Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:00:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198252 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #480 -: декември 14, 2015, 13:55:12 »

И ние никога не играем на игри, даже и на карти не играем. Обикновено аз му търся работа, той се опитва да се измъкне или се старае да не ми попада в погледа Wink. Едно време, ама много преди и да сме гаджета, играхме две игри на табла. Голям късмет има пустият, чак и аз го взех за мъж.... smile
Фани, ние и за децата не сме полагали старание и отделяли време. Станаха от първия опит, на бърза ръка Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: декември 14, 2015, 14:28:23 »

Аз да кажа за буркана от подаръка на Панди. Много ми хареса и исках някак си да го приложа, но знам, че  нещата за щастието нямада ми се получат и взех да го мисля. Пък понеже от седмица някъде ми се върти идея да започна да правя албум/тефтер със смешните неща, които си казваме с моя мъж и бисерите ни, сега ми дойде на акъла да го направя на буркан/кутия. И просто да пускам вътре лисчета. Принципно ги пиша като статуси във Фейсбук, ама рискувам да досадя на хората и за това реших, да си направя само за нас  Wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: декември 14, 2015, 14:46:51 »

Миме, ние от няколко години се зарибихме по настолните игри, особено за зимата са много подходящи, като ти е студено и никъде не ти се излиза. Правя по едно мляко с какао и почваме  Wink Сравнително евтина и подходяща и за двама души е Каркасон  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #483 -: декември 14, 2015, 14:53:03 »

Тамън и аз щях да пиша за настолните игри smile Ние последно си взехме Ловци и събирачи - супер разпускаща и за двама души е чудна Wink каркасон също играем, ама вече ни поомръзна...за двама има и още една, която играем, подобна на Ticket to ride, ама нз дали я има преведена на Бг - Trains and stations  good Друга, която харесваме ама е бая сложна е Легендите на Андор, обаче нея като я започнем доста се напрягаме и затова не ми е любима  pardon

Аз имам някакви имена, които ми се въртят в главата и понеже много харесвам на Мари момчешките имена, се сетих да питам, понеже са чисто български и символични исторически, другите деца не им ли е интересно от къде идват? Те момчетата са още малки, ама предполагам ще им обясните защо така са кръстени smile Извинявам се за любопитството  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: декември 14, 2015, 15:10:47 »

Ау колко интересни настолни игри каза, а аз не съм ги знаела.. Чакай да ги "сърчна"  girl_haha
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: декември 14, 2015, 16:05:42 »

И ние имаме Легендите на Андор, ама тя малко се изчерпва, май щяха да пускат разширение, но не знам има ли го вече. Най-интересна ми е Descent, тя е и с яки фигурки, но е сложна и трябва да й се отдели доста време, за да се развие хубаво играта  smile
Ловци и събирачи може да я пробваме щом я препоръчваш. Последно купихме Пандемията, но нещо ни разочарова, може и да сме имали много големи очаквания.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #486 -: декември 14, 2015, 16:08:45 »

Пандемия сме играли, не ни хареса и не сме я взимали smile Иначе сме фенове на Игра на тронове...така и не ни омръзна, но трябва да се съберем повечко Wink Други любими - Заселниците на Катан, Small world, Ticket to ride разбира се  blum Descent не съм я и чувала  huhhuh.gif Я кажи още някои да обменим опит  blum А, забравих Dix it - ама пак трябват повече хора и става много забавно  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: декември 14, 2015, 17:43:08 »

Еха, колко идеи за игри. Благодаря ви за предложенията. kiss2
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #488 -: декември 14, 2015, 17:48:08 »

Ех как обичам като се обсъжда нещо,което и мен ме вълнува (то всичко ме вълнува)...ама сега сме на тема настолни игри,че и ние сме решили да си купим.Сега ще прегледаме всички,които сте споделили. Четох напред,ама само на свекърва запомних,че се занимава с подготовка на игри. Да кажа от моя опит,че тези по-големите от 5 нагоре при нас много се радваха на игри тип щафета с препятствия.Имахме топки, тунели и "кошове", а за награда им слагахме печатчета по ръцете.Малките малко трудно се справят,че грубата моторика не при всички още е развита. Като им пускахме песни от моето детство също много се радваха.Такива като "Балонът се надува" и каквото съм се сетила,защото явно не им ги пеят и за тях са си нови.
Аз пък днес се снабдих с формички (22бр) за коледни сладки + тавичка,а утре ще си набавя и разни красотички и бои за глазурата и смятам да творя.
Това за буркана за щастливи мигове и на мен ми харесва,но и ние не сме от сериозните...Аз обмислях да направя буркан със смес за коледни сладки и да напиша рецептата,а моето градче да си ги направи,но се сетих,че не на всеки може да му се занимава,та пропуснах.Сега тия сладки дето ще ги правя мисля и тях да ги подарявам,само дано ми се получат и да ги опазя от ММ.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: декември 14, 2015, 21:34:43 »

Cerise  идеята за буркана за щастие ми допада много. И ние не сме много сериозни, но пък за сметка на това имаме супер забавни случки всеки ден... Та не виждам лошо да пускаме вътре  каквото ни хрумне, пък накрая на годината ще се смеем от щастие  със сигурност  smile
Като заговорихте за тези игри и ми стана интересно. Не е лошо да пробваме някоя, Хриси и Тинчето са дали добри предложения.
Тази година още обмислям дали да правя коледни сладки, понеже нямам нито ден свободен от работа, а ми се иска да си ги направя на спокойствие. Миналата година направих къщичка от меденки и бях приготвила весели курабийки за всички деца.. Толкова се радваха. . Къщичката я разиграхме на томбола на Коледа между децата, и после всички дружно я хапнаха. Но сега може и без курабийки да съм, в краен случай ще си купя готови, поне да спазим традицията Wink
А пък да ви се похваля, че утре имаме среща с   Надето .. ще пием вино по женски, с леко разкрасяване ... като за празник, ако има някой наблизо да се присъединява.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: декември 15, 2015, 08:16:24 »

Добро утро!
Скоро кафета и закуски в темата май не съм срещала. Поправете ме, ако греша. blush

Лоли, много ти завидях за срещата с Надето, да знаеш. Де да бях по-наблизо, бих се присъединила с удоволствие. smile

Аз пък тази нощ сънувах Тони. pardon Бяхме в някаква гора в планината и доста дълго ходехме. Спомням си, че говорехме за подаръците, които се разменят в другата тема. girl_in_love
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #491 -: декември 15, 2015, 08:35:44 »

Ами, да, няма кафе и храна, да не им се прииска на жените в положение да си хапнат точно това Wink


* images2.jpg (8.16 KB, 240x210 - видяно 2218 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: декември 15, 2015, 08:41:35 »

Добро утро smile

Понеже на бремелинките ни нищо не бива да се отказва или да им липсва, пускам обилна закуска smile



Миме, мисля, че е време да се видим на живо и да спреш да ме сънуваш!? kiss2

Снощи беше много хубава вечер за нашето семейство  blum Напазарувах, сготвих, четох книга smile После Илиян се прибра и хапнахме, започна ритуалното белене на помело, хапнахме и "десерта" (помелото) иии той каза "Ставай" ..  shok Викам, къде да ставам.. "Ставай и се обличай, излизаме" Аз го гледам и недоумявам, викам си нещо ми се шегува, къде ще излизаме в 21:30ч тепърва  crazy Той, обаче настояваше и се облякохме и тръгнахме.. Взехме колата от паркигна и се качихме на Витоша... Имало метеоритен дъжд и гледахме падащи звезди  heart heart heart Толкова беше хубаво.. Пожелах си 4 пъти, защото видях 4 падащи звезди  girl_haha LOVING Имаше толкова много хора, дори с малки деца, толкова се радваха всички.. София беше много красива отгоре, нямаше смог, нямаше мъгла.. Кристално ясна вечер  heart

Днес още ми е любовно и романтично, затова ви желая приказен ден  heart

Нов отговор smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: декември 15, 2015, 08:44:43 »

Добро утро! Миме, май взе да ти се прияжда и допива туй онуй, а?  girl_wink Ама верно, че не са пускали кафета и закуски наскоро. Я бързо една предпразнична почерпка  yahoo който има време и може - да пуска. И аз завидах на Лоли и Надето  heart ако времето е хубаво през ваканцията може да идем семейно до В-на. Тъй че варненки - уейтуайтИ ни. Пууу, много трудни тия думи на младите. Имах една колега, казваше: От днешната младеж да та е страх да са наведеш  Girl_hide  girl_impossible  tease Тя преподаваше по БЕЛ и й викаха Керълайн или Керъл /накратко от Керанка/, пък първата ми шефка мъжа й й викаше Кико/ от Кинка/. Ех, вече няма такива китни и кичести имена  blum и при нас тъй, току речеш да си кръстиш детето с някой старо име /примерно баба ми е Айше/ и грънци, хахха. Ако бях кръстила Кари Айше, трябваше Кико да кръстя Асан... Ето пак ми тръгнаха дискриминацонните мисли...
Пък тая сутрин правих едно яко нещо с готови кори и сирене на Тефалския тиган - сигара бюреи... Миме не чети, или пък ми елате на гости да ви направя. Мари ме вдъхновява да готвя всеки ден, а тъй хубаво бях свикнала през ден да готвя  blum
Чудя се дали ще успея да си уредя час за shell лак?... Последната субектка при, която ходих бременна работи добре обаче взима 5 лв при записване на час и ако закъснееш с 3-4 мин. Изгаря ти и часа и паричките! Европейска работа било  sad не ме устройва! Я си имам аз 5-6 лака ще взема сама да се лакирам с левите крака  pleasantry
Свекс, Джагдиша да не го ожениха за Ганга?
Пуснала съм на Кари съчатанието от Бургас в нашата тема. На който му е интересно да гледа, защото ще го махам след някой друг ден. Избягвам да качвам лични неща в Ютюб....
Какво друго имах да казвам?! Със сигурност не е било за игрите ! Ама се сетих, че милото ме беше учил да играя шах и табла, накрая толкова се изнерви с мен, че играхме на "Не се сърди, човече!" та и аз веднъж да победя  blum
Айде стига съм ви приказвала гУлпости! До скоро!
Едит: Обичам ви, Тони и Свекс  heart и аз чух за тоя дъШ, ама заспах дотогава и дан бях заспивала надали щеше да се види нещо от терасата. А пък едната ми тераса гледа към гората, само да не ми бяха правили фитнес зала точно пред пейзажа...  tease
« Последна редакция: декември 15, 2015, 08:49:48 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #494 -: декември 15, 2015, 09:22:00 »

Хихи, Фани, аз гледах дъждовете от терасата, докато простирах. Яката се минах, защото първо за децата неща пожелах и накрая се усетих да искам да се подмладя, ама ми стана студено и дрехите свършиха, та се прибрах и стара ще си остана....
Около Джагдиш голяма радост...Ананди го кандардиса да се ожени по принцип, пък тя ще му търси булка. Хубаво, че не сме в Индия, голям зор щях да видя, докато намеря достойни за моите момци жени, щото няма ни една да става за гарджовците. Пак почват с празниците, ще си припомняме онзи, дето се пличкат с кофи, пълни с боя. sad. И Брадърите свършиха, почваме да въртим стари коледни филми. Нищо ново, освен предсказания на Ванга из ефира sad
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines