Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:12:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 209600 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 04, 2016, 01:16:27 »

За много години момичета :8  Нека сме здрави,всичко друго ще се нареди  smile
Джоси много вкусно изглежда тортата,,,,,ммммммм да ти е жив и здрав мъжа и да те  слушка с двете уши.
Свекс ,раздвам се,че си прекарала добре.Хубаво е човек да презареди батериите.Като разказваш ми се дояде и гюзлеме и тази супа от леща,мммммммм  и сочен дюнер,,,,иииии....цялата маса със сладкиши,Наистина там си е лека форма на "манджа" туризъм.
Миленка твоето прекрасно  елфче го видях и във фейс,,страхотен е,много сладичък kiss2 .Като каза,че май му пречите се сетих,че кумата се оплаква,че техния Алекс е неспокоен уж без причина.Ще им предложа  да пробват сам да спи в детската стая,може да подейства.
Ние прекарахме добре на Нова година,но съжалих,че не отидох с приятели на ресторант,а останах с кумовете и още една двойка влюбени.За друг път ще си знам.ПО-добре с щури приятели,отколкото със две семейни двойки и аз сама ( ММ беше нощна смяна ).За сметка на Нова година Коледа ни беше супер весело:) Имаме традиция с приятелките от детството да се събираме след вечеря в някоя,  пак си правим питка,разменяме си подаръци.Тази година  домакинята ни беше  организирала и томбола.Много забавно си прекарахме.До 4 сутринта  yahoo  с децата веселба голяма,,то децата нямаха търпение повече от нас за сбирката с  "лелите" .От питката късмета се падна на ММ,а от късметите изтеглих круиз и бебе,,,на ММ се паднаха пари и печелба от лотарията,Та значи тази година първо ще си направим бебе ,после ММ спечелва парите и заминаваме с бебето на круиз   Bravo някъде на топло...Ако зачезна ,ще знаете къде съм Wink полегнала под някоя палма.
Аз 4 дни почивах и вече ще се застрелям,нямам търпение утре да си отида в салончето.Мрънках толкова време,че имам нужда от почивка,а сега полудях в нас.Но утре вече ще влезна в ритъм pleasantry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 04, 2016, 07:59:11 »

Добрутруууу!!! Свекс, манджа ли каза? Ммм, аз обожавам да ям, по банкети разменям ядене за алкохол, иначе не мога да се наям, хихихи. Като се сдобиеш с рецептите сподели да сготвим и ние. Имаше ли бели денсърка на НГ? Това ми е любимо занимание, но само в Турция, в Бг са или малолетни или мазни и гадни...
Лоли, какво да напрвя та да не ми се чупят ноктетаата. Трябва да ги отгледам някак
до 16-ти, че систъра ще си идва и ще я водя на маникюр и фризьор, та мисля да се възползвам и аз!
Джос, мерси за рецептата.
Пък мойта in-law старата ми подари чайниче с 4 чашки, чинийки и лъжички, за кафе са. А младата стенен часовник/рекламен на фирмата, в която работи/, който спря на втората вечер. Милото му смени батерията обаче го заточихме в другата стая, защото тиктака ужасТно... Той ще ми купува сребърни обеци, обаче НЗ как ще го измислим, защото магазина работи само до 6, а той едва ли в близките 150 г. ще излезе от работа рано!
Не мога да пиша повечИииии, Кик не дава...
Леко-снежен ден!!!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 04, 2016, 08:02:44 »

За много години девойки! Живи и здрави, най- вече ;-)

Лоли да ти имам проблема. Аз като си помисля, че трябва да ходя на работа и ми се реве. Оня ден ме изненадаха неприятно в 12 вечерта, че днес трябва да заместя един колега, който ще отсъства по неприятни причини, но хич не се бях настроила така.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 04, 2016, 09:10:59 »

Добро утро smile

Ние си изкарахме уникално на Нова година... С кумовете, любимата ми шаферка + най-добрия ми приятел, които са официално и абсолютно - ГАДЖЕТА, ГАДЖЕТА, ГАДЖЕТА  yahoo ; приятел на Илиян и моя приятелка, които не са двойка.. Хапване, пийване, хора на -18 градуса; микрофони, пеене, разходки в планината и бой със снежни топки.. Всичко беше супер, докато на кумата и приятеля на Илиян не им стана лошо на 1 привечер и им се смеехме, че са препили и са махмурлии.. На другия ден и Илиян започна да казва , че му е зле.. Вчера цял ден е спал, ама целия ден.. и нощ.. От снощи и аз съм с повръщане и разтройство  crazy Днес имах час в Щерев, но минутки преди да се обадя, че няма да ходя ми звъннаха да кажат, че лекарката е с неразположение и няма да е на работа.. Запазих си нов час, звъннах на работа, за да кажа че няма да ходя и сега съм на солетки вкъщи  pardon Луда работа.. Интересното е, че сме яли само неща, които сами си приготвихме и всички подозираме водата, защото беше много хубава от чешмата и вместо минералната пихме от чешмата.. Уж планинска  crazy Както и да е.. Отдавна не сме имали толкова хубава и весела почивка, опредлеено имах нужда от нея  good

Кумовете ни подариха страхотна кутия за ключове с черно-бели снимки на Купола на Базиликата Св. Стефан и разни други италиянски сгради  heart Както и бутилка любимо вино.. Ние им подарихме копие от видеото, снимка от сватбата в една рамка А4, която кумата си хареса като беше тук, но не си купи и им дадохме парите от сватбата.. За тези, които не помнят за сватбата им подарихме само кощница за пикник и сега им дадохме още пари, да си купят съдомиялна  Wink

Свекърва, много се радвам, че сте си изкарали хубаво.. Гледах някакви снимки от мои познати, че има доста сняг и си мислех за теб.. Викам си снежна Турция би било красиво.. Жалко за Троя, интересно ми беше разказ от твоята уста / пръсти smile

Такива ми ти работи.. Дано минава тоя тъп грип  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #19 -: януари 04, 2016, 09:40:32 »

Добро утро и от мен  blum Аз по празниците ви позанимавах с моите преживявания, така че сега само ще чета Wink

Тони, бързо оздравяване ти пожелавам  give_rose Печена филийка със сирене също няма да ти навреди и може малко лимони  + много вода, ама предполагам знаеш smile

Аз да ви кажа, че както си се обяснявах наляво и надясно, че ми е добре и не ми се гади и става лошо, така няколко сутрини се опитах да се скарам на вц-то безуспешно и напоследък ми се вие свят от време на време и ми пада кръвното  pardon ММ ме е заредил с един буркан с Нутела на нощното шкафче и като стане нещо такова милият много се шашка, веднага ме командирова да лягам и да ям Нутела (не че се оплаквам) Ама е поносимо де, доста прилично се държи буболечката засега  Wink

 Offtopic Я да питам, сега мога ли да ходя на козметик за триъгълника  huhhuh.gif

Относно работата... аз както знаете се размазах от почивка тия празници, никога не ни се беше случвало да сме отпуска и да не ходим някъде или да правим нещо, почти по цял ден бяхме заседнали/залегнали на филмов маратон...изгледахме последния сезон на Кухня на един дъх, препоръчвам горещо  smile Та с две думи грам не ми се започваше, пък и както предполагахме ставането ни беше най-трудната част  girl_impossible Настройваме се вече и започваме да цъкаме  smile Хубав, снежен ден на всички  give_rose heart heart
Активен
dani_pawlowa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 04, 2016, 10:32:52 »

привет и от мен! За много години, бъдете здрави, много щастие и късмет!  Да споделя впечатления от НГ прекарахме си страхотно бяхме с кумовете и още една двойка в едно ресторантче, та има няма до към 4:30 сутринта си изкарахме. То не бяха песни, не бяха танци. Общо взето близките години не бяхме имали такъв хубав празник. Относно късметчетата на мен все пари и пътешествия, а на любимия все нови апартаменти, та да видим дай Боже тази година да се сдобием с наш дом.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: януари 04, 2016, 11:14:07 »

Привет от днес!
Не, нямаше сняг, но духаше ужасен вятър и градът беше почти пуст. Като изметени, хората бяха по магазини и кафенета. Пък такова слънце се беше изцъклило, ще кажеш, лято е. На някои от снимките от студ брадичката и бузите ми са сини, та трябва да се "обработвам".
Ей го конят от филма, изтипосан е в центъра на пристанището и според мен, не му е там мястото да разваля красотата на пейзажа. Поне вече е малко потъмнял, та прилича на стар. Не видях врата за влизане в него, но аз и филма не съм гледала. За всеки случай го пипнах по краката с тайната надежда и Брад Пит да го е докосвал там Wink
Фани, сестро, никакви танцьорки - ни турски, ни български...Нашите тур оператори   така бяха нафраскали залата, че нямаше място яйце да хвърлиш. Имахме някакъв ДЖ мой набор, с шапка на Дядо Коледа, дето повече пречеше, отколкото създаваше настроение. Пускаше песни пак от нашата младост и евъргрийни, които се прожектираха на мултимедия като караоке и той пригласяше на микрофона. Поне да можеше да пее...Пет пъти извъртя "Бургаски вечери", кво като сме на друго море blum. По едно време излезе един от публиката, та поне пя по- добре. Решихме да не се заяждаме до момента, в който почна да пуска гръцки, македонски, сръбски, румънски и каквито още ти дойде на ума песни и нито една турска. Все пак сме на тяхна територия, обслужващият персонал се справи повече от блестящо, направо се разсипаха момчетата от тичане и беше редно да им се благодари. Говорим за след 12ч. Един от компанията ни отиде и го помоли да пусне някаква хубава турска песен и нашият какво мислиш намери? Песен на Азис - "Черно море", дето я пее Тодор Колев, но с друг аранжимент. Аз харесвам Азис, ама чак пък толкова да няма нищо предвидено за случая diablo. Хубаво, че шефът на комплекса ни поздрави на български език /написано на листче/ и донесе на флашка една много известна тъжна любовна турска песен, ама не се сещам за името и сега. Това беше до 3ч., когато се изнесохме от залата.
Забравих да спомена, че целият огромен хотел беше пълен само с българи, из МОЛ-овете и супермаркетите се чуваше само българска реч, по улиците - също. Турците явно са били на работа през цялото време, всичко беше отворено и работеше на пълна пара.
Хехе, ама да видите турските момци сервитьори...Като от филмите, с едни красиви огромни очища, черни като смола коси и съвсем младички good. Само дето са доста дребнички и слабички, та на техния фон изглеждаме огромни и стари Wink.


* IMG_4712.JPG (62.46 KB, 400x332 - видяно 2503 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 04, 2016, 11:21:37 »

Добро утро и от мен!

Гледам пак сме без кафе... pardon



Аз официално не съм на работа вече. Пак ще полудявам по цял ден от нищоправене. Хем ми писна да ходя там, защото ми омръзна да ме използват, хем знам, че сигурно ще се побъркам сама по цял ден... но отново се успокоявам, че е за добро.  smile

Тук е много мразовито, студено, снежно... Има много сняг, Влади каза, че е било -13 градуса сутринта.
Вчера цял ден валя и се размазахме от лежане, филми, мачове, игри и т.н. Цял ден си бях с пижамата yahoo Само вечерта отидохме на вечеря при нашите, защото баща ми отново заминава и няма да се прибира няколко месеца. Ако не беше това, нищо не можеше да ме накара да изляза.  pardon

Моята приятелка успя да ме издразни в първия ми почивен ден. Само като разбра, че вече ще съм си вкъщи и веднага започна да ме кара да ходя до тях.  diablo А в тоя студ и сняг до коленете, как ли не бих тръгнала? Усещам, че доста ще има да се ядосвам с това.

Свекърва, радвам се за хубавата почивка.  blum Четох или чух някъде, че има блокирани пътища там и веднага се сетих за теб. Добре, че не сте имали проблеми.
Поне сте опитали от техните вкусотии.  Torte Искам, искам...и аз.
Я кажи, срещна ли някъде по улиците Къванч Татлату? blush

Тони, бързо оздравяване на всички.  smile Важното е, че не сте запомнили почивката само с това.  Wink
Кога е следващият час за преглед?
Препечени филийки и аз препоръчвам. Аз си ги обичам и без да имам проблем със стомаха.
Много ме е яд, че от доста време нямаме тостер, а само се каним да купим. Всеки ден ще си правя с масло и шарена сол.  Eeager
Подаръкът от кумовете звучи много добре.

Фери, дано ти отмине бързо неразположението.  smile И мен ме е страх, че постоянно някой ме пита за гадене и повръщане. Не искам някой да ме урочаса. Пу пу...така ми е добре.
За кръвното знам, че е нормално да пада по време на бременността. И аз съм с ниско, но засега не ми е правило проблеми. Понякога ме боли главата, но уж и това било нормално.  huhhuh.gif
За козметика - моята приятелка ходи точно преди раждането и нищо й нямаше, но до колкото знам не всеки козметик би се съгласил, защото ги е страх да не се предизвикат контракции. Ти си прецени!  Wink

Аз пък се зарибих по Отчаяни съпруги. Много ми е интересен. Не съм го гледала, когато го излъчваха, ама сега тъкмо ще си намирам занимание.

Ето, вкъщи съм си и започнах с чаршафите.  pleasantry

Хубав снежен ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 04, 2016, 11:28:46 »

Здравейте smile

Аз вчера не разходих апреските, защото като се наобядвах, Бамбук ме срита в корема и си върнах обяда. Днес пак ми се отложи едно излизане , писано им е да си стоят на топло в шкафа  lol

Свекърва, доста динамична нова година за пенсионерка си изкарала  Wink и то до 3ч, аз в един се бях хоризонтирала вече  lol

Фери, по-добре недей, може да си навлечеш някоя инфекция. Ти си преценяваш, но за мен е излишен риск.

Тони, бързо да оздравяваш и да отиваш в Щерев  Wink

Миме, и аз много се кефех на Отчаяни съпруги. От любимите ми сериали е. А ти защо не си на работа, нещо съм пропуснала?
Добре се сети да питаш за Каванч  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: януари 04, 2016, 11:46:44 »

Бе аз ви казвам, че само българи срещах, вие за хубави мъже питате Wink
Тези двамата отговаряха за нашата и още 2 маси. И съвсем не бяха най- красивите...
Панди, ами то само седяхме по столовете и ходехме из коридорите на хотела...Даже и приказката си не чувахме, така беше надул нашичкият музиката. По едно време се завъртяха на "Бяла роза" и "Мома софиянка" между масите, ама хич не е работа ни за танцуващи, ни за седящи... Обаче, никой не пушеше в залата и в коридорите. Явно когато сме в чужбина знаем как се спазват правила. smile
Като цяло, ядохме и пяхме от място караоке /то и без това знаем текстовете, на младини много пеехме в компанията/. Най- новата песен, която пусна беше "Шапка ти свалям" sad, та и нея отдавна я знаем, то бая и е труден текстът Wink


* IMG_4771.JPG (64.76 KB, 512x400 - видяно 462 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #25 -: януари 04, 2016, 11:58:31 »

Абе Свекс и на мен ми звучи по-динамична и запомяняща се от моята НГ хаха  blum Нали сте се забавлявали и сте се натъпкали с вкусотии  heart Относно пушенето...доста отдавна не съм попадала в заведение, където да се пуши...което ме радва, но не знам, може по другите градове да не е така или просто да съм уцелила  pardon

Панди хаха твоят Бамбук много се грижи за теб да не ходиш в тоя студ и сняг никъде  Wink Кавалер от малък  Girl_hide

Отчаяни съпруги ми е в топ 3 (ако не и на първо място), даже няколко пъти съм го гледала! Не исках да свършва...

Миме, седи си на топло с бебчо и без това нямаше особени ползи от тази работа  heart

А на мен иначе тия неща ми се случват само сутрин и за кратко, ама все пак понеже досега нямаше нищо си идват неочаквано  pardon Както казах, не е голяма драма, докато мога да ходя на работа всичко е наред  smile За козметика ще ѝ се обадя направо на нея да я питам...ама малко ми е смотано така, чак се чудя какво да ги правя ако не ходя да ми ги дръпнат  blush Иначе аз от години си ходя при една и съща и никакви проблеми не съм имала досега, та даже и не съм се замисляла за евентуална инфекция  huhhuh.gif


ЕДИТ Свекс, че какво им е на българските мъже, за мен са си хубави  blum
« Последна редакция: януари 04, 2016, 12:01:17 от Feribotka » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 04, 2016, 12:11:12 »

Панди, изтече ми срока на стажа. Предложиха ми да остана, но отново при същите условия и аз просто казах, че ако е отново на такъв договор, няма шанс. Много тъпо се опитваха да ме убедят, че и така ми е добре.  funnytooth Е.аси наглите!

Свекърва, имах някакви надежди, затова попитах.  pardon
Евала на хората за цигарите. Тук е някакъв ужас. Преди не ми правеше такова впечатление, но сега не се издържа.  diablo

Фери, да, наистина и аз пропуснах да спомена възможността от инфекция.  huhhuh.gif
Завиждам ти, както и на всички, които без страх ходят на козметик на триъгълника. Аз не можах да се престраша и си задавам същите въпроси като теб, но отговор не съм намерила.  blush
Кои са другите сериали в топ-а ти?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: януари 04, 2016, 12:19:35 »

Как се запознах с майка ви (How I met your mother) и отскоро Кухня  smile Но! Скоро не съм гледала почти никакви сериали, така че със сигурност има много, които пропускам и може да ми се измести класацията  pardon
Супер наглост наистина! Аз понякога се чудя...за толкова прости ли ни мислят или се правят на луди  crazy Данод а е второто  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 04, 2016, 12:21:01 »

и тук е ужасТ с това пушене, Миме, ти избягвай да ходиш по заведения...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: януари 04, 2016, 12:21:45 »

Ало, булки в положение, на мен ми е минало вашето време Wink. Нали съм ви казвала, че все по Коледа разбирах, че съм заплодена. Спомням си първия път имахме куверти за ресторант, пак с приятели. Бях си шила нова рокля в супер модерния тогава цвят пепел от рози. Толкова и се радвах, пък и изглеждах страхотно в нея. Идва време да се обличаме и да тръгваме и само като видях цвета и направих кръгом към тоалетната. Я съм я погледнала, я ми е станало лошо. Сложих си една стара дрешка и през цялото време ми беше гадно, ама стисках зъби. След химна казах на Родния, че очакваме бебе. Ама той хич и не се впечатли, прие го за нещо съвсем редно за само месец опит. Толкова ми беше зле, че ми идваше да си ида веднага, ама пари бяхме давали, с връзки си намерихме места, пък и другите можеше да заподозрят нещо. Баклавата ми горчеше, всичко ми миришеше, а тогава нямаше и забрана за пушене, та добре ме бяха окадили. Отвратителна Нова Година...
Вторият път още по- зле. Тъкмо се бях върнала от Швейцария и още не бях преглътнала шока от разликата и хоп, пак ще посрещаме Нова Година в ресторант, като подарък от Родния. Ама не се бях стърпяла и му казах за предположенията си веднага. Дадоха някакво предястие с риба и на мен само това ми липсваше...Имаше и сняг и после трябваше да газим в преспите два километъра /щото де ще харчим пари за такси/, та и замръзнах.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines