Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198247 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: декември 02, 2015, 17:49:57 »

Пу за мен едната чаша  danceg

Али, супер е гоблена ! Много обичам да бродирам, но отдавна не сьм го правила. А трябва да избродирам на София някои неща, за да е наравно с Марта. Даже трябва и шапка и пелена да й оплета, ама ей го на, все ме наляга по нещо.

Днес на цялата ми депресия получих два колета от сьфорумки и ми се просветли деня. Много ми стана мило и хубаво.  heart heart heart

Аз сьм измислила какво ще подарявам, но трябва Фабио да го купи от центьра. Тази вечер ще му покажа какво сьм избрала. Моят подарьк ще е скромен, но пьк от сьрце. Падна ми се много уважавана сьфорумка  danceg
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 02, 2015, 21:06:03 »

Миленка, аз съм в Сухата река. Може някой уикенд да се засечем. Аз си харесвам квартала - има доста неща в близост. Ако мога да помагам с нещо - питай.
 Не помня кой беше ме питал за каменните ледчета - това са малки кубчета от полиран камък. Идеята е да не ти се разводнява напитката, а според мен са и по-готини и интересни.  Аз ги взех от китайски сайт - сега е късно вече да се поръчва, че доставката отнема средно около месец. Но съм виждала подобни (пластмасови) в магазините за 1 лев. Може някъде да има и от камък (или стъкло или от метал).  


После ще коментирам другите неща....

П.П. Ето оттук взех каменните ледчета ( по 3 бели, светло сиви и бежови): http://www.aliexpress.com/item/Christmas-gift-Whisky-stones-9pcs-set-in-DELICATE-GIFT-BOX-velvet-bag-4-colors-FREE-SHIPPING/1657980706.html
« Последна редакция: декември 02, 2015, 21:52:12 от menyanthe » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 03, 2015, 08:33:54 »

Добро утро...

Снощи се видяхме с Ана и дръпнахме една приказка 30-40 минути.. Дожени ми се пак sad Взехме видеото, но не сме го гледали, понеже бяхме на гости, ще остане за петък вечер или събота.. Илиян се шегува, че сега вече мога да си сложа в СВ-то при допълнителни квалификации и умения, че имам актьорски заложби. Като дори мога да кажа, че има издаден филм с мен в главната роля  girl_haha Гостито мина супер, позабавлявахме се, бяхме с момичето, което първоначално трябваше да ми бъде кума и новия и приятел. Още на сватбата го харесахме много, така че си паснахме.. Имат много сладичко куче Джак Ръсел.. Толкова много искам и ние да си имаме куче, но ме е страх за новите мебели  huhhuh.gif blush
Снощи минахме да си взема едни подложки от торта, която правих за позната на моята приятелка с бебето.. В тях си е и мъжа й си е в тях.. Тя готвеше и се занимаваше с детето, той със слушалки и си цъка на лаптопа.. Тяхната си идилия.. Днес иска да се виждаме, ама да ви кажа, ще отклоня по някакъв начин виждането.. Толкова ми се спи, че не ми се занимава да се натоварвам допълнително с нея..  nea
Сигурно някои от вас са видели във фейсбук, ноооооооо... Имаме си ГОЛЯМА елха  yahoo  DEER
Взехме я от Хит.. Мой колега ми спомена, че там винаги има по 1 вид елхи, които са много по-евтини и да се пробваме, снощи имахме път натам и познайте.. 220см за 75лв  Yes Yes Yes Пак не е малко, но така ще ни останат пари и за нови лампички  tease

Али, гоблена е страхотен.. Визхищавам ти се, че имаш нерви да го правиш  give_rose

Менианте, заклевам се, че никога не съм чувала за подобни камъчета  shok Винаги се чудя, как хората измислят, такива неща за подаръци, които не са често срещани.. Аз все подарявам очаквани работи май  crazy

Хубав ден на всички  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #93 -: декември 03, 2015, 09:16:17 »

Добро утро  give_rose

Тони, Боби така се шегува с мен, че вече мога да се преквалифицирам в сватбен агент...викам си ако беше толкова просто  pardon И аз не бих се натоварвала излишно с нечии чужди драми...това със слушалките ми е позната картинка в доста двойки около мен...мен лично обаче това ме влудява, ММ знае и е много активен Wink Честито за елхата, имате си и повод да си накупите още украса  danceg Цената  е  good Тия животни са си вредители...ако видиш при нашите как са изядени всички ъгли от ушатото чудо  nea Сега мислим варианти как да си обезопасим нашите ъгли хаха  pardon

И на мен даже не ми е минавало през главата, че има подобни ледчета  huhhuh.gif

Сутринта минах през гинеколожката да си запиша час еййййй как може винаги да има такава манифестация при нея  shok С 300 зора успях за понеделнк да се вредя в обедната да отида при нея  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: декември 03, 2015, 09:35:41 »

Добро утро!
Аз пак съм под пара - имам си задачки за вършене. Вече съм с намазана глава, прахосмукачката е в бойна готовност, имам да оправям още пердета и прозорци. Човек ще каже, че живеем в магазин - егати витрините tease Ама много пък се кефя на големия ни прозорец в хола и колко е слънчево и светло вкъщи. Само за него си заслужава да се вика фирма да го чистят tease Даже при нас интериорните врати са със стъкла всичките и коридорът е супер светъл. Не е нужно да палим лампите през деня.
Ще пробвам днес да оставя Дребосъчка да спи в яслата. В изчакване ще съм по обяд, че може да ми звъннат да си я прибирам, ако не се справят.
За гоблените - нямате си идея колко успокоява. Мислиш и се съсредоточаваш само в едно нещо и е механично. Много разтоварва! Особено цветя е нещо уникално да се бродират. Аз харесвам пейзажи, обаче там е мацаница. Особено майка както харесва Ван Гог и шие по негови картини. Пък цветчетата винаги се откриват и като приключва човек с шиенето за деня вижда "отворено" венчелистче heart
Адиктид, дано вие е хубаво организирано всичко. Аз съм с много лоши спомени от моето дипломиране и хаоса, който създадоха организаторите nea Дано съм изключение от правилото.
Фери, и мен ме дразни това със слушалките или "Ела да ти покажа това клипче от youtube". Все едно сме се събрали с приятели вкъщи клипчета да гледаме huhhuh.gif
Тони, аз съм се снимала във филм Wink Е, не бях главна роля... Яко е! После все едно бях носила чували с пясък, ама като се налагаше да сме с обувки тип началото на 40-те години и то по калдъръмите на Стария град. Честита ви елха! Да покажеш украсата после.
Хайде, успешен ден на всички!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 03, 2015, 10:39:07 »

Добро утро от мен!

И ние снощи излизахме с приятели, макар че предпочитах да си легна и да заспя. pardon

Подаръците все още не са избрани и купени. blush

Тони, честито за видеото.  smile
И за елхата, разбира се. На доста добри пари сте я намерили. Просто си я представям цялата грейнала от светлините и украсена.
И куче искам , но не мисля,че ще мога да преживея, ако нещо му се случи. Когато бях малка имах куче и го блъсна кола. Не искам пак да преживявам това, колкото и егоистично да звучи.

Али, гобленът ти наистина е много хубав. Браво за твоята сръчност и търпеливост. smile

Това запомних...
Хубав ден на всички!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 03, 2015, 11:07:00 »

Добро утрооо! Някой знае ли банковата сметка на Българската Коледа, че ми трябва.
Не е спешно! От тия състезания тия дни хич нямам време за форума. Правя си чай и сядам да ви чета! Липсвахте ми.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 03, 2015, 11:44:12 »

Добро утро!

Миленка, вие съсем сменяте обстановката, дано ви се отрази добре smile

Тони, чакаме да украсиш елхата  Christmas tree

Али, и мен много ми харесва гобленът ти. Чакаме да го видим завършен!

И мен ме мързи, но на мен ми е вроден талант мързела Wink
Вчера на работи ми беше скучно и се вихрих в кухнята. После като се прибрах в 8 и 30 ми се затваряха очите. Ама опаковахме малко подаръци и се поразсъних. ММ много обича да опакова подаръци, аз само режа тиксото, и понякога връзвам панделки.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #98 -: декември 03, 2015, 11:47:08 »

по важни и хубави причини си отсъствала, затъжихме се за теб.
https://www.facebook.com/%D0%A5%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%A0%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D1%86%D0%B8-766129556848790/
Видях, че питаш в другата тема за подаръците. Това са неизпълнени списъци с подаръци за училище в Свиленград за деца с проблеми. Трябва да имаш регистрация във ФБ или да ползваш някого. Тук са първите 10 от 120, срокът е до 11.12. Ще извадят скоро втория.
Новата Ананди хваща окото, но вчерашният епизод беше абсолютен блудкаж и възхвала на женската сила. Още нищо по нашия въпрос Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 03, 2015, 11:48:46 »

Панде, е баш такава емотикона търсех с елха и украса.. ама не намерих .. Ти си хакер  Bravo good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: декември 03, 2015, 11:51:04 »

http://www.bgkoleda.bg/napravi-darenie#
Фани, ето ти и Коледата. Натискаш дари и ти /зеленото в дясна посока/ и ти излизат опции
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 03, 2015, 12:08:51 »

Докато сме на тема благотворителност, знаете ли за някое детенце, което има нужда от средства за лечение?
Събрах едни пари с благотворителни фотосесии и направо не им върви на тия пари да си намерят бенефициент. Първоначално трябваше да са за Павчо от Варна, но родителите спряха кампаниите по набирането на средства. После реших да са за закупуване на апаратура за онкоболни дечица, за да се помогне на повече от едно детенце. Но тъкмо да направя превода и момичето, което координираше кампанията ми писа, че са събрали средствата, които са им били нужни и кампанията е прекратена.

Та сега умувам. Моля ви, дайте ми предложения, ако знаете.

Али, супер е гобленът!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 03, 2015, 12:17:53 »

Ние в момента събираме пари за детенце на 8г, на което му е необходима сумата от 10хил. лв за закупуване на нова инсулинова помпа.. На няколко година трябва да се сменят, а не се покриват от ЗК  girl_impossible Следващите няколко дни ще има във всяка наша сладкарница кутия за събиране на средства, както и информация за банковата сметка.. Ако искате мога да пусна на ЛС .
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #103 -: декември 03, 2015, 13:21:48 »

Събрах едни пари с благотворителни фотосесии и направо не им върви на тия пари да си намерят бенефициент.

О, дано да е така, бих казала! good
Аз нещо място не си намирам. Къщата ми е празна huhhuh.gif Свърших си работата и сега съм под напрежение дали няма да ми се обадят да прибирам едно неспящо дете. Отивам да си намирам занимание Wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 03, 2015, 13:23:33 »

Здравейте! Във връзка със запитването на milenuity това детенце има спешна нужда от помощ!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205491013936506&set=a.1076836922912.2012679.1285899235&type=3&theater

Чудесно ще е ако можеш да помогнеш! Всъщност ще е чудесно ако всеки, който има възможност и желание успee да помогне!
Съжалявам, че така нахлувам в темата. Ще постна и в бебешката.

Приятен ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines