Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 14:04:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 199377 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #945 -: ноември 30, 2015, 10:10:15 »

Ей, останахме си без кафе, та да пусна със закъснение.
Тони, в случая бих казала само "пази Боже" да се случи на някого... Не се слага лесно край на връзка, особено ако има и деца. Щом и двамата са склонни на компромис и биха се чувствали добре, редно е да бъдат подкрепени, при условие да не мрънкат повече при последващи трусове. Нали знаеш, монетата винаги има две страни, та и истината е така. Може да се е стреснал, като вижда колко е болна майка му /нали за нея ставаше въпрос, че са ходили заедно с детето по доктори/ и да е решил да положи повече усилия за брака.
Забравих да кажа, че "Стимулатор за чифтосване" на 199 е страхотен спектакъл. От нищо съдържание артистите правят чудеса. Заболя ме устата от смях. И не само мен, цялата зала се тресеше. След представлението Геро изтърси "Чао, майни!" и направо разкапа публиката от кеф. Друго си е софийски театър, кой каквото ще да казва. good


* 12311118_876246219159865_3665744292332271083_n.jpg (41.9 KB, 480x720 - видяно 403 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #946 -: ноември 30, 2015, 10:12:45 »

Тони, моето семейство също не е било с много възможности, но да си търся богат мъж никога не ми е било приоритет...затова работя от 16 годишна  pardon Когато се запознахме с Боби, единствените му приходи бяха стипендията от уни и пенсията за сираци...милият ми  беше много сладък като ми каза още в началото, ами това съм аз, не мога да ти осигуря каквото заслужаваш, ако искаш бъди с мен, ако не, ще те разбера  huhhuh.gif Та живи и здрави оправихме се и без да съм си намерила чичко паричко  pardon Та да...винаги има друг начин, явно просто тя се е уморила да е силна и независима, жалко че е попаднала на такъв мъж  NO

Адашке, браво за екскурзията, на нас там ни беше медената седмичка, не мога да се наситя на този град  heart Искаме за 3-ти март да отидем да хванем Звук и светлина на Царевец, че още не сме го виждали  smile

Аз в петък се бях засилила към мола, ама не заради петъка а за подаръче на форумксото джудже ама се отказах като се сетих каква лудница ще е  NO Не, че вчера не беше, но поне имахме къде да паркираме  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #947 -: ноември 30, 2015, 10:17:13 »

Свекс, ще следя за тази постановка и ще я гледам... Харесвам Геро  good

Аз знам, че му е трудно, предвид и на ужасното детство, което е имал.. Той няма представа, какво е да има семейство.. НЕ го обвинявам отдавна.. Проблемът си е само в нея.. Тя го позволява, тя се оплаква.. Нямам нерви да се занимавам вече.. 1 година, откакто се е родила малката, те са все в някаква драма.. Все аз се тормозя, айде няма нужда.. Ходи си по екскурзии и се радвай на пари, щом това е по-важно и си търпи това, което ти се причинява..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #948 -: ноември 30, 2015, 10:37:51 »

Брутру…

Не е вирус моето и не се знае още окончателно какво е, но барем има подозрения. След като изпих сума ти антибиотик, та един, та друг, ми се поду шията от другата страна и ме болеше. Чаках десет дни да мине от само себе си, не мина. За капак всяка вечер сьм трескава и айде пак болка в ухото, но от другата страна.

Отидох на друг лекар и той изглежда по-сериозен от моята лична лекарка. Прегледа ме човека и предполага, че имам вьзпалена киста на щитовидната. Даде ми изследвания и парацетамол десет дни по три пьти на ден, за да не ме боли докато ми излезнат изследванията и се установи това ли е или не е.

Казвам ви, че едва издьржам от едно взимане на хапчето до друго. Свалих 6кг за 2-3 седмици, едни крьгове под очите, като вампир сьм. А пьк пулсьт ми е 120 в спокойно положение, дето вика един приятел, все едно тичам лежейки.

Ехография ми дадоха чак на 8ми, а крьвните ми излизат днес та ще се види вече как са хормоните.

Вие какво, нещо Ананди, Джагдиш не сте ги разправяли тия дни. Некьв брак имаше за консумиране, какво стана, налюбиха ли се младите?
« Последна редакция: ноември 30, 2015, 10:40:43 от inaxastra » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #949 -: ноември 30, 2015, 10:41:40 »

Здравейте!
Мислех да не пиша днес, че настроение е като на кисела краставица. mind Сега малко ми светна в душицата pardon
Причината е, че шефът се държеше като з****к angry Месец и половина не мога да се свържа с него и да говорим дори по телефона за 3 минути на спокойствие. Разговорите са по 30 секунди... Бавеше ми парите... Абе, нищо предколедно! Добре, че се включих в размяната на подаръци, че да има нещо положително и да мисля за празниците smile
Снощи не съм спала от нерви! Събудих се в 2:30 и до 5:30 се въртях, пусках перални и такива ненормални нощни дейности crazy С ММ просто сме на ръба вече на силите и нервите! Супер сприхави сме, избухваме за глупости и на хора, които не го заслужават. Той също много се притеснява какво става. Не искаме да бараме резервите, аз уж съм в платен отпуск, а не ми е платен... Не си е работа! И така - тази седмица започва с лъч светлина - утре ще ходя да ми платят нещо... crazy huhhuh.gif Бях си наумила да яхна колата и без покана да се явя в изповедалнята pleasantry на шефа, но днес взе, че ме изненада и ми звънна само след първото ми мое позвъняване. Въпреки всичко продължавам да търся нещо по-добро като работа и кандидатствам упорито за неща, от които би имало смисъл.
Фери, отговор на русия ти въпрос blum Пускането на прахосмукачка е едно от най-тежките физически упражнения от домакинската работа. Говоря като напрягане на групи мускули, хабене на енергия (калории), вдигане на тежко, неправилно навеждане и изправяне и тн. (Малко хора знаят как да си пазят кръста и да се навеждат и изправят правилно - от бедрата като най-силни мускули, а не от кръста.) От тази гледна точка изобщо не е препоръчително. Относно бърсането на прах - няма проблем. Стига само да е домашен прах, а не строителен. Строителният е много фин и може да се стигне до асматичен пристъп.
Фани, Bravo give_rose
Тони, не се впрягай излишно! Има си хора, дето търсят сензацията около тях. Има и вечните жертви pardon Решила го е - хубаво! Приемай го като информация и толкоз.
И аз не съм нещо в час със здравето. Вчера имах чувство, че някой ми е седнал на гърдите. Тази нощ пък ММ хриптеше. Отврат просто! Дано се оправяме всички с такива дертове.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #950 -: ноември 30, 2015, 10:43:55 »

Ина, много неприятно.. Дано да е сериозен лекаря и доведе до край лечението и да се оправиш бързо  heart

Али,
дано се свърши с драмата с твоя шеф.. Егати несериозното отношение..  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #951 -: ноември 30, 2015, 10:49:09 »

Али, благодаря за отговора  give_rose Хайде дано се опаричиш сериозно  Wink И ние ще сме бая безпарични като гледам...дано ни преведат заплатите (ще имаме и 13-та, най-чаканото нещо във фирмата  danceg ) преди празниците да си отпуснем малко душичката  pardon

Ами, Тони да ти кажа и аз съм вече на тая философия...не си хабя нервите с хора, на които всеки път едни и същи неща им се обясняват и няма смисъл  pardon Пък и както казва Али, може просто да обича да е в светлината на прожекторите Wink

Стискайте ми палци тази седмица да ви се похваля скоро с нещо  blum

Ина  give_rose Забравих да кажа, че добре те е успокоил Фабио...винаги знае какво да каже хаха, много обичам такива хора, дето с 2 думи казват всичко необходимо  Girl_hide Още се хиля на това дето беше казал на Марта за пърденето с уста  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #952 -: ноември 30, 2015, 10:59:15 »

Ина  give_rose Забравих да кажа, че добре те е успокоил Фабио...винаги знае какво да каже хаха, много обичам такива хора, дето с 2 думи казват всичко необходимо  Girl_hide Още се хиля на това дето беше казал на Марта за пърденето с уста  Bravo

Аз пък се хиля на това дето казал в прав текст, че брат му всеки път избирал хубави играчки за Марта, но този път се изложил с покупката. Марта още беше малка, а по спомени Ина беше въртяла сума си схеми да не попада тази играчка вкъщи. Xixixi
Отивам да си търся самоучители за хора danceg Крайно време е с мъжо да се стегнем в кръста!
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #953 -: ноември 30, 2015, 11:04:50 »

Охх да ви кажа да се посмеете и вие.. Правя си препечени филийки и чакам да изпищи, че са готови.. Да ама не пищи, еми не съм ги пуснала да се печат, а аз си чакам girl_haha

Не ги разбирам тези жени, които се връщат назад.. Имам една позната, където мъжа й я преби и я изхвърли на улицата с две деца.. Нямаше къде да отиде, нямаше дрехи нищо. С още една приятелка и намерихме квартира, събрахме домашна посуда, дрехи, какво ли не да и помогнеме.. И накрая оня хубавец дошъл и й казал, че е прехвърлил къщата на децата и тя се върна.. Патица голяма.. Според мен веднъж стигнели се до раздяла, няма как да се оправят нещата..
Тони не се ядосвай и не се занимавай.. Няма нито да те послуша, нито да те разбере...
 
Фери поздрави и на теб  give_rose

Али стискам палци скоро да си намериш по добра работа и по разбран шеф.

Миме сподели, ако може за подаръците, че аз още не мога да избера подарък на мм, много е трудно да търсиш подарък за човек, които има всичко.

Svekarva мерси за кафето smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #954 -: ноември 30, 2015, 11:12:33 »

Ина, стискам палци heart heart heart
Писах за Анандитата, ама ти от кога си загубила връзката във фабулата?  Wink Сега чакаме две двойки да се онодват - Джагдиш с една Ганга, а Ананди, женена от два месеца, да "задоволи всички желания" на втория си съпруг Шив. Първо се правИ на заспала, после на травмирана от предишната връзка, после пък реши, че трябва да е влюбена...Родата вече и подмяташе за дете, пък тя само въртеше очи и се правеше на ощипана. Истината цъфна, като се разбра, че не знае на кой крак е белегът на мъжа и crazy Малко като в оня виц, дали булката има съответната дупка - щом яде риба, значи пие вода, щом пие вода, значи пикае, щом пикае, има дупка. Та по някаква индийска логика разбраха, че щом не знае на кой крак му е белега, значи не е консумирала брака. Може пък те с краката да я правят тази работа...Сега обаче Шив е зает и за разкош го пратиха в командировка, баш когато тя е разгонена. Миналата серия, в петък, почти бяхме сигурни, че нещо ще стане, ама не, държат ни в напрежение. Шив я излъга, че ще се върне вечерта, а не сутринта същия ден, като с това и направи романтична изненада. Индийците, за разлика от нас, не го наричат проверка Wink. Сутринта и прати букет с бележка, тя се захили и почна да си мечтае, как ще се видят чак вечерта и отиде да преподава в училището. Шив я изнедадА там и сега сме в очакване на следващата спънка.
Бе хич не ми разправяйте, че парите не са важни smile.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #955 -: ноември 30, 2015, 11:15:10 »

Забравих да кажа за Анандито.. Днес последно ще бъде тази актриса, от утре я сменят с новата..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #956 -: ноември 30, 2015, 11:18:54 »

А, значи ще се наложи да "опатка" и двете Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #957 -: ноември 30, 2015, 11:26:21 »

Али, не я знам тази смешка на Фабио...явно е била преди да се регистрирам  pardon

Абе как ги издържате тия дълги ластици дето ги разтягат в тия индийски филми...направо не мога да ви се начудя от колко време ги чакате да се сефтосат  girl_impossible Нямам нерви за такива бавни действия  crazy

Джос, товя пък с биенето ми прелива чашата отвсякъде...скоро имаше ден за борба с домашното насилие или нещо подобно и пак се шумеше в медиите...ама всяко чудо за три дни  nea Не знам...от малка са ми се набили в главата реклами на телефони/организации за жени, преживели домашно насилие, но не виждам нещата да са се променили  NO За какво ни е този феминизъм  huhhuh.gif
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #958 -: ноември 30, 2015, 11:35:41 »

То при тях и целувка не показват в сериите..

На мен също ми се е случвало, бивш приятел да ми скача на бой и то без причина. Но веднага прекъснах всякакви отношения и избягах далеч.. А той идва чак в Италия да ми се моли, но не се поддадох..
След тоя случай, няма да ви разправям как разигравах мъжете.. Е като срещнах мм и всичко си дойде на мястото..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #959 -: ноември 30, 2015, 18:15:45 »

Здравейте

На мен днес пак ми е лошо,  предполага, защото не можах да спя защото ме сърбеше корема  nea

Ина, не се ли мотат много тези доктори. С тази продължителна температура не си ли за болница вече? Да не са ти подути лимфните възли на врата, малко като мононуклеоза звучи. Да се стягат докторите, стига си се мъчила!!!
Активен
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines