Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 07:02:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222810 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 12, 2016, 10:15:45 »

Добро утро!

Аз за сега съм добре днес и ще ходя на изследвания. Само дето от Виза ме събудиха, дали съм искала кредитна карта  nea И днес не ми се ходи на работа, но може би ще отида.
Нещо много ми се приспа, може да дремна още половин час.

Хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #226 -: януари 12, 2016, 10:38:07 »

Ами то добър ден станало....
Аз след като прочетох, че мързелът е форма на депресия, открито се обявявам за депресирана sad. Днес колежката на моето място има имен ден и съм канена, но ме мързи да отида до службата. не може нищо да ми задържи вниманието по телевизията, в нета или по улиците sad. да се маха този ретрограден Меркурий, че вече не се понасям...А и клавишът за големи букви не ми работи и ме нерви crazy. Хубаво, че хладилникът е празен, че иначе...
Уф, по БТВ нищят за извънземните. Те ни били дали всичките техники за комуникации след катастрофата в Розуел. Отивам да слушам Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #227 -: януари 12, 2016, 11:14:51 »

Добър ден! И ние слушахме за извънземните и не издържахме да не се захилим,този човек беше абсолютно  crazy
ММ за малко и той да пострада от фалшивия пейпал точно след НГ,та и там имахме емоции,ама мина и замина вече.Като цяло той е много внимателен за такива измами,та щом почти го прилъгаха,явно са доста добри.
Ние също не пием кафе,защото Емаг спряха да вкарват капсулите за нашата машина и сме на мляко с какао.
Ретроградният Меркурий ли е проблемът,че и ние уж вършим нещо,а нищо не се получава и чувствам,че изоставаме за сватбата...
Айде лек ден ви желая.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 12, 2016, 11:23:27 »

Добър ден и от мен.
Много "постно" днес в темата. pleasantry

След малко ще се приготвям да ходя на преглед. Викам първо да ви видя какво правите.  blum

Кафе не пия, ама се радвам като предлагате, пък и аз да ви черпя понякога.
Наде, благодаря!  Wink

Тони, благодаря и за твоето мляко.  give_rose
Я кажи, кога ти е часът за преглед на теб? Нали каза, че си го променила?

Вероника, ти поуспокои ли се вече?

Пуснала съм си за фон На кафе, с гости Константин и жена му. Много лошо впечатление ми прави, че постоянно прави забележки на жена си да не се прекъсват, а той не спира да го прави.  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 12, 2016, 11:25:20 »

Добър ден момичета - кокичета...

Кокичетата са едни от любимите ми цветя и с нетърпение ги чаках да се покажат през снега..

Гледам за магнити си говорите, аз си събирам магнити във формата на храна.. А в бг събирам магнити от различни села, градове и местности.. Имаме огромен хладилник и докато го налепя ще има още доста да събирам. Иначе и тези дъски са много идейни.. Сега се сетих, че си купих едни стикери с кафе, за да ги налепя на хладилника, че е малко старичък и му пада боята.. Ще се заема днес с това и после ще ви покажа снимка..

Миме, Фери радвам се, че прегледите ви са минали и всичко е наред с бебенцата..

Панди много си сладка на снимката..

Тук поне е направено добре, като пазаруваш по интернет. Преди да платиш ти пращат код на телефона, които трябва да въведеш. Майка ми така беше платила някъде и после с месеци и взимаха по 12 евро и докато се усети бяха минали няколко месеца.. После от банкката блокираха всичко и й върнаха парите..

Отивам да готвя нещо, че обяд дойде, а и е време да събере елхата..
Хубав ден на всички..

 
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 12, 2016, 11:34:03 »

Добро утро!
А ние сутринта въпреки ретроградния меркурий ходихме на ехограф на коремни органи. In-law си намери 2 дружки пред кабинета да си говорят за времето и Бойко  blum после ходихме в China town, хихихи, ама нищо не забърсах.
Сестра ми си идва от Испания, Миме, ще каца в Букурещ с нощен полет. Татко ще я чака на летището. Обаче още ме е шубе за пътуването/хем за нейното, хем как ще ходим с Кик на село ако е лошо времето. Миналата година през февруари/март бяхме влезли в преспите и от тогаз много внимаваме при пътуване в зимни условия. Показвам част моите магнитчета:
http://fanimira.snimka.bg/maternity/pregnancy.857061.36470236
Ще ида да набия Кик или баба му, хахаха  tease
Лек ден!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 12, 2016, 11:36:41 »

Миме, преместих часа си за 19-ти  след обяд.. smile

Джоси, нищо не разбрах как така са продължили да й теглят пари ? Много съм разсеяна и ми се спи.. Имам чувството, че нощта е много кратка  Girl_hide Не е от кафето, защото миналата седмица ми нямаше нищо..  pardon

Кафе не пия, защото след повръщането го отказах, не искам да пия..  Yes
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #232 -: януари 12, 2016, 11:49:22 »

Добър ден! Аз днес съм много работна. Разбирайте, че не можех да спя и от 5 часа съм кукуряк. Чаках с нетърпение поне да стане около 6 и нещо и аз хопнах. Тресе ме нервата по тая пуста работа. Да видим как ще тръгне! Явно съм или депресирана, или мързелива. Пък ако ще и двете - хич ми не пука Wink
Обиколих половината град. Имах работа и още в 9 бях по центъра. Много беше хубаво, когато хванах камбаните на "Св. Богородица" heart Какъв празник е днес?
Тони, вчера ти видях поста с магнити и ако знаеш какъв бръмбар ми влезе в главата funnytooth Това с картата е повече от идейно и има доста добра педагогическа полза. След време ще си учиш децата да разчитат по карта кое къде е. Така де! Кой в днешно време знае държавите и може да ги посочи с пръстче. То, ако не ти говори pleasantry каката от GPS-а, е скучно blum Мъжо винаги дава за пример баща си как им купил карти на България и на света, докато били ученици. И на двамата ни е много интересно да разглеждаме карти, атласи, да четем за държави. Нашите магнити са 90% от България.
Фери, знам, че правят доста поразии зайците, затова ми стана интересно. Ама хубаво, че я пускате. Виждала съм затлъстели зайци - много жална гледка sad По този повод... (замислих се дали съм ви го разказвала crazy Искам гинкобилоба!) Нали котаракът ни беше опериран по Коледа. Та свекърът взел от ветеринара клетка. Ама то клетка за коте, не за котище. Шегувахме се, че му трябвало клетка за немска овчарка. Говорим, говорим и задавам въпрос към свекъра ми: А лесно ли излезе от упойката? Мъжо се намесва: Ти питай лесно ли излезе от клетката! Тук вече квичах от смях! funnytooth
Миме, хахахха пуловер или таралеж - това е въпросът good
Отивам да ровя за паролката на Фани, че не я помня и да видя снимката.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 12, 2016, 12:05:32 »

Али, аз бях точно така, както казваш за мъжа ти.. Баща ми ми купуваше всякакви атласи, карти... Ходех с него по командировки в България и той ми разказваше, къде минаваме, какво виждаме, какво е характерно за релеф, почви, какви култури се отглеждат.. После започнахме с карти на свта и така завърших георграфска паралелка, мечтата ми беше да следвам туризъм, но за съжаление осъзнах навреме, че няма особено много пари в това и се пренасочих... Както и дае.. завинаги ще ми остане, знам столици, знам държави.. постоянно си цъкам гео quiz и тн.. Та, допълнението ти на идеята ми , мнго ми харесва  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 12, 2016, 12:12:31 »

Добър ви ден, на мене утро. Опитвам се да ставам по-рано, ама нещо ми е трудно.

Черпя по един чай, за непиещите кафе като мене smile



Да ви кажа свекърва ми защо ме събуди. Намерила си/купила (не разбрах точно) накъв ретро куфар. От тия дето ги ползват за картички при винтидж сватбите. И ми звъни на пожар в скайпа да пита дали ми харасва и дали да ни го праща. Защото ако не ни харсвал, тя щяла да си го запази защото "То един ден като имам внуче, ще има по-важни разходи, не мога тогава да мисля за куфар, а ще ми трябва за да идвам при вас".
Направо рано-рано сутринта точно от такъв диалог имах нужда.  tease Шантава работа, ей.

Али, Св. Татяна е днес. Ако имате Танчета ги поздравете.

От март месец ще има полети от Бирмингам до София, за което съм страшно доволна.  yahoo
И общо взето това е при нас.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #235 -: януари 12, 2016, 12:41:26 »

За полетите и аз четох  blum Викам си, хайде ще ходим да видим Вики  blum Що се мъчиш да ставаш рано бе, моме  pardon Тая твойта свекърва всеки път ме изумява  girl_impossible Изгубих ти нишката какво се случва с твоите изследвания, извинявай за което  huhhuh.gif

Али, паролата на Фани май 2008 беше  Wink Ами пакостливи са си зайците...моят в частност много, непрекъснато трябва да я следя като малко дете да не направи някоя простотия или да изяде каквото не трябва  blush Стига съм ви занимавала толкова с нея  Girl_hide

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 12, 2016, 13:21:13 »

За полетите и аз четох  blum Викам си, хайде ще ходим да видим Вики  blum Що се мъчиш да ставаш рано бе, моме  pardon Тая твойта свекърва всеки път ме изумява  girl_impossible Изгубих ти нишката какво се случва с твоите изследвания, извинявай за което  huhhuh.gif




То аз им я изгубих какво остава за другите biggrin Но като цяло чакам да ми пратят писмо, че са готови да отида да ги "дискутирам". Теодор снощи ми вика: То с тия темпове, май ще се окажем бременни преди да са готови изследванията. Като едните ни приятели, които опитваха година и половина и все си говориха, че трябва да се запишат за изследвания и докато се наканят - август си чакат деливърито  stork-boy

А свеки ми е един път! Тая жена колко хода напред мисли, никой не може да я стигне.  Girl_hide Ама на мен ми е забавна. Мен ме изумява с всяко свое изречение, просто седиш и се чудиш как и дошло ума.  shok

Разправям на Теодор за орисията на Свекърва, за момчетата в месечната и той: "Ааа пиши тогава, пиши!"
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 12, 2016, 13:32:30 »

паролата ми е 2008, Али!!!  heart heart heart heart heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #238 -: януари 12, 2016, 13:42:16 »

Изтри ми се поста..... sad Писах писах......, вече забравих какво писах

Момичета имам питане. Темата за кръщенето не е много активна, затова питам тук..

Та - искаме да направим кръщене на Боби пролетта около рожденния му ден, но не искаме да ги сливаме.
Доколкото четох всичките неща за църквата се купуват от кръстниците - това вярно ли е? и така ли трябва да е?
второ - кръстниците колко са дефакто? Тъй като кумовете ни категорично отпадат, с Фил се спряхме на един негов приятел и моята Мон, но ако дефакто кръстникът е един, ще поканим само мочето (Мон не е кръстена и говорихме че ще го направи, но ако не може да са двама няма смисъл)...
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 12, 2016, 13:45:52 »

Миленка, само един е кръстник  good А за това дали всичко се купува - както се разберете, нещо като с кумуването е. Обикновено кръстникът купува кръстчето и дрехите, с които преобличат детето след кръщавката.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines