Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:08:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198225 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 08, 2015, 13:21:38 »

Между другото и Илиян не вижда на далече.. Хващам го на няколко пъти.. Трябва да го замъкна beating
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 08, 2015, 13:32:31 »

Теодор пък вижда, скоро беше на преглед - лятото. Обаче му сълзят очите- особено в края на деня....все едно реве, освен това му се запушва и носа като почнат да съзлят. Някви идеи?

Днес ще го раздавам домакиня. Съпружеското тяло е втора смяна на работа и сега пека солен кекс с домашно сирене и ценя сок от портокали. За обяд метнах една леща.  Torte
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 08, 2015, 13:37:54 »

И аз ще правя леща, колкото и да я отбягвам от 1 седмица насам.. Илиян много я иска  huhhuh.gif sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 08, 2015, 13:59:50 »

Хахахах точно и при нас е така. От една седмица я разхождам из рафтовете на шкафа, ама днеска не ми се размина. Теодор много обича, аз предпочитам боб. Но лещата ме печели само с това,колко бързо става.

Нали ви казвам, че цедих сок от портокали. Та влиза Дгон в кухнята и ме вижда и ми задава въпроса: "Ама защо го правиш"  shok (супер учуден) викам : защото искаме пресен сок. И той: "Ама в магазина са по 70 пи кутията!" Аз му казвам, че това в магазина е всичко друго, ама не и сок от портокал, особено когато 4 портокала са 1.10 паунда, а кутия сок е 0,70. И той: "Нее, то си пише, че е от портокал даже има и парченца." И аз просто се отказах... този човек, на 61г. не спира да ме изненадва с наивността си. И липса на всякаква логика. И целия тоя разговор, при все че върху кутията си пише От концентрат.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #214 -: декември 08, 2015, 14:06:55 »

Ние с ММ много обичаме всякакви такива бобени...грах, леща, боб...само зелен фасул не ни е любимото та често са ни в менюто smile

Хаха Вики, не знам дали е добре или зле, че все още има хора, които си мислят, че портокаловия сок е от истински портокали  pardon

Али, аз съм като твоя мъж с очилата  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 08, 2015, 14:16:54 »

И аз много обичам бобови принципно, ама не знам защо не ми се яде тая леща сега  nea Ама днес няма как, ще я готвя, пък ще видя  huhhuh.gif

Ох англичаните принципно са ми някак много заблудени, американците също.. Тия хора вярват, че всичко де що лети, се яде  angry

Обожавам прясно изцеден сок от портокали.. Особено, ако има лимони с него.. Мммм Допи ми се  Coffe
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 08, 2015, 14:37:45 »

Дамм, точно ката го правя - 4 портокала + 1 лимон.

И да, безууууумно са ограничени и заблудени. И най-лошото е, че той ме гледаше все едно аз съм "баламата", расла в колиба и не знам, че вече се продават в магазините. Много често се случват такива неща. Скоро ми обясняваше колко са natural доматите тука. Абе изобщо....  NO
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #217 -: декември 08, 2015, 15:01:56 »

Скоро ми обясняваше колко са natural доматите тука. Абе изобщо....  NO

Това като надпис на стиропорената тарелка или на пластмасовия домат го е прочел laugh laugh laugh Леле, ако усети какво е да си откъснеш домат от градината... И как мирише силно... И как има два пръста сок, като го разрежеш... Torte
Аз сок от лимон не харесвам - дъвча си го така pardon Направо с кората. Иначе много обичам портокал и грейпфрут като комбинация.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 08, 2015, 15:06:14 »

И аз.. Даже като бях болна ядях по 2-3 лимона и всички колеги ме гледаха лошо.. Аз мразя да го ръся с мед или захар.. Ям си го natural  Girl_hide

 Днес съм на всеки коментар мерудия хаха.. Колко много работа имам, от вкъщи ще си го работя..  pardon Но ми е някак щастливо и приповдигнато не знам и аз защо.. Мимето ме зарадва и сигурно от там  blum heart heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 08, 2015, 15:08:13 »

Обожавам прясно изцеден сок от портокали.. Особено, ако има лимони с него.. Мммм Допи ми се  Coffe

Начи - махнете лимона и ме печелите на 100%. И по тоя повод - в Кауфланд продават - портокали в кофа - бонус - кофата хаха. Вчера се сдобих с една кофа с портокали. Ама толкова ми беше смешно, защото нали знаете как е - кофата с портокали е 6,99. Портокали - колкото събере. И гледаш как всички си трупкат отгоре портокали докато аха- аха не изпада всичко, щото си е далавера. Та...по тая промоция поне кофи моЕ да си накупя pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 08, 2015, 15:11:01 »

Аз му показах снимка на БГ домат
ей този:



И той заяви, че това е невъзможно да е натурален домат - виж колко му е неестествена формата и цвета...  crazy

А това са доматите, които ядем тук и са въпросните natural:





Два нови отговора, ся ще ви чета
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #221 -: декември 08, 2015, 15:19:57 »

Хахах ей много заблудени тия хора...Акълът не ми го побира как може да мислят, че тия неща в найлончето са по-натурални от тива, дето го виждат на клонката  crazy

Това с кофата с портокали го пускат всяка година и винаги са с гоооооолям връх кофите  pardon Ами така де...шамар да е, на аванта да е  blum

И аз си го обичам натурален без лимони, може с малко грейпфрут ама мнооооого рядко си правим...лимони почти всеки ден си стискам, ама ги разреждам с вода, че иначе  angry

Пф и аз днес се разбих от киснене във форума  blush Работата ще почака...това да нямаш срок е нож с две остриета  nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 08, 2015, 15:22:11 »

Аз пък на всички работи на компютър, които съм работила винаги имахме рестрикции и страниците като фейсбук/форуми ни бяха абсолютно заключени. Само пощите можехме да си отваряме.  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #223 -: декември 08, 2015, 15:26:04 »

Хахаха, това с кофите е един път good ММ се беше прецакал преди време, че избирал по-големи портокали, та дойдоха под 7 кг самите портокали. Ама аз се уча от пенсионерите - гледах един спец по кофите и портокалите как вдигнал дръжката на кофата и я застопорил в изправено положение с помощта на портокали funnytooth funnytooth funnytooth Смях, смях, ама баш с такава кофа мъкнехме вода за коритото на малката. Даже още я ползвам, че събирам нейните дрехи отделно от нашите.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #224 -: декември 08, 2015, 15:33:01 »

Аз пък на всички работи на компютър, които съм работила винаги имахме рестрикции и страниците като фейсбук/форуми ни бяха абсолютно заключени. Само пощите можехме да си отваряме.  pardon

Вики, досега бях така, дори пощите ни бяха заключени, ама в новия отдел ни е такава работата, че трябва да имаме достъп до всички страници smile Даже първият ден шефът ми вика да си ровя във фб и аз понеже явно съм била така  shok после ми обясни, че няма проблеми да си кисна в разни други сайтове, стига работата да е свършена и да не прекалявам хаха  smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines