Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:11:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 198426 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #825 -: ноември 24, 2015, 16:08:28 »

Да ви кажа, трябва да носите поне 3см. токче, иначе краката се скапват на дърти години. След бременност и качени килограми сводът на почти всички жени пада и се получава дюстабан. Та тогава вече е забранена равната подметка. Уважавайте си краката, да не съжалявате после като мен.

Туй с килцата го играя сега...но аз нося стелки pardon ни моЙШ мЪ почекна на токчета всеки ден nea
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: ноември 24, 2015, 17:45:34 »

За обувките. В момента нося боти от изкуствена кожа. Никакъв проблем нямам с тях. А ги взех за около 50лв. Та хич не е задължително обувките да са скъпи, за да са качествени.  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #827 -: ноември 24, 2015, 20:59:19 »

Да ви кажа, имам обувки и от 10 лв и от 200 лв, всички са ми еднакво удобни, даже евтините ги сцепвам от носене smile Сега от 3-4 месеца почти не съм свалила едни ботички на платформа, които струваха 30 лв, е не са мръднали  pardon Така преди тях си относих едни, които струваха 25 + едни за 10 - боти с връзки smile Ботуши почти винаги давам 100+ защото държа да са естествени...до миналата година имах и гумени, чувствах се безсмъртна smile Голям зор виждам да си намеря ботуши по крака, щото е мноооого кльощав, тази година си бях навила на пръста с 300 обиколки, дадох 200 лв за едни (от Аквамарин, Али ако има в Пловдив виж Wink ), ама наораво като за мен правени  heart Заболя ме сърцето, защото не обичам да давам много пари за подобни неща, но съм сигурна, че ще ги нося 4+ години smile Отдавна не нося чисто равни обувки, не защото не са ми удобни, а точно за да си щадя крака, лятото съм на платформи, зимата на по-задигнат грайфер smile Никелс ги обожавам, имам много обувки като тях 10/10 им е качеството, а в края на сезона пускато много намаления и ги взимам на супер цени Wink Токчета имам във всички цветове, резултат от 2-те години в Мол-а, почти не нося...пролет и есен съм с кецове/гуменки Wink Слава Богу не ми се налага да ходя елегантна на работа, редовният ми тоалет е сако+дънки+кецове или ежедневна рокля  smile Дрехи пазарувам с най-голям кеф и предимно втора употреба  girl_wink

« Последна редакция: ноември 24, 2015, 21:01:00 от Feribotka » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #828 -: ноември 24, 2015, 22:46:38 »

Хора, не съм ви чела назад, ама Фериботка ме накара да напиша. Нося супер евтини обувки винаги. Преди седмица си купих кецове за 6лв. Ако ще да ги нося само един сезон, те са безумно евтини, тия пари са ми 2 бири...Всеки сезон да сменям обувки като тия не ми пречи, разнообразявам си света. Нося втора година боти, които не помня колко пари бяха, ама пак евтинки....не са мръднали, умирам си да ги нося, високи са (на мен ми се налага, заради работата, да нося високи обувки....понеже съм по-ниска от децата хахахахах) и сякаш съм на ниска обувка, супер удобни. Скапвам за една-две години обувките си, ама не ме е яд...и нямам мания да пазя и да имам в шкафа 100 чифта, купуваш, износваш и хвърляш....новичките винаги са по-яки от старите. Това мисля.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: ноември 24, 2015, 23:20:23 »

При мен правилото е обувката да е удобна и да ми хареса. Аз имам широк крак и много трудно си намирам удобни неща (дори и сандали като си търся). Естествено, важно е и да ми е по джоба. Но се е случвало да съм готова да дам и 300лв за обувки, само и само да са ми удобни, и пак да не мога да си намеря.  crazy Даже имаше един случай - май месец ходех още с ботуши, защото не можех и не можех да си намеря удобни сандали.  girl_impossible И в момента - карам с боти докогато мога, после минавам директно на сандали. Обувки нямам - не съществуват удобни обувки за мен.  pardon

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: ноември 25, 2015, 08:48:57 »

Добро утро smile След малко ще се оправям за преглед  Girl_hide

Аз имам обувки и от 15 и от 150лв. И аз съм с широк крак и не всичко ми е удобно. Най- скъпи са ми кецовете, защото ги нося постоянно. последните ми се оказаха по тесен модел, което не го прецених в магазина. направо ми се плачеше, ама си признах на ММ и той намери някаква пяна и се отпуснаха и пак не ги свалям :-)

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: ноември 25, 2015, 09:22:53 »

Добро утро.. Днес съм в далеч по-добро настроение от вчерашното ми.. Няма как.. Имам си нови прекрасни боти, които се надявам да изкарат повече време.. Мека и удобна кожа и за 109лв.. Прекрасно  yahoo Купихме си и по един чадър, червен за момиченце и черен за момченце, еднакви.. Много големи  good Аз си взех и нови кожени ръкавици.. Преди две готини Илиян ми купи за Коледа едни прекрасни ръкавици от  Прага, кожени.. ужасно скъпи, но и най-невероятните на света.. Нямаха ръбове на пръстите.. бяха мекички.. За съжаление изгубих едната някъде миналата година.. sad Нищо вчера си взех, пак много хубави от АРТ smile Няма да ми е студено на ръцете през зимата  blum Yes


Това сме жените.. Малко покупки и сме в играата отново  blush

На мен също ми се е случвало да си купувам евтини обувки, ама да ви кажа.. Не ги предпочитам.. Имам много обувки, но пак гледам да са по-читави в моите представи.. Просто не ги нося, сигурно са ми по-неудобни.. знам ли  crazy Моя крак също е широк  good

Исках и друго да кажа, ама забравих...

Панде,
стискам палци за прегледа, всичко да е наред  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #832 -: ноември 25, 2015, 09:57:24 »

Хайде, Панде, хубави новини да ни донесеш! smile
Мен ме е яд, че в София имате магазини, които тук ги няма. Ама както казва кумицата "Аз влизам в магазина и хич не гледам какво пише на табелата" pardon Бях я питала за някои магазини, които тук споменавахте. Така преди време съм си купувала обувки от магазини, които ги знам къде са, ама как се казват huhhuh.gif Сега с кумицата си говорим на улици и адреси дали още ги има funnytooth
Преди Коледа се каним да ходим до София, ама май пак ще е без детето. Много ни се обикаля на културни мероприятия. Няма да идем на театър или нещо подобно, ама ММ се е наканил поне за няколко музея - да напълни с печати книжката и да видим неща, които не сме виждали. Wink Това много ме беше яд - отиваме в София и едва ли не трябва да се чувстваме длъжни да ходим до брат му. Ако те не ни поканят, пък поканата е веднъж в годината само, то нямаме право да влизаме из града. Гледам комшиите - ухапе ги дивото и хайде в София. Я в ИКЕА, я в някой МОЛ на изложение на динозаври, я някъде другаде. Пък ние - с виза за града sad
Та така - сега събираме идеи. То че с едно ходене няма да обиколим всичко е ясно, ама си имаме фаворити.
Вчера бях много отчаяна, че не мога да направя подаръка за съфорумското човече, както искам. Снощи обаче попаднах на находка danceg Брей, интернетът голяма работа ви казвам!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #833 -: ноември 25, 2015, 10:10:57 »

Тони, чадърите двойносгъваеми ли са? Много са хубави, ако и в чанта влизат, казвай им марката и цената.
Моите боти бяха разходени вчера, днес няма, макар и да им изтича гаранцията. Завряха ми краката...
Ходенето на работа се отлага, дано не се отменя, че вече се настроих. Писна ми да стоя вкъщи само с котката и майка ми...
Не че ви интересува, ама да кажа, че дрешките на Мон ЛилИ са и по мярка и госпожицата майка ходи на градина с нея и тоалетите и. Говори ми на френски, като я питам нещо и само се смее, че не я разбирам. Вчерашна пикла на 3, ама успя да се похвали, че момченцата от горната група казвали, че "малката е много сладка" за нея и я показвали на майки и татковци. То и бабата и майката бяха много ухажвани. приятелката ми е на почти 65, но привлича мъже като магнит, без да си поставя за цел и това да я вълнува. Има много мек и тих глас и ако сме някъде навън, още при първите и думи мъжете се обръщат да я видят. Дъщерята и внучката са същите. Е, трите са хубави и миньончета, това също сигурно е плюс.
Приятен и ползотворен ден на всички!
ПП Али и на мен ми се ходи по София. Преди с приятелка се качвахме на рейса и правехме еднодневна екскурзия. Последно бяхме на изложба на Пикасо, пък после тя взе, че дойде в Пловдив. Сега и ние се чувстваме задължени да ходим до сватовете...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #834 -: ноември 25, 2015, 10:29:35 »

Добро утро!

Свекърва, сигурна съм, е момиченцето много се радва на дрешките на куклата.
Спомням си,  че като бях малка, имах приятелка,  на която баба й беше шивачка и правеше невероятни тоалети за куклите й.  Много исках и аз.
Все пак ме съжаляваха,  та получавах най-различни платчета,  да се оправям,  както мога.
Много харесвах да ходя с баба при шивачката й,  винаги си тръгвах с пълни торбички.
След това баба ме научи да плета(на 6г) и правех по-големи парчета,  които прикрепях, да заприлича на дреха.
Баба много плетеше. За куклите ми нямаше време,  но и аз и майка бяхме винаги облечени по снимки от последните списания.
Баба толкова беше задобряла,  че не беше нужно списанието да е със схема на плетивото. 

За обувките...досега не съм има евтини и удобни или качествени.
Втората бременност в чудо се бях видяла,  станаха ми само обувки два номера по-големи. Сигурно и първият път е било така,  но тогава беше лято и с едните чехли нищо не съм разбрала.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: ноември 25, 2015, 11:19:10 »

Най-много съм давала 100-тина лева за боти. Не си намирам лесно - но пък си намирам. Даже в момента по етични причини предпочитам да са от изкуствена кожа. Та на последните много им се радвам. Даже бях се засилила преди да си купувам още едни в магазина, но бяха свършили тъмносините от моя номер и бяха останали само едни бежови, а аз не си представям такъв светъл цвят за зимна обувка. Просто си представям на какво ще заприличат след първата локва.  girl_impossible

Е, то винаги можеше да си взема и да ги боядисам, ама не си взех. Сега не знам дали не сбърках - предвид факта колко трудно си намирам.  pardon

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: ноември 25, 2015, 11:23:04 »

Свекс, не се сгъват чадърите, ние умишлено търсехме такива, защото ме е страх от тия прокледи сгъваеми механизми, които се прецакват.. Не са скъпи, струват по 15лв всеки.. от една "сергия" в мола (не знам как да се изразя..).. Щанд насред мола за чанти, портмонета, чадъри и тн.. Гледахме в магазините за куфари и големи чадъри поД 50 лв нямаше.. А ние имаме нужда от 2 броя, та да дадем 100лв, определено не беше опция  blush Иначе там сигурно ще са още по-хубави  pardon
За дрешките на Мон ЛилИ, явно много си ги харесва. Браво на теб  Bravo good Wink
« Последна редакция: ноември 25, 2015, 12:03:47 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #837 -: ноември 25, 2015, 11:57:46 »

Да, така и предположих, че са "твърди" чадъри, щом са и големи. Не искам такъв, защото ги забравям или губя. И като влезна в градския транспорт, стичащата се по него вода ми пълни обувките. Хаха, не зная как, ама винаги върхът му се оказва близко до краката ми и прави оформени локвички. За пътуването в Сингапур купих едни по 25лв., влизат в дамска чанта и уж са австрийски /по етикет на вносителя/. Малко бабешки и консервативни цветове са, имаше само урбанистично сиво на бели точки, квадрати или ленти, та това ме дразни. Иначе издържаха 7 дни тропически дъжд. Даже ги раздавах за майтап да близнат хората, да почувстват вкуса на екзотиката Wink
Фани, Анандито вече е готова за секс, сега Шив се мота. Ама тези серии ще е. Майка ми ще ме информира, че тя го гледа в 16:30, а аз мога после в 20ч ., по друг канал.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: ноември 25, 2015, 12:39:29 »

Здравейте!
Пускам ви едни горещ шоколад да си подсладите обяда.


Моите обувки не са безкрайно скъпи. Повече от 120лв за ботуши никога не съм давала. Единствено обувките ми за сватбата бият всички рекорди, обаче са ми супер удобни с 12см ток. Българските, които купувам, са по около 60лв- тези на ток за в офиса; ботите на 5г бяха 85лв тогава, след няколко месеца ги намалиха на 60; Ботушите си ги взех за 95, миналта година нацелих голямо намаление в Пловдив (убийте ме, не се сещам името на магазина, но се намира на Закрития мост) и за 70лв изкараха 2/3 от сезона. Естествена кожа са, но пък е от животни, които така или иначе се убиват заради месо, а кожта им се рециклира по някакъв начин.
Обаче ръкавици от ест. кожа не бих носила. Луда работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #839 -: ноември 25, 2015, 12:59:58 »

Нат, приемам с охота горещия шоколад.. Заменям стола залюлеещ се  danceg

Свекс, аз пък мразя да нося чадър в чантата.. Предпочитам в ръка.. .. Това с обувките е много смешно   funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines