Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:49:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198226 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: декември 15, 2015, 09:29:21 »

Ох, Свекървааа.. Как може да си толкова сладкааааа kiss2 kiss2 kiss2

Довечера почва новия сериал по НОВА.. Ще го гледам, обичам такива  good Наскоро започнах да гледам и Blindspot, който също е много интересен  Yes
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: декември 15, 2015, 09:32:25 »

кажи за предсказанията де! Интересно ми е!
Прадядото на баща ми пък е бил кмет, 7 г. на фронта, с една сурия деца, ходил къде ли не, доживял до 92 г. Та той казвал навремето един ден ще има коли, които ще се движат без да са теглени от коне, брат брата ще убива за 1 дек. земя и други разни мъдрости. Та така и Ванга. Имала е повече някаква дълбока житейска мъдрост според мен, отколкото ясновидство. Това без никога да съм ходила при нея го казвам, а иначе чудесата са толкова много...
Тони, как се казва сериЯла новия по Нова? Само да не е за убийства  bad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: декември 15, 2015, 09:48:24 »

Черният списък  huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: декември 15, 2015, 09:54:52 »

Черният списък  huhhuh.gif
и за какво се разправя?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #499 -: декември 15, 2015, 09:56:30 »

Ха, добро утро! И аз звезди не съм гледала снощи, че за това време не остана. Мъжо се прибра много късно, че свекър ми го е емнал на работа. Поне да простирах в това време, ама и аз европейката със сушилня. Сега пак е мрачно sad Дори без фитнес зала не се вижда планината, иначе е като на длан. Вчера гледах бърчинките Wink
Яката се минах, защото първо за децата неща пожелах и накрая се усетих да искам да се подмладя, ама ми стана студено и дрехите свършиха, та се прибрах и стара ще си остана....
funnytooth funnytooth funnytooth

Ще разгледам и аз предложенията за игри. Даже ми дойде идея да подаря Скрабъл (ама оригинален) на ММ по някакъв повод. Иначе шах и аз не играя. Табла играя само на телефона, че там не мога да шмекерувам Wink Не ме пуска да правя грешни ходове, а само на конкретното място мога да пусна пулчето.
На Лоли и Надето завиждам, без да обичам вино Wink
За Ванга има много филми и източници. Просто трябва да подберете кои да гледате, че глупости по неин адрес, колкото искате. За далновидност - имало е такива хора, без да са били пророци. Бащата на прабаба ми е изкупувал земя на безценица и си е правел сметка, че един ден ще я върнат на хората. Е, върнаха я и сега баба има декари земи, накъсани и пръснати като в шивашко ателие.
Тази седмица като последна работна за мъжо, ще е и яко натоварена за мен. Отмятам самостоятелни задачи, че после да сме заедно. Сега отивам да опаковам подаръчето на Мънинка за яслата santz
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: декември 15, 2015, 10:02:05 »

И да го покажеш после, Али! А ти каза ли какъв е, че аз не помня?!
Вижте какво намерих:
http://www.az-jenata.bg/test/view/111.html
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: декември 15, 2015, 10:13:00 »

Добро утро!!!

Дами, вие побутване сте искали за готвенето tease......

Фани, в темичката за рецептите съм пуснала една рецепта, специиално за твоят нов тиган, дано обичаш сьомга good
Даже Симеон го яде това без да мрънка, а напоследък си е за отбелязване.

Това е и лека препратка към въпроса със захранването, където си писала в темата на Ина, както и да ги захранваш....като се съберат със себеподобни, не можеш да им се нагледаш да номерата, където започват да въртят.... сигурно още много има да видя.

Тони, браво на Илиян, това се казва хубава вечер! good

Аз пък вчера си пропилях два часа и половина от живота в чистене.....

Имаме си тук профилактика на канализацията два дни, първият ден за съседния вход, вторият за нас и понеже става мазало, сложили едни големи съобщения по вратите, да се подготви човек.

Вчера по обяд си излизаме най-спокойно от вкъщи и имахме невероятно приятен след обяд, разхождахме се, навсякъде едно коледно, приятно, ядохме печени кестени, много обичам, напазарувахме си и се прибираме и  Oh my ... Oh my ...
В кухнята не можеше да се влезе....
Няма да влизам в подробности, всеки може да си представи какво може да излезе от канализацията под налягане.

Снимах, изпратих имейл на нашият представител в агенцията, откъдето сме наели апартамента, след 10 минути звъня и той, да, да прочетох, видях, много неприятно, препратих снимките на фирмата, много се извиняват, случвали се такива неща, хък, мък, всичко ще си изчистят обаче утре в 8/това става в 16ч/

И какво да правя запретнах ръкави и се хванах, обаче то се не чисти това нещо....и в този момент парочистачката си изкара парите, без нея просто щях да оставя всичко, невъзможно беше.

Та така, загубих си часовете и желанието за храна до края на деня,пък най-лошото беше, че на следната сутрин ги чаках пак да дойдат, вече да работят при нас, т.е напълно загубено време от моя страна.
Приключиха вече, ама сега пак трябва да си чистя. Видимо няма нищо, но все пак.... И такива работи
Вместо да извъртя две тави коледни сладки и да мирише вкъщи на мед, канела, портокали и джинджифил, мирише на  bad

Но все пак, денят е хубав, изпих си кафенцето, бебето спи, а като се събуди, започваме да чистим пак smile


Забравих да пиша, това за Ванга, само в България го преекспонират толкова, като създават новина, от новините в Европа. Аз поне каквото видях, споменато тук там по едно изречение, но нищо сензационно, поне тук е така.
« Последна редакция: декември 15, 2015, 10:15:18 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: декември 15, 2015, 10:17:45 »

Фани, разправя се за някакви от ФБР май, които хващат известен престъпник? (не съм много сигурна) и той им помага да разгадават най-трудните случаи, които никой никога не е успял. Убийства ще има сигурно.. Аз си падам много по такива филми  pardon

Али
, аз също се нареждам на опашката, да видя и разбера, какво ще подарявате на малката smile

Мари
, наистина е неприятно  shok Направо бих полудяла, само че тук няма да има на кой да се оплача, ако ми се случи  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 15, 2015, 10:21:46 »

Ха, така вече ми харесва.  Тони, Свекърва, впечатлена съм, много бързо реагирате.give_rose

Тони, абсолютно съм съгласна за срещата. Чакам те само да кажеш. Wink
Браво на твоя Илиян, много романтично. heart
Как можах да забравя поне да надникна през прозореца, хем чух по новините? Girl_sing

Фани, на мен от както разбрах все нещо ми се яде. Това се смяхме онзи ден с Влади, че отскоро най-често задавания въпрос от мен към него е "Знаеш ли какво ми се яде?" pardon
Какво представлява това, което си правила на тигана? Звучи ми вкусно.  smile Ииии бих ви гостувала на всичкииии. heart

Ако знаете колко хубави мекички ядох тази сутрин...ммм и въобще не бяха мазни. Чудни... smile

"Черният списък" и на мен ми изглежда, че ще е интересен, но не знам да не го проспивам само. blush

Брадърът свърши, няма сеири за гледане. На мен ми се гледа Мастър шеф, ама сигурно ще е догодина.

Аз на Ванга вярвам. Чела съм и книга за нея.

Али, ние обмисляме да подарим Скрабъл на племенницата, ама не знам дали няма да й е сложна.
Какъв ще е подаръкът за Мария от Дядо Коледа?
Ох това са толкова хубави емоции, нямам търпение! heart

Мари, много неприятна ситуация. huhhuh.gif
Така се притеснявам, защото на работа са циФкави (разбирайте болни) и ме е страх да не ме прехване,че само това ми липсва сега. nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: декември 15, 2015, 10:22:33 »

Точно това щях да кажа, Тони! Вчера без малко да ме прередят в офис на М-тел, със все количка и Кико вътре кисел, мрънкащ и ревящ...  beating Oh my ... beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #505 -: декември 15, 2015, 10:34:40 »

http://petel.bg/Predskazaniyata-na-Vanga-za-2015-se-sbadnaha--Tezi-za-2016-sa-oshhe-po-strashni--Tya-kazva--che-----video--__134611
По- черно и от Черния списък.....
За сирИ Яла казват, че има награда Еми, от анонса не личи да е пълен с убийства и гадости, ама ще видим.
Вие сте малки, но Ванга е изключителен феномен. Сега журналистите доста злоупотребяват с това, какво е искала да каже, пък какво казала, какви записки има...
Имам много доказателства от близки познати, на които много е помогнала. Тя е кръстница на братовчед на мъжа ми, казала е какво да се направи за да се роди.
Аз също имах интересна случка. При едно от местенията ни загубих всичките златни неща за около четири месеца. Никакъв спомен къде съм ги сложила, дали съм ги прибрала и дали е имало възможност да ги откраднат. Казах на свекърва ми и тя много се натъжи, защото ми беше дала златна монета, предавана от поколения. Решихме при някаква възможност да отидем до Ванга и да я попитаме, ако ни приеме. Тя си избираше хората, по нейни виждания за спешност и някои влизаха веднага, други чакаха с месеци. След две- три вечери я сънувах, без да съм я виждала и чувала и тя ми каза, да погледна в една чантичка, оставена в близост до стационарния телефон. Е, там бяха...Имах две еднакви такива тоалетни чанти и през цялото време съм си мислила, че съм прибрала стари и ненужни червила в нея. Голяма радост падна и вече съм по- внимателна. Същата монета дадох на снаха ми, когато се женеха и и разказах случката, че и тя е малко небрежна, като мен Wink, пък аз съм като свекърва ми и ще се пръсна от яд, ако си забута семейните ценности.
Да бе, четири отговора..И сега да трия, ама нямаааа
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: декември 15, 2015, 10:48:00 »

Много интересна случка, Свекс. Имам подобна с една обеца от любим мой златен комплект обеци  heart На два пъти се крие.. Единия път се прибирам от излизане и преди да си легна си свалям обеците, едната падна.. Ама я видях къде падна, между леглото и нощното шкафче.. Станах светнах, търсих, търсих, нищо не намерих. Помислих си, че може да е от нуждата от сън и алкохола ми е дошъл в повече и оставих за сутринта. На сутринта с майка ми търсихме повече от час, местихме и размествахме.. Е няма и няма, майка ми даже започна да се съмнява, че въобще съм се прибрала с нея  crazy Аз бях сигурна...Но не успяхме да я открием.. След 3 години те решиха да си купят къща и трябваше да съберат всичко, защото преместиха мебелите в новата къща.. И моята обеца в момента, в който махат завивките от леглото излиза между леглото ми и нощното шкафче, без да е местено нещо, само завивките  shok Мама ми се обади (аз живеех във Варна), направо щях да умра от кеф.. Изпрати ми ги и започнах да си ги нося, много ги обичах.. Един път се прибирам от лекции и ги свалям, оставих ги до телевизора и на другия ден намерих отново само едната.. Никой не е влизал освен мен и Илиян.. Но обецата я нямаше sad Не я и открих..  sad Златото се крие, ама не дочаках да се покаже този път  pardon

Миме, по Коледа сме във Враца, много ще се радвам да пийнем кафенце  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: декември 15, 2015, 10:58:01 »

Тони, Супер тогава, много ще се радвам. girl_in_love
Когато можеш, ще се разберем. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #508 -: декември 15, 2015, 11:08:17 »

Почти съм готова с нещото. Остана само да го надпиша. Аз в нашата тема казах - в яслата ни искат подарък за самото тържество и после си го взимаме нещото вкъщи. Не остава в яслата. Та... от октомври пазя онзи пъзел с момиченцето за обличане. Мислех да е с дъската с животните за рождения ден на Малката, обаче тогава се напълни с играчки. Местя, размествам, прибирам, изваждам - гледам да й ги сменям и разнообразявам. Предпочитам да има по-малко, ама по-така играчки, а не камари с ненужни вещи. Даже съм хвърлила око на едни, с които вече не си играе ама грам. Като нищо ще ги раздам. Само да ми пълнят шкафа nea А за Коледа от нас - горе-долу имаме идея. Искаме да й вземем влакче и някакво зайче - това са тенденциите вкъщи. Книгите са другото любимо занимание, но имаме доста засега. Трябва да помислим и като подаръци от бабите какво да им кажем. Бабата на ММ вече била подготвила подарък - микрофон със стока, а той се изказа, че само такова сме си нямали funnytooth
О, това с бижутата е много познато. Имам сребърен пръстен, който си бях намерила като дете. Едно от най-носените неща от мен! На морето съм го изпускала във водата - бях на брега и бях пред припадък, защото не го виждах. Прежалих го, а половин-един час след това го намерих. После го губих на работата ми. Обиколих и казах на всички, че съм си изпуснала пръстена. Никой-нищо! Обърнах целия офис (300 квадрата), рових в склада - нищо. Един ден го намерих в чекмеджето на бюрото. Вероятно някой го е намерил, ама от страх да ми каже, го е пуснал там. Това беше и пръстенът, който ММ беше взел тайно за мярка на годежния. Както той се изказа - взех най-кривият funnytooth От толкова носене формата му е доста чепата.
Хехе, ако някой ден намерим и халката на ММ, дето морето му я грабна... yahoo Нов филм за Титаник ще може да се направи Wink
Оплаках ли ви се колко ми е студено tease

Видях това и се сетих на Нат http://www.edna.bg/koleda/koledno-meniu-koledni-funijki-s-krem-4640864
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #509 -: декември 15, 2015, 12:32:57 »

Добър ви ден...Аз съм много заспала от 2 нощи не спя като хората.Дали от това,че чета една антиутопия и много се замислям,дали от нещо друго...Много ми е поспаливо,ама тестото ме чака следобед ще пека и украсявам дано малко живна.
Али,сигурно ще е много вълнуващо за малката.
Тони, и аз обичам такива филми и те ми повлияха за магистратурата да е по-свързана с криминалната психология, ама уви няма да се развия натам явно. Почти всичко съм изгледала,а ММ ми се чуди как ги гледам тия чудесии.Ние сега си търсим какво да загледаме,разгледах номинациите за Еми,нищо не ми допадна.
Аз вчера яко се натоварих сутринта в Икеа,че сме станали толкова злобни по опашки се разправяме и едва ли не ще се сбием.Защо сме такива не мога да разбера...После пък на автогарата касиерката реши,че й е много важно да си води телефонен разговор,да си бърше бюрото и ръцете с мокри кърпи..всичко само и само да не си свърши работата и да ми продаде билет за Пловдив за Коледа.ММ се ядоса и тъкмо беше настръхнал да вдига скандал тя взе,че затвори и благоволи да ни обслужи.Та тука няма на кой да се оплачеш,всеки е шеф. Мари,дано бързо да се поправи вредата.
Лек ден smile
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines