4 деца, та си мислела, че влиза в критическа, а то какво било... Но и те така, мъжа и ту е тука, ту в Кения... ту на работа, ту без...
Ама то като има да става - си става.

Ееее ама аз не мога да си плюя по свекървата. Изумява ме, ама на ръце ме носят.
Ама аз не искам момче, че ще се избием за името. Както казах на Теодор, според мене докато не стигнем до консесус няма да забременея biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #260 -: януари 12, 2016, 16:53:26 »

И аз пишааааа...не се отказвам от години наред хахахаха Wink Ама и аз свекървата не мога да плюя, тя душа човек, иска дърво да садим двете, за да живеем дълги години като него в чудесни отношения. Не че има причина да си ги разваляме, ама за всеки случай smile

Виж за име ние сме 100% консенсус, че ще е на Митко на баща му, че ако е на моя хората ще помислят, че е на Митко кръстено, те са адаши.
Рибата е в морето, ама тоя месец добре се старахме, дай Боже в неделя да не ми дойде.

Я някой да си направи екскурзия до Самуилова крепост или Мелник...чакам ви с нетърпение и аз за среща. kiss2


П.П Да допълня - това предаване по ТЛС си е смразяваща лудост, ама и аз го гледам. Имам и една приятелка, която беше убедена, че не е бременна...идваше си й....ама вече е 5 годишен юнака.
« Последна редакция: януари 12, 2016, 16:57:29 от nadelina88 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #261 -: януари 12, 2016, 16:54:23 »

Хахаха аз като една от най-активните в месечната дали ще ме застигне орисията за момче  pardon Ама за свекървата лоша дума не мога да кажа, пу пу златна ми е, по-добра не мога да си представя  heart Само винаги съм се чудила ако Боби имаше живи родители и имах баш свекър и свекърва (че сега тази титла е на леля му и вуйчо му) дали пак щях да се разбирам толкова добре с тях или щях да съм лошата снаха  pardon Откакто съм с него се чудя...

Джоси, къде са ти магнитите  pardon
Рони, твоят мъж как го изхранваш...да не е като на Вики бездънната яма  blum

Ох, мъчно ми е за такива хора, които така или иначе трудно се оправят с финансите, представям си детето какъв шок е за тях...вместо радост  sad

Иначе случаи всякакви...не знам дали съм ви разказвала за сестрата на приятеля на братовчедка ми, те живеят в Испания и едно лято братовчедка ми им бяха ходили на гости, вилняли цял месец, аква паркове, алкохол, танци какво ли не и декември (!) въпросната сестра разбира, че е бременна  shok Както и да е, роди си здраво момченце, ама на мен просто ми се струваше невероятно  blush Сега обаче като гледам аз как съм, ако не ми беше спрял цикълът трудно бих се осъмнила веднага за бебе  smile

Пфу не мога да си публикува коментара  Girl_hide
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: януари 12, 2016, 17:29:15 »

Джоси, къде са ти магнитите  pardon

Ето показвам  smile


* oie_12162323KIbQYt8t.jpg (68.31 KB, 607x455 - видяно 168 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #263 -: януари 12, 2016, 17:38:28 »

Хихи, вече отвсякъде е дегизиран вашият хладилник  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: януари 12, 2016, 17:41:47 »

Хахах, Джоси, такива за първи път виждам. Яйцето е страшно просто funnytooth
И аз съм на подобна вълна, че обещаха тия дни да подарят на Дребната кухня (играчка). Сега търся хубави тенджери, чинии, плодове и тн детски работи. Сетих се и друго... За коледното тържество при свекърва ми в яслата едно дете получило пакет - супер тежък. Отварят вече подаръците и shok shok shok Тиган! Делимано!!! shok shok shok Всички сестри и лели се снимали с тигана. lol Момченцето редовно ходело на ясла с тенджери и бъркалки и това поискал от Дядо Коледа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 12, 2016, 20:08:22 »

привет мривет девойки, малко морски поздрав от мен, да се подразним с фотографии


аз от дядо Коледа си исках винаги играчки, явно не ме е разбирал добре, щото получавах все книжки beating pardon
така станах книжен плъх, дано е за добро. pardon

Али уби ме с този Делимано, родителите са улеснени, поне знаят относително какво ще прави като порастне детето.
Поздрави на всички, ние отваряме нов магазин във фирмата и е лудница, нямам време да мигна angry
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 13, 2016, 01:30:57 »

Добър вечер драги ми смехурковци  blum
Изчетох ви най-после,,,,,както се оплаквах,че ми е скучно,та сега нямам време да си вдигна главата.Не съм излизала от салона от 5 Януари,но ми е супер готинко Wink Подготвям усилено РД на ММ и вече лекинко ме изнервят приятелите му,но ще ги изтърпя с тъпите им безмислени идеи още малко,,,,И после ще им свия перките.Днес единия ми звъни и казва: Тини измислих го,ще събера тук  момичетата (сервитьорките от един бар) и ще му танцуват еротично за клипчето  shok shok shok
после за финал едната ще си свали горнището-добре ще се получи,забавно...Е пратих го на майната му...Абе мъжка му работа...Представете си брат му с малката,казва колко го обичат и изведнъж пльос едни голи цици-съвсем на място  tease blush shok Но както и да е мъжете са си мъже,за съжаление някои никога няма да пораснат.
Понеже видях,че сте писали за кръщене,ние имаме проблем.Кумата иска ние да кръстим  малкия,но ходихме при свещеника и каза,че не може категорично.Връщало се кумството и не било възможно.Сега ми е супер криво,даже не мислят да правят  кръщене изобщо.Опитвам се да я убедя да го кръсти една нейна приятелка от София,ма не иска.каза,че само ние сме се грижили за него откакто се е родил,никой не е питал как е,,и сега изведнъж кръстница да му става непозната ..Права си е,,,но е хубаво да се кръсти детето. Сега като се замисля,не знам кое е по лошо,да не е кръстен или да го кръсти човек,който не го е много грижа за него... ???? дилема наистина...
Ох оставям ви,че сега ми пращат клип от дискотека,на който някакава певица пее спИциален ПозДрав за Ружденникаааа   .... Станннчо с частното ранчо,,,,,
Ще ги убияяяяя witch


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 13, 2016, 02:06:54 »

Хихихоххихи, сАбудихмИ блока, бе жИна! Шса задавим от смях, че и Кик барабар.  Girl_hide Като те слушам май е по-добе, че мъжо има само неколцина приятели crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 13, 2016, 08:30:28 »

Добро утро smile

Снощи спах от 20:30 с лека пауза за София ден и нощ.. До сутринта! Утрепах се от сън и мога още  smoke lol На Илиян сигурно му е било скучно, но каза, че съм била много забавна докато съм спала на дивана  huhhuh.gif
Спуках се от смях с Лоли и ранчото на нейния Станчо  funnytooth Илиян също, както мъжа на Фани има само 5-ма приятели, но за нещастие не живеят в София.. Аз съм човека с многото приятелства, който прави всичко за всеки, но определено не съм в ред  crazy

Довечера съм на среща с една приятелка, с която не се виждаме много често след сватбите ни.. (същата, която си направи сватбата в нашия ресторант, с моминското парти + стриптийз, от която бях изумена).. Тя поне не ме натоварва, та реших да приема поканата  pardon

Еми, хареса ми снимката ти за добро утро  good Отдавна отвикнах като се събудя да виждам моренцето.. Хубав период от живота ми беше  Girl_hide

Хубав ден на всички  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #269 -: януари 13, 2016, 09:04:28 »

Ха, добро утро! Добре, че сте открили темата, че съм яхнала метлата. Паи-сеееее! witch lol Поне да си оправдая оня ми ти ретрограден Меркурий.
Еми, heart Кога ли ще дойде и това време?! В такъв случай се сещам за тутурутка и "Лятото горещо" tease Тематично, нали?
Хахха, Лоли, разби ме! Представих си ги ония девойки да се кълчотят пред сматфон. Ние имаме приятел Станимир и редовно мъжо му вика Станчо. Та pleasantry Станчо и той си има ранчо Wink Трябва да го поздравим така. Майтапът настрана, ама е от онези вечно усмихнати хора. Дори и да не му е всичко на 6, пак е с една усмивка в стил "Всичко ще се оправи". Супер много зарежда този човек. И жена му е същата shok
ММ последните години (2-3) много си отся "приятелите". Имаше разни авери, дето го канеха само по кръчми и там дават всичко за него, а после... nea
Лоли, я един профи въпрос към теб. Как да сваля uv лак? Нещо по-щадящо? Направо ти завиждам за професията - да знаеш. Това е нещо, дето много ме зарежда и ме е яд, че не се ориентирах о-време, а слушах родителското тяло за престижни професии и службици. И аз съм на път да се превърна в книжен плъх, ама не в хубавия смисъл на художествената литература.
Спорен ден на всички butterfly
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines