Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:43:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198221 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: декември 23, 2015, 14:09:25 »

ЧЕРЕШ  heart heart heart heart  Friend Friend (не исках да е намусено?) Santa
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #721 -: декември 23, 2015, 15:37:23 »

О, Чери heart Уникално е! Благодаря за пожеланието!
Ние още като че ли нямаме настройката. Все едно Коледа ще е поне след седмица. Днес опаковах подаръците, ходих и да се подстрижа, да направя прическа smile Утре се захващам да понаправя някое и друго ястие и после заедно с любими хора да се съберем на една трапеза heart
Безкрайно съм разочарована от шефа ми sad Не ми плати заплата. Щял да плаща след Коледа. Въобще за бонус не мога да мечтая даже. Болно ми е, защото исках да излезем с любимия мъж и да му изберем прекрасен подарък. Решихме, че той ще си го харесва. Дела си е продала косата, а аз душата на дявола sad Иска ми се новата година да е заредена с много положителни емоции. По този повод се абстрахирам донякъде от случващото се навън и гледам с усмивка на любимите хора вкъщи heart
И моето коледно благородно дело ще е някъде след празниците, но мисля, че ще е пак заредено с положителна емоция smile Прекрасно е като чета какви чудеса правите!
Още не мога да се включа много адекватно какво е ставало тук, но наваксвам smile
Рони, аз съм си наумила някои къщи в Стария град като място за разходка с кумците ни - Балабановата и най-вече Хиндлиян. Къща Хиндлиян ми е по-интересна с банята, сауната, чешмичката с розово масло в гостната, стаята на родилката и двуетажната каса в двора. Ако имаш предложения, ще ми е интересно да ги чуя smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #722 -: декември 23, 2015, 16:14:46 »

Али, после се качете горе на хълма за общ поглед на града и се върнете в Центъра през Античния Театър. Покрай Джамията вижте цитатите на живелите в Пловдив будители и слезте до Римския стадион. Вижте една от страните му в подземието на Сити Центъра, после разкопките и римските мозайки в подлеза. Водя гостите на кафе в Тримонциум, най- горе, в лоби бара, има чудесен изглед към тепетата. В Стария град е интересен и ресторант Пълдин, да видите кръглата зала и ако ви пуснат- защитната стена долу в бара. А, да не прескочите и Св. Марина, за мен тя е най- красивата църква в града.
Софиянци обичат и хипстър кафетата в долната част на Главната, там при байрячетата, харесва им Гребната база също.
Аз съм на линия, няма какво да правя, та ще ви следя кой къде и какво Wink
П.П. То пак добре, че ще плати след Коледа, аз ти казах, че предвиждам началото на януари.  sad. Много тежат тези натрупани отпуски на майките, всички им се мръщят...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: декември 23, 2015, 16:19:10 »

Ние пък днес си получихме коледният бонуКс. То ясно, че моят ще отиде за майстори и къщата, и пак няма нищо да видя cray ама имахме и собственоръчно надписана картичка от началството. А картичките, малко преди да получим мейл по въпроса, обяснявах на коледа че са направени от деца. И малко след това получихме мейл, че са купени от деца от някакво училище, които правят инициатива да помогнат на бащата на едно тяхно съучениче и на още някакво дете - музикантче...та много инициативност тая година около мен кипи, което е добре good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: декември 23, 2015, 16:28:19 »

Нашето мини банкетче мина, ще потеглям след малко.. Подариха ни бейлис в комплект с 2 чашки към останалите неща.. Естествено шефката създаде пълен смут с една объркана торта за общината, като се случи, тя да вика по телефона, а аз от другата страна, защото тортата наистина е объркана, но заради нейните недомлъвки! Накрая тя се направи на обидена и ми каза, че не ни иска подаръците и не иска да ни вижда.. Очакваше да се разплача ли, не знам и аз???  Като е така сърдита, даже услуга ще ни направи, вместо да ни разваля настроението предпразнично  nea  
Яд ме е, защото се постарахме, направихме кошници с любимите вина на всеки от 3мата шефове, като единия са с бонбоните кой каквито ообича, я Линд, я Рафаело, сирена, боровинки, плодове, ядки.. Направихме им три тениски на шефа пише "Тя е моята пчеличка (има стрелка към шефката)"; на шефката (жена му) "Той е моят търтей"; на другата шефка "Аз съм тяхната царица" с картинки на много готини пчелички..  В крайна сметка аз съм с чиста съвест, защото те бая средства отделиха за коледни подаръци и бонуси, а ние ако не им бяхме подарили нищо, щеше да е ужасно.. Пък да го оценява, който и когато иска  Wink

НОВ ОТГОВОР smile
« Последна редакция: декември 23, 2015, 16:30:27 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: декември 23, 2015, 16:43:28 »

Аз няма да казвам при нас как са бонусите, щото ще се изнервя излишно. smile Иначе отдаавна вече не подавяваме нищо на шефовете, понеже не се оценява. За рожденните им дни се купуват ваучери за конкретен магазин.

Чери, много трогателно! Нещо ми е депресарско от сутринта и вече не ми се празнува. А утре идват и роднини. Отивам да си изтъркам кухнята, че после ще ми я доизцапат и пак ще я търкам. Барем ми мине лошото настроение. Ако се чудите къде е Гринч- ей го smile Най- мразя по празници да се присещам за хора,които няма как да видя, пък ми липсват. Сантиментални лиготии по Коледа. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: декември 23, 2015, 16:57:58 »

Аз съм доволна, получих си бонус ваучер от началството. Ще отиде за козметика  yahoo Отдавна съм се нагласила за едни кремове на Ести.   koko6ka
Сега правя една торта - по усет, да видим дали ще я направя. Получих и коледния колет от мама и тате  heart Изпекла ми е сладки, та от два дни карам на сладки.  girl_wink
Подаръци не сме си купували. На 26ти ще взема по нещо. То е ясно, че Теодор няма да се излъже нещо да ми купи без да знам и без да съм го казала. Аз се чудя - ама да видя колко пари ще ми пуснат, може да го огрее с два подаръка. Дрон иска, а и парфюма му свърши. Мислех да се зепишем на курсове - аз за грим, той за мотокарист. Обаче ще останат за новогодишни проекти.

Утре съм на работа до 8, та ще правя разни магии със времето.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: декември 23, 2015, 16:59:47 »

Охоу, аз да ви се жалвам на вас  tease младата in-law явно е оздравяла, че старата звъни: Аз питам как е болната? Как са децата? Отговаря ми се, че болната е много по-добре, но племенницата има темп. 38 гр. И съответно питат дали като се отбием да я вземем /това в 18;30 най-рано вечерта ще бъде/ няма да се качим у младата?! аз казвам, че се притеснявам да водя Кико при болно дете, при което ми се отговаря: Настоявам да дойдете поне за малко, защото са били приготвили подарък за Кари. А тя го чува това нещо  diablo кой пък ви е казал, че искам подаръци аз... Просто искам малко да се съобразяват и да уважават решенията ми на родител!!! толкова ли е трудно!? А който има подарък що да не дойде да си го даде? - Аз как съм мъкнала Кари като бебе през седмица, докато нямаха кола, как сме возили децата им до село и обратно. Сега откак имат колата /от 4-5 м. насам/ са идвали у нас точно веднъж...  crazy
ама не се ядосвам, няма да качвам Кико у тях и това е!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: декември 23, 2015, 17:16:40 »

ама не се ядосвам, няма да качвам Кико у тях и това е!
Абе много ясно, няма да си разболяваш детето заради прищевките на някой. И аз оня ден много се Идосах - майка идва да изпраща леля на летището (щото от Бургас до София няма автобус, да знаете) и тръгнали примерно в 2, защото самолета в 6.40. Мина да ми каже дзЯк, щото аз още спях и ми вика - ние сме много уморени, ще се прибираме...

И по пътя им се обадили едни познати, дето били в Казанлък и тя - айде при тях и се прибрали посред нощите. Викам - за мен време нямаш и си много изморена, ама за тия дето ти се качват на главата - си първа кипра... beating
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: декември 23, 2015, 17:38:29 »

Вики, много хубави думи give_rose

Аз още нямам муза, дано ми дойде празнично.

Опаковах едни комплекти сладки за съседите. Santa

Момичета, не си разваляйте коледното настроение, нека бъдем добри! heart


Лесно ми е на мен, пия топъл шоколад с домашни коледни сладки и го играя звероукротител Coffe werewolf santz
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: декември 23, 2015, 18:03:45 »

На мен цял ден ми е коледно, сигурно заради почивните дни.

Аз за бонуси мога само да си мечтая. Иначе ми преведоха предколедно заплатата, която трябваше да получа началото на януари.

Чери, много хубаво си го написала.

Момичета, не си разваляйте настроението заради някой си. Правете каквото вие искате и не се съобразявайте с тези, които не биха се съобразили с вас.

Фани, който има зор ще ви намери. Като имат подаръци, да си ги носят. Ама така е най-лесно.

Какво друго запомних?
Пак се нагледах на вкусотии благодарение на Панди, която я е обзело коледно настроение.
Чакам и красотите на Мари...
Да не пропусна и на Вероника меденките да похваля.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #731 -: декември 23, 2015, 18:33:03 »

Де тия меденки? Torte Torte Torte
На мен ми е малко успокоително pleasantry това, че на никой от фирмата няма да плати преди празниците. Майната му! Той се излага! Аз ще имам коледно настроение, пък квото ще да става blum Вече мигат много лампички (мъжо си хареса такива в лилаво и тази година ще сме в леко златисто и лилаво). Има подаръци под елхата. Едно човече излезе във ваканция и ще му се радвам kiss
Кумците няма да идват скоро. Поне не преди празниците, че и те имат доста задачки. Планувам нещата обаче от рано... И с яденето също Wink така де - трябва да върна жеста. С кумовете скоро се надявам да успеем да се видим. Кумът е на нова работа и леко му е нанагорно. Трябва да им видим видеото и снимките, не само клипа в youtube.
Тази вечер купих тиква и утре се захващам. Дано успея и да MANICURE Ще ходим и да се изфотим официално - това ни стана традиция.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: декември 23, 2015, 20:06:00 »

На Панди и е коледно и още как smile Три дни си седи сама в къщи и само пече сладки, прави списъци и опакова подаръци smile Днес не съм влизала в кухнята, но пък най-после се разходих след толкова дни в къщи, Купих подарък на ММ и нали знаете, че мъжкото и детското в H&M  са на едно, та не се сдържах. Купих едно боди с шапка с надпис I  heart DAD и го опаковах и него в подаръка на ММ smile

Утре от сутринта започваме с постите медени ( http://www.supichka.com/2012/12/postni-medenik.html ) и баница с ябълки, след това и другите неща smile

Чери, много хубаво пожелание  give_rose Благодаря  heart give_rose heart heart

Фани, разбирам защо се ядосваш, поядосай им се малко и после си гледай кефа Wink

Али, много не приятно, то излиза, че като имаш дете, трябва да приемеш, че всички ще ти се мръщят - мръщят се на бременни в болничен, на натрупаните през майчинстовто отпуски, после ти се мръщят, че вземаш болничен, защото е болно детето. Добре, че съм голям ботур в това отношение. Но пък съм сигурна, че Малечка и ТМ ще ти оправят настроението  LOVING

Аз ще наминавам през празците, защото сме си двамата с ММ и той все ще се зазяпа в някой мач Wink


 elf5 gcrst elf5



Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #733 -: декември 24, 2015, 08:51:09 »

Ами хайде да запрятаме ръкави good
 Ако пък не сложа белег на питката къде е парата, пък на Wink И ще кажа на майка ми да направи така, че да се падне на котката smile, та белким успеем да я продадем и да поспечелим нещо. Звярът спи непробудно, явно докато е бил тук синът, не е била спокойна.


* 1917077_726557874154992_3018841014318635437_n.jpg (35.12 KB, 431x649 - видяно 123 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: декември 24, 2015, 10:10:27 »

И така ..... ден преди Коледа......

Ден, в който можем да спрем за момент, да се отърсим от ежедневните проблемчета и да се огледаме...., да кажем мила дума.
 Ден, в който можем да спрем да се надпреварваме с време и обстоятелства.

Ако има с кого да си поговорим истински, непринудено, ако има някого, когото можем да прегърнем и да бъдем прегърнати и обичани, значи изминалата година, както и другите назад не са били пропиляно време.

Пожелавам на всички да умеят да откриват истинските неща-мила дума, хубав жест, добър приятел, да могат да ги оценят и да им се радват истински, от сърце!

Бъдете здрави и много щастливи, живейте в хармония и мир със себе си! heart
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines