Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:03:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: хотел риу Правец
Риу - 0 (0%)
Правец - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба от чужбина  (Прочетена 3357 пъти)
 
Olyaa
Регистриран

Публикации: 1


« -: декември 14, 2015, 14:13:44 »

Здравейте момичета , нова съм в форума но имам няколко въпроса . Живеем в чужбина и 2017 ще правим сватбата . Тъй като нямам възможност да огледам на място ресторанти и всичко останало ми трябват няколко мнения .. Спрели сме се на хотел риу в Правец - ако имате отзиви да споделите ще е супер !
Кога е най удачно също така да се запази дата в ресторанта в църквата и т.н
Също така искаме като певец на сватбата да поканим Синан сакич / Миле китич или Весна Змиянац . Но се чудя кога да изпратя запитване до агентите им ...
Роклята все някак ще я взема защото няма да имам и възможност за проби но ..
Ако може и да ми препоръчате сватбена агенция ..
Много станаха въпросите но не съм сигурна кога да започна с самата организация . Благодаря предварително  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #1 -: декември 14, 2015, 15:26:43 »

Предвид, че София е само на 70 км, най-вероятно някоя от софийските агенции ще си изберете. За останалите неща е писано достатъчно из форума. Например запазване на църква и т.н. Но с тази част и агенцията ще помогне доста smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 14, 2015, 15:38:05 »

Добре дошла, Оля! Вече има подобна тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,536.0.html
Погледни там, а конкретно за Риу Правец не се сещам къде може да прочетеш, но въпроса ти може да се отнесе към темата за Ресторантите и някой да ти отговори, тъй като тя е с голяма популярност.
Във форума има тема за почти всеки важен въпрос, около организирането на сватбата, така че разрови се малко в отделните категории на Раздел - "Приготовленията за сватбения ден" и тогава пускай нови темички  Wink Успех и много приятни емоции около приготовленията smile
Активен
lyubenov
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #3 -: февруари 10, 2016, 11:19:01 »

Може да започнете с приготовленията, веднага щом е ясна датата. Много от нещата може да организирате и от чужбина, но ще е хубаво да се върнете за малко и да огледате поне локациите. Можете да изпитате потенциалните сватбени агенции именно с това, кой може да Ви осигури контакт с избраните от вас певци.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines