Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:31:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198259 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: декември 21, 2015, 18:17:59 »

Миленка, много сте се постарали! Аз като знам, че не е мое нямаше да ми пука и зле да е. Много съм зле в това отношение. То и сега го броя, че сме на квартира у тати и не си давам зор, всички подобрения са дело на ентусиазма на мама и ММ.

Радвамсе, че си харесва украса у нас. Сигурно сте забелязали, че щорите са ми любими за украсяване lol  А колко панди преброихте по снимките lol

Фери, когато съм на работа и на мен нищо не ми се прави, но края на ноември имах 5 почивни дни и тогава украсих. Като съм цял ден в къщи трябва да си намирам занимания. Ето днешния резултат - като за начинаещ без формички smile

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #676 -: декември 21, 2015, 19:18:26 »

Оххх приядоха ми се сиренки ммм smile

Не мога без големия град,  просто това денонощни аптеки, магазини, болници, сандвичи, пици и почти всочко..  Не мога без това....

Панде, ще видиш - ако бяхме двамата само с Фил нищо нямаше да пипна, но когато станете трима е друго - трябва да има уют за детето smile ще разбереш
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: декември 21, 2015, 19:26:55 »

Да, и аз се замислих, че може би с дете е друго. У нас има един паянтов шкаф, аз за него се замислих, че не е babyproof  Wink

Само да кажа, че това са най-обиновени курабийки, а не сиреники (ама вярно приличат) Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: декември 21, 2015, 20:04:03 »

Оххх приядоха ми се сиренки ммм smile

Не мога без големия град,  просто това денонощни аптеки, магазини, болници, сандвичи, пици и почти всочко..  Не мога без това....

Направо ме срази lol
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #679 -: декември 21, 2015, 23:34:13 »

Така де Нат- познаваме се без КФС и Мкд не мога да живея! Хахаха
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: декември 21, 2015, 23:44:44 »

Яжте си ги тия. На мен са ми много малки, предпочитам Subway. Голям град, да, но не в България, в чужбина може.  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: декември 22, 2015, 08:15:00 »

Добро утро!!! Откривам днешния ден, в който моето момченце става на 6 месеца с думите, които написах в дневника на треньорката ни:
Уважаема г-жо старши треньор, уважаеми г-ци треньори на СКХГ "Алегро", благодаря Ви за всеотдайността, с която обучавате моето и нашите деца, за дните и нощите прекарани в залата за да сътворите поредното предизвикателство пред гимнастичките и поредния повод за гордост за нас, родителите!!! Благодарност - искрена и огромна, която никой букет не е достатъчно красив да изрази!!!
Желая на Вас и Вашите семейства светли празници и безброй успехи, житейски и професионални през новата 2016 година!!!
Бъдете ни живи и здрави!!!
Ф.Мехмедова-Хюсеин, майка на Карин

Както се досещате имахме великолепен коледен концерт. Още един предстои довечера...
Радвам се за Свекс и че кокошката ми се прие радушно. Айде ставайте да си лафим, че иначе трябва да слушам in-law... друго не помня  heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Айде да добавя и нещо професионално специално за всички все още работещи:
http://vbox7.com/play:baa8b72a39
« Последна редакция: декември 22, 2015, 08:51:24 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: декември 22, 2015, 08:25:53 »

Добро утро!

Снощи до късно се занимавах с опаковане на подаръци и писане на картичка. Влади ми помогна. Все едно ще изпращаме буркани, а не подарък. Да ме прощава градчето ми за външния вид, ама според мен е важно съдържанието да е цяло.

Фери,тогава много се надявам април месец да се видим.  smile

Миленка, Бобчо вече сам ли си спи в стаята? Наистина е много хубава, свежа, детска.

Ина, Вбокса на мен и от тук понякога не иска да ми зареди някой епизод на сериал и само се ядосвам. Или любимото ми е да започна да гледам, тъкмо ми стане интересно и то вземи, че спре. Нито напред, нито назад.

Фани, честити 6 месеца на порасналото ти момченце. heart  Много мили думи си написала, поздравления.
Дано все така хубаво да се развиват и двете ти дечица, да са здрави и много да ви радват. heart
Предполагам скоро да очакваме и снимки?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: декември 22, 2015, 08:28:36 »

Добро утро!

Един път и аз да пиша от рано :-)  

Не че някога ми е било зле във Враца, но винаги ме влечеше към София. И като дойдох един път тук, почти не се прибирах, макар че е много близо. Има много неща, които аз просто не ги виждам - нито ми е по-мръсно, нито по-шумно от Враца и Казанлък. Може би има по-хубави малки градове, но аз не ги познавам. Сестра ми и зет ми въобще не им харесва в София. Лятото ще ремонтират етаж от къща там и в последствие ще се преместят в Казанлък. Те постоянно говорят колко по-добре е там, но аз не го виждам. Едиствено, че много неща са ти на 10 мин пеш и примерно може да си ходиш обедната почивка до вкъщи и че таксито винаги е 1,50-2,00 лв. Аз лесно се адаптирам, и в друг град мога да свикна, но за сега ще пробваме да се справим тук. Нещата, които не ми харесва в малките градове (и то не важи за всички разбира се) е липсата на денонощни аптеки, магазини и липсата на лекари в отделенията събота и неделя.

Аз отивам да закусвам, но друг да сложи закуска тук, че съм от таблета.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: декември 22, 2015, 08:33:56 »

Събудена и на крак Wink
Илиян снощи беше на банкет, много разочарован от заведението, където бяха.. Аз пък от своя страна съм удивена от постановката "За теб".. Невероятно беше и Гъмов, и Мутафчиев.. Разплаках се, а до сега не ми се  е случвало да плача на театър! И то два пъти.. Особено накрая.. Аплодисменти и рев, а не бях единствената.. Имаше хора, които изхабиха по 1 пакетче салфетки.. Падна и голям смях естествено.. Интересното е, че тази Яна Борисова (драматург и създател на пиесата) е написала тази постановка специално за тях двамата, т.е с реално случки от живота им.. Не е на 100%, но худ. измислица се преплиташе с личните им животи, а междувременно изкаваха безброй истини и пресъздаваха тежката действителност на много успял мъж, чийто живот е променен от парализа в следствие на инфаркт.. За братската любов, за успехите на единия и омаловажаването на успехите на другия.. Много, ама много интересна.. Разбрах, че се играе и по другите градове, тъй като моя приятелка я е гледала вече в Стара Загора, та следете и ако ви се отдаде възможно гледайте я!

После пийнахме винце и хапнахме.. Стана много късно и не успях да си опаковам подаръците, които ми останаха  shok Довечера ще ходим на "София мези" с любимата ми шаферка и най-добрия ми приятел, които са двойка, но за първи път ще са "официално" заедно в обществото, демек пред мен и Илиян  funnytooth Не съм дала подаръка на кръщелницата, ама не съм го и опаковала  sad Направо не знам как да го направя.... Утре преди да заминем не знам, дали ще имам време  huhhuh.gif Ужас, ужас smile  pardon

Такива ми ти работи..

Панде, много вкусни изглеждат твоите курабийки  Bravo good

ДВА НОВИ ОТГОВОРА  shok Уж бързо го написах  pleasantry


ЕДИТ: Фани, прекрасни думи.. Ти да не си филолог случайно? Честити 6 месеца на бебе Кико.. Малкият форумски бузанчо  heart heart heart

За малките градове да кажа още нещо, че снощи си мислех, ама ме мързеше да пиша.. Аз пък точно обратното на Фани бих живяла в малки градове в чужбина, но не и в България..  pardon
« Последна редакция: декември 22, 2015, 08:37:00 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #685 -: декември 22, 2015, 09:24:45 »

Йухуууууу добро утро! Направо чудно ми започна денят! Бях малко кисела, че не ми се ходи на работа и съм хремава, нямах грам мерак да се глася и съм с една стара широка риза като клошар обачеееее към 9 получавам СМС от моята снежанка къде може да се видим днес да си получа подаръкааааа! Нямам търпение...исках по обяд ама се уговорих за обяд с колегите вече, та след работа ще видя коя сладурка ще ме изненада  heart heart heart

Ние на театър скоро не сме ходили, ама пък за другия месец си взехме билети за опера - Риголето, малко да се културизираме  blum Иначе тази постановка много добре звучи  good Аз много обичам моноспектакли и такива с по-малко актьори smile

Панди, много привлекателни изглеждат тия курабийки  good

Фани, много мили думи, наистина  give_rose

Днес ще ни монтират кухнятааааааааа  danceg danceg danceg Нямам търпение вече  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: декември 22, 2015, 09:33:34 »

Ей, че хубаво  yahoo Искам и аз да се видя с моята снежанка, а и с джуджето, ама е не може сега  sad pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #687 -: декември 22, 2015, 10:03:17 »

Добро утро!
Ние снощи пазарувахме със свекърите и после минаха за час у нас,че свекървата иска да я запишем в Сделка или не като Коледно желание и трябваше да им попълни анкетата. След малко отиваме ММ да мери ризата за сватбата.
Иначе аз в малък град не съм живяла и ако имахме възможност да се махнем от София щяхме да идем в Пловдив не някъде другаде. По-малък от тези основните големи едва ли ще ни задържи и нас. В Щатите живяхме в едни градове дето ...ми то няма кво да правиш, а беше курорт. Отиваш на бар в 8 и в 10 го затварят. Ние нямахме там къде да си изхарчим парите освен в магазина, в който работехме за хранителни стоки. Имаше един мол на целия полуостров дето ни беше на час и половина път и беше голямо събитие, ако идем. До нас беше най-скъпият  ресторант в околността, който отвън изглеждаше като колиба не знам как е било вътре. Ню Йорк беше друга работа, въпреки че спахме в Куйнс, ама в Манхатън бяхме зяпнали нагоре през цялото време.
Айде хубав ден, още малко метри до края на работната седмица smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #688 -: декември 22, 2015, 10:20:01 »

Да кажа и аз, че обожавам големия град! Не знам...разглезила ли съм се, или какво ама от някои удобства просто не мога да се откажа smile И да, те също включват че мога посред нощ да ходя да се натъпча с пица или каквото ми е кеф Wink Освен това магазините работят всеки ден и не затварят в 5...а и както много пъти съм казвала, и Тони май спомена, тук можеш всеки ден да правиш нещо различно smile

В чужбина и аз бих живяла в малък град, ама да е уреден Wink Наши приятели в Щатите отидоха да гонят американската мечта...другата година се връщат, много се измъчиха, защото най-близкият им магазин е на 1,5 часа път с колата, да не говорим за транспорт и разни други постижения на цивилизацията  smile

Както е тръгнало с моя подарък за джуджето ми, май ше правя втори и ще я чакам лично  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: декември 22, 2015, 10:34:02 »

Добър пред коледен ден! yahoo

Ето и малко коледно настроение от мен













Фани ти си нашият светъл пример, много хубави думи give_rose

И аз искам на театър..... и на мюзикъл и на оперета и на куклен театър......

А за Щатите ..... те са друга бира, не е правилно да се прави сравнение точно с това място, Европа е доста по-близка до нас, не само географски Wink

Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines