Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:23:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 196249 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 01, 2015, 12:11:38 »



Добро декемврийско утро smile

Аз от петък малко по малко украсявам и съм готова smile От днес си почвам и коледния календар smile

Нашите украси са от Кауфланд основно, купихме си ги първата година като дойдохме в този апартамент. След това сме добавяли по нещо, имам и форумски украси от размени на подаръци. Тази година си взехме нови лампички от Лидл случайно, бяха оставени на касата, и много ми харесаха, уж за подарък, ама много хубаво стоят на скрина smile
Няма претенции към материала на играчките стига да изглеждат добре. И като знам как им треперих на стъклените едно време, май предпочитам добре изглеждащи пластмасови, дървени или текстилни, както дойде.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 01, 2015, 12:25:22 »

Мениант, ЧЕСТИТО! забравих да го кажа  give_rose

Али, стига бе женО, много се тормозиш  sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: декември 01, 2015, 12:34:06 »

В този ред на ретро мисли, нашата елха от 82-ра би могла също да мине за ценна антика. Още повече е купена с връзки и е от съветски произход. Състои се от прът с отвори, в които се набучват клонки, подобни на четки за миене на буркани. Едно време децата се спукваха да правят магарии и да ме дразнят, като бучваха клоните както им хрумне и елхата придобиваше крайно уродливи форми. blum. Самата тя има отвратителен мирис на държана в мазета вещ и става само за тераса. Имам и ГДР- пластмасови украшения за нея, издържат на всякакви метеорологични условия.
Хехе, прочетох миналогодишната коледна тема. Тъкмо съм била на вълна търсене на ново поприще в живота. Още не съм го намерила и като цяло тази година ще остане доста безлична за мен. Нещо не искам да си правя равносметка, че май ще има много пропиляно време в бездействие и леност.  sad
Чакам и аз да видим подписания договор на Мениант и ако и тя е доволна, тогава ще честитя.
Али, мислиш ли, че и да не го беше "натискала", щеше да ти даде парите?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 01, 2015, 12:51:47 »

Извинявам се за темите, но наистина, когато проверих друга нямаше и затова пуснах тази.

Ние не сме укасили и не знам още кога ще го направим. Елхата ни е малка, а на мен ми се иска малко по-голяма. Още ми бяга коледното настроение, но се надявам скоро да ме споходи.

Благодаря на всички за хубавите картинки. smile

Джоси, видя ли, че ти отговорих за подаръците в старата тема?
Много ми хареса идеята за венеца. smile

Срам ме е, че още не съм измислила подаръка за моето градче, а вие вече сте готиви и дори ще изпращате. sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 01, 2015, 13:05:07 »

Ето ме и мен smile

Честит декемрви! Хубав ми е, ама и тъжен. Замислям се твърде много през декември.

Аз не съм украсявала още, сигурно към 10ти, че с тая котка... Пък и с тоя мъж... Теодор хич не обича Коледа и много мрънка и все му пречи украсата.
Подаръци няма да правим и пращаме. Освен на моето форумско джудже.  Wink На Теодор подарък съм измислила отдавна - ще го запиша на курс за мотокарист. Той много иска, ама покрай сватбата все не стигнахме до там. А за мен - вероятно също ще е някакъв курс, още не знам какъв обаче.

Елхата ни е изкуствена, обаче тая година нещо се зарибих да правя друга. Че мястото ни е дефицит и се чудя как да спечеля повече.

Нещо подобно:

« Последна редакция: декември 01, 2015, 13:06:59 от Cerise » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #20 -: декември 01, 2015, 13:07:53 »

Али, мислиш ли, че и да не го беше "натискала", щеше да ти даде парите?

Не знам! Не съм мислила! Не искам и да мисля, честно казано. Просто ми олекна, че един път тръгнаха нещата. При мен се получи много неприятен фактор "изненада". Преди шефът плащаше, както му дойде - най-често всяка седмица. Получавах майчинство за настоящия месец и си виках "Нека стане месец и ще си взема парите от фирмата." Офисът е далече и не ми се ходеше всяка седмица. Да, ама нещата са се променили и нямаше кой да ме информира. Получи се дупка от два месеца, в които взех само частично майчинство... Нямаше и ясен изглед как ще са нещата... Когато почвах работа, момичето, на чието място съм, тормозеше шефа за едни 50 лв няколко месеца. Представете си?! huhhuh.gif Малко нещата са "ако мине номерът". Много пъти съм го казвала - Пловдив е страхотен град за живеене, много арт (хареса ми това определение на Адиктид), много спокойно тече ежедневието. Обаче откъм работа и заплащане е просто отврат! Говоря в масовия случай. Може и аз пък да съм такава, че с конкурс да съм си избирала работодателите! nea
За мен равносметката от годината не е дошла. Обаче тази есен ми беше тежка. Много неща се насъбраха, повечето хубави. Човек обаче се пренасища от емоции и иска малко рутина понякога. Имам як списък до средата на януари. Почти всяка седмица знам какво трябва или искам да направя.
Вече ми е слънчево! Довечера искаме да дойдат на вечеря свекърите и/ли нашите и сега въртя телефони.
Днес ще прегледам украсите ни. Ще изпера пердетата. Наскоро измих прозорците отвътре. Отвън може и да не ги мия, че ще предизвикам дъжд blum Най-вероятно ще ги оправя, че ме дразнят. Може да ги мия тая нощ, ако пак не спя laugh
Миналата година бях сложила и украса в асансьора. Тази ще повторя smile
Миме, каква машинка си харесала или не си се насочила? ММ си беше купил от работата му една и се оказа страхотна. Мога на лични да ти пиша, ако искаш.
Чери, много ми харесаха снимките под постовете ти.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #21 -: декември 01, 2015, 13:16:08 »

Добрах се до вас най-накрая...

Напоследък до такава степен см луднала че не ми остава време за нищо... Търсенето на квартира ни побърква... Тя хора не са в ред - ако имам 700 лв за квартира едва ли ще съм под наем - направо ще си купя жилище на кредит... И то за тея пари са нещо страшно - старо, миризливо... думи нямам... 90% от обявите са фалшиви, всичко което ни е в бюджета 500 лв или не е реално или е няаква страшна дупка... не знам - побъркала съм се... Днес пак сме на оглед, на снимките изглежда добре и беше първия брокер който не почна да ме мотае, в бюджета ни е - стискайте палци моля ви...

Много неща се случват при нас, свекърва ми влиза в болница другия понеделник - и тя за рак на гърдата.... sad.. Добрата новина е че още е само киста и не е станало баш на раково образувание ама пак си е гадно...

Като цяло го закъсахме и с финансите, покрай малчо много пари отиват, покрай изследвания и тн също, аз бях болна два пъти и за мен лекарства, и като капак се оказа че майчинството тоя месец и другия ми е с 80 лв по-малко , заради по-малкото работни дни - като не върви не върви...

Наоплаквах се smile

Сега хубавите работи - Честито на Мениант!, Нелката е много сладка с това коремче smile

Аз пък съм почти готова с подаръка на моето градче и нямам търпение да го изпратя другата седмица smile

Да ви се похваля - дребчо яде всичко вече, скоро ще почвам да му готвя.smile Месото му е любимо smile На попарата още и се чуди.. smile Вече ходи само да има на какво да се подпре - изправя се , катери се, удря се хахахха много е жилав както вика Тони smile

Липсвате ми, ще се опитам по-честичко да влизам
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 01, 2015, 13:17:33 »

Череш, супер е тази елха  good
И Илиян не е "ууууууу супер ще украсяваме" но ми помага, защото няма друг избор.. Като ме види да се катеря по полилея и веднага става да помага  pardon Вече обича Коледа, защото вижда колко е празнично и красиво у нашите за Коледа. Емоции, подаръци.. Истински празник, а не само ядене..


ДВА НОВИ ОТГОВОРА  Girl_hide

Миленка, преди голямо и хубаво нещо, се случват неприятните неща, така че почакай..  heart
Ето моя приятелка, преди месец толкова бяха зле финансово.. От никъде не им вървеше.. Сега си намери нова работа, приятеля й и той смени работата за по-доходоносна.. Тя има момченце във втори клас от друг мъж и дълго време се опитваха с настоящия да си имат общо.. Познай.. Днес ми писа, че е бременна.. Еми това е.. Преди най-хубавото, трябва да се мине през лошо.. Да има равновесие и баланс, не става само с Крина за съжаление  pardon kiss2 Голямо гуш, може да се видим тези дни?
« Последна редакция: декември 01, 2015, 13:23:22 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #23 -: декември 01, 2015, 13:26:05 »

Череш - тая елха е страшна идея - и ние нямаме място а и с малкия елхата ще е приключение... smile Крада идеята smile

Тони казваш кога и съм там
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 01, 2015, 13:30:28 »

Али, не съм избрала още машинката, дори не съм разглеждала, защото никакво време не ми остава напоследък. Ако можеш ми пиши за тази на мъжа ти.  smile

Миленка, браво на Бобчо, все така да си хапва всичко и да расте.  Bravo Дано по-скоро си намерите нова квартира.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 01, 2015, 13:37:13 »

Добър ден!
Тони, Мария, вие ме убихте как сте пуснали  и двете тема  funnytooth funnytooth funnytooth
Обожавам Декември, толкова е хубав и празничен, носи специфична магия в себе си.
И аз нямам търпение вече да си купим нова елха и да я украсим, а и къщата. Скоро и меденки трябва да почна да пека, от тях къщата ухае така приятно...
Днеска ще палят и градската елха и се надявам скоро да отидем да я видим и дано е красива коледната украса на града.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 01, 2015, 13:43:15 »

Рататуйче, ти от кой град си?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 01, 2015, 13:47:43 »

Миленка, преди голямо и хубаво нещо, се случват неприятните неща, така че почакай..  heart

'Начи да ти кажа, не че са се случили съвсем драматични и необратими неща, за което съм благодарна, и не че не са се случили хубави работи...ама как го чакам това голямо и ховабо нещо вече повече от 4 години...идея си нямаш. Малко се чувствам като удавник...тъкмо подадеш малко главата над водата и се поуспокоиш, и вълната пак те залива.

Макар, че хич не мога да се оплача, че не се случват някакви най- необичайни неща в най- наложителният момент, ама все е зор sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #28 -: декември 01, 2015, 13:49:40 »

Скай както се казва" таман се усмихнеш и вземеш че се озъбиш smile"
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 01, 2015, 13:49:54 »

От София съм.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines