Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198241 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #75 -: декември 02, 2015, 14:54:16 »

Ей, го нещото в процес smile
С плетена шапка на една кука ще е страхотно! Даже може да си я декорираш с допълнителни цветя на безопасна игла закачени например. И цветове според дрехите може да сменяш...


* Picture 0062.JPG (62.46 KB, 648x365 - видяно 171 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #76 -: декември 02, 2015, 14:54:43 »

Момичета, цял ден само ви чета ама тооооолкова ми се спи (напоследък непрекъснато), че ме мързи даже и да пиша  girl_impossible

Джоси, хубава ви е елхата, ама на мен погледът ми хвана рамката зад нея  heart

Али, браво, че имаш нерви и мерак за подобни дейности  give_rose Аз много харесвам гоблени амаааааа изобщо не се виждам да седна да шия...обикновен шев не  мога да направя като хората  blush

Ина, пробвай с шаловете, може да ти хареса да си винтидж мама хехе и ни качи някоя снимка Wink Може да ти е опадала косата с Марта и София ама пък крайният резултат е повече от прекрасен  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: декември 02, 2015, 15:04:27 »

Момичета, цял ден само ви чета ама тооооолкова ми се спи (напоследък непрекъснато)

Ами аз на два пъти съм имала такова чувство в живота си Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 02, 2015, 15:09:51 »

Чувствам се по същия начин.. Интересна ми е някоя тема, ама мързи бе! Истински.. и не ми се пише.. аз никогаш не съм имала такива кратки постове във форума   funnytooth

Али, а дано са твоите причини.. Ама може и да сме си само заплеси хахаха
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: декември 02, 2015, 15:17:58 »

Ами аз на два пъти съм имала такова чувство в живота си Wink

Тия дни отивам да си запиша час за гинеколог значи  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 02, 2015, 15:21:48 »

Тия дни отивам да си запиша час за гинеколог значи  Girl_hide

Ти беше писала, че имаш нещо за казванееееееее  huhhuh.gif Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 02, 2015, 15:41:48 »

Бръм...вече си говоря сама! 2 дни имам още и по-лу-дя-вам! Честно...поне му се вижда края smile
Инче, аз не се сещам какво друго да ти предложа, но идеите с шаловете и опашките са много симпатични. Леля ми има такъв проблем, но нищо не прави- така си ходи.  pardon

Аз също бих се издразнила, ако си припишат чужди заслуги за фирмени! ПР на чужд гръб си правят.
Пък аз в началото нямах сънлив период, чак в 3м започнах да дремя и заспивах рано, рано. Стискам палци  girl_wink

Али, много е красив тоя гоблен! Очите ми останаха в него, съвсем сериозна съм. smile  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #82 -: декември 02, 2015, 15:49:48 »

Ха, аз само гадая blum Вие сами ще се издадете.
Аз имам опашка на треса (шнола) и си я ползвах като бърз вариант за излизане вечер на заведение без нужда от фризьор. Скоро не съм я ползвала, но грижливо си я пазя. Лошото е, че моята е от изкуствен косъм и тежи. За сметка на това я бях взема има-няма 35 лв.
Тони, моля те, пиши си. То днес аз съм на всяко гърне мерудия, та те замествам, ама за утре не си знам програмата Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #83 -: декември 02, 2015, 15:55:07 »

Миленка е луднала от брокери капарота и тн и затова не пише...

За първи път не ме мота брокера,обадих се, каза ми свободен е след 2 часа има оглед и отидохме. Маломерен тристаен 75 кв с общите части чиста площ 60 кв. Две малки стаички детска и спалня, 1 хол с бокс и баня. Нищо особено но е в нова сграда с видео наблюдение и чип, с дворече, два малки балкона, чистичко, след освежителен ремонт,има нужда само от гардероб щото няма... Много е сладко и е 500 лв..

Олекна ми, до Коледа ще сме там.. В сухата река малко ще откача ама карай после ще пиша пак
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #84 -: декември 02, 2015, 15:58:21 »

Нали ви казвам, че ме мързи даже да ви пиша...ама като имам за казване ще споделя  heart

Нат, няма ли да ти е скучно без работа вкъщи? Аз не знам защо ама си се представям като една колежка, която до последно си идва на работа с голямо коремче и чаааак преди да влезе в 9ти излезе майчинство...

ЕДИТ Миленка, Сухата река е също близо до центъра Wink Радвам се, че сте намерили вашето място и добре са се наредили нещата  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 02, 2015, 16:06:42 »

Близо е до центъра, а и ако сте до парка, както каза.. За теб и Бобчо е идеално  speed

Ще се срещаме по средата  blum Yes

Фери.. няма да спя от интерес хахаха Ако някой не ми каже "Имам да ти казвам нещо" и ми го каже, въобще няма да ми е интересно, ама като ми каже така и не ми го казва.. ей полудявам от любопитство  funnytooth
« Последна редакция: декември 02, 2015, 16:08:14 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 02, 2015, 16:19:25 »

Ще ми е скучно, ама предпочитам да стоя вкъщи от сега, всместо след месец да вляза в болница по спешност. Даже си мислех да си работя от вкъщи, но много ме изнервят тази седмица и се отказах.

Миленка, супер е! Ще има къде да пускаш малкия да тича на спокойствие!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #87 -: декември 02, 2015, 16:31:47 »

Извинявам се, Тони,особено защото знам, че и аз съм така хаха  smile

Нат, разбира се, вие сте на първо място, лежи си, сега ти е паднало...тамън ще изровиш всичко по бебешките теми Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 02, 2015, 16:49:25 »

О, Миленски, честито! Ще имате уютна Коледа на ново местенце smile.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #89 -: декември 02, 2015, 17:42:48 »

Ех от 2 дена не мога да стигна до писане,ама сега,защото почти си направих подаръка за градчето,та ми стана едно коледно и форумско. ММ много се вдъхнови докато избирахме подаръка и помогна.
Иначе ние сме си и двамата вкъщи за известно време и ми е толкова романтично и хубаво.Пием си кафенце, говорим си, обсъждаме идеи за сватбата, готвим си-бе,много идилична картина. Ние откакто сме заедно не сме прекарвали толкова време двамцата на спокойствие-все за нещо тичаме или се притесняваме.
Аз утре ще се дипломирам и за магистър и сега си подготвям дрехите.Да видим дали в СУ ще е по-тържествено от ПУ.
Честито на Миленка за квартирата!
Имаше и още ама го забравих докато изчета всичко.Понеже в тия часове не пиша обикновено ви черпя един грог за хубава вечер
« Последна редакция: декември 02, 2015, 17:46:07 от addicted_to_u » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines