Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:59:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200798 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #810 -: ноември 24, 2015, 11:46:23 »

огромна причина да не се съглася да водя кредитен отдел в една от банките.. HR накрая ме изнудваха, като ми пускаха смс с покачваща се заплата  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Що не им постави условие, че ще ходиш по дънки?
Аз не съм много официална на работа, но често ми се случва да имам извънредна среща на по-високо ниво. Единя път бях с раздърпани дънки и тениска с щампа на пингвин и снежинки...от тогава се придържам към някакъв smart casual стил за работа- да ми е удобно и да мога да отреагирам за непредвидена ситуация. Ама откакто бременея, не се съобрзявам много-ходя с гумените ботуши, развлечени жилетки или блузи, в краен случай сако и шал.  danceg Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #811 -: ноември 24, 2015, 11:53:31 »

То сигурно не е и само заради дрехите... Никога не съм си се представяла като служител в банка.. Толкова е скучно  nea Може би кредитните отдели са по-интересни, но не чак до там..

Аз и счетоводител не исках да бъда.. Ама ей ме на.. Тук е единственото място, където бих счетоводила, както казва колегата ми, защото просто правя още хиляди неща, които са ми интересни и са по-скоро маркетинг-ориентирани.. Разнообразявам се  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #812 -: ноември 24, 2015, 12:07:34 »

Добро утро! Как носите туй чудо нар. Кецове? 100 пъти предпочитам матаронки пред това!

13 години баскетбол? хаха

Каква е разликата за теб между маратонка и кец? Защото за мен кец е висока маратонка, а другото са гуменки хахаха. Все тая де. Много ми е добре, че мога да си ходя както искам на работа. Е - все пак да е прилично. "Обличам" се само като ходим при клиенти...За туй имам 2 чифта боти и 2 чифта обувки...и едни гуменки Girl_hide

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #813 -: ноември 24, 2015, 12:18:11 »

Кецове, гуменки, маратонки.. Обожавам ги  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #814 -: ноември 24, 2015, 13:09:52 »

Кецове, гуменки, маратонки.. Обожавам ги  pardon

И аз smile За ужас на майка ми не притежавам токчета, даже на сватбата, както знаете бях с балеринки.

Тони, май не съм ти казвала, ама мнооого ме кефят сватбените ти кецове  good good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #815 -: ноември 24, 2015, 13:15:13 »

Мерси, Панде.. Бяха любов от пръв поглед.. Като ходихме да видим, как ще щурмуваме Къщата с ягодите.. Ме привикаха от една витрина.. За 2 дни ми ги направиха и сдтруваха под 30лв.. Нещо от сорта 25 или 29.. Много готино магазинче.. https://www.facebook.com/euphoriashop.sofia/?fref=ts Влюбена съм в доста неща там..  heart

Една от колежките е дистрибутор на AVON и разглеждам каталога на почивката.. В една от страниците с големи букви пише "Ако искате да бъдете натурален и себе си.." .. викам егати автогола.. АКо искам да бъда себе си и натурална, просто няма да ми трябва нищо от вас хахааа  pardon Кофти маркетингово решение  nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #816 -: ноември 24, 2015, 13:17:52 »

Честит празник на всички именници! give_rose
И аз съм от разочарованите в днешния ден!
Денят ми стартира изненадващо, когато видях колата си добре заобиколена. Нямам идея ММ ли е паркирал така или някой се е подредил по него. Нямаше шанс да отворя вратата и да наглася малката в столчето. Трябваше да го правя от шофьорското място crazy Отделно трябваше с поне 5 маневри да изляза... По-лесно през бордюра напред funnytooth Щеше да ме е яд, ако одера моята кола, а не тази до нея diablo Зарязах кола и всичко и тръгнах пеша. Поне направих супер яка разходка danceg Свърших си една от задачките за тази седмица. Минах през един от любимите ми магазини за домашни потреби - греда! Почти нямаше стока, защото ще затварят МОЛа angry Яд ме е, защото не знам къде сега да търся нещо по-прилично като домашни потреби.
Трябва да се похваля pleasantry - вчера след три опита да изкъртя телефона на шефа ми успях да се чуя с него. Тази седмица щял да мисли кога и колко ще ми прати crazy Чакам!
Аз имам 1 чифт маратонки, 1 чифт кецове (високи) и..... Токчетаааааа yahoo Сега и аз съм в чуденка за обувките тази зима. С много слаб крак съм и тръгне ли диването на ясла, се понасям по магазините. Ако намеря нещо да ми стане и на сносна цена - мое е!
Иначе и аз като Тони мразя панталон и риза. Сервитьорска работа! Особено като видя панталон с ръб и лошо ми става. Нямам такъв! На старата ми работа ходех с униформа pardon На сегашната избирах нещо, което да ми е удобно и да е топло. Беше адски студ в офиса, а и шефът се мота с анцуг, а аз да съм глътнала бастуна - неее nea
Отивам да пиша в темата за бебешорите 2016, че се сетих нещо още за количките Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #817 -: ноември 24, 2015, 13:18:00 »

точно това високото не мога да го понасям, не му ли се вика кецове?! не мога да си играя да го обувам, после дразни ми на кокалчетата. Маратонките даже не си ги развързвам, голямо предимство!!! Ще ме разберете като се наложи да се обувате и събувате с ревящо бебе.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #818 -: ноември 24, 2015, 13:20:21 »

Добро ви утро  give_rose

На Ина честит имен ден! Да и носи късмет прекрасното име.

За обувките - аз нося почти изцяло само гумени, лятото сандали, а зимата ботуши. За постоянните дъждове тук ми решават проблема. Обаче си купих едни страхотни кецове на Адидас, от колекцията на Стела МакКартни и понеже са бели ги държах в плик, да не ги запам с другите обувки. Вадя ги еден ден - те посевели, амлко на мухъл ми приличаше ама не беше. Изпрах ги с Вениш за бяло пране и ги суших до радиатора и се оправиха, прибрах ги и онзи ден гледам - пожълтели.  Oh my ... Носила съм ги 3-4 пъти, много са удобни и са много хубави и ме е яд безумно. Не знам какво им се случва.
Слава Богу, ам въпреки ръста ми нося нормален номер 38/5-39 та не ми е зор да си намирам, ама ми е зор да си харесвам. Хич не харесвам обувки  Tc

Внимание - 3 отговора....
Отивам да чета

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #819 -: ноември 24, 2015, 13:27:27 »

И само да кажа, че от няколко дни го мисля  - пак зарязахме горещия стол на произвола на съдбата  beating
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #820 -: ноември 24, 2015, 13:43:09 »

Фани, под високи имам предвид, че са на платформа Wink Маратонките държа да са с хубава подметка (баскетболни), а не като за тенис. Тях основно ги ползвам за спорт и ми е важно, да не ми се издънват, да не ми се подбиват краката и тн. Аз също не връзвам и не развързвам маратонките, тъпча връзките и съм готова.
Днес точно разхождах едни боти, които си купих на майтап. Те са сравнително ниски. Е, лопчат ми pardon Бая ми се измориха краката. Не я ли усещам стегната обувката на глезена, голям зор е.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #821 -: ноември 24, 2015, 14:33:10 »

Честит имен ден на Ина! smile Пожелавам много здраве, семейно щастие и много любов! smile

За обувките - пропуснах да се похваля, че Влади онзи ден ме изненада с едни много сладки боти. Адски удобни са, на платформа и едни пухести такива. smile  Аз, която се бяг зарекла, че такова нещо като обувка на платформа няма да си купя, вече си имам даже и едни сандали за лятото.
За зимата обаче ще трябва да си търся ботуши. От няколко години си купувам все високи над коляното и от тогава други не признавам. Дори не мога да си представя друг модел да обуя.
След последният ни поход в планината, когато се върнах по чорапи, защото и двете маратонки се скъсаха, не съм си купувала. По принцип не нося много маратонки. С Влади обаче се каним да си купим един определен модел, но ще видим кога ще е. Предпочитам друг тип обувка. За кецове пък да не говоря.

Горещия стол и аз го мисля от известно време, но не смея да споделя, защото предполагам, че няма да има съгласни. Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #822 -: ноември 24, 2015, 14:42:03 »

Ние се бяхме засилили да си купуваме класическия Тимбърленд, обаче осъзнахме, че няма къде да ги носим biggrin И двамата сме със safety shoes на работа, а като ходим някъде то е в някоя от квартирите на приятели - тоест от вратата до колата и обратно. Просто не ни се налага до ходим пеша. Иначе са страхотни, удобни, здрави и на мен лично много ми допада модела.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #823 -: ноември 24, 2015, 15:27:31 »

Ами като гледам, няма и нужда от Горещ стол. Тук си се питаме за всичко, а за останалото - в Отдушника Wink.
Да ви кажа, трябва да носите поне 3см. токче, иначе краката се скапват на дърти години. След бременност и качени килограми сводът на почти всички жени пада и се получава дюстабан. Та тогава вече е забранена равната подметка. Уважавайте си краката, да не съжалявате после като мен.
Фани, я кажи какво и купува наборката на Кари, дето ти не го харесваш? Ядене, дрехи или играчки?
Вчера срещнах колежка учителка, също вече пенсионерка. Води една сладурана на 3г., внучка от дъщеря и да и купува баница. Младите живеят в Германия, колежката помага да взима и води детето на градина и там разни други. Сега се върнала да оправя някакви имоти и взела и детето. Хехе, майката /дъщеря и/ не давала тестени работи, пък то обичало и сега решила да го натъпче на воля в Бг. blum Питам я защо тя не му направи баница, пък тя казва, че "това" щяло да изяде цялата тава, та така поне имало мярка. И за боза било лудо...А там - оризова бисквита, мюзлита и разни такива здравословни, че да не надебелее. За училище и давали пак нисковъглехидратни, обаче, детето ящничко и крадяло от храната на другите. Учителката се опитвала да и каже нещо, ама тя като не знае език, как да се оплаче от дъщеря си Wink. Каза, че ще си купи разговорник. Дъщерята сега и дала цял списък какво да готви, но го "загубила", все едно няма да и пратят друг на Скайпа. Внучката я разпитвали какво яде и тя си казвала, а майката само сумтяла от яд. Ами като и е майка и като зависи от нея, ще мълчи smile. Дано не откача и аз...На мен никой не ми е правил номера за моите деца, дано върви по наследство crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #824 -: ноември 24, 2015, 15:51:04 »

Тимбърленд има Илиян.. На 3-4 години вече е бая износен.. Искахме тази зима да си купим за двамата, ама 700-800лв за обувки няма да имаме.. Имаме си кола, ще ходим с по-евтини обувки хаха

Свекърва, колко е гадна бозата в днешно време  girl_impossible Добре, че не обичам..  bad
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines