Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:44:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 198425 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #855 -: ноември 26, 2015, 09:18:10 »

Айде, едно коледно... Кафе ли е, чай ли, капучино ли - каквото си го изберете! Тук пак е топло и нищо Коледно не виждам навън. Затова картинки гледам.
За гласовете вчера Свекърва ме провокира. Майка имаше една колежка с тих, мек като кадифе глас. Бях влюбена в гласа на тази жена. По детски я гледах с ей такива очи shok и попивах всяка дума. Много срам ме хвана, когато майка ме издаде колко съм възхитена от гласа на тази жена. blush Пък тя си беше една фина, слаба, нежна. Наистина привличаше поглед.
Гласът беше и едно от трите неща, които ми изградиха първото впечатление в ММ. Той може доста да театралничи и да сменя диапазони. По-малкият брат е и е по-големият лигльо, пък и зодия близнаци... Говори ли спокойно има плътен глас, но пак галещ ушите blum
И аз не съм чувала с шал да се плете, ама знам ли funnytooth Скай, ме разби!
Фани, мъжо е левичар, та на него като му кажат за двете леви ръце и вика "А, дано!" tease


* 11.jpg (52.86 KB, 600x350 - видяно 113 пъти.)
« Последна редакция: ноември 26, 2015, 09:19:42 от Alichka » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: ноември 26, 2015, 10:01:42 »

Добрутро!
Ааааа, Али, не ми Убиждай зодията!!! Кифлички сме ко да прайм - отФътре ни иде! Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #857 -: ноември 26, 2015, 10:22:32 »

Добрютро Wink
Айде сега, може пък да може с шал да се плете...Не съм казала, че аз съм ги плела, не зная smile
Хаха, Фани, имало е случаи да останат две леви или две десни. Стискат ми малко на палеца, но си нагаждам ръката в подходяща поза. Напомни ми за вица:
Пишман шивач прави проба на клиент. Единият ръкав на сакото е по- къс и той казва:"Посвий я малко тази ръка!" Лявото рамо виси и той пак:"Вдигни го малко това рамо! А така, виж как хубаво легна, така да стоиш!" Гърбът е дълъг:"Наведи се малко, какво си се напъчил!" Крачолите се усукват: "Ами връткай краката като ходиш! Няма сега да поря, я!". Клиентът си взима готовия костюм и за да влезе добре вътре, повтаря всички чупки на тялото, правени при меренето. Шивачът гордо го поглежда и казва: "Бе, бая си крив и изгърбен, ама глей къв майстор съм, като излято ти стои!" Wink
Да, коледното закъснява в Пловдив. Любопитна съм какви грозоти ще измъдрят пак, нали кметът ни е същият. За сметка на това китайските украшения преливат дори и в немските вериги.
Леля ми пристигна и аз тръгвам по любов. Да видим в каква посока ще поема Wink
Майка ми е близнак, има много младежки глас все още. По телефон не можеш да и дадеш и 30 години, ако не слушаш какво точно говори Wink. Приятелката е лъвица, дъщерята рак, а малкото - везни, та мисля, че е повече наследство, отколкото слънчев знак.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: ноември 26, 2015, 11:40:37 »

Добро утро.

Вчера ми беше лошо и днес съм в Мързелград. И децата са на семейно събиране в Белгия, та имам и аз дълъг уикенд smile

Ама по някое време ще трябва да сготвя все пак.

На мен пък ми е много коледно и много ми се украсява, нямам тъпение за събота smile Вчера ММ купи подарък за Коледа за брат си и го опакова, аз нагризах един шоколадов Дядо Коледа.... коледна идилия  elf5
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: ноември 26, 2015, 13:31:18 »

Ето ме и мен smile
2 дни ще си работя от вкъщи в хоризонтално положение. Панде, и аз по случайност съм на същото място.
Ох, нямам търпение да извадя коледната украса и аз!  Christmas tree Обикновено в началото на декември украсяваме вкъщи. Тази година мисля да съм по-скромна с подаръците за родата. Даже няма и да ходим на гости- ще чакаме някой да ни навести по празниците, че тия 3ч път в посока няма да ги блъскам.
Свекърва, тоя виц го знам, ама моите колежки не го харесват. Малко се обжидат...хора без чувство за хумор.  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: ноември 26, 2015, 14:09:58 »

Почивайте бремелинки smile Сега ви е паднало, после няма  yahoo

Мен още не ме е налегнало коледното настроение... Обикновено към 10-ти декември украсявам аз.. Трябва да купя по нещо новичко, нали всяка година трябва да има по нещо ново  blum С коледните подаръци ще сме съвсем скромни.. По една рамка със снимка за родителите + племенницата на Илиян и кръщелницата ни..

Утре е черния петък в емаг.. Съученичката на Илиян я даваха снощи в телевизора да каже, колко много хора чакат и че даже от колата си може с мобилното приложение да им изкупиш всичките артикули  Wink Тя е мениджър корпоративни клиенти, макар да не разбирам защо я дават на рекламатеа  pardon

Може би няма да си купим нищо.. Зимни гуми за колата 800лв, подарък за кумовете 300лв.. Вноска за колата.. Апартамента.. Сметки.. Коледния подарък и за двамата ще е колата  chee Santa
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #861 -: ноември 26, 2015, 14:16:15 »

Много сте (сме) мълчаливи днес smile Мен такъв мързел ме е налегнал, тази седмица ми е някакво отпускарско...не мога баш да се настроя за работа, 2 дена имахме обучение и не бяхме в офиса, системата ту работи ту не (някаква профилактика) и тамън вляза в ритъм да работя, пак трябва да отварям ФБ  pardon

И ние ще сме от скромните тази година...мисля да направя само албуми на нашите и на лелята на ММ, евентуално на бабите и нааааай-много за братовчед ми (че е детенце) нещо smile Иначе за ММ съм замислила една специална кутия с разни неща вътре (тип сватбената) и ще си направим общ подарък-кухня хаха smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #862 -: ноември 26, 2015, 17:27:00 »

Да взема и аз една моя снимка да подаря на снахата, щом всички такива неща подготвяте... crazy Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: ноември 26, 2015, 17:50:13 »

Днес всички май са много работни. Моят приятел мързелив ден не се получи напълно, защото днес, както и вчера, се наобядвах и след десетина минути трябваше да тичам в банята  bad и съответно след два дни с не особено ядене пак съм парцал  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: ноември 26, 2015, 18:06:17 »

Хихихи, аз уча цял ден гласните в китайския:  crazy
Му, му, муу, му-у-у. 4-вида са - клавиатурата няма такива символи.
Свекс, разби ма! Сигурно снахичката много шти са зарадва. Ама да земиш тъй мако да са барниш, а? Некой цвети в косата ли?!
Да ти кажа пак им са размина на Анандитата?! Ама пък Джагдиш зе да са Флюбва в Ганга.
Аз бях поръчала табелки за НГ и годишнината ни по Коледа. Обаче пристигнаха днес и адски много ми харесаха и взех че ги лепнах. Само на Кари стаята остана. Предупредила съм мъжете вкъщи. Туй ще им е до догодина. Хич да не се надяват на повече. Кари ще намаже и една рокля от НМ. Дано й стане де. Че стоя размер 134-140, не знам. Поръчах 1 само ако не стане, ще я подаря на племенницата. Всъщност сърце няма да ми даде да подаря такава красотичка. Абе като се замисля децата не заслужават да бъдат лишавани от хубави подаръци заради магариите на майките им - т.е. преглъщам глупостите на in-law и правя як подарък!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: ноември 26, 2015, 18:08:48 »

Хихихи, аз уча цял ден гласните в китайския:  crazy
Му, му, муу, му-у-у. 4-вида са - клавиатурата няма такива символи.

Китайски? Мен ако питаш - влизай във Фермата. С кравките ще се разберете и без клавиатура tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #866 -: ноември 26, 2015, 19:11:47 »

Фани, каза ми майка ми, аз нали по любов ходих. Илюзия била работата, сигурно някакви листа е почнала и тя да дъвче Aviator Ще чакаме crazy
Хихи, аз за снимката ще се барна, ама май трябва да съм в цял ръст. Иначе може да си потроши мебелите докато ме цели. funnytooth
Ти табелки с имената ли им поръча, или нещо друго?
Давай, залягай над китайския, че много ще си разширяваме контактите, като вземат да ни правят пътищата. Ще се навъдят русокоси и с дръпнати очи дечица, току виж, взела си английски на китайски да преподаваш Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: ноември 26, 2015, 20:01:26 »

Нем - табелка слънчев дом за входната и вътре за стаите също, накефиха се на мах  Yes
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: ноември 26, 2015, 23:04:48 »

Свекърва добра идея за рамката със снимка,сложи си и китка зад ухото,и надпис на рамката : Снахо внимаваи на коя страна ми е китката lol)))) имаме тук по нашия край такъв виц smile
Хриси кухняте е идеален подарък:)ще си направите едни хубави коледни сладки,,,и нашия подарък ще бъде нещо подобно-практичко и нужно.Утре ще се пробвам в Емаг ако мога да се добера до нещо:)
Аз вече украсих за Коледа в  салона,,извадих си и коледните чашки,коледните покривки и кърпи,и цял ден си правя горещ шоколад и само слагам сметана отгоре (като няма хора ,да не ми се смеят колко ям) ...
Остана ми само няколко нови неща да си купя,,,иска да намеря имитация на перваз за камина-декоративен,,,да стане съвсем коледно,но никъде не намирам...Неделя ще се ходи до София,,и там ще пообиколя ,,дано има smile ПОчти измислих коледните подаръци,,,останаха ми само на брат ми и снахата,,,,и нищо не измислям sad Дайте идеи,,,тъкмо си купиха нова къща,,мислих табелка за вратата,,,но не става,понеже сега и родителите на  снахата живеят с тях...Накупих им коледни покривки и такива неща,,,но искам нещо по-специално  nea Santa
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: ноември 27, 2015, 08:25:02 »

Добро утро, прекрасни!
Гледам за коледна украса си говорите и аз вече искам да украсявам, ама след миналата година и набезите на котката по елхата, още не сме купили нова елха и играчки.
Панди, Нат, мързелувайте си на воля докато можете!
Някой да се похвали с нещо от емаг? Аз тази година оставих патето да разгледа и да видим дали ще хареса нещо.
Лек ден!
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines