Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:45:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 210337 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: януари 01, 2016, 09:57:32 »

Честита Нова 2016 Година на всички! Дано на всички донесе каквото искат.  girl_wink



Кажете на кого какво се е паднало от баницата с късмети.

На мен - парите ("Най-трудно е да спечелиш първия си милион"), на Зарко - здравето, на кака му - късметът, а на баща им - мечтите.

Ето и кафенце, че май не сте се събудили още:

« Последна редакция: януари 01, 2016, 10:01:17 от menyanthe » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 01, 2016, 10:27:42 »

Сурва, весела година!
Да сте живи, да сте здрави!
Всеки работа да има!
Всяко зло да ви забрави!
Пълни шепи и хамбари,
бели агнета в кошари!
Нека всички земни дари
да се трупат на камари!


Честита Нова Година на всички! Нека ви донесе много здраве и късмет..

Ние си бяхме двамата с мм, на него се падна парата от питката. От баницата с късмети ми се падна нова кола, а на него здраве..

menyanthe благодаря за кафето  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 01, 2016, 13:50:50 »

Честита ни Нова година, само хубави емоции, повече парички и по-малко грижи ! smile smile smile smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 01, 2016, 14:27:30 »

За много години! Пожеланията ми останаха в старата тема пък днес не мога да се сетя какви точно бяха. Абе живи и здрави, пък другото все ще се оправи!  heart heart heart
Менянт, на мен ми се падна радостна вест, пък сестра ми ще си идва на 15-ти и мисля, че е това, на Кари слава и успехи, на ММ- здраве, на Кико - късмет, на мама - пари, на тати - кола...
Кари и Мими днес ходиха да сурвакат, въпреки че ми е малко болничка. Събрали куп сладки и плодове + 13,50 лв.  blum
Толкова съм хепи, че празнувахме без in-law младата. Мразя мрънкащи и криви хора...
А времИтУ е чудничко - слънчево и тихо!
Ще се излиза май!
Свекс кога се прибира?
Ставайте бееее, хайдееее
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 01, 2016, 16:17:06 »

Честита Нова година, съфорумки! Бъдете по-здрави, по-щастливи, усмихвайте се и се обичайте повече през 2016-та!



Ние си изкарахме много весело. Бяхме малка компания и след 12ч разпънахме настолните игри и откарахме до сутринта. Dixit увлича страшно много, играхме и на Takenoko. Познайте кой би Wink

От баницата ми се падна щастие, на ММ бебе. Другите късмети са за цензура,та няма да ги споделям. Във второто парче имаше още 1 късмет и докато го отварях, малчо се разбунтува, та реших да е за него. Изтегли си нов апартамент или къща.

Пък днес ще си мързелувам, че ми изглежда много студено навън.
« Последна редакция: януари 01, 2016, 16:21:41 от nansita » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #5 -: януари 01, 2016, 16:21:35 »

За много години мили дами!

Включвам се с тържественото Новогодишно обещание да съм по-редовна във форума и да намира повече време за вас smile Пожелавам на всички да сте живи и здрави, много щастливи и да се обичате и да бъдете обичани - всичко друго само се нарежда Wink

При нас НГ мина много приятно, бяхме у едни приятели също с бебе на месеците на Боби и си изкарахме чудесно. Нашичкият проспа всички гърмежи и дандании, но за пореден път установихме че детето си иска да спи само - от 2 месца насам иска да е самостоятелен и ние му пречим ако сме в същатата стая. Та  - поради това че спахме в една стая - бебе Боби вдигна дупе в 3, в 4 , в 5 и накрая в 7 станахме хахах Ако спи отделно до 7 спи като малко пънче без да мръде... Хъркаме ли му, разсейваме ли о не знам , ама не ни търпи детето аххахахах Иначе изкарахме много приятно. Сега сме си вкъщи, той спинка а ние с тати си пускаме филм в хоризонтално положение smile

По повод Новата година ви пускам снимка на малкото ми коледно елфче от първата му Коледа - все още не съм качила снимките от НГ


Забравих да кажа - от 4те питки баници и тн които ядохме  2 пъти парата в Боби и 2 пъти в мен, на Фил се паднаха здравето и късмета... Да се надяваме че тая година финансово ще се постабилизираме малко smile







« Последна редакция: януари 01, 2016, 16:23:43 от milenkata » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #6 -: януари 01, 2016, 16:58:56 »

За много години !!! Бьдете много здрави, всичко друго се постига !

От мен панетоне за кафето smile


Снимката на сурвачката е от болга на една много скьпа наша сьфорумка, която отдавна не сьм чувала. Подситихте ме за нея  heart heart heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 01, 2016, 18:31:11 »

Макар и виртуално се почерпете.. Днес ММ има рожден ден!  Dance2


* oie_117271271Q2hSaU.jpg (62.38 KB, 335x447 - видяно 458 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 01, 2016, 19:35:50 »

Честит ти рожденник, Джос! Да ти е жив и здрав и много да се обичате! Той е 79 значи. ММ е само месец и пол. по-голям  blum а ми е голямо бебе още.  Като казах бебе много ти е хубав Боби, Миленка! Да ви е жив и здрав. А това от фотосесия ли са снимки? И ние имаме елфски костюм, ама нашия има и крака.
Джос, искам рецепта на домашното чудо дето си сътворила. А аз за НГ правих свинско Строганов в канапе от ориз, пилешки бутчета под фолио, запечени с кашкавал, тирамису и баницата я праи моята приятелка.
Ина, коя е съфорумката?
Трябва да ви снимам и нашта сурвакница. Мими я донесе сутринта. Бяха 2 и Кари избра първа коя да е нейна. Е..си в целия ни блок в 10 сутринта жива душа нямаше, че да ги снимам в действие, в блока на Мими обаче са се вихрили яко. После ходиха и в моя приятелка, после идваха семейни приятели на майка ми и баща ми, сурвакахме и тях. Ако има желаещи да бъдат "осурвакани" както се изрази майката на Мими да се обадят, хихихи. heart
« Последна редакция: януари 01, 2016, 19:44:05 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 01, 2016, 19:58:55 »

За много години, мили мои! Бъдете много щаСтливи,здрави и нека всички Мечти станат реалност! Ние св размазваме от танци, пиене, пеене... Отдавна не ми е било толко весело, любовно и безгрижно.. Изводът е, че сме с точните хора на точното място... Просто беше невероятно.. Утре тръгваме, а ми се искаше да сме още една вечер.. Махам се, че пак слагаме ракията и салатата  pardon Парата пак е в мен.. От баницата любов и работа  Wink

Честит рожден ден на мъжа ти, Джос! Да ти е жив и здрав, да те обича и да сте винаги голкова сладки   give_rose
« Последна редакция: януари 01, 2016, 20:00:59 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #10 -: януари 01, 2016, 20:35:07 »

За много години прекрасни дами  heart

Джос, да ти е жив и здрав мъжът и скоро да си има наследник/наследница  give_rose

Нашата Стара година малко куцо я изпратихме...цял ден с ММ се вихрихме из вкъщи, свършихме много работа, пазарувахме...всичко вървеше по план, беше готово само да се пече, бяхме поканили брат ми и не знам понастоящем с какъв статут приятелка, и към 18:00 часа примигнаха лампите и изгасна всичко  nea Ама само при нас... не сме включвали много неща, така че по-скоро ненормалният му чичо нещо е направил  beating И така събрахме всичко както беше по тавите приготвено, натоварихме се и дойдохме при нашите smile Те се бяха събрали с леля ми (на мама) и малкият ми братовчед и ни беше супер, малко не много новогодишно след преживяванията, ама здраве да е  blum Та сега трябва да се разправяме да извикаме ЧЕЗ или външна фирма да ни окабелят наново съвсем самостоятелно и да отрежем старите кабели, да няма повече изненади  pardon  От късметите бебето се падна на ММ, после от баницата на тати, на Коледа на мама...само при мен няма бебе, викам им, аз само ще ви го доставя, вие ще го гледате  Wink При мен пак пари, любов, повишение...ама малко вероятно точно тази година за повишението и кариерата  Girl_hide На ММ на два пъти нова кола му се пада, ама и това по-малко вероятно  blum

Тези дни съм Dolce far niente  tease Блажено нищоправене Wink Хубава вечер  heart
« Последна редакция: януари 01, 2016, 20:45:09 от Feribotka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 02, 2016, 13:06:36 »

Джози, честит ти мъж!

Миленка, Боби е станал цял мъж good

Аз си кеся на работата залудо, няма жива душа.... nea само абим ток.... diablo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 02, 2016, 17:58:05 »

Честита Нова година!

Пожеланията ми останаха в старата тема.
Пожелавам най-вече здраве, щастие, любов и много сбъднати мечти на всички!  smile
Нека всичко лошо остане зад гърба ни и да ни престоят само хубави неща!  smile

И ние си изкарахме добре. Бяхме на ресторант с приятели. Тръгнахме си към 3 часа. Единственото нещо, което едва го издържах беше ужасно задименото помещение. Даваха да се пуши още от самото начало, което не ми допадна, но кой ме пита. С танците пасувах, защото ме беше страх, само 2-3 бавни хора. Така ми играеше сърцето, че едва се сдържах. Общо взето от другата година ще сме на домашно.  pardon

Късметите тази година от питки и баници бяха, за мен - учение, купони до зори и нова кола (все неща, които на мен лично не ми трябват); а на Влади - три парички, апартамент и любов (все хубави неща).

Джоси, честит празник на мъжа ти. Да е жив и здрав и много да се обичате!  give_rose

Миленка, Бобчо е много сладко елфче.  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: януари 03, 2016, 10:24:53 »

Ами честито и от мен, да сме живи и здрави, да ни върви на мъже, деца и екскурзии тази година! Wink
Аз още свиквам с ниските температури вкъщи /около 20 през деня и 16 нощем/, че там надуваха до 25, в рейса беше за по къс ръкав.
Много съм доволна, че се измъкнахме от мръсния въздух и ежедневието, видях свят и си поприказвахме с приятелите на воля. Ако имам някакви дрееебни оплаквания, то те са от българската фирма организатор. За турската страна мога да кажа само хубави неща, Ако и да бяхме в азиатската част, а не в Европа. good.
За съжаление не успяхме да идем до Троя, не се събраха достатъчно хора, а и денят беше много студен и духовит. Задоволихме се с филмовите атрибути на Брад Пит и отчетохме историческото мероприятие като интернетно гледане на снимки и четене на статии за там. За сметка на това, географски видяхме Дарданелите и политически и икономически ни стана ясно защо аджеба са се водили толкова войни по тези места. Голяма красота heart heart heart
Много съм доволна и от факта, че повечето хора от автобуса нямаха и капка желание да се мотат по пазари в Одрин и Кешан, та в задължителните почивки спирахме само за хапване на специалитети - тава джигер, гюзлеме, шкембе чорба и дюнери. В хотела имахме предвидени закуска и вечеря на блок маса и с голямо усилие успяхме да си наложим ограничения за да има място и за малко риба по обяд. Като цяло, май бяхме на кулинарен туризъм, но пък и това е нещо. Задължително ще търся рецепти за един вид паста с надпис "бюреци" /поне така го прочетох/, супа от оризов булгур, крем супа от червена леща и разни с патладжани и бамя. Не си падам по сиропирани десерти, но млечните им са върхът. Това сютляш, малеби, ашуре - просто нямам думи как го приготвят в малки местни сладкарнички heart heart heart
Не се сетих да опитам салеп, само по филмите съм го чувала. Купих за сестрите Къчеви една опаковка, те вечно разправят как са пиели едно време в Хасково. Взех им и сладко от нар, пак познат от турските сериали, като спестих баклави, кадаифи и локум, които ги има в турските сладкарници тук.
Сега вали и аз отивам да "разучавам едни партитури"  /да пера/, после влизам в руслото на нормалния живот. sad
Прекрасен ден ви желая!


* 823_890758667708620_5240320115110713_n.jpg (57.03 KB, 246x369 - видяно 3135 пъти.)
« Последна редакция: януари 03, 2016, 11:06:53 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 03, 2016, 11:47:28 »

ЧНГ и от пандите  give_rose

Ние си изкарахме много готино само двамата, от баницата на мен се падна  любов, а на ММ нова работа. Останалите късмети си ги избираха моите и неговите родители, брат му, сестра ми и зет ми.  В полунощ пуснахме два фенера, за да се включим и ние в празненствата. На първи дойдоха моите и неговите родители. Открих, че като са всички ми е по-лесно - правят си компания и не ме занимават lol  Вчера ходихме в ИКЕА и беше голяма лудница. Взехме етажерка с кошници за бебешки работи. Имаме една такава и е много удобна:) 

Ние сме още два дни почивка и още ни е лежерно.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines