Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:40:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198237 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #705 -: декември 23, 2015, 08:28:39 »

Ихууу толкова се радвам, че от утре сме почивка. yahoo
И моето момче се събуди в много добро настроение от този факт. heart

Аз пак имам терзания на "работното място", заради което не спах спокойно. Писна ми, точно сега, когато трябва да съм най-спокойна, не ми се получава.  huhhuh.gif

Али, много се радвам за добре прекараната почивка.  smile

Хайдии стига сте рИвали всички. Аз какво да кажа като никъде не съм ходила в Софията, освен по магазините...а и имахме концерт в НДК-то преди няколко години. Кой ще ни се навие на акъла да ни разкарва така, пък и къде ти толкова време? А пък толкова обичам да обикалям такива места. Онзи ден казвах на Влади, че ми се ходи в Панорамата.

Лоли, страхотна изненада ви е спретнал фотографът. blum
Ох, как не мога да се сетя за този филм "Предай нататък"...дали съм го гледала? blush

Пожелавам ви много хубав ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #706 -: декември 23, 2015, 08:30:43 »

Добро утро  smile

Аз от два дни пека курабийки, вчерашните не съм ги показвала тук. Днес може да опека едни постни меденки за утре, но първо имам други задачи и могат да останат за утрешното голямо готвене. Успях да измисля седем пости ястия, които аз мога да ям, така че ще имаме постна трапеза smile Отивам да закуся, до после
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #707 -: декември 23, 2015, 08:35:40 »

Панде, прости на невежата, но: Какво е постни меденки? А другия ти вид месни ли са?  girl_wink danceg
https://www.facebook.com/538696714/videos/10153465987811715/ на Нешка Робева момченцата пасти да ядат пред наште!!!
« Последна редакция: декември 23, 2015, 08:46:07 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: декември 23, 2015, 08:43:31 »

Добро ви утро smile

Снощи с едни приятели ходихме на София Мези.. Малеее, то като Врачанския панаир  girl_impossible Мирише, една чалга.. Едни гюбеци от страна на продаващите месата  bad Ядохме за 5 минути по нещо и тръгнахме директно към центъра на разходка... Страаашна обиколко направихме из нощна София.. После стегнахме багажа по нощите и днес последен ден на работа  yahoo Имаме обяд във фирмата за всички и шефа ще раздава подаръците, които вчера спретнах - Календар, химикал, запалка + картичка и персонално финансов стимул в зависимост от заслугите Wink

 danceg danceg danceg

Лоли, бравооооо за фотографа, точно такива неочаквани подаръци са най-най-милички  heart

Панде, ти си майстор вече, браво  Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #709 -: декември 23, 2015, 09:43:39 »

Добро утроооооо  heart Още ми е приповдигнато от снощи, взех си подаръците, ама ще пиша за тях в съответната тема  blum

Та вчера никаква работа не сме свършили в нашия офис, обзело ни е мързел+еуфория, пък и по средата на деня като ни преведоха зпалатите +заслугите съвсем вече ние се отработи  smile

Боби е два дни болничен вкъщи заради кухнята, става много хубава, ама ще ви я снимам като станат готови и вратичките  blum Прибрах се снощи, милият ми Писанчо се беше престарал мнооооогооо  heart Всичко беше изчистил, подредил, даже бяната беше мита! И ми готвеше  blum Ох, златен, златен, как да не си го похваля  heart Много се ентусиазирах и за подаръците и още ме държи, а днес сме само до 2 на работа и после кой от къде е до догодина smile мисля да направя един кръг по магазините, че за мен си още нищо не съм си купила от фонда "И Хасан е човек"  Wink

Панди, много ще задобрееш  good

Лоли, много, много хубав жест, рядкост са такива хора наистина! Дай Боже винаги да сме обградени от толкова светли и чисти хора  heart

Вие сега да не решите, че ние като сме в София по цял ден обикаляме музеите  crazy Не помня от кога не съм ходила в някои от тях  blush

Фани, постни меденки май са такива без масло  huhhuh.gif
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: декември 23, 2015, 09:59:00 »

Добро утро и от мен!

Аз нещо се прозявам пред компютъра, въпреки че не мога да се оплача от изминалата нощ smile

Снощи до 23 ч пекох и украсявах сладки, днес Симеон занесе в училище, и за баща му има за неговото училище tease, мисля да уважа и съседите на етажа....Коледа е yahoo

И аз обичам такива подаръци-изненади, но повече аз да ги приготвям, създава ми страхотно настроение.
Най-много ми тежи да приготвям подаръци по протокол, а и като са получени по протокол, някак .....не е същото.

За утре направо се чудя откъде да я започвам и нещо тази година не съм особено ориентирана и организирана, даже рецептата за питката не съм си проверила, имам ли всички необходими продукт. Добре че утре магазините ще работят до 17ч, та ако се наложи да отскоча за нещо.

Миме, снимките са от едни не голям търговски център близо до нас.
Не го мисли толкова за притеснението, не е от чак такова решаващо значение. Аз какви чудеса преживях през втората си бременност заради по-голямо дете....Моята лекарка все ми казваше да се пазя физически, за другото природата си знае работата, да не го мисля толкова, че съм се ядосвала, притеснявала и т.н

Липсва ми миналата снежна Коледа. Сега е хубаво, защото е едно светло и ведро, не облачно и мрачно, но друго си е да има сняг.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #711 -: декември 23, 2015, 10:02:47 »

Привет! Изпратих си детето да празнува с женската рода Бъдни вечер и после потеглят за Единбург при приятели за останалите празнични дни. Пак добре, почти седмица си беше тук, а и времето беше разкошно, та вчера и ние го ударихме на разходки. Мизерна работа ви казвам, Ако и да сме Иврипейска столица на културата shok. То няма едно хубаво място, където да се снимаме. Пред Общината пак са докарали ланшните сини еленчета. Една доста пухкава Снежанка, около педя по- висока от Дядо Коледа, примамливо раздава календарчета на управляващата партия и те кани да се снимаш за спомен nea Следва нова изненада - дават ти кроасан smile. Чак ми стана съвестно, защото снимах синчето, че да му изпъкне красотата на изключителния фон, пък и да имам възможност да се заям с градската управа. Сега трябва да си мълчим, запушиха ни устата blum
Изпратиха ми снимка на облечената празнично Мон Лили. Малко и са дълги ръкавите на палтото, ама как да и взема точна мярка, като не и се прегъват ръце в лакътя? Wink Ето, да я видите.
Фани, много прочувствено писмо heart Ей, кога стана на 6 месеца Кико, като гъби растат чуждите деца good
Мари, не мога да преценя от снимката колко са големи куклите. Хехе, съвсем си приличат на арийската раса Wink
Панди, ако продаваш сладки, да ти търсим пазар. На така наречения немски коледен базар /където са сините еленчета/, кесийка веган курабета 140гр. вървят към 4лв.
Аз чакам да стигне рейсът в София и почвам да разчиствам из къщи cap

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #712 -: декември 23, 2015, 10:09:43 »


И аз обичам такива подаръци-изненади, но повече аз да ги приготвям, създава ми страхотно настроение.
Най-много ми тежи да приготвям подаръци по протокол, а и като са получени по протокол, някак .....не е същото.

Абсолютно! Нали разправях оня ден за книгата на моята приятелка? Мъка, мъка!!!  nea

Свеки,
аз това щях да питам къде е половинката на твоето чадо smile Малко, ама те стопли и ще те държи дълго..  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #713 -: декември 23, 2015, 10:55:02 »

Ей, Свекърва, върна ме в деството с тази кукла и ръчно изработени дрешки heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: декември 23, 2015, 10:57:52 »

Свекс, намира ли ти се някоя дрешка в повече останала от тия на Мон Лили? Или ги изработваш по мерките на куклите? От кога се каня да те питам...  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #715 -: декември 23, 2015, 11:00:35 »

Добро утро!
Али,много хубава разходка сте си направили! Ние обичаме и често ходим по музеи и галерии. В основното училище бях на СИП по история,учителката ни беше чудесна и ни водеше по къщите в Стария Пловдив,правехме описания на къщи и всякакви такива.Най-силен ми е споменът за едно коледно състезание за обичаи между нашето училище,училището в Столипиново и Арменското училище.Етнографския музей ни даде автентични носии от хранилището и бяхме много щастливи,макар и всичко да ни бодеше хаха. И сега като имаме гости в Пловдив им разказвам каквото се сетя от наученото тогава.
И аз вчера мацах и правих меденки.Украсата малко не ми се получи както си представях,ама като за пръв път бива. Важно е желанието според мен,а как хубаво замириса вкъщи..Останаха ми още доста неукрасени,но днес или утре може да ги украся и тях.Ние довечера ще си посрещаме кумовете неофициално,ама все пак трябва да се подготвим.
Ето ги най-хубавите от моите творения :
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #716 -: декември 23, 2015, 11:02:26 »

Лоли, страхотен жест и много мила изненада  Bravo

Ние бяхме във Видин за няколко дни и за първи път от сватбата ходихме с колата, та взехме книжките, които събрахме от сватбата, защото специално ги пазехме за Видин, защото там има по-малко инициативи, хората имат по-малко възможности. Избрахме детската библиотека, защото ни казаха, че новата директорка е много инициативна и дейна жена, работи и с детски градини, училища, организира обученията на списание 9 месеца. А и защото е много сантиментално място за мен, като малка прекарвах часове там, участвах в представления и т.н. Толкова топло и сърдечно посрещане честно казано не съм очаквала  heart Толкова много ни се зарадваха, казаха, че досега никой не е правил дарение на нови книги  shok Така се беше ентусиазирала директорката, че беше извикаха репортер от местните медии да го отрази и да се вдъхновят още хора от нашия пример. През цялото интервю бях с насълзени очи, много ми беше емоционално. Ако ви е интересно ще постна линк, като е готова статията. Тръгнахме си много заредени, направили нашето коледно Добро и с надеждата, че сме дарили радост поне на едно детенце  heart

Миленка, аз съм живяла 2 години в Сухата река, ако имаш нужда от предложения за хубави места, заведения и т.н. съм насреща  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #717 -: декември 23, 2015, 11:34:15 »

Фани, специално за Мон Лили са дрешките. Мярка и "взех" като и очертах контура върху салфетка, нямах друга хартия С удоволствие ще направя за куклите на Кари, имам много останали прежди. Ще ти кажа кои размери ми трябват и готово smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #718 -: декември 23, 2015, 11:48:15 »

Браво, Тинче smile Пусни линк, да ви видим, какво питаш  beating

Ние също още не сме дали нашите събрани книжки и подаръчета, защото първо като говорих с жената, нея я нямаше (беше извън България), а после все отлагахме  sad Мислим да ги занесем лично, а и сега покрай Коледа сигурно има куп дарители или инициативи там, та ще изчакаме следпразнично  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: декември 23, 2015, 13:59:28 »

Момичета, днес като последен предпразничен ден минавам да ви оставя моето коледно пожелание, защото предполагам през почивните дни ще е силно намалено присъствието във форума.




Защо обичаме Коледа? Защото обичаме. Защото има кого. Защото прекрасните хора заслужават любов, защото приятелите заслужават поздрав, защото любимият човек заслужава прегръдка. Защото дните са къси, а нощите топли, защото има хора, които се обаждат просто за да чуят гласа ти и защото ТЕ са винаги на една наздравица разстояние.
И защото късметът не е в паричката, а в това кой е до нас на масата.  heart
Бъдете усмихнати на празника, бъдете щастливи през идващата година и вярвайте, че всичко се случва точно когато трябва и както трябва.
Коледните желания се сбъдват, не защото небето се отваря, а защото това, което си пожелаваме на Коледа е това, което най-много искаме. А когато човек иска нещо истински, цялата Вселена му съдейства.
Аз си пожелавам една още по-добра година, спокойствие за хората около мен, пожелавам си сняг!
Пожелавам си повече време за важните неща и по-малко нерви за маловажните.
Пожелавам си красота навсякъде около мен и много търпение.
Пожелавам си ароматни свещи, пивко вино и приятели наблизо, с които да ги споделям.

А на вас пожелавам всичко, което сами си пожелавате!
Светли дни!

Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines