Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:49:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 196925 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #795 -: декември 28, 2015, 16:53:10 »

Днес пък нямам никакво време да чета.. Следколедно ме емнаха с ревизия на магазина за шоколад  sad Цял ден с това се занимавам..  nea

Аз просто не мога да прекарам Коледа с родителите на Илиян... Ние сме най-важни за моите родители.. Мило и драго дават за нас, всеки път, когато се налага изцяло разчитаме на тях.. И в един момент на празника да ги оставя сами? Еми, няма как! Родителите на Илиян си имат важно дете (сестра му) и да ви кажа не ни и канят кой знае колко, на самия празник като се чуваме се усеща една лека нотка на "хайде, изкарайте си хубаво, пък нищо че не сте при нас"  и винаги с пожелание от страна на сестра му "и да се виждаме по-често"..  crazy Великден караме с тях, защото обикновено съвпада с Гергьовден, а свекито е именничка..  Но примерно тази година нашите дойдоха с нас, въпреки сериозната и тежка операция, която майка ми претърпя седмица по-рано.. Болеше я ужасно, но дойде, защото не искаше да прекарат празниците сами cray.. Добре го е казала Свекърва, докато са здрави всичко е за мен, защото съм едно дете, но съответно мой дълг е да съм на празници с тях и когато имат нужда от мен.. Карахме свекърите тази година да не си подаряваме подаръци/пари, а да запазим места някъде в планината и да отидем всички семейства, отказаха.. Да се спасяват  pardon

На Илиян му беше тъжно, защото майка му извъртя егати номера и го набра на връх Коледа в 18:30 като седнахме да вечеряме, за да се чуе с баба му и тя не спря да плаче жената, че не ни е виждала (тя не можа да дойде на сватбата, защото е на едно място и не се движи).. Цял ден звъняхме и все не беше удобно, защото бяха на гости, навън на разходка и най-удобно беше за вечеря да го разтрои.. Но както и да е NO

Снимката на Мари е прекрасна  Bravo heart Доходи ми се..  Girl_hide

Вики,
и твоите ги разгледах, макар да не долюбвам тази мрачна част на планетата ми харесаха  good
« Последна редакция: декември 28, 2015, 16:55:18 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #796 -: декември 28, 2015, 17:01:59 »

При нас е обратното - Марта ни обяснява разни религиозни неща. Оня ден бяхме на разходка и тя ни показваше да видим, че това е статуя на Мадоната, с бебе Исус на рьцe  pardon

ПП. Свекьрва, напьлно разбирам огорчението ти от ситуацията. Много е криво  sad

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: декември 28, 2015, 18:54:17 »

Благодарност по швейцарски!

Ето това получих днес като подарък от веригата хранителни магазини, от която пазарувам основно.



5кг подарък danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #798 -: декември 28, 2015, 22:29:37 »

Супер  good

Това на Овомалтин, какво е ? При нас има марката, но не този продукт.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #799 -: декември 28, 2015, 22:33:22 »

Зърнена закуска.

Много съм доволна,  съвсем не е отбий номер. Има много хубави неща!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: декември 28, 2015, 22:39:41 »

Тук нашите супермаркети даваха ваучери за 70 лири, като подарък на редовните си клиенти.  smile Много добра изненада.
Ама аз не получих, защото съм служител на магазина, от който пазарувам.  NO
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #801 -: декември 29, 2015, 08:29:56 »

Добро утро smile
Прекрасно..Аз бих се зарадвала адски много, даже и за отбий номер да е  good И аз предложих да изпратим по 1 торта на редовните ни клиенти, защото наистина имаме такива хора, които поръчват торти поне по 2 пъти в месеца, а са си физически лица и са все някакви по поводи, т.е скъпи.. Но имахме ужасно много работа и нямаше как да изпълним доставките.. Както и да е smile

Днес съм на маникюр и после ще пазаруваме за НГ.. Обожавам такива организации.. Списъците ми са готови по дни, кога какво и нямам търпение  yahoo

Вчера носих на колегите пуйка със зеле и сега всички минават да ме поздравят, колко добре съм се справила.. Защо подяволите всички си мислят, че не готвя и не могат да ми повярват?! Викат ми "Като ти гледаме маникюра, си мислим, че във вас нито готвиш, нито чистиш.. " Да, вие ми чистите!  nea

Каня ви на закуска smile


Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #802 -: декември 29, 2015, 08:32:18 »

Добро утро!

Вчера нямах никакво време за писане. Четох ви от време на време.
Ходих на зъболекар. Общо взето ми каза, че най-добрият вариант е изграждане, но в този случай ще е необходима снимка, а това сега не е препоръчително...така че ще изчакам дооста. Изпили ми малко зъба, защото много ми драскаше езика и ми сложи нещо, за да го предпази поне малко, но това нещо почти го няма вече. Каза ми да отида края на другия месец, може да пробваме да сложи и пломба, но не е гаранция, че няма да ми счупи и друга част от него.
Хайде стига с моя зъб рано сутринта.
Запланувала съм днес да ми е последния работен ден за годината и утре да си направим една разходка с цел пазаруване до Софията 
Влади е почивка тези дни и горкият без мен му е доста скучно. На мен пък въобще не ми се седи тук като знам, че може да се гушкаме вкъщи.

Успешен ден на всички...
Тони, благодаря за закуската. ☺
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #803 -: декември 29, 2015, 09:57:57 »

И ние потегляме, живот и здраве, да гледаме пазари, морета и Троя. През телефона мага да чета, но ми е трудно да пиша на кирилица.
Пожелавам ви хубави празници с поносимо количество сняг, алкохол, храна и без отрицателни роднински емоции. smile
Нека 2016 ни донесе здраве, късмет, достатъчно пари, много вдъхновение, любов и смях. Дано се осъществят всичките ни планове и се сбъднат мечтите ни, да има мир и спокойствие good heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #804 -: декември 29, 2015, 10:07:20 »

Хаха, това с маникюра и чистенето ме уби. Ми значи ако ми гледат на мен маникюра, значи чистя и на целия етаж, само дето готвенето в нас е супер рядко tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #805 -: декември 29, 2015, 10:13:45 »

Свекс, кога тръгвате? Благодаря за прекрасните пожелания  heart Тъпкано да ти се връщат kiss2

Скай, ама моля ти се.. Най-мразя ограничени хора, а при нас ги има е повече... Понякога се чудя да се смея ли, да плача ли  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: декември 29, 2015, 12:10:54 »

Добро утро!
Свекс, приятно пътуване и престой в Турция ви желая!!! Благодаря за пожеланията, да ти се връщат умножени x 100!!!  heart give_rose danceg
Тони, много ми става тъжно за твоя Илиянчо като пишеш такива работи. Една наша роднина живееща в чужбина на неповече от 22-3 г. има вече 3 деца и била бременна за 4-то. Ем грях било да го маха  girl_impossible А майка й горката никой не я пита, вместо да си почива събота и неделя й трясват и трите, наяждат се и хукват по барове... Направо почнала да оплешивява жената от нерви  crazy
Та така де, Ти, който си на небесата, не ни давай през новата година и никога до края на живота ни повече здраве, пари, късмет, слава, успех, любов, щастие и т.н отколкото можем да понесем!!!
Наште калпазанки - мойта и племенницата почнали да пишат по тайните си дневници пожелания : НЕ-Весела Коледа! Хихихи, явно и на тях им дойдоха в повече Имоциите около празниците.
Гала каза, че 2016 била много подходяща за зачеване, утре щял да гостува някакъв кабалист. И баща ми възкликва: Какъв каВалист? Теодоси Спасов ли? Хахаха
Ще трябва пак да приспивам Кик, приятен ви вторник!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #807 -: декември 29, 2015, 12:20:45 »

Подходяща ще е, нали ще зачевам аз  funnytooth

Като каза за твоята позната.. Имам си ги в семейството.. Братчето ми, което мама отглежда ми е братовчед принципно.. Дете на сестра на майка ми.. Въпросната сестра на майка ми има две деца.. За едното се грижим ние с мама, а другото е под "грижите" на свекърите й, които са възрастни и далеч не могат да упражняват адекватен контрол, но  pardon Тази същичката ми леля има 3 аборта!!! 3!!!  crazy Викам, а бе вие всеки път като правите секс ли зачеваш егати!!! Другата им сестра за сметка на това повече от 20 години се бори за бебче и още няма резултат  sad Не винаги се случват така нещата, както е редно..  nea

Ау каки 3 3-ки съм закотвила.. 3 месеца, 3 седмици, 3 дни женени  tease heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #808 -: декември 29, 2015, 13:57:58 »

Здравейте smile

Тук малко се проясни и мисля след малко да се разтъпча, че не се знае кога ще имам възможност пак. Ама сега гледам ски, дано не се върне мъглата.

Щях да пиша нещо, ама се издразних на приятелките ми и забравих.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #809 -: декември 29, 2015, 14:49:16 »

Гледам по телевизията много мъгла май ви е гонила из София. При нас пък такова слънце от няколко дни се е оперило. Вкъщи е една жега!!! Нищо общо със зимата. Даже лампичките на елхата не се виждат през деня и не ги включвам pardon Е, това по принцип, ама от време на време ми заявяват, че искат "миг-миг", т.е. да мигат и ги пускам. Утре обаче не се знае какво ще става. sik Направо завиждам на Свекърва за южняшката Нова година, където ще карат.
Още не сме подготвили всичко, но вече имаме идеи за празнуване. В началото на януари пък ще се събираме с кумовете, на татко на имен ден ще сме, ще ходим и на детски център за рожден ден... Много събития, много нещо само в рамките на 4 дни. Правейки равносметка, 2015 г. беше много изтощителна за нас. Много емоционална! От едната крайност в другата! Почивен ден нямахме откъм емоции и настроения.
Та така, нека ни е щастлива и усмихната Новата година. Дано се сбъднат съкровени желания! heart Да се чувстваме спокойни, уравновесени, удовлетворени!
Ние се наканихме най-после и утре ще ходим на фото danceg
Тони, и аз съм кифла с нокти Wink Пък и за какво ми е съдомиялната вкъщи! Чистенето и визията нямат нищо общо, стига да имаш желание да е така.
Мари, shok shok shok Уникално! По този повод - наш приятел върти бизнес отскоро и се изумява колко малко фирми си тачат партньорите/клиентите. Сега се беше възползвал да подари подаръци на негови клиенти, уж по повод Коледа, а реално да погъделичка самочувствието им Wink
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines