Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198258 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #750 -: декември 25, 2015, 12:50:28 »

Честита Коледа прекрасни дами  heart Пожелавам на всички по много от каквото искат, любов в изобилие, светлина, топлина и уют.

Честит имен ден и на адашките, на първо четене се сещам за Лоли и Тинчето  give_rose

При нас парата се падна на тати. Бебето се падна на мама да го дундурка + спокойствие (повече да си почива) Girl_hide На мен повишение на заплатата и берекет, а на ММ нови приятели и пътуване в космоса с прасета хаха. На брат ми нов апартамент и здраве Wink Имахме по два късмета в парче, защото искам винаги повече късмети  Wink

Снощи какво сънувах  shok Че сме в Париж и се загубихме с ММ, не можех да го намеря...паркирах някъде колата, намерих го, после от някъде се появи тати и тръгнахме да търсим колата ама я няма! Е...бяха ни я дигнали за неправилно паркиране  blush Последното, което си спомням, е че уцелихме отзивчив полицай, който се оказа българин и каза, че ще ни помогне да я намерим ама се събудих...Та Ина, колко е глобата в Париж за неправилно паркиране  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #751 -: декември 25, 2015, 13:23:03 »

Ако са я вдигнали май кьм 150е

Разбих се от смях с прасетата  lol lol lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #752 -: декември 25, 2015, 13:41:03 »

Хихи ние пък на Бъдни вечер имаме само една пара, днес имаме баница с късмети и питка с пара пак smile Исках да купя хубави късметчета, че видях някъде в центъра, ама домързя  blush Ще си ги напиша сама smile


Толкова много подаръции, че направо  girl_impossible Илиян за пореден път ме изуми.. Имам си аз една татуировка, още от деттвото на един саламандър и има много специално значение за мен.. Той ми е купих гривна със сушен саламандър.. или някакъв гущер, който много прилича на саламандър  shok Както и прекрасно колие със сушени лилави цветя  heart За толкова години всеки път измисля нещо, което да ме удиви.. Егати човека  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #753 -: декември 25, 2015, 13:55:30 »

Еха и ние решихме, че ще е няктде към 100-200 евро  smile

Да, и ММ се изкефи на прасетата хаха, добре че се падна на него, че нашите нямаше да го разберат 100%.

Тони, браво на твоя Илиян  blum

Да ви кажа продължението на нощта...събудих се в ужас от френската глоба и гледам ММ го няма до мен  shok Станах гледах и в баните го няма, направо ми замря сърцето, защото първата ми мисъл беше, че нещо с бабата е станало и е отишъл в ХД...звъня, нашият пътува към Драгалевци щото ми забравил подаръкът там  girl_impossible Това се сетил към 5-6 часа и вика нямаше как да не отида  crazy  Та имам си шоколадови бонбони от любимите ми и настолна игра, която много исках - Ticket to ride. Ама какъв беше зорът да ходи посред нощите да бие път в мъглата...луда работа  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: декември 25, 2015, 15:14:41 »

Сто пъти влязох и не честитих имения ден на Тинчетата  heart Да сте живи и здрави и много щастливи smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: декември 25, 2015, 17:39:03 »

Честит празник и на именниците! Бъдете живи и здрави! Носете си името с гордост!  give_rose heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #756 -: декември 25, 2015, 18:27:35 »

Че то тия прасета има им нещо за разбиране ли?  crazy Може и аз да не сьм им разбрала скрития дьлбок смисьл.

Не знаех, че е имен ден. Честито тогава на имениците!

Тук както бепе лято и падна зимата изведньж  girl_haha Излязохме на храносмилателна разходка и замрьзнахме. Аз пьк бях облечена като циганка. Всьщност не, циганките са облечени с повече вкус от мен. Такова недоглеждане не ми се беше случвало и дано не ми се случи повече  blush  Вместо черен сьм си обула син чорапогащник (ама на домашната светлина не се вижда), обувките ми черни, палтото ми оранжево, а роклята ми една червеникава, която мислех, че ще отива на палтото, но се оказа, че на дневна светлина, тя на неговия фон бие на малиново. С кафява шапка, а кафявия шал ми изчезна и понеже беше студено, свекьрвата изкара набьрзо един зеленикав. Проследихте ли?  funnytooth

Добрата новина е, че градьт беше що-годе пустинен. Само намрьзнахме и бьрзо се прибрахме, защото Марта щом разбра, че няма да се ходи на бар и да се яде или пие нещо, изгуби всякаква мотивация да се разхожда и клянка докато не решихме да се приберем  girl_haha

Тук е излязла някаква американска мода и са отворили сума ти барове в американски стил от 50те години. Много ми допада  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #757 -: декември 25, 2015, 20:45:12 »

Хехе, на мен пък ми звучи доста зловещо да се разхождаш по Коледа с прасета, особено из космоса Wink
Мина ми кофтито настроение, като разбрах, че парата у сватовете се е паднала на сватята /тя е пенсионерка с много ниска пенсия/. Да им видя сега вълшебната Коледа funnytooth на работещите младежи.
Ако има нещо хубаво в самотните Коледи, то това е, че не ядеш и готвиш като за последно. От съседите се носят миризми на кисело зеле и пуйки, кебапчета и наденици, а у нас си ухае на канела, ванилия и портокал. Wink
Малкият син е нагости у американско семейство, което живее съвсем близко до брега на Мисисипи. Преди малко се включи и ми показа реката на Том Сойер и Хък. Ама тя като нашата Марица - обрасла с дървеса и храсталаци, сива и гадна и съвсем ясно си виждаш другия бряг. Убиха всичко детско в мен...
Вчера ходили със съседи и приятелски семейства на новогодишен базар в Армията на спасението да си купуват "ужасни коледни дрехи еднодневки" - така ги наричали. За 45 цента си намерил два пуловера, чифт рога и чорапи на еленчета. Естествено целта е била съвсем друга, но за пред хората се водело като състезание кой най - голям "удар" ще направи. Създават си емоции хората и хубаво правят. Имало и още щуротии, ама за тях друг път ще разказва.
Хайде, лека ви нощ. Аз си намерих "Чучулигата" и ще гледам красиви артисти. Пустите турци, хубаво са го направили сериала good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #758 -: декември 25, 2015, 23:25:27 »

Честита Коледа, момичета. Желая ви светли мисли, позитивни идеи, червени усмивки и истинско щастие. Бъдете здрави!!!  heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #759 -: декември 26, 2015, 08:55:21 »

Весела Коледа и от мен.
Макар че не ми е особено весело, ама поне съм спокойна - напук на всичко, което се случва. Както винаги, ще се справим някак.  girl_wink

От Бъдни вечер парата от питката се падна на Сиси - тя много искаше и накрая се хвалеше наляво и надясно, че на нея се е паднала.  pardon Не беше нагласено. Така се случи просто.

 

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #760 -: декември 26, 2015, 09:20:14 »

Съжалявам за закъснялото пожелание, но вчера нямах свободна минутка.

Мили, прекрасни....

Пожелавам ви весело посрещане на Коледните и Новогодишните празници!!!
 Бъдете здрави, бъдете безкрайно щастливи вие и вашите семейства! Обичайте се и бъдете обичани! Мечтайте и Вярвайте! Дано топлината в сърцата и душите ви никога да не ви напусне! Дано новата година бъде още по-прекрасна от вече отминаващата! Дано ни направи по-добри, по-щастливи и по-търпеливи! Дано целите, които сме си поставили, бъдат постигнати!
Благодаря на всички за хубави пожелания!

Ние на Бъдни вечер си бяхме в къщи със свекърите.Уж щяхме сами да си подготвим трапезата, но свекървата беше подготвила всичко от рано. Парата се падна на Влади. Той нали е много щедър тръгна да ми я подарява, ама на мен защо ми е? През новата година се съмнявам да забогатея материално.  pardon Легнахме си рано, рано, защото направо заспивах на масата.

Нощта преди Коледа не спах добре. Будих се на няколко пъти. Нямах търпение да си подаря подаръците. Влади отново ме заблуди, че не бил се подготвил добре и щял да ми се реваншира на Нова година. Подари ми много сладка блузка...и след като аз си подарих подаръците, измъкна още един подарък от някъде...желаните от мен маратонки Air max. smile Винаги е бил такъв и аз всеки път се хващам.

От родителите и бабите получихме пари. Вечерта бяхме при нашите. Мама както винаги се беше подготвила добре. Много храна беше подготвила, ама както винаги много от нея си остана, така че днес отиваме и на обяд. На мен ми беше достатъчно едно парче от палачинковата торта и друго не успях да поема. От баницата на мен се падна учение crazy а на Влади любов.  heart Майка ми този път я беше направила под формата на мъфини.  pardon

Да ви кажа, вчера решихме да кажем за бебето на кумовете и няколко приятели. Естествено всички бяха много щастливи. Едно от момичетата плака от щастие...много. smile

И понеже не може всичко да е толкова хубаво вчера ми се счупи зъб. Ако ви кажа от какво, сигурно няма да повярвате....от кроасан.  crazy Взех един от тези с бутер тесто и шоколад.  Попадна ми нещо твърдо, може би препечено между два зъба. Доста остра болка изпитах. Въпросният зъб е с пломба и след малко усетих, че в задната част се е пукнал на две. Както Влади ми казваше, че не е счупен, така ми остана в ръката. Сега трябва да си ходя така до понеделник. Да не говоря колко ме е страх.

И на последно място да споделя, че много се радвам, че намерих този форум и попаднах на вас. Тук срещнах прекрасни хора, макар и само виртуално. Благодаря ви, че сте до мен, търпите ме и ме подкрепяте, когато трябва. give_rose
Обичам ви и ви целувам... heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #761 -: декември 26, 2015, 11:40:25 »

Свекърва при тебе както винаги е веселба хахаха smile

Парата на нашата питка се падна на Боби, на майка ми на питката също, а на свекърите се падна у мен хехех smile  tease ние успяхме да се изпокараме преди празника със свекърите(друг път ще разправям ), но за сметка на това празнувахме точно както аз исках- Бъдни вечер само 3мата, Коледа   обиколка по фамилиите ... Баща ми му пратих снимка на Боби за Честита Коледа - нито ми писа нито се обади... cray Стана вече година откак се чухме за последно,  не е виждал мъника.. Все се надявах по Коледа да се трогне.. Уви Не! sad но не ме е яд че опитах, моята съвест е чиста поне...

Сега пътуваме към Мон (повечето я знаете) за традиционен обяд у тях - така де, тя си ми е семейство smile Wink  heart

Целувки от нас, доскоро! kiss2
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #762 -: декември 26, 2015, 12:07:07 »

Здравейте и от мен.

На 24.12 цял ден готвих - правих чушки с боб, сармички и торта. Доволна съм всичко ми се получи супер и в големи количества.  blum Бях на работа вечерта до 8 и като се прибрах Теодор беше сервирал, много се беше постарал.  heart Тия дни ми е най-любимия на света. Няма грешка. Питка нямахме, защото не ми остана време. Надявах се нашите да са ми отделили парче, ама казаха: "Ааа вие сте си отделно семейство вече, не сме ви чупили парчета" Та късметите ще си ги видим от Новогодишната баница.
На Коледа се развалиха плановете и си останахме сами вкъщи. Много съм доволна. Нищо не сме правили - гледахме сериал, той си цъка на играта, чухме се по скайп със родителите и така. Ама нямах никакви излишни емоции, тъпкахме се като прасета и се търкаляхме по дивана.
На Коледа щяхме да сме в едните приятели, но след като аз от една седмица повтарям да се съберат пари и да се направи няква организация и те "Рано е! От сега ли". Та на 2 ми заявяват, щото сме три дойки - "Разберете се вие и ..... кой да пазарува, щото и до вас и до тях има близко магазини. "
Аз директно ги отрязах, че нямам време, щото трябва да си довърша готвеното и да отивам на работа и те какво що са правили.... никой не отишъл да напазарува. А на 25 тук всичко е затворено, градски транспорт не работи, доста от такситата също... Та се разсърдиха и решиха да не се събираме. Аз чак не можах да повярвам, че моя мъж тотално не им обърна внимание и даже не им се обади да ги юрка за нещо.  heart  Пак да кажа - беше ни Първата семейна Коледа и съм много щастлива как я изкарахме. Сега отивам да купя подаръци.  santz elf5

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #763 -: декември 26, 2015, 12:27:40 »

 menyanthe, какво ви се случи, дано не са ви нападнали болести heart Разбира се, че ще се справите good Да идват и да минават неприятностите!
Миме, много красиви думи и от теб! зная, Зная, че ти идват направо от сърцето и искрено ти благодаря give_rose
Миленка, силни прегръдки. Покрай местенето сте достатъчно изморени и изнервени, само караници и мрачни мисли ви липсваха sad. Мина ли операцията на свекърва ти, бабата как е? Добре си постъпила, като си изпратила картичката. good
Съседите се изнизаха по гости и около нас е пълна тишина и неутрална миризма. smile Времето е само за разходки и както не бива да се работи заради празниците, ще го ударя на любов Wink
Чери, ама нито едните, нито другите родители ви чупиха парче ли? Аз от миналата година разбираемо съм елиминирала снахата, ама на синовете винаги има. Нея я включвам в късметите от баницата, там и да има дублиране не е фатално Wink.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #764 -: декември 26, 2015, 12:57:12 »

Браво Сериз  Bravo

Да ти кажа, че ти дьлжа благодарност - благодарение на теб открих сайта с упражнения на Румяна Илиева и сьм супер доволна. Бях започнала да правя упражненията за начинаещи и много добре се чувствах. Обаче заради сьрцето сега ми казаха да не спортувам и чак кьм края на януари като ми се уточни лечението на щитовидната сигурно ще мога да почна пак.

Важното е, че го открих и че се чувствам мотивирана.

Благодаря ти  give_rose give_rose give_rose

С това системно преяждане ми е толкова отпуснато и мьрзеливо, ужасно много ми се спи, ама до ниво да не мога да чета, че ми сьлзят очите и едва си ги дьржа отворени. А мускулите (или поне това, което е останало от тях) пищят за движение и за душове с хладка вода.

Вчера вечерта на храносмилателната разходка намрьзнахме порядьчно, но днес мьглата се вдигна и пак пекна навьн. В стаята ни е сауна.

Исках малко да почета Класификацията на психичните заболявания и да си извадя няколко бележки, но така ми се спи…

Вие какво правите в този 26 декември?
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines