Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:20:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212365 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: ноември 18, 2015, 14:28:46 »

Ако става въпрос за ЖЗ въобще не си заслужава..  nea
А какво е ЖЗ?  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: ноември 18, 2015, 14:33:57 »

А какво е ЖЗ?  blush

Туй си мисля, че е или ЖивотоЗастраховане или Жилищно Застраховане...ама ОКР и аз не знам коЙ
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: ноември 18, 2015, 14:35:19 »

Тони, първо като прочетох си помислих,че се шегуваш, ама пак го прочетох. Как така наема да е по-добрата инвестиция от купуването на жилище? Като отидем под наем не мисля, че някога ще успеем да заделим пари за жилище, защото вместо това трябва да си плащаме вноската за наем. Да, кредитът е рискова стъпка, но на тези времена се е превърнал в нещо нормално. Не съм съгласна и за впечатленията ти от Враца. Възможно е вноската ти за кредит да е по-малко от 300 лв на месец, както и наемът да е по-висок от 150лв. Имам десетки примери за това около мен. Та предпочитам всеки месец да заделям пари за вноска по кредит, отколкото за наем, където по всяко едно време могат да ме изритат.И за това имам няколко примера. Просто ми стана странно, че мнението ти е такова, при условие, че предполагам си била и от двете страни и знаеш как стоят нещата.

Предполагам, че ЖЗ е Живото застраховане. pardon

ОКР -Обсесивно-компулсивно разстройство. Гледала съм интересни предавания за това заболяване.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: ноември 18, 2015, 14:40:56 »

Не, неее.. Никога аз не мога да съм привърженик на това, да се дават пари за наем.. Нали затова си купихме апартамент на кредит... Просто, мисълта ми беше, че във вашия случай.. Разчитате до колкото знам на доходите на мъжа ти само, пък често ни казваш, че мечтаеш да си живеете двамата.. По моите разбирания с една заплата не може да си позволим (ние примерно) банков заем и текущи разходи.. Защото вноската е двойна в полза на кредита (особено за Враца).. Мислех, че обмисляте местене от родителите му, което не изключва и квартира..  pardon

Спирам да размишлявам.. В грешка съм за вашия случай Wink

ЕДИТ: ЖЗ - животозастраховане  good
« Последна редакция: ноември 18, 2015, 14:44:48 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: ноември 18, 2015, 14:48:24 »

Тъй, тъй, разбрахме кой, какво имал предвид. pardon

Аа ама размишлявай си, на мен ми е интересно  да прочета други мнения.
По скоро аз спирам да занимавам всички с драмите си. По принцип все съм крива.

Който се интересува, в Хиполенд има луд петък.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: ноември 18, 2015, 14:52:07 »

Ц, Миме  beating

Няма ли да има Черен/Луд или някакъв петък в Емаг.. Него чакам.. Набелязала съм няколко неща, чиито цени проучих по другите магазини, за да видя дали ще имам миналогодишната успеваемост, когато.. Си купих от Илиян за Коледа електрическата четка за зъби, за която 2 години не ми се даваха 250лв, грабнах я за 119  Yes И за него плейстейшън, който струваше навсякъде 500+ лв, аз го взех за 200  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: ноември 18, 2015, 14:55:32 »

За Емаг не знам, но се надявам и аз да има там. Обикновенно бързо се изчерпват продуктите. Предполагам, че ще завъртят реклама по ТВ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: ноември 18, 2015, 14:57:15 »

Миналата година в 7 и 15 бях направила поръчките хахахах  crazy crazy crazy
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: ноември 18, 2015, 15:00:03 »

Тук на черен петък не разчитам, опашките са километрични. Мойта приятелка миналата година отиде в 3 сутринта пред магазина, да се вреди за телевизор. Успя де, ама пак си е филм. Боксинг дей чакам, миналата година си купих преса за коса - намалена от 80 на 30, а на Теодор парфюма му - от 40 на 19 + душ гел.
И още някви парцали, та тази година спестяванията са натам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #579 -: ноември 18, 2015, 15:12:00 »

То и аз гледам черните петъци уж за кошара на дребосъка, ама само гледам. Очаквах, че в интерент ще се търгуват по- на далавера. Нищо подобно! huhhuh.gif Нашата ще я връщаме чак към февруари, пък да видим дотогава - може да имаме късмет.
Тони, ти беше споменала за Вивре... Я кажи за колко време пристигат нещата и горе-долу какви пари е доставката. Нищо конкретно не видях из сайта им. Не че съм се засилила да пазарувам, ама поне като информация.
Брей, тези дни обиколих де що има салони и доставчици на козметични неща. Търсех медицински обеци - не са за мен, както се сещате. Продавали ги само с пробиването. Днес на майтап се обадих на фризьорката ми и тя каза с възможно най-естествения си глас, че продава funnytooth Направо нямам търпение да дойде събота!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: ноември 18, 2015, 15:18:47 »

Али.. В събота и неделя има разпродажби тогава е бърза доставка (до няколко дни) и не съм сигурна, но е безплатна май.. Иначе, когато си харесаш нещо от дадена кампания си пише - доставка в еди-коя-си седмица.. И е 6 или 8лв..
Аз съм поръчвала 3-4 пъти... Преди колегите в офиса бяха адски зарибени и чакаха всяка сутрин в 10 да се появят новите кампании.. ПРинципно нещата са хубави, ама скъпи.. Много неща ги има в Айко, Икеа, JYSK и тн.. Има си и неща на оферта.. Като някои чаршафи..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #581 -: ноември 18, 2015, 15:22:26 »

Черни петъци не следя...и не съм купувала нищо, просто защото имам резерви към пазаруването по  интернет, луда съм, предпочитам око да види, ръка да пипне и така  pardon Иначе разни приятели страшни далвери бяха удряли точно в Емаг ама киснели по нощите  huhhuh.gif Ми, аз съм си сънлива, няма да чакам някакви вещи  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: ноември 18, 2015, 15:29:28 »

Миналата година черния петък започна в 7 сутринта smile

Аз по интернет пазарувам неща при намаление, които знам как изглеждат, виждала съм на живо и следя, заради не дотам голямата си нужда от тях и високата им цена smile  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #583 -: ноември 18, 2015, 15:39:18 »

О, аз много малко неща съм купувала от интернет. Губи ми се кефът от обикалянето, разглеждането, меренето... Техника на този етап не бих купила. Иначе направих навремето удар с детската количка. Само дето преди това бях видяла модела, бяхме се премерили с ММ дали ни е ОК за бутането, харесахме на живо цвят.
Чери, каква е разликата между луд петък (сряда, вторник или друг ден) и боксинг дей?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #584 -: ноември 18, 2015, 16:35:04 »

Фери, гледам питала си за това дали по-малко боледуват или нямат алергии-ами вкъщи си боледуваме малко почти към много рядко,но не вярвам да е от това,че е много чисто. Аз под много чисто имам предвид,че няма момент,в който да има прах и да е мръсно.Както каза кумата като дойдоха на гости у нашите "Личи се,че се поддържа чисто"А баба ми е друга тема там вече според мен е вманиачване от възрастта-мие си луканката,кашкавала,ние понякога го избиваме на подигравки към нея.
ОКР-то е обсесивно-компулсивно разстройство,да,изразява се в натрапливи мисли,че нещо ще се случи,ако не направиш друго нещо,например,че някой ще умре,ако не изречеш 3 пъти дадена дума,същото е и с чистенето и тн.Е, баба не вярвам да го има де,но на това прилича.По-скоро за мен при нея е засилване на дадена личностова особеност с годините.
За черните петъци аз се ядосах много преди 2 години като беше за първи път-за 15 минути бяха изчерпали лаптопа,който исках.На ММ му излезе късмета,че му купихме пък машинка за подстригване. Сега като се замисля-верно трябва да е скоро.Мисля,че предния път машинката беше за годишнината ни(на23).
Което ми напомня да честитя на  always_and_forever хубавия празник give_rose
Моят врат малко ме отпусна,ама превантивно се чух с кумата да каже кума къде ходи като го боли,че той е висок доста и си има болежки.Имало една кинезитерапевтка,та може да ида,ако няма още подобрение.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines