Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198232 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #570 -: декември 17, 2015, 13:59:29 »

Ехеее, Чери, мерси за жеста и за снимките give_rose Хареса ми идеята за комина с подаръци. Само дето нямаме толкова широк перваз, а и трябва от космоса да го гледат хората, че нали сме по-височко Wink Идейно е и парчето плат като висулки лед.
А вие на Джон замислили ли сте нещо като подарък? Заедно ли ще празнувате?
Миме, не си мисли така. Като нищо ще се събираш още дълго в много от роклите си.

Едит: сега говорих с баба ми и е супер ентусиазирана за празниците. Някоя си ходила в Джъмбо и накупила подаръци, та и ние трябвало да идем, а тя щяла да плати на Мънинка, каквото вземем. Такова неизживяно детство е... Все едно за нея ще купуваме играчки. Посмях се и си замълчах, че умушим ли се вътре и под 50 лв не ни мърдат tease
« Последна редакция: декември 17, 2015, 14:06:27 от Alichka » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #571 -: декември 17, 2015, 14:16:11 »

Ех, Вики много миличко ми стана с вашия Джон  heart И съседите...изобщо доста хубави неща са свършили хората за вас  heart heart heart Снежният човек хаха и на Боби би му бил любим  pardon
Да кажа, че и аз имах много готин разговор по скайп с тази дето ѝ е много украсена къщата и от вътре и от вън  give_rose

Миме, аз пък на роклите си се надявам, че ще мога да ги поразпъна и да си ги нося  pardon Впитите ми блузки вече са на задния ред в гардероба  nea Чудя се дали някога ще мога да ги нося пак толкова спокойно  pardon

вЪх как се наплющях сега на обяд  girl_impossible
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #572 -: декември 17, 2015, 15:02:00 »

Много хубава е украсата на Вики и колко е хубаво отношението между хората,а не като тук ... Така като бяхме в Америка понеже беше курортно място дойдоха едни хора с кошница с неотворени продукти и ни казаха,че им е свършила ваканцията и искат да ни оставят нещата,за да не ги хвърлят.На мен тия дни ми е много болно,че даже вече и покрай празници не можем да сме хора, толкова са оскотели и възрастните хора с малките пенсии,и младите,които са останали в България  :'(а колко малко трябва и какво ни коства да сме добри помежду си ...
Пристигна ни играта.Избрахме Каркасон като за първа.ММ понеже се движи в такива среди на хора,създаващи игри и разпита и всички казаха,че им е най-любима и имат особен сантимент към нея,та решихме да пробваме.То реално проверката е към мен дали ще ми допадне,за него е ясно...И сега я разгледахме и правилата...И той вика "ЕЕЕх като си вземем всички експанжъни ще се навиеш и на PSP и тогава ще трябва да си играя сам,докато ти кърмиш например" Викам не си познал,аз бебе да дундуркам,ти да ми играеш  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: декември 17, 2015, 15:04:47 »

Джон не и само съквартирант, не е собственик. Живее вече 18та година в тази къща и е направил много за нея.  Wink Тук истински подаръци се подаряват само на близките. На останалите -шоколади или бутилки вино. Купуват наистина количества сладки работи и подаряват много.
Та в този ред на мисли, ще му взема кутия по-хубави бонбони.

Пък току що дойде собственичката на къщата. Тя е индийка. Подари ни по кутия бонбони и картичка.
Хвана ме безумно неподготвена. Аз си правех сметка картичките да ги давам другата седмица. Пък и колегите и всички очевидно ги дават тази.... Та надписах набързо една, ама не обичам така - припряно.
Само чакам Теодор да си дойде и да го подкарам на пазар за шоколади, да взема да ги опаковам и пускам.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #574 -: декември 17, 2015, 15:11:13 »

Ние подаряваме играчки на най-близките съседски деца. Мислим тази година да е нещо от сорта на конструктори, че са все момчета. Още не сме обикаляли за подаръци. Сега ММ ми донесе един дебел каталог с играчки и гледам и за нашата кокона, и за племенника. Ох, искам да съм дете! Такива неща имаааа Eeager
Аз пък взех, че се лакирах. Откога не намирам муза или мажа надве-натри crazy Сега ми е цветно и влюбено. LOVING Хахаха тия дни ММ не може да ме познае. Нещо такава еуфория ме е обзела, напук на лошото ми състояние. Каня се да снимам и едни нацъфтели китки за съответната тема...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: декември 17, 2015, 15:14:43 »

Аз вчера видях един маникюр, много ми хареса, ето ви го

http://i67.tinypic.com/2zegup5.jpg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: декември 17, 2015, 15:23:21 »

вЪх как се наплющях сега на обяд  girl_impossible

И аз! На всичкото отгоре и торта ядох, защото една колежка има рожден ден. За капак ми е много тежко, изнервена съм и ужасно ми се спи. Всички ме дразнят...

Мари Пенке (Фери) на теб няма ли да ти се види д..то, като я опънеш таз рокля по корема. pardon Аз за тУй съм ги отписала моите. blush
Впити блузи аз по принцип не нося. И тази не е много такава, но сега така изглежда. Дори е нещо като туника (обичам много), но малко съм я опнала по мен и така изглежда. Girl_sing

Чери, супер е украсата. А тези играчки са много сладки. Аз си харесах снежния човек.

Али, направете кефа на бабата като купите играчка на Мария от Джъмбо. Тъкмо и тя ще има с какво да се похвали на приятелките. Wink
Така Влюбена ми харесваш. heart
И аз тази седмица съм без лак. Нямам време да се наклепам. Вечер предпочитам да си легна.

Чери, хубав маникюр, ама това нещо само на маникюрист. Сама в никакъв случай няма да мога.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: декември 17, 2015, 15:27:52 »

И аз днес получих, по английско му явно.. Картичка от детето на колегата (2-ри клас, самостоятелно направена!). Той й е показал веднъж и тя е направила за всеки, когото се е сетила, включително мен  heart heart heart

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: декември 17, 2015, 15:33:39 »

Еее много готино, Тони smile Много готино се е получила отвътре.

Аз като бях малка и помня, че ни караха да правим в училище картички, ама иначе не сме си разменяли много. Но помня, че мама пращаше на нейните германски приятели и те на нея. Германските картички ми бяха много интересни. Бяха панорамни (по онова време, сега 3D) имаха брокати... А нашите бяха предимно с глинени съдове от бъднивечрската трапеза.  smile
Пък първата коледна картичка, която са ми пратили е първото нещо, което съм нагризала с пръвите зъбчета. Мама ми я пази още.  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: декември 17, 2015, 15:52:44 »

Здравейте!

Аз все още съм с течащ нос и си пазя леглото цял ден!

Мен пък разказа на Свекърва не ме развесели, това за мен би било ужасно преживяване, явно много си го обичаш родния съпруг. Моят бивш ме заведе една Коледа на селото му, което е малък град, от които е ММ всъщност. Но къщата на дядото на бившия ми си беше мизерна и аз още тогава почти избягах с ММ  blush

Аз нормални дънки, от както съм бременна не съм обличала, защото когато бях вашите седмици беше жега и си ходех с летните рокли, после с клин и по есенна рокля, а от края на октомври (около 15 седмица) имам дънки за бременни и само тях нося. За сега нямам проблеми с блузи, суитчъри и якета.

Тони, много хубава картичка е направило момиченцето, браво на нея!

Домашна баница не обичах, докато не си направих сама. Бабите ги правят едни дебели и меки, с много пълнеж. Аз снощи правих, даже сложих късмети, че децата не бяха яли баница с късмети smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: декември 17, 2015, 16:06:34 »

Тони, много мил подарък. Браво на детето за ентусиазма.

Панди, тъкмо да те питам. Ти пиеш ли нещо противогрипно или знаеш ли какво може да се пие по принцип? На работа почти всички са болни и мен ме е страх да не ме прехване.

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: декември 17, 2015, 16:20:17 »

Домашна баница не обичах, докато не си направих сама. Бабите ги правят едни дебели и меки, с много пълнеж. Аз снощи правих, даже сложих късмети, че децата не бяха яли баница с късмети smile

Хммм, ние обикновено не ядем късметите, че трудно се преглъщат...особено парата, ама щом е за децата tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #582 -: декември 17, 2015, 16:25:15 »

Хахахах Миме (Мари Пенке tease) ами не се бях замисляла за роклите ама се надявам поне в началото да мога да си ги нося...пък после като запролетее имам повече избор на широки дрехи  blum

Панди, рових, рових ама не намерих с какво си межете коремчетата с Нат  pardon Знам, че е рано, ама да си питам Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: декември 17, 2015, 16:28:58 »

Фери и Миме ще ви отговоря в бебешката тема smile Че май взехме да изнагляваме smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: декември 17, 2015, 17:23:55 »

Снежинки и бремелинки не съм ви чела два дни, сега наваксах,но като гледам всичко си е по старо му. Свекърва  ме умори от смях с тази история.. Представих си го цветно. Чери, както винаги прави изумителни красоти. А къщата на съседа е много идейна.. Много ми харесва отношението на хората извън Бг. Нашия кум е белгиец и всяка Коледа подарява картички и бонбони  от Белгия. Обожавам ги, нямам търпение вече. Ние пък му приготвяме ракия и баклава-обожава ги...
Тези дни имаме гости, едни приятели на ММ от Силистра и ги развеждаме тук в околностите. Като се замисля доста места за посещение  имаме, никак не са малко. А тази вечер сме решили  да ги водим на вечеря в Македония. Много им е странно  как за една вечеря ще ходим в друга страна, но е супер  близо, а кухнята им е.... божествена.. Тъй, че сбогом на диетата. Хриси и Мими нямам търпение да направите сладки топчести коремчета, та да ви изпапкам  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines