Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:00:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 198404 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: ноември 27, 2015, 08:35:20 »

Добро утро  give_rose

Днес така ми се спи... А снощи спах.. Не е да не съм  blush

От емаг.. Имаше на оферта Плейстейшън 4 + 2 игри за 600лв, което си е оферта, но ние нямаме толкова за даване.. Купихме си нови крушки за фаровете, че Илиян е чел по форуми, че са слаби нашите и си е втълпил, че трябва... Аз не виждам проблем, като карах, ама както и да е.. Коледния му подарък, супер мега специалните крушки ги хванах на намаление голямо tease Ще купя и оригинални стелки за дъжд (гумени) и съм готова.. Както казах за другите подаръци няма да има, освен сватбени снимки  pardon

Давайте идеи за коледна украса.. Оказа се, че кумата може и да не дойде утре и ще си мързелуваме събота и неделя, освен да ходим да си вземем новите гуми и да ги сменим, нямаме други планове .. Та, ще мога да се развихря в тази посока  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #871 -: ноември 27, 2015, 09:33:37 »

Добро утро smile На мен цяла седмица вече ми е супер дремливо, направо, особено следобед понякога дори ми се затварят очите...добре, че още не съм ударила монитора  pardon

Както мислехме да не се силим да купуваме на черния петък, така ровнахме в сайта на Зора и всичко, което сме си набелязали е намалено с около 20%, пуснахме запитване за абсорбатора само, че го няма и май ще са от там уредите smile

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #872 -: ноември 27, 2015, 09:34:28 »

Е, така хубаво сте се заприказвали Coffe
Ние винаги украсяваме по-късно. Просто си взимаме жива елха и няма начин да изкара цяла месец. Нашата украса е в бяло и много нежно златисто. Даже ми идваха идеи да добавя кафяво или пък ментово зелено. Бях харесала преди време едни ментовозелени играчки в Метро. Ама много бройки! shok Иначе и аз наизвадих коледни кърпи, ръкохватки, чинии danceg Бях харесала едни чаши с подобни зимни мотиви, ама пари няма да давам. И без това посуда не е като да нямаме. Само ще се чудя къде и тях да дяна през повечето месеци от годината. Виж, за Великден съм се наканила да си взема чинии с такива мотиви.
Тони, абе жено, те фаровете са не само ти да виждаш, а и теб да виждат blum Много се дразня на хора дето не си пускат фаровете. Не заради правила и закони... Вече свикнах, че съм нащрек, ако на някого са пуснати фаровете, а чат-пат ме изненадва някой като потегли с изгасени - не го очаквам някак си. pardon
И ние ще сме кът с подаръците - вчера имах кризисен следобед angry Цяла седмица звъня на шефа и се свързах да му кажа, че вече мина месец, а аз пари не съм взимала. Нали съм в отпуска! Той ми каза, че ще го обсъди със счетоводителката и ще ми се обади. Да се обади, да се обади - не се обажда diablo Звънях аз вчера 3 пъти - или не ми вдига, или ми затваря diablo diablo На всичкото отгоре получавам сметка за телефон двойно на очакваното. Подпалих моторетката и газ към магазина. Оказа се, че са забравили да ми махнат пакет минути от стария договор. Там ми беше безплатен пакета, ама тук се плащаааа pardon Оправих това набързо и в следващият момент ми звъни счетоводителката. Жената остана ей така Oh my ... Че шефът не ми вдига и не ми дава пари. Сега щял да ми плаща с месец назад. ОК, ама поне да каже. Много се дразня на такива недомлъвки! Поне да вдигне телефона, да се обади като му е удобно и да се разберем. А сега счетоводителката е като буфер nea Баси, идват празници, а ние разчитаме на едната заплата на ММ. Не че нашите няма да съдействат, ама не е редно! Така и ние с ММ ще си правим общ подарък. Бях наумила да поръчам къщичка за ключове с гръко-римски мотиви, че такива ни пасват, ама няма да стане сега. Няма и време! За друг повод ще да е. На Мънинка подаръците са ясни danceg
Днес от яслата ми показаха какви календари ще правят. Ние и без това поръчваме всяка година. Ще отидем отделно да се снимаме тримцата LOVING
Свекърва, да вземеш и ти на един календар да се изфотиш за снахата Wink Може с надпис: "Очаквай ме през този месец...".
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #873 -: ноември 27, 2015, 09:45:58 »

Али, аз си пускам фаровете.. Даже сега си е автоматичен режим.. Много се ядосвам на непусналите фаровете си.. Особено вечер.. Има толкова камикадзета  crazy beating Но крушките си светят много добре, просто той отдавна си е наумил, че трябва такива да има и аз все му казвах 80лв за крушки за фаровете не... Сега знае, че за новата кола няма да откажа и само трупка такива изгъзици  blush

Нашите са в зелено и сребристо.. Чакам предложения от Наталка.. Тя е много по тия DIY проекти kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #874 -: ноември 27, 2015, 09:53:12 »

Ние сме в бяло и сребристо и малко червено за цвят Wink Мен ако питате ми е кеф да е шаренийка и да има от всичко, ама ММ много държи, особено на гирляндите  crazy Даже украса нито съм купувала, нито съм гледала...той се прибра един уикенд с огромна елха и куп украса и нямаше смисъл и аз да ни дозатрупвам  pardon Ние украсяваме 10-15 декември, ама после до края на януари някъде ни мързи да махнем украсата  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #875 -: ноември 27, 2015, 10:01:24 »

С махането и ние сме така.. Обаче си нямаме голяма Елха sad Нашата е 1,30м sad Но догодина ще е с по-големите неща, сега със старата.. И каквото успея да купя ново  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #876 -: ноември 27, 2015, 10:15:38 »

Зън, зън, зъъъън, зън, зън, зъън, Коледа е вън! (Почти, 28 дни има, ама хайде) elf5
Днес се събудих в добро настроение. И понеже работя от вкъщи вече 2ри ден, успях измеждудругото да пусна 1 прахосмукачка и да извъртя 2 перални вчера! Само ако и ми отговаряха на мейлите и ми изпращаха колегите инфо навреме, щеше да е пъълна идилия, ама няма пълно щастие.

От емаг нищо не си харесах. Дебнех един тостер на филипс, че мн ми хареса корпуса му и ми се връзва с цвета на инокса на хлебопекарната (леко златист е),ама не са го намалили, а 90лв за тостер-НАЙН! В Зора са го намалили,ама пак ми се видят  много...егати, едни филии ще препичам там! Даже и реотаните не правят някаква формичка, че да са по-скъпи.
Гледах и количките,ама са намалили само определени марки и не ми вършат работа. Пък аз нали съм чаровна, си издействах едни 20% от пег перего и ако не ги хвана по-намалени, пак с 20% ще мина.
ММ сподели, че и в технополис има черен петък с 10% на всичко в магазините.
Тони, още не съм мислиа за DIY проекти за празника. Да спра да се занимавам и да мисля за работа, и започвам! Купила съм си нови пънчове, 2 блока цветни картони и хартии, даже подготвих една картичка вече, ама ще я попреправя малко...и ми се рисува с акварели, пък моите са при мама. И хартии, и бои, и четки.
Нашата елха е изкуствена и се оказа с лееко крива стойка. Ама докато се наканим да я подменим, вече я бях украсила от нетърпение. Та сеха си имам леко крива елха.
Черпя с една топла напитка.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #877 -: ноември 27, 2015, 10:21:05 »

Привет!
Из центъра на Пловдив са извадили старата украса от миналата година. Смразяващият от грозота Дядо Коледа и елхата зад него сега са и мръсни като допълнение. diablo Не стигнах до Съвета, където вероятно ще изтипосат кичьозните еленчета и мърлявия "базар". Чак ми е болно...Ама на фона на събитията, това ми е най- малкият дерт.
Али, хубава идея! Тъкмо на всеки месец ще съм с различна снимка и подходящо послание. "Чакай ме този месец" ще го сложа през май, най- ми харесва като температури Wink.   Февруари може да е "Аз съм любовта на твоя живот!", мисля останалите.
Украсявам след Никулден коледно. И само с акценти, накичените работи не ми харесват. Котката свикна и вече не обръща внимание на изкуствената елха. Ние купуваме живи клонки след 20-ти, ама тях вече ги яде и е голям зор да ги опазим.
За Никулден ще събираме родата на традиционната годишна среща. Събираме останалите живи и неизселени в чужбина по двете страни, че вече съвсем оредяхме sad.
В неделя сме на "Инкубатор за чифтосване" на театър 199, на първия ред - да ги следим кое как правят blum
Петък е, идват почивни дни!
ПП Нат ме подсети да питам нещо. Как изрязвате най- дребните елементи за скрап, с някаква специална ножица или с ножче? Едни фоторамки за децата от службата съм замислила, та да видим дали ще се захвана с тях от следващата седмица.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #878 -: ноември 27, 2015, 10:27:05 »

Аз лично си имам един скалпел с държач,останал от старото ми поприще. Само сменям ножчето отпред. Ако си по-сръчна, може и с тънък макетен нож.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #879 -: ноември 27, 2015, 10:29:34 »

успях измежду другото да пусна 1 прахосмукачка и да извъртя 2 перални вчера!
Аз да успея да ти тегля един предколеден бой beating Хората казаха да почиваш!
Писах, писах и затрих всичко pardon Щях да казвам, че и моята кола е с автоматични фарове, нищо че е дърта Wink
Това с мързела и украсата си има и виц - вчера го видях, може да го знаете:
- Изнесе ли най-после елхата?
- Да!
- Сега иди да купиш нова, че пак идва Коледа. tease

На нашите елхата е шаренка - играчките са стъклени и много стари. Всички си ги пазим като очите и много ни боли, когато се счупят вече от старост. Нашите са Пунта-Мара - взехме ги от Джъмбо, ама са симпатични. Не са грозно-китайски, а имитират точно стъклените от едно време. Хахахха, сетих се как една от котките, които гледали преди години свекърите, ядяла памука от елхата!
Свекърва, поне се успокоявам, че махнаха раздърпаните кашони отпреди 3-4 години pardon Толкова грозни неща слагат в Пловдив bad А най-редовно около хотела на кмета лятно време светят коледните лампи...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #880 -: ноември 27, 2015, 10:39:28 »

Мечтая си за голяма елха и кръстални играчки... С две дечица.. Не знам защо две, като принципно искам едно.. Явно ми е залостено в съзнанието от американските филми  girl_haha

Моята приятелка с Кръщелницата ми, на която сме кумове и имаше проблеми с мъжа си.. Са се разделили и от вчера тя се е изнесла с детето.. Не знам какво ще става, ама мъжа й е ненормален.. До вчера искаше 2-ро дете, а днес иска развод по бързата процедура.. Давал й 1000лв издръжка, апартамент и поема изцяло парите по лечението на детето в чужбина и тн.. То, да не е само това бе, смръдльо.. Малката плаче като го види, защото не е свикнала с него.. Викал на приятелката ми давай й панадол да млъкне, да не плаче.. Той и сестра му не били ревали като малки от зъби...Тя за какво ревяла..  crazy Искам да го пребия, сериозна съм!!!  diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #881 -: ноември 27, 2015, 10:51:45 »

Уоу...направо чак не  ми се вярва как може да се отнасяш така с жена си...и още повече с малката бонбонка  sad Ама как ще ражда втори път от такъв ненормалник  angry Да се маха по-добре, да ѝ е поне спокойно на твоята приятелка...малко кофти за малката, наистина, ама тя така или иначе до колкото разбирам не го вижда много, много  blush

Абе Тони, не мога да ти се начудя защо исвкаш само едно, честно  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #882 -: ноември 27, 2015, 10:59:34 »

Ей,аман от такива "мъже", бе! От рано ги подгонва кризата на средната вързаст. Иде ми да го фрасна...А мисли ли този човек как ще се отрази това на детето?
На моя близка приятелка мъжа й се държи безумно и й прави забелжки за щяло и нещяло. Не знам как го търпи, аз да съм си събрала багажа 100 пъти до сега. Що супата не била с ориз,ами с фиде,моля ви се?!?

Али, ама аз не последователно! Сутринта една пералня, по обяд я прострях, послепуснах другата и пак си лежах. А вечерта изпрахосмучих в хола, че килима беше безобразен и цял ден ми вадеше очите. Даже на обяд ММ се върна да хапне и ми помогна с прането. Wink Аз обикновено доста повече се движа вкъщи, сега си е цяло постижение да ставам до WC и за 1 пералня. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #883 -: ноември 27, 2015, 11:03:57 »

То да е добре детето, на този прав му път! Сигурно някоя друга му се мота из мъжката глава...Сложна работа стават отношенията след появата на дете, особено ако пък се изискват по- специални грижи. Любовта и романтиката, както и единствено огромното щастие да гледаш дете от филмите, направо трябва да се забранят nea, че водят до ненужни разочарования.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #884 -: ноември 27, 2015, 11:23:26 »

Той е толкова обременен  crazy И направо се преобрази на 300%... Аз си мисля, че има не конкретна друга жена, а девойки с които прави сеск.. Приятелите му са коплексарчета без връзки и като се прибира в Пловдив постоянно излиза с тях, а те постоянно сменят момичетата.. Та, няма как и тои да не топва ръката в кацата с меда... Спестявам й ги тези мои мисли..


Фери,
винаги съм го искала.. Искам да имам едно дето, на което да мога да дам всичко, както съм била аз... Внимание, любов, дори финанси.. НАгледах се през целия си живот на несправедливости от страна на родителите с двете деца към някое и ако са Две, то по-добре ТРИ! Просто няма да се справя да давам еднакво внимание на две деца, еднаква любов и всичко по равно.. Сигурна съм  nea При три по не си личи май това разединение..  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines