Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:56:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 196239 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: декември 01, 2015, 08:19:36 »

Хайде и аз един път да имам честа да направя темата. smile

Все хубави празници ни очакват. Да се заредим с хубаво настроение и да посрещнем предстоящите Коледни празници с много усмивки, в топлина и уют, с любимите ни хора. smile

Хубав ден на всички. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 01, 2015, 08:27:15 »

ОПС.. и аз пуснах тема  blush Дано не ни убият модераторите, ама сме го направили в един и същи момент  girl_haha

Че постнах и в старата линк към "новатА"  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: декември 01, 2015, 09:10:23 »

Хехе, не започваме добре Wink Wink
Кафето от мен, с борови иглички за наказание на бързаците Wink


* _2537121172538107134_n.jpg (45.95 KB, 263x369 - видяно 2819 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #3 -: декември 01, 2015, 09:16:53 »

Луди...състезания ли правите ? smile



Аз в моя месец хич не ви насмогнах да прочета и да пиша. Сега бързам да се включа, та дано съм по-активен участник в дискусиите.
С децата учим стихчета за Коледно тържество...мислим на 22 да го направим. Намерихме спонсор и ще изненадаме със скъпи подаръци, едно от децата иска скейтборд, та ще го прелъстим тотално като Дядо Коледа изпълни желанието от писмото. На 23 по традиция в училище се прави коледен базар, от който част от парите отиват за някое детенце/деца в нужда, а другата част са си за класа да си купи нещо за класната стая. Всяка година се каня да направя кифлички и да ги дам на някой клас за прожажба...и все нещо става и не го правя. Тази година пак съм го навила на пръста и ще го направя!!!!
Днес ще отида да си купя елха и коледна украса за вкъщи, много се вълнувам, че в новия ми дом ще има коледно настроениееееееее  heart Покривка няма да купувам, масата ми е коледна хахахахахахахха Вие украсихте ли си вече?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 01, 2015, 09:19:43 »

Нека темата е изпълнена с много положителни емоции, разкази и хубави декемврийски, празнични истории   smile heart heart



Понеже погледнах има ли нова тема и нямаше.. Реших да пусна.. Но докато намеря картинка а-у и Мимето пуснала тази.. Та, занимавах Магито да изтрие другата и да остави тази, понеже си беше първа smile

И аз искам нова коледна елха.. Не знам казах ли ви.. Ама от няколко дни не мога да си я избия от главата.. Искам я 210см .. скъпа бееее  beating Сигурно ще си я купим, защото не мога да спра да я мисля..  sad
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 01, 2015, 09:24:52 »

Добро утро и честит да ни е месец Декември!Изпълнен с много хубави празници и весело настрение. Santa

Аз съм решила днес дечко като се върне от градина и с беборан да извадим елхата,лампичките и всичката украса и да я почваме,че едва дочаках 1-ви.Някак си все още се вълнувам и като си пуснем коледни песнички при украсяването ми става още повече коледнооо! Christmas tree

Нашата елха е малка и вече по-ниска и от Дени.Исках да си вземем нова поне 150см,но на този етап бюджета не го позволява.
« Последна редакция: декември 01, 2015, 09:43:31 от rosit@ » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: декември 01, 2015, 09:26:52 »

210 см ще да е към 100-тина лв. Аз гледах има колкото мене висока елха, 45 лв. Даже може и по-евтина да купя, толкова голяма, трябва двойно повече пари играчки да купя...и лампички... и довечера може да съм набита... хахахах smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 01, 2015, 09:33:21 »

Ох, това с елхите ми е голяма драма. Не обичам изкуствени елхи. Не искам отсечено дръвче. Бонуса ми е, че мога да си купя малка в саксия и после да си я бодна в двора. Ама вече имам 2, вярно за 2 години са пораснали с около 2 пръста, ама няма да правя гора я...

Друга драма - обичам чупливите играчки...ама много ги обичам. Имах котки, сега имам куче...в някакъв момент пак ще имам котки и още поне 1 куче...кУ не ми мине котка път - и деца в някакъв момент...къде да ги дяна тия чупливи играчки, а? Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 01, 2015, 09:36:27 »

Ние сме с 120см сега.. а имам играчки като за 210 хахахаха Не са кристални.. Обикновени са, ама все от някъде се започва.. Мисля, че ако имам дете, ще предпочета да му купя хубав подарък, парите за елха ще са последна грижа.. По-добре сега да ги дадем.. (това е версията, която поддържам за пред Илиян) хахаха В Кауфланд е 100лв.. На другите места и повече до 150лв  girl_impossible Girl_hide

Събота и неделя ще ускрасяваме и дано се сдобия с нова елха  funnytooth


Едит: Скай.. Обожавам коледните играчки от чупливите.. Всяка година на коледния базар (немския) в центъра ги гледам и си викам, няма смисъл.. Нямаме голяма елха.. Ако си купим голяма елха, няма да имаме пък пари хахахахахах
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 01, 2015, 09:41:12 »

Като стана дума за играчки се сещам едно време,като бяхме деца как на село при баба и дядо си правехме играчки за елхата.Вземахме орехи и ги увивахме в шарен станиол,кибритени кутийки,които също увивахме в някаква шарена хартия или станиол и беше много забавно.
Правехме си гирлянди от цветни блокчета...ехеее какви времена бяха само. heart

И аз вчера гледах тези елхички в саксия,но проблема ми е,че после нямаме къде да го засадим,иначе и те не са много евтини.

п.с.Точно,защото предпочитам детето ми да има хубав подарък,не съм се настроила за на всяка цена да купувам по-голяма елха.
« Последна редакция: декември 01, 2015, 09:43:14 от rosit@ » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 01, 2015, 09:43:13 »

Те също са много скъпи  good

И ние си правехме такава украса, даже баба ми до последно си я пазеше милата и си украсяваше елхата с нея и с памук, все едно е навалял сняг..  cray heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #11 -: декември 01, 2015, 09:54:54 »

И в училище редовно правехме гирлянди от гланцово блокче и фенери..и украсявахме елхата.
В днешни дни: миналата година в училище правихме играчки от онова тесто със сол и после ги рисувахме с бои - сърца, елхички, топки. Спомням си и като деца, че сме месили при баба такова, ама нямам спомен за сполучлив резултат хахахахх
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 01, 2015, 10:39:16 »

Честита ни нова темичка! Да си я пълним все с весели разговори и хубави картинки!
Нашата елха е от бриколаж, около 150см и не беше много скъпа. Купихме я миналата година.
Едно време много правехме играчки от хартия- гирлянди, фенери, разни топки...пък сега купуваме китайски боклуци. Имам само 3 стъклени играчки, една се счупи,ама пак си я кича на 2 части biggrin Другите ми са от джъмбо или бриколаж. Имам 2 типа украса- сребристо и лилаво- студената гама и златисто и червено- топлата гама.
Една снмка от мен с топло кафе smile


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 01, 2015, 11:00:04 »

Дзън, дзън  elf5

Много харесвам декември, защото по телевизията дават само коледни филми, които са ми любими. На всякъде е украсено, светят лампички..
Днес оправям къщата и вадя елхата и украсата.. Нашата е малка защото нямам място къде да сложа по голяма..

Приятна подготовка на всички за празниците smile

Една идея от мен за коледен венец..


* oie_195041bDmGJYfm.jpg (39.68 KB, 442x442 - видяно 492 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #14 -: декември 01, 2015, 11:36:55 »

Здравейте! santz cap
Вече и аз съм с коледно настроение. Ходих до работата, шефът ми плати крупна сума (за 5 работни дни funnytooth ) и се чувствам добре. danceg
Тази нощ пак не спах crazy Събудих се, въртях се, станах до тоалетна, гледах Мънинка как спи heart ... Лягам и поглеждам телефона с идеята как скоро ще звънне алармата - 2:27 crazy crazy crazy Разбира се! До 6 сутринта се кокорих shok Ей такива очи! Егати стресът! Вече се разбрахме за следващо плащане. Не че има конкретна дата, но поне се надявам един път като тръгнат нещата да няма проблеми вече.
Ох, сега имах време преди да ида да взема кухнята и после Дребосъчка. Опаковах подаръците за моето градче. Ще напиша картичките към всяко нещо, защото искам да обясня посланията... Мара - Подробната, ако не знаете! smile
Заговорихте за коледни филми - имам любим такъв! Ще ви го кажа скоро Wink
Джоси, преди години специално ходих в един магазин за манекени и закачалки за дрехи. Хорат там продават на едро, ама им се измолих за кръгла закачалка. Ползва се за гащи blush Всяка година си правим подобен венец. Не го ползваме за входната врата, че няма как да го закрепим, но поне вкъщи е уютно.
Снощи с ММ се заговорихме за елхи и видяхме, че в Хоуммакс (бившия Баумакс) ще има дръвчета в саксия на 15 лв. Ние всяка година си купуваме такова, ама само едно се е захванало и то преди да се познаваме с ММ. Баща му го е засадил пред блока. Много трудно се хващат при нас. Защо така? Хем им спазваме посоката при саденето, хем ги обгрижваме...
Надето ми припомни фенерите... Гирляндите от хартия на сън мога да ги правя, но бях забравила фенерите. Много обичах да ги правя! Ей, как ми се иска да си накупя пънчове с коледни мотиви и да си щракам на воля danceg Wink

Едит: Сега видях старата тема. Честито на Мениянт! Bravo Нанситка ме разби с бисквитеното чудовище с леко коремче tease laugh laugh laugh
« Последна редакция: декември 01, 2015, 11:43:10 от Alichka » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines