Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:35:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 196234 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #810 -: декември 29, 2015, 15:00:16 »

Сутринта покрай мрънкането за зъба, пропуснах да споделя колко щастлива съм на този ден!!!

Точно преди едва година, в късните часове на нощта, моя най-най-най важен и любим човек ме направи безкрайно щастлива, като ми предложи да се омъжа за него!!! heart heart heart
Колко бързо минава времето и колко много неща ни се случиха за тази една година, не мога да повярвам!

Свекърва, пожелавам ви приятна почивка!  smile

Тони, много ти го пожелавам!  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #811 -: декември 29, 2015, 15:13:58 »

Миме, честита годишнина от годежа, така ли се води? Нека най-хубавото предстои, макар за тази една година са ви се случили прекрасни неща  heart Бъдете все така сладки и се обичайте винаги  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #812 -: декември 29, 2015, 15:36:20 »

Миме, честита годишнина  LOVING

Нашите и до ден днешен си празнуват датата на запознаството, годежа и сватбата.  heart
Ние пък яко се разпростряхме из календара. Първо решихме да се женим, после деня с пръстена, датата на която се гаджосахме (която според него е различна, от тая дето аз помня), английската сватба, българската....
Но годежа и годишнината ни са със седмица разтояние, та ще си останем само с едно празнуване. Да не говорим, че е 3 дни преди рождения му ден biggrin

Което ми напомня да ви кажа каква ми е идеята за изненада за рождения ден на the long bastard  Curtsey
Решила съм да накарам всичките му приятели (или поне тия, които са навити) да се запишат как разказват най-смешната история, която се сещат с него. И после да ги компилирам в голям клип. Имам два месеца да ги накарам да се организират.  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #813 -: декември 29, 2015, 15:51:57 »

Вики, страхотна идея! Доколкото имам представа какъв човек е от това, което тук си разказвала, би трябвало много да му допадне good

Миме, честита годишнина!!! heart

Сигурна съм, че това предложение дълго ще се помни във форума! good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #814 -: декември 29, 2015, 15:57:14 »

Вики, много би се изкефил и според мен smile Супер идея   good

Аз мисля, че съм виждала на Мимето мнения, от преди да се сгодят, как си мечтае и чака с нетърпение момента.. Ще ми се да видя първия й коментар във форума, след като са се сгодили.. Ще да е било много емоционално и любовно  funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #815 -: декември 29, 2015, 16:54:46 »

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=profile;u=24434;sa=showPosts;start=1830
Тук, в долната част на листа са. Противно на очакванията, доста сдържани и са коментарите Wink Но от 14-ти декември се включва чак на 9-ти януари, та е имала време да се концентрира в сериозността на събитието laugh и да повярва миличката. Хихи, пали и с 200км./час напуска темата с мераклиите heart
« Последна редакция: декември 29, 2015, 16:59:14 от svekarva » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #816 -: декември 29, 2015, 22:09:44 »

Уф, изчетох ви макар и диагонално  blum Не мога да огрея всички, карам по спомен Wink

Миме, честито  heart

Вики, страхотна идея  good И аз мисля, че много ще му хареса  blum

И ние сме се проснали в календара, само годежът ни е няколко дни след моя рд, края на януари, иначе си празнуваме годишнината от сгаджосването май месец, рд на заека март месец, ММ и кучето са юли, дай Боже и Буболечката ни ще е юли, сватбата септември и така...поводи да има Wink

Аз пък пожелавам на всички да са като моята баба - 6 внука, един правнук и втори на път.  heart Да ни е жива и здрава да ѝ се пълни винаги къщата...нищо, че децата ѝ не се разбират особено (отчасти заради прекаленото обгрижване от нейна страна на едната ми леля), въпреки това ѝ е пълно семейството и тя казва, че никога дори не е мечтала и не си е представяла такова богатство smile

Да дам отчет и за нас, че не съм се разписвала. Вчера продължихме мързелуването, ама си бяхме в Драгалевци, не при нашите smile Ей, вечерта вече имах чувството, че матракът е приел формата ми! Цял ден бях на примък-отмък, милото ми Писанче много се старае  heart Разбихме се от цъкане на ексбокса, закуска, обяд, вечеря в леглото, 2 пъти спах през деня...честно, не помня да съм имала друг такъв ден  pardon Днес си наваксахме със задачките - изчистихме и подредихме всичко, ММ свърза уреди, контакти, каквото имаше за правене, мих банята, избърсах всичко...малко се размазах, ама сега ми е супер  Wink Късният следобед прекарахме в Икеа, уж отидохме за тенджери, а си тръгнахме освен с тях с пердета и шкаф за трапезарията  Girl_hide Отново го намерихме в нашата любима зала с намаления, със 100 лв по-евтин, няма никакви дефекти, просто е бил в магазина изложен, просто нямаше как да го пропуснем  pardon Та тези дни и с това ще се занимаваме  blum Утре сме планирали да ходим при братовчед ми и леля ми, та май там ще си откараме деня, а на 31-ви ще се събираме с брат ми и неговата бивша/настояща/бъдеща или не знам вече каква приятелка се води...супер сладурана ми е ама тоя брат ми акъл си няма, дано не свършат пак зле  nea Засилила съм се да купувам билети за БТР за след 12 да ходим да ги слушаме, че ММ особено много ги харесва ама дано има  smile

Последно ви казвам за коледното ми чудо и спирам - на 23-ти ми откраднаха портмонето, някъде по пътя към вкъщи...така и не разбрах, ядосах се много защото винаги много внимавам, ама напоследък нали все ми се спи, и е заминало  NO Слава Богу отдавна си нося документите отделно, та поне с тях няма да се занимавам...Иначе винаги нося много малко кеш в мен около 10-20 лв, ама сега нали пак заради Мърфи имах около 200 лв, защото на Боби една колежка ми беше дала пари да поръчаме джойстици на сина ѝ...нали сме по услугите та така...Дебитната ми карта също замина, сега съм на разноски на ММ, другото важно за оето се сещам е касовата бележка за уредите в кухнята, ама се обадих в магазина и казаха, че могат да ми извадят копие, та дано стане, някой по-вещ да каже smile Останалите неща бяха разни сантиментални от Боби, за които ме е най-яд ама здраве да е  nea Друга светлина в тунела е, че като ни вадиха дебитните карти ни предложиха една застраховка защитен портфейл, за около 20-30 лв на година и трябва да се разрова в документите да ѝ видя условията, че май връщаха някакви пари  smile

Извинявам се за дългия пост  blush Целувки на всички  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #817 -: декември 30, 2015, 09:11:57 »

Добро утро от мен smile

Фери,
това с изгубения портфейл е ужасно  sad Никога не ми се е случвало и дано не ми се случи, защото моето портмоне е цял един свят.. Имам банкноти, късметлийки 2 долара от 1928г, които струват около 70 лв някъде.. ; имам сингапурски, датски, новозеландски долар и тн.. Както и да е.. Предполагам си си спряла картата.. Няма страшно.. Тъпото е, че като нямаш документи, няма и как да ти го върнат.. Баба ми си загубила портмонето с 34лв и много я е яд, няма, няма и се вайка.. Гледа по новините, че някаква жена намерила пари.. Вика е защо и мен не ме намериха, викам как да те намерят, като си нямала никакви документи хахаха  pardon Важното е, че няма по-сериозни щети при теб.. 200 лева не са малко, ама са си малкото зло kiss2

Днес нямам монитор.. Скапал се е  pardon Сега съм обърнала монитора на шефа, докато дойде и не го изпратя да ми купи нов..  danceg

Снощи направихме великото пазаруване.. 3 колички  shok В началото мислехме 5 човека от София да тръгнем с една кола, добре че решихме да се разделим в две, защото се наехме ние да напазаруваме всичко от тук и нямаше да може да поберем багажа в никой случай.. Сега и двете коли са пълни с ядене хахаха smile 10 човека сме, ама пазарувахме като за последно..  blum


Свекс, мерси, че ме подсети.. Разказът й в темата за предложението съм го чела, но този за бягам с 200 не.. спуках се от смях  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Прекрасен последен работен ден на всички работещи.. На останалите.. Приятен снеговалеж.. (В София вали сняг, противно на категоричната прогноза за времето, че сняг няма да има  crazy)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #818 -: декември 30, 2015, 09:33:07 »

Я да ви пусна по една напитка.. Може да се съживите!!!!!!!  beating

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #819 -: декември 30, 2015, 09:57:25 »

Добрутро! Тони, ти къде щеше да посрещаш НГ, ти сигурно обяснява, ама старост нерадост, много забравям, бабииии... Ние сме си у дома, с дечурлигата+мама и тати /все още не е 100 % сигурен/ + едно семейство с момиченце на 1,5 г. Като казах, че за баща ми не се знае се сетих, каква ми е артистка Кари, ама направо заслужил артист  danceg Пита татко по тел.: Дядооо, ти ще идваш ли утре с баба? Той: Не знам, дядовото, още се чудя... crazy Тя: Ако не дойдеш, ще ти се разсърдя и никога повече няма да си говоря с теб. Той: Недей така, няма кой да наглежда къщата ако дойда. И затварят. Отивам в стаята й реве ама се къса. Звъня на майка да я питам какво е станало и казвам, че плаче. Татко веднага приглася: Кажете й да не плаче бе, ще дойда, ще дойда, само да не плаче! Та така де, да знаете, че децата са най-големите манипулатори  pardon
Пък някоя от вас да е виждала коледната чаша на Кока Кола?! Аз съм голям заплес. Идва камиончето на Кола в града ни и аз ходих и пазарувах туй онуй, ама бях с Кик и много набързо излязох. Бяха ми дали 2 късметчета и чаааак вчера се сещам да си ги видя и бам на едното: Печелите специална коледна чаша... У нас чаши колкото за цялия китайски народ ама ми е интересно аджеба какво представлява, та един линк ми пуснете, ако я знаете  blum
Фери, като загубя пари обикновено печеля нещо много по-ценно. Например, болен близък оздравява или приятел, който не съм виждала отдавна се прибира от чужбина. И при теб ще стане така, не му мисли повече. Да сте живи и здрави, пари се изкарват.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #820 -: декември 30, 2015, 10:09:12 »

Фани, отиваме в Цигов Чарк, яз. Батак, Родопи smile за 4 дни малко релакс и забавление с кумовете, най-добрия ми приятел + едната шаферка, които са наплно официално и истински двойка вече  yahoo ; една моя приятелка и един приятел на Илиян.. 8 човека. Двама ще идват и ще спят на друго място, ама ги предвидихме и тях в яденето и пиенето, че съм сигурна ще се присламчат и даже ще спят при нас, ама хайде  Wink

Браво на Кари, поне и дядото ще е с вас, да не стои самичък.. Аз не съм дете, пък с рев надвих на баба ми да дойде при нас за Коледа, та напълно разбирам Кари  Wink blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #821 -: декември 30, 2015, 10:10:18 »

Добро утро и от мен!

Гледам на мой гръб се забавлявате. pardon
Ами Тони, сигурно съм била много досадна в онзи ми период, та как няма да помниш какво съм писала. pardon
Само като се сетя какви емоции са бушували в мен преди една година, цялата настръхвам. heart

Днес си взех почивка и след малко тръгваме към София. Ще се разходим малко, ще се видим с кумовете и после има вариант да останем при тях и да се върнем утре заедно...но не е сигурно. Ще го решаваме в движение.
И тук имаме сняг, затова ще вземем Джипката и без това нашата кола пак е проблемна.

Фери, много неприятно за откраднатото портмоне.

Тони, това в чашите изглежда много апетитно.
Голямо пазаруване е било при вас.
Аз не съм много ентусиазирана за утре, за разлика от другите години.

Свекърва, Турция ми е мечта, но да видим дали някога ще се осъществи. Много хубави емоции ти пожелавам там. smile

Фани, малка хитруша е Кари, ама ето  постигнала е целта си.

Хайде ние потегляме...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #822 -: декември 30, 2015, 10:15:44 »

Лек път, Миме. Много поздрави на столицата!  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #823 -: декември 30, 2015, 10:16:42 »

Миме, ама ти още от 2013 чакаш предложениетооо  shok Иначе, това с 200 да, ама аз не съм била регистрирана във форума още...

Аз се регистрирах на 2 ноемрви, ама реално започнах да пиша.. Някъде след Нова година май..

Приятно пазаруване.. В София вече не вали smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #824 -: декември 30, 2015, 10:43:46 »

Добро утро  give_rose Ами Тони, какво да ти кажа дано никога не ти се случва...на мен ми е за втори път, първият път бях още в училище и тамън бях взела пак пари накуп от един волейболен турнир, на който съдийствах...тогава беше преди морето ама и документите заминаха и си беше разправия, но здраве да е  smile Както каза Фани, дано ми се случи нещо хубаво, за болен се сещам на ММ за вуйчо му, дано се оправи, че много се измъчи и той и всички покрай него  heart Съветвам всички да си носите отделно документите, защото за нещастие никой не е застрахован  smile

Миме, каква си ми сладурка и аз не бях виждала поста ти, че съм от тази година регистрирана ама си верно била море от емоции  smile Приятна тазходка в снежна София  heart

Тони, гледах аз, че сте пазарували, пак в Хит. Аз понеже не помня да съм ходила в него, явно е хубав...вие защо толкова често пазарувате там, като ви е доста далече smile

Фани, тази твойта Кари свят ще им се извие на момчетата като порастне...като гледам каква е красавица, пък и знае как да си постигне своето по женски  girl_wink Бащата от сега да се въоръжава  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines