Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:55:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198214 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #255 -: декември 09, 2015, 11:28:34 »

О, Тинче, много хубави новини  heart Витоша май има някакви автобуси...или се бъркам  huhhuh.gif Една колежка от уни там си беше взела и е много доволна от мястото, тя е с две малки дечица и искаше да им е спокойно smile Това за гаражът е повече от чудесно! Интересно как сте намерили и обзаведен  smile След НГ ли ще се нанасяте? 100 въпроса, извинявай  blush

И ние слагаме джоджен ама бобът е червен  huhhuh.gif Верно са доста различни...уфффффффффффф додядоха ми се тия тъпи чушки  angry

А тия рецепти на свекс за пръв път ги чувам  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: декември 09, 2015, 11:33:37 »

Аз живеех там преди, с транспорта наистина е много кофти, ама аз бях с кола, та не го усетих много.. Със сигурност 102 минава, другите не ги знам.. Но не са повече от 2-3 автобуса. Радвам се, че сте си намерили това, което сте търсили.. Прекрасно  heart  На мен обзавеждането ми беше любимата част, но и подреждането.. и това чувство да си легнеш и всичко да ти е подредено, оправено.. Блаженство.. В началото е странно, но радостно и доволно на душата  Girl_hide danceg
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #257 -: декември 09, 2015, 11:40:24 »

Добро утроо!
Ние сега закусваме плодове и чай и отиваме на панаира на книгата-да разгледаме на спокойно.
За манджите -ние сме такава амалгама от север и юг вкъщи,че се правят невероятни комбинации.Едната баба прави ориз със сини сливи.Другата правеше трахана,баници с локум и още разни екзотики.Но и ние имаме сушени чушки с боб на трапезата не знам по чие желание.
Аз от X factor съм възмутена,че бутат тази Дарина и след като изгониха Белканто мисля да спомогна за спадането на рейтинга. Биг Брадъра вече ми идва в повече и не го следим. Гледаме Фермата и без това е във финална фаза и ми е интересно.Искам Райно да спечели,че е много добър и работар малко на баща ми прилича.
След два месеца най-накрая ни е заведена жалбата за онези сурови пилета в Тексас Чикън. Те може и вече да са поправили технологията на приготвяне,ама важното е,че си защитихме правата.
Качвам и част от нашата украса.Тя е много практична,ама аз не обичам много да се занимавам .Като дойдат децата ще мислим по-пипкава.

Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: декември 09, 2015, 11:47:27 »

Освен 102, минава и 67, който ходи до метрото, което е обичайния ми транспорт. Проблемът е, че минава на 20 минути, най-добре ще е да ходя с кола до метрото, защото пък работя на центъра и няма къде да се паркира.
Хриси, след НГ започваме ремонта - освежаващо боядисване и замазване тук-таме, ще поръчаме обзавеждане и се надяваме февруари-март да се нанесем. А как успяхме обзаведен - просто не е от най-новото строителство, сегашните собственици отиват да живеят в чужбина и както си е, така го оставят. Ще запазим кухнята засега, хола ще преобзаведем, лятото предполагам ще направим изцяло наново банята (хубавото е, че апартамента е с две бани) и лека полека ще го обновим изцяло.
Тони, а на теб като цяло какво ти е мнението за квартала?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: декември 09, 2015, 11:53:28 »

Тинче, там където бяхме ние (в карето на ъгъла на Симеоновско и Г.М. Димитров) улиците бяха тесни или нямаше асфалт, което е неприятно.. Но беше много спокойно.. Строителството в района е доста гадно по принцип имам 2 приятелки, които живеят там.. Ние живеехме в малка кооперация, която си е направена от строителен предприемач за него, т.е имаше 2 апартамента и си живееше там семейството му. Беше много добре, топло, без влага, без течове.. Принципно с паркирането при нас нямаше никакъе проблем.. Бяхме на ул. Димитър Страшимиров, което е до ул. 21 век, една от основните там. Много ми е нагъчкано от нови кооперации и затова не ми харесваше.. Ние имахме късмет с гледка към незастроена площ с много дървета и храсти, ама как е останала незастроена идея нямам..  pardon Имам познати, които живеят от другата страна на Симеоновско шосе... От към "Краси"-гостилницата там ми се струва още по-гъч, но са много хубави сгради и поне няма цигани smile  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #260 -: декември 09, 2015, 11:56:32 »

Тинче и автобусът, който ходи до вкъщи е на 20 мин ама горе долу като му науча разписанието и няма драма с него...аз защото хич ама хич не обичам да карам...за съжаление май ще ми се наложи, основно с ГТ се придвижвам, когато не съм с ММ (той не слиза от колата). Та...с всичко се свиква smile Много добре сте го намерили значи...особено кунята е голямо предимство, че я има  good
Х фактор не гледам точно заради тази Дарина...доста ме дразни че се опитват да я лансират непрекъснато  beating От риалитата следя само Фермата, брадърите са ми прекалени  NO

 На мен обзавеждането ми беше любимата част, но и подреждането.. и това чувство да си легнеш и всичко да ти е подредено, оправено.. Блаженство..

Не знам кога ще дойде при нас този момент  nea Имам чувството, че винаги ще има какво да правим  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: декември 09, 2015, 13:17:10 »

Видяхте ли го това безумие  girl_impossible girl_impossible girl_impossible Егати начинът за привличане на туристи.. После ще призовават "Посрещнете Коледните и Новогодишни празници в родината".. То остави това, ама и отиваш, плащаш и се изкарваш празниците с повръщане и постоянно седене във WC.. Много ме е яд на цялата работааааааа  beating beating beating  diablo diablo diablo
http://front.bg/bulgaria/society/bezumieto-na-bylgarskite-hotelieri-snimki
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: декември 09, 2015, 13:30:05 »

Тони, ние сме до "Краси-то", като минеш мостчето наляво, около блока е просторно, другите са на достатъчно отстояние  smile Компромисът, който трябваше да направим е именно с квартала и затова така разпитвам  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: декември 09, 2015, 14:00:05 »

Тинче, квартала си е супер.. Аз откакто съм в Овча Купел съм пестелива към коментари за другиквартали, защото преди Люлин, Овча Купел, Левски, Хаджи Димитър, Надежда ми бяха табу.. Чувстваме се супер в Овча купел, нямаме нещо, което мога да искам с изключение на Хита, ама той е само на 2 места в София, та шанса беше малък.. Както и да е, ще свикнете прекрасно е smile

Мари
, защо не виждам какво си качила като снимки  huhhuh.gif sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: декември 09, 2015, 14:14:06 »

Тинче, благодаря ти много. heart
Сигурно са много хубави емоциите, около новото жилище. Да си го обзаведете с кеф вашето любовно местенце. heart

Х фактор гледаме рядко. По-интересни са ни кастингите.
Биг брадър гледаме, когато няма какво друго. Фермата само в неделя, когато са битките.

На почивката добра работа свърших. Почти съм готова с подаръка на моя град. Мисля че харесах единия подарък на Влади, но нямах толкова пари в себе си, а нямах време да тегля от картата и да се връщам. Ще го оставя за утре, тъкмо направо и другия подарък ще търся.
За довечера решихме да правим боб  blush и една от любимите ми манджи.
Отново се чувствам, все едно ще се пръсна. nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #265 -: декември 09, 2015, 14:16:50 »

Уф аз пък като се наям и след половин/един час пак съм гладна  nea Направо особено следобед издивявам за нещо тестено...никакви плодове не могат да ме залъжат  girl_impossible

Тони, къде Мари е писала, че пък и снимки да качи?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: декември 09, 2015, 14:22:16 »

Еми беше писала  girl_impossible Или ми се е привидяло  girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: декември 09, 2015, 14:24:52 »

Здравейте smile

Аз вече съм на работа, ама докато седна да ви чета сте изписали света пак smile

Аз този квартал Витоша хич не го харесвам. Много ми е ...  неуреден. Транспорта не е зле, ако си близо до Симеоновко, но има доста забутани улички. Там има много сгради и без акт 16, имам познати по 5-6 години вече живеят в такива.
Ама пък аз съм в Люлин, където повечето от вас не стъпват много, много lol  

Тони, Овча купел ми харесва, ама около трамваите само, иначе много ми е зле от към транспорт. А интересно, че си сложила Хаджи Димитър с Надежда и Люлин, та той си е на 20 мин пеша от центъра. Аз много го харесвам него, но ако живеех там, не знам как щях да се прибирам от работа.

Аз сега съм в Симеоново - отврат е. Ще си разбием колата тази зима. Единстветата "асфалтирана" улица, по която се стигаше до къщата е нива в момента и щели да я оставят така до пролетта. Та стигаме по един крив черен път, та ми става лошо по него. И това е на 10 мин пеша е Симеоновско, не е забутано някъде.

Ех, много квартали, ама никой не казва нищо за евтини квартири в Младост, та да се облагодетелствам коствено и аз.


Миме, пий но шпа ако ти е много подут корема, да не си докараш контракции. До 3х2 може да се пие.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 09, 2015, 14:30:42 »

Не знам защо не харесвам Хаджи Димитър  nea И Орландовци.. И много други.. Аама, както казах вече харесвам всичко, защото си имат своите предимства, които ако не живееш там, няма как да знаеш.. Ние сме между Овча купел 1 и 2.. на 15 минути и от Красно село.. На 15 минути пеша и от Красна поляна.. Много ми харесва като местоположение, ама си беше зор докато се убедя.. Имаме и трамваи, и автобуси, и маршрутки.. Метрото ще бъде на 5-10 минути пеша.. Но съм говедо и бях предубедена..  crazy

Докато търсихме хотел в Симеоново за сватбата, където да спят гостите.. Тотално, напълно и завинаги го намразих!!! Егати скапаните, малки , диви и смотани улички  bad
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #269 -: декември 09, 2015, 14:37:26 »

Да се маркирам и аз, защото ви чета, но нямам време за писане. Радвам се, се свърши темата с чушките, защото съм на диета.
Тони в момента съм на фаза ранни записвания за морето, вече сме резервира ли за Турция за юни месец. Сега гледа за септември и се чудя. Обикновено сме в България през Септември / тази година бяхме на Елените, по -голяма мизерия и мръсотия  не бях срещала, капак малкия е с вирусни брадавици, които се установиха, че са от там./  Цените в Гърция и България са почти еднакви, разлика около 50 лв. Почивай сега в България и подпомагай българската икономика.
Тинче, честито за апартамента. Много хубаво е да имаш собствен дом. И аз съм на същото положение, но докато купим този апартамента ще стана 150 кила от нерви. Побърка ме тази банка. Добре, че брокерката е много добра и съм по- спокойна.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines