Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:31:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198243 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: декември 09, 2015, 14:47:45 »

Орландовци и аз не го харесвам. Направо ми е ужасен. Моя билзка приятелка живееше там и съм го овършала във всичките му части.

А този Витоша, честно казано вече не знам къде е. Като дете помня кварталите, сега се нароиха хиляда нови, между тях дето... иди им хвани заглавията.

Днеска ще готвя пиле с бира. Щото аз като нямам какво да кажа, го подкарвам на манджи.  pardon

Иначе, Тинка, честито за жилището. Пожеланията - другата седмица като изповядате продажбата.

Аз винаги много съм искала собствено жилище, ама напоследък хич не го мисля. Да купим жилище ни е сред последните в приоритетния списък. В БГ абсурд да инвестирам пари, а тук за сега ни е над възможностите. Дори да има нещо на по-приемлива цена, то е доста отдалечено от града. Тези, които са близо са едноспални, което пък не ни върши работа.

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: декември 09, 2015, 14:47:59 »

 Santa Santa





« Последна редакция: декември 09, 2015, 14:57:46 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: декември 09, 2015, 14:51:55 »

Знаех си, че Мари качва нещоо  blum blum blum Yes

Много хубава камина... Винаги съм си мечтала за украса на камина..  heart heart Затова исках и къщата за Нова Година, където ще сме да има камина.. В крайна сметка сега не помня, има ли.. Няма ли  huhhuh.gif crazy

ЕДИТ: Видях и другите снимки.. Приказно е, Мари  christmoose santz
« Последна редакция: декември 09, 2015, 15:07:24 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #273 -: декември 09, 2015, 15:03:32 »

Ох Мариииии, мног, много ви е хубаво  heart Уф как искам камина и аз...ама няма да ме огрее скоро май  blush Аз горе долу харесвам Хаджи Димитър...в сми близо са до центъра ама инфраструктурата е малко гадна  NO Орландовци даже не бих го коментирала...в една категория са ми с Христо Ботев  NO Нямам много наблюдения върху Симеоново, ама ако е като в наше село малките улички си представям  angry

Викам верно да спираме да говорим за манджи, че сега в обедната се засилих за боб...е как може никъде да нямат обедно меню боб  pardon
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #274 -: декември 09, 2015, 15:33:22 »

Аз да си защитя Хаджи Димитър, защото си живея в него вече 45 год. Това е един от близките кв. до центъра. Имаш транспорт до всяка едно точка от идеален център, без да се прекачваш на друг транспорт. Това са Лъвов мост, Централна ЖП гара и Автогара. Университета и НДК. Не е много застроен с ново строителство и има много хубави между блокови градинки. За магазините, няма да говори, защото има от всички вериги магазини. Единственият минус е шума от излитащи и кацащи самолети, но се свиква.
« Последна редакция: декември 09, 2015, 15:35:23 от karanesheva » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: декември 09, 2015, 15:36:51 »

Работила съм в Хаджи Димитър, на баща ми печатницата е там и на братовчедка ми механата (разбирайте пообиколила съм го). Квартала никак не е лош, аз също му симпатизирам.  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 09, 2015, 15:50:31 »

Работила съм в Хаджи Димитър, на баща ми печатницата е там

Я сега да видииииммм...какво печата баща ти??? Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 09, 2015, 16:00:50 »

Я сега да видииииммм...какво печата баща ти??? Girl_hide
пари или бюлетини?  diner dirol dodger

Днес ми е един толкова мързелив ден..само чета и си коментирам гласно по темите вкъщи Wink Сега да не кажете,че си говоря сама- няма такова нещо! Говоря на бисквитеното чудовище.
Днес не сте пускали кафета, та черпя като за следобед


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #278 -: декември 09, 2015, 16:02:55 »

Искам кафееееее!

Аз залагам на бюлетини...макар че скоро няма да има избори  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: декември 09, 2015, 16:07:15 »

Книги, бе, книги  blum Книги и учебници предимно, тук-таме някоя игра тип Монополи или някой и друг етикет.

Нат, писала "днес не сте черпили с кафета", аз чета с кюфтетаcrazy А то вероятно, щото тия дни съм се замислила за кюфтета, заради лютеницата от свекърите.  diner
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: декември 09, 2015, 16:09:23 »

Чери, толкова си кльощава, а само за ядене говориш. Засрами се  girl_haha


Нат.. Много ми харесва сервиза за чай  Coffe
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #281 -: декември 09, 2015, 16:10:51 »

И аз искам кафе, че ми е едно дремливо tease С кюфтета не ща да ме черпите - не ям лук.
Ако знаете само колко странно синьо стана небето тук shok Днес цял ден е мрачно и ми стана супер студено в нас. Иначе съм по къс ръкав crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: декември 09, 2015, 16:15:10 »

Ще ме прощавате за постовете за щяло и нещяло, ама да споделя какво разочарование преживях току що!  nea

Седя си кротко на диванчето и ми се чука на вратата, отивам, отварям и един мил човек държи една пратка. И аз вече супер доволна, че това ми е подаръкът от моя Джудж, и тоя ми вика: Имам пратка за съседната къща, ама никой не отваря, може ли да им я предадете?
И аз...  shok cray

едит заради новите отговори:

Тони, на сватбата нали имахме игра с обувки, ама с родителите. Та ги питаме: Кой яде повече? И майка ми директно изстреля моя балон горе  Girl_hide
Подготвям още едно трейлърче със забавни моменти  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: декември 09, 2015, 16:16:49 »

Фери, много добре те разбирам за глада. Сутрин се събуждам зверски гладна, все едно не съм вечеряла предната вечер. Понеже ставам по няколко пъти до тоалетна през нощта, понякога си мисля за всякаква храна, докато заспя отново. Сутрин нямам търпение да закусвам и след малко отново почвам да мисля за ядене. Хапвам там някакви неща преди да стане време за обяд. И всичко се повтаря безспирно.  Общо взето съзнанието ми постоянно е заето с това какво ще обядвам, а после и вечерям. От скоро обаче започнах и така да се усещам подута и да ми е адски тежко, все едно съм изяла света.


Хаха а за боба, ходихме вчера с Влади на почивката да хапнем в една гостилница и много се смяхме, защото сигурно 6 вида боб имаше в обедното меню - боб яхния, боб с наденица, боб с не знам си какво. Викам тия хора са сготвили всичкия боб на света  funnytooth

Панди, ще взема да се консултирам с гинеколога на следващия преглед, защото сега забравих да попитам за това. Мислех си, че е нормално. А така мразя да пия хапчета. bad

Мари, много красива украса си имате. Идвам ти на гости да изпием по един чай пред камината. girl_in_love
Много уютно ми изглежда. smile


Едит: Толкова тъжно ми стана. Детенцето на комшийката на мама, която й е като сестра, е оперирано. Той е на почти 4 годинки и още като беше съвсем малък му бяха казали, че като порасне малко трябва да му оперират атрибута. Е този ден дойде.Днес от сутринта ги въртят в болницата. Милият не е ял и пил вода, не знае защо е там и кой знае какъв стрес е преживял. Тъпото е, че операцията е била с пълна упойка. Не са позволили на майката да присъства поне докато му я сложат. Като се е събудил е казал на майка си, че е сънувал кошмар, били го затворили в някаква камера. Oh my ... Как може да го държат цял ден гладен и жаден? Много ми е мъчно за това малко същество. Толкова е умен и сладък.  cray Стегнало ме е гърлото и ми се плаче. cray
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #284 -: декември 09, 2015, 16:24:52 »

Ох, Миме ами дано да е добре вече детенцето, пък да не му се случва повече гладен и жаден да го държат  smile
Тоооолкова добре те разбирам за глада и аз blush Непрекъснато гледам да се залъгвам с разни полезни неща ама хич не ми засищат...а ММ се е вторачил, накупил ми е овесени ядки 100 вида и кисело мляко да ям като огладнея, ама то не може само това  huhhuh.gif Ето...при вас 100 вида боб, при мен никакъв днес girl_impossible

Вики, аз пък от теб знам, че Теодор е бездънна яма  pardon

Я кажете зайчето ми трябва ли да го командировам при мама сега...и кучето, ама то е на двора  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines