Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:06:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198279 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 03, 2015, 13:34:40 »

Добро ви утро!

Аз идвам да се оплача. Теодор го боли рамото, от тинейджър. Като го претовари и почва повече. Та тия дни голямо мрънкане мрънка, че го боли, мажем се, правим масажи и така. И снощи го бъзикам: Ти едно рамо да те заболи и вече го караш на умиране.  Wink
И той: Оо ще видиш тебе ако те заболи, колко е гадно ... и така.

И тая сутрин към 5 се събуждам от болка в рамото. Направо... ужас някъв. Без причина, снощи си легнах и всичко беше супер. Та такива истории при нас.


Миме, на нашта кума кученцето го блъсна една жена преди години. Докато го разхождаха на улицата пред тях. Преживяха го, взеха си друго. Една година по късно го блъсна кола и него... и познай, същата жена!!!! Това направо беше някакво невероятно съвпадение.  Oh my ...

За подаръци за градчета си говорите, аз сега видях нещо друго дето ми хареса и тотално не знам какво да реша.  huhhuh.gif Моя град да ме прощава.

Тони, винаги съм искала голяма елха. И все нямам място за нея.
Обожавах Коледа вкъщи като дете, адски ми липсва това усещане.


Я кажете нещо за ядене, дояло ми се е нещо на фурна. Да не е супа/яхния. Нещо по-сухо.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #106 -: декември 03, 2015, 13:45:31 »

Хахахха, Чери, не се съмнявам, че при теб идеите за подаръци извират.
Аз вчера случайно измислих какво да подаря на ММ danceg Утре, ако ми остане време ще мина да разгледам. Трябва да побързам да го купя, че те излизат във ваканция около празниците и ще ми е трудно измъкването от вкъщи biggrin
Отивам да правя спанак с ориз на фурна. Ще сложа и яйца отгоре като в гнезда. Не обичам много цялостните заливки.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #107 -: декември 03, 2015, 13:46:21 »

Ей най накрая и на мен да почне да ми става коледно smile като видях елхата на Тони... smile да ви кажа олекна ми като взехме жилището.  Утре имаме среща с хазяйката да подпишем договор и почвам да събирам багаж от понеделник smile

Чери тва е някво зверско съвпадение  shok
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 03, 2015, 13:52:07 »

Ох, не ми е лесно. Сега да ви кажа за какво се разревах - има гъсеница в гювеча  cray   То е ясно, че е чушките, за втори път ми се случва и то в първата чиния, в моята. И как се е промъкнала - баба ми е чистила чушките, пекла ги е, белила, снощи ММ ги е рязал и никой не я забелязал.  То нищо му няма сигурно, ама ми стана гадно и не мога да го ям и ми стана мъчно, че вчера ММ сам всичко свърши, че бях много уморена и сега май никой от нас няма да го яде  cray cray
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 03, 2015, 14:14:31 »

Panda, току що ми направи просветление за нещо, което ми се беше случвало като дете. Бяхме в Копривщица с нашите и ядохме печени чушки и аз намерих гъсеница в моята. Хвърлих я, разпищях се и почнах да плюя. Тогава никой не ми повярва и ме убедиха, че съм си внушила.
И сега както го казва: "то е ясно от чушките" ми става на мен ясно, че само аз не съм го знаела.  crazy
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 03, 2015, 14:22:10 »

Пандичке, <3. Хем ми стана супер смешно, хем мило с твоята гъсеница. И аз все плачех за какво ли не като бях бременна. В случая щеше сигурно да ми се доплаче, че горката гъсеница е умряла. smile

Али, дано да не им върви, да. Ама то за първото детенце не поради хубава причина се спря кампанията.

alexandrova_90, моля те ми прати информацията за детенцето.Ще погледна и линка на minalina, но от тук нямам достъп.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #111 -: декември 03, 2015, 14:28:16 »

Аз пък почти се разплаках за кученцетата на познатата на Вики  cray Егати малшанса... Вчера гледах 100 пъти рекламата дето беше пуснала Ина на немската верига Едека с дядото...всичките пъти ревах  blush Днес ММ си нямаше друга работа да ми каже как наш приятел, който живее в едно село до София нямало да колят прасето а щели да го стрелят, че било по-хуманно  shok Не знам как може подобно нещо да се нарече хуманно...и сега го мисля тва просто прасе...и теленцето дето им е в двора и от малко го гласят за наденици  crazy Големи хищници сме тва хората...грозна работа  sad

Вики, сега има ли пак куче тази жена? Този твоят Теодор те е урочасал без да иска  pardon Мусака?

Панди, много си сладка  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 03, 2015, 14:45:50 »

Фери, рекламата я бях пуснала аз  Wink И да, пак имат кученце.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #113 -: декември 03, 2015, 14:48:12 »

Фери, ти вегетарианка ли си?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 03, 2015, 14:58:17 »

И аз днес най-после я гледах тази реклама и се разплаках.. Бе3 звук съм, както знаете, ама е адски тъжна и реална!!!!!!  sad sad sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #115 -: декември 03, 2015, 14:59:29 »

Вики, извинявай за грешката Wink

Ина, да, от миналата година smile Изключения правя само когато сме на гости да не обидя домакините хапвам по малко месо...иначе мога на картофи,ориз и паста да живея...виж от млечните продукти не мога да се откажа  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 03, 2015, 15:30:22 »

Чери, това е ужасно съвпадение. crazy Предполагам, че кумата ти не иска друго куче.

Аз си спомням, че дълго време обвинявах прабаба ми за инцидента с кучето. Това си случи на село. Бях малка, играех с децата навън. По едно време баба ми излязла да ме вика да се прибирам. Излязла с кучето, за да го разходи и тъкмо да си ме прибере. Аз отказвах, защото не ми се прибира и тя тогава ми каза какво е станало с кучето. Първо не повярвах, защото си мислех,  че ме лъже, за да ми привлече вниманието. С кой акъл съм си го мислила това, не знам. Явно по-късно съм осъзнала,че с такива неща шега не бива. Оказа се все пак, че за съжаление е права и кучето ми го няма  cray Беше го блъснал някакъв полицай. diablo
Дълго ми беше мъчно, дори сега като се сетя. Обичам кучетата ужасно много и ме е страх, че прекалено много ще се привържа към него. Пък и с дете не знам колко би било удобно.

Дано да се съберат парички за всички нуждаещи се.
Защо не правят ДМС номера, така много повече хора ще успеят да се включат?

Чери, мусаката е добра идея. Яде ми се. blush
Може пиле с картофи или ориз, разни запеканки..... ох гладна съм. pardon
Теодор защо не се обърне към специалист? Баща ми има такива проблеми, но при него чак рамото му се вади. Знам,че е болезнено.

Али, какво измисли за подарък на ТМ?  blush

Панди, съчувствам ти, защото мразя такива пълзящи гадини. Представям си какво ти е. huhhuh.gif

Рекламата с дядото забравих да я гледам снощи. Сигурно ще е доста тъжно. cray
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #117 -: декември 03, 2015, 15:37:38 »

Защо не правят ДМС номера, така много повече хора ще успеят да се включат?

Али, какво измисли за подарък на ТМ?  blush

Рекламата с дядото забравих да я гледам снощи. Сигурно ще е доста тъжно. cray

Миме, за огромно съжаление от тези номера печелят хора, които не са свързани с болните. Има ДДС, има такса за мобилния оператор... Бяха казвали, че от 1,2 лв при болния отиват към 60-70 ст. angry
Намислила съм да му взимам шапка. Преди време му откраднах неговата ушанка biggrin Така му бях завзела и един анцуг, който са му подарили по-малък номер. Е, анцуга си го върнах като подарък, ама ушанката не съм Wink Това естествено ще е част от нещата. Друго още не съм наумила. Зорът е идеите да тръгнат - после лесно!
Рекламата си е тъкмо ревлива като за теб blum Шегата настрана! Жалко е, ама има много истина в нея. sad Хубаво е сега около празниците да се сетим и да намерим начин да се видим с хора, пред които вечно се оправдаваме с липса на време.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 03, 2015, 15:55:32 »

 Али , как не се сетих, че е такава работата. та нали все някой трябва да си пълни гушите на гърба на болните. diablo

За подаръците си права. Трудно е да се измисли първият, пък после идеите текват. smile

Като каза за "откраднатите ушанки" се сетих как миналата година ми отиде любимата шапка. Нали всеки път като сляза от колата съм се натоварила и явно тогава съм я изпуснала някъде покрай колата, което е на 2-3 крачки от входа. Търсих шапка, няма ми шапката. Умрях от яд. Отива Влади една вечер на събрание на блока, за да обсъждат санирането на блока. Връща се моя Влади и ми вика, знаеш ли какво видях, еди коя си от другия вход с твойта шапка. Oh my ... Е.аси наглата. С кой акъл ще намериш чужда шапка на улицата и ще си я сложиш на главата? diablo crazy
И така един ден мама дойде да ме вземе с такси от нас и тъкмо оная с шапката излиза...с моята шапка. Показах и на мама и тя вика, даааа твоята е.

Няколко месеца след това, така изпуснах една от любимите блузи на Влади. Пак така до колата и след няколко минути вече я нямаше. Добре, че моето момче не ми се разсърди. Голяма съм блейка. blush

За рекламата съм сигурна. Само като гледам дядото ми се свива гърлото.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 03, 2015, 16:57:07 »

Обичам кучетата ужасно много и ме е страх, че прекалено много ще се привържа към него. Пък и с дете не знам колко би било удобно.

Няма как да ме се привържеш. За съжаление, факт е, че животните имат по- кратък живот. Моите 2 котки си заминаха. Голяма мъка хора. Обаче докато беше само една останала си взехме кученцето. И някак си не усетих момента, в който къщата ти е празна и няма кой да те посрещне... 23 години гледахме котки. Този ми в Бургас живя 23 години...

Сега си гуша кученце и направо ми е като дете. Няма да влизам в спор дали е или не като дете. Просто се привързваш, трепериш му...И той като те погледне с оня влюбен кучешки поглед - как да му се сърдиш :-)

А за това дали е добре за детето - въпрос на лично виждане и усещане. Аз съм абсолютен привърженик на това децата да си имат животинка. И не мога да проумея как хора, които са гледали една животинка 8 години, я изхвърлят (буквално я изхвърлят) защото жената е бременна и ще имат бебе...Да, ако детето има алергия или нещо лошо за здравето - да, напълно разбираемо е. И пак - просто да го изхвърлиш...не да  му потърсиш дом или нещо подобно...

Точно тая седмица едни хора си зарязали 8-10 годишното куче в приюта, защото жената бременна. Не мога да ви опиша ужаса в очите на животинката, просто беше брутално. Те не разбират и си имат само нас...

Ох, сори, тая тема ми е болна и много на сърце. Просто аз съм си такава. На времето съм нямала какво да ям. Буквално съм карала само на картофи и спагети, но за котките винаги е имало храна :-(
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines