Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:14:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 196233 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #825 -: декември 30, 2015, 11:13:49 »

Фери, маникюристката ми е в Младост, та минавам от там. Иначе преди много пазарувахме от там, но сега ни е далече и съм вярна на Лидл smile Хит е средно между Кауфланд и Лидл.. Пак немски и много ми допада  good 
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: декември 30, 2015, 11:54:56 »

Здравейте!

В Люлин още прехвърча, но няма мъгла и след малко се опаковам и излизам :-) 

Фери, много кофти с портмонето, добре, че поне с документи няма да се разправяш.

В Хит пазаруваме за работа и там вече ме познават. Малко ми е омръзнал, но някои неща са супер. Нутелата от там е по-хубава от другите магазини! Иначе ние сме на две минути от Кауфланд, на метростанцията има Билла, а много харесваме и Лидл.

Аз излизам, от вчера имам вето от ММ на купуването на бебешки дрехи (само две съм взела, не мисля че е много) , но пък каза, че може мене си да поглезя ;-)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #827 -: декември 30, 2015, 13:04:49 »

Здравейте и от мен и честит първи сняг!
Сутринта чак не ми се вярваше,че е побеляло навън.

Много гадно е да ти отмъкнат портмонето. На ММ му се случи преди години в едно кафе- само че наглеците взели портфейла от якето (на стола зад гърба му, не знам как не сме се усетили!), извадили банкнотите и върнали портфейла. От тогава с повече от 30лв кеш не излизам.

Миме, изобщо не беше досадно! Аз си четях редовно, накрая реших и да се регистрирам. Така съм се радвала за теб. И сега се радвам много! Душичка! smile  heart

Панде, отивай да се глезиш. Аз се изкушавам с 2 симпатични костюмчета, ама и на мен ми е наложено вето за пазар и само спорим.

Аз днес съм с някакво отвратително главоболие, чак ми се гади вече. Зарязвам техниката и ще гледам през прозореца цял ден. Офф, искам на разходка!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #828 -: декември 30, 2015, 14:51:46 »

Ха, добър ден!
Тази нощ мъжо ме сръчка - Къде стои содата? Очакваше да стана, ама неееее! Обясних му, оправи си киселините. След малко съм заспала - пак ръчкане tease "Честит първи сняг!" Казах мерси, гушнах го и Baby Събуждам се от пеещо човече на сутринта и гледам през прозореца сняг, ама пухкав и хубав... и с танцуващи снежинки yahoo Дребосъчка само сочеше през прозореца и казваше "Няк! Няк!". Много му се радваше, ама и малко я беше страх. Обясних й, че това е топло одеяло за тревата, така на лято ще има жито и после хляб. Тя си обича хлаб, та тази мисъл явно й подейства добре Wink По обяд даже татко я научи да хвърля снежни топки. Сега вече сняг няма. Всичко е сухо. За сметка на това виждам планината повече от ясно smoke
Днес ходих до пощата, че очаквах пратка. Пратка нямаааа huhhuh.gif Ходих в колетното, една *db*леля ме пита аджеба този адрес (моят) дали е в техния район. На ум й теглих една и й казах, че е нейна работа да знае това. Прати ме при писмата. Отивам там - друга pleasantry леля pardon Тут-бут тут-бут... Малък пакет нямаааа pardon Най-вероятно пощаджийката го била взела и тя щяла да го донесе. Обаждам се на кумицата, че от нея чакам въпросното нещо. Та кумецът избрал не "хипербавна доставка", а само "бавна доставка" funnytooth Демек експресната им доставка май ще ми я донесат след празниците... Къде Великден! huhhuh.gif
Ха, на Мимето предложението и аз го помня. Аз по начало точно тези теми за мераклиите и предложенията не ги чета pardon По-скоро, ако попадна там се зачитам, ама иначе не се сещам да надничам там.
Лек път на всички пътуващи! give_rose
Весело празнуване на компаниите Wink Да разказвате после!
Моето разкрасяване ще е утре. Нямам търпение Дребосъчка да се наспи и да ходим до фотото да си вземем снимките. Снощи успяхме (случайно) и това да свършим Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: декември 30, 2015, 18:47:12 »

Фери, ти по Коледа, аз по Великден!  pardon На мен така по Великден ми откраднаха портмонето - барабар с всички документи, че и една бележка за детската градина, та трябваше пак да ходя до лекарката. Още не съм си преиздала шофьорската книжка.  blush
Сега си нося всички документи отделно, макар че ми е хипер неудобно така.  pardon

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: декември 31, 2015, 10:04:14 »

Обичам ви момичета и ви прегръщам! heart

Това беше вместо добро утро.
Ние в крайна сметка не останахме да спим в София, защото кумовете са болни и предпочетохме да не рискувам да ме хване нещо и мен. Отложихме го малко във времето, колкото и да ни се искаше да останем, защото не сме се събирали само 4-мата от доста време. Иначе си умряхме от студ. Онзи ден 21градуса , вчера такъв студ...ужас.
Направихме малък пазар, сдобих се с 3 клина, едно пуловерче и ботуши, а Влади само с риза.Не му трябвало друго...ще ме уморят тези мъже. Да ви кажа влязохме и в няколко бебешки магазина, защото не се стърпях. Като видях тези миниатюрни, сладурски бодита, обувчици, роклички и т.н., си излизах почти ревяща от магазините, защото знам, че е прекалено рано за покупки. Хората кой знае какво са си помислила, тая пък какво се циФкави...
Нямам търпение вече.   heart  heart heart

Разходихме се първо с кума, защото кумата беше на работа,  после я взехме и пихме кафе в един клуб в Студентски град.
Ходихме и до Джъмбо, защото е за-дъл-жи-тел-но, но от там си тръгнахме само с една парцалена кукла за малката на моя приятелка. Хапнахме в МакДоналдс, изобщо все полезни работи ядох вчера pardon и се прибрахме.

Такаа, днес ще има малко подготовка за довечера - маникюр, коса и т.н. и ще очакваме настъпването на новата година, което малко ме плаши, защото поставяме новото начало начисто.

Сега искам да ви пожелая...
Весело посрещане на новата 2016-та година.
Бъдете здрави вие и близките ви. Дано всичко, за което мечтаете бъде постигнато. Дано поводите за радост и усмивки са много повече през тази година. Вярвам, че на всеки от нас му предстои по нещо още по-прекрасно и вълнуващо! Обичайте се, уважавайте се, подкрепяйте се и бъдете безкрайно щастливи!!!
Целувам ви... kiss2 kiss2 kiss2 kiss2


Хайде приятно изкарване, милички...
Аз за втора поредна сутрин събуждам любимият с кихането си...така че си имам будно бебе и ви оставям. pardon

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: декември 31, 2015, 12:32:48 »

Здравейте в последния ден от годината!

Много ми е спокойно и още се мотам. Решихме вечерята ни да е само баницата, тъй като утре идват нашите и свекърите и ще носят ядене и ще е надпреварване за готвене, та няма нужда от останала храна.

Моят мъж от няколко дни го играе домашен майстор и днес не се спира. Иска да направи подобрения преди бебето, а през лятото аз ще ида при мама и той ще се вихри тук. Но първо трябва да се отървем от съквартирантите. Дано им се падне нов дом от баницата хихи

Пожелавам ви 2016та да е по прекрасна за всички, да сте здрави, щастливи, успешни и обичани! Чакам ви догодина с новоходишни историии!!!

 DEER gcrst winter-ski christmoose
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines