Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 12:47:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203545 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 13, 2015, 11:39:39 »

Ина, аха така, така. Не съм се оплаквала, а споделих, защото Тони ме попита. Wink Иначе може и през Отдушника да намина скоро. smile
Пък и ти си споделяла, че така ти е добре, защото има кой да ти помага, което си е нормално. Сигурно се свиква, но аз още не мога, просто се примирявам за момента.
Бързо по ред на номерата да се оправяте всички вкъщи. smile
И дано тоя път колежките, с които ще пишете да са по-старателни и да ти помагат, а не като онази предишната. Wink
Много успешен ден ти пожелавам. kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 13, 2015, 11:42:03 »

Стига, аз вече съм на чай.. Край на кафетата за днес  Wink

Ето поздрав за любителите на Star Wars, макар че по мои наблюдения са основно мъже.. Не съм го гледала тоя филм и не искам.. Но споделих на декораторката, че е добре да направи мъфини на тази тематика, предвид на това, че билетите за премиерата на филма, която е след месец, са изчерпани от поне 15-20 дни  crazy  И вече заваляха поръчки.. Ще сънува Йода и Дарт Вейдър до Коледа ми се струва  funnytooth

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #392 -: ноември 13, 2015, 11:45:49 »

Миме, точно както си го казала - примирява се човек.
При нас като се сметнат минусите и плюсовете, сме на далавера заради дребните. Жалко, че ще ни мине младостта докато се усамотим, но това е живота.

За експозето май всеки си е за него, само темата ни е обща.

А не знам дали ви се похвалих, че щом ми подписаха конвенцията за стажа и получих мейл от общината, че ще ми платят една част от картата за транспорта и ще ми дадат купони за храна (от януари) за дните, в които сьм на стаж.

Благинките на дьржавното  danceg Много сьм доволна. Хем сьм до обяд и не ям там по принцип. За купоните е супер, защото ги приемат и в супермаркета (по два на пазар) и пак ще ни се намали малко разхода за храна. А за картата нямам думи. Намьчих се (и се наскьпих) на билети. Тоя месец се родих направо с нея.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Едит: Чудесна идея  good Йода много добре й се е получил. Вейдьр е малко миловиден, ама яде се  Wink
Аз сьм фен. Нали сьм дьрта, оригиналите като ги даваха в Бг бях дете и бяха на мода. Имах картички с героите. Наскоро ги изгледах всичките от новите кьм старите по хронологичен ред. Странно е, че Фабио ги е изпуснал навремето и сега не го греят.
« Последна редакция: ноември 13, 2015, 11:48:00 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 13, 2015, 11:54:16 »

И според мен Йода е по-добър  good

Аз тази поредица, както и Индиана Джоунс, Матрицата.. Не съм ги гледала по различни причини, ама последните две имам много желание да го направя , но кога.  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 13, 2015, 12:00:16 »

Не харесвам такива филми. Кумати ни покани на 18-ти на премиерата, но отказахме, защото нито аз, нито Влади си падаме по такъв жанр.
Мъфините тук не ги виждам, но ако са тия от фейсбук, са много яки, пък и нали са за ядене. Няма да гледам какво е изобразено. Wink

Инче, точно заради малките е, сигурна съм. Иначе на дали не предпочитате да сте си самички. heart
Късмет с експозето тогава. Сама ще е най-добре. Wink
Браво за привилегиите, които са ти отпуснали. Най-после нещо хубаво. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #395 -: ноември 13, 2015, 12:23:47 »

Добър ден и от мен!
Първо на Фани да й честитя празника на любимия.Много мила изненада сте му измислили,сигурна съм,че ще се трогне.
Ние романтични ги минаваме само тези вечери, които са на празник само за нас-годишнини и рождени дни. Другите романтични са като е лято и си хапваме на терасата на чаша вино.Иначе всяка вечер различен готви,а другият отсервира,та си има някакъв ред и романтиката отпада.Което ми напомня,че за др събота трябва да измисля нещо-3 години заедно,а аз още нито подарък съм намислила,нито какво ще правим.
Честит празник и на Фери и приятно изкарване по нашия край.Да кажеш после мнение Wink
Тони,тези мъфини мен ще ме е яд да ги ям,макар че и аз като теб нищо не съм гледала и не искам.ММ постоянно ми се подиграва как не съм гледала някакви емблематични филми.Едно време като ми прекараха нет имах да гледам онлайн,ама тийнейджърска му работа-изгледах романтичните бози,а като стана време за сериозните вече спряха това гледане.Сега наваксвам бавно и с някои класики като книги и като филми.Последно прочетох Цар плъх и филмът, и книгата много ме впечатлиха.
Ина, и нашите бяха така,доста късно успяха да се усамотят,ама ни беше много хубаво като се отделихме.Помня как първата зима ядохме веднъж в спалнята като на пикник и ни беше толкова хубаво,че не трябва да се съобразяваме с никого.Сега като мен ме няма пък им е скучно,ама пак са ми много сладки как се разбират и се наслаждават един на друг. Късмет и с експозето,сигурна съм, че ще се справиш,де:)
Аз днес съм във фаза старателно чистене и треперене за утрешната среща на родата,дано да се получи спокойно и приятно за всички.Тази вечер ще се отпуснем на едно караоке,то по-скоро ММ,че той обича да се изявява,пък и хубаво му се получава,а аз ще се моля да не ме карат,ама пак е развелечение.
Айде ще яхам метлата и стискайте палци за утре  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 13, 2015, 13:30:12 »

Цар Плъх ми е заложена... От поне 5 години.. Книгата.. ама така и не съм я чела  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #397 -: ноември 13, 2015, 13:33:18 »

Здравейте! Навън пак е прекрасно, ние пообиколихме, ама по задачи. Сега пак сме се наврели вкъщи sad
Фани, честит ти рожденик! Да те радва, обича и глези Wink После да споделиш за подаръка и за Нанситка.
Хахаха, Свекърва ме разкикоти с тази романтична за котката закуска.
Ние чат-пат си правим такива хубави неща. Напоследък рядко имаме време, че сме все в движение. Даже снощи ММ се прибра по-рано, помагаше на баща си - разбирайте към 21:00 angry Аз бях каталясала от липсата на сън няколко нощи и го оставих сам да си вечеря. Хареса пилешкото. Него го втриса само при мисълта за бяло месо, но това с маринатата беше 6 точки!
Преди, като живеехме с родителите му, ми беше любимо да седнем всички заедно на масата. Харесваше ми, защото още си бяхме гаджосани. Преди ММ да ми предложи, вече имахме обмислен вариант за ремонт и преместване във вече старото ни жилище. Затова не ни е тежало, че не сме сами. Ама то при нас живеенето с родителите му беше в рамките на няма и година. Ако не ме лъже паметта - на вчерашната дата се запознахме с ММ heart
Честито на Мениант и успех на Ина! give_rose
Това с Междузвездни войни и мен не ме касае. Обаче ММ и баща му следят нещата с интерес. При нас от време на време се прави маратон - гледа се в рамките на малко време всички възможни части на: Междузвездни войни, Властелинът, Карибски пирати (това и аз го гледах с кеф) и още други подобни. Мен обаче тези натрапчиви звуци от земни и неземни особи ме изнервят angry Даже си мислехме за подарък на свекъра билет за онези прожекции с оркестрите на живо в Арена армеец, дето ги правят.
И последно, че стана голяма манджа тоя пост - кафето не е ли късо и силно в тези чаши?! Италианска му работа Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 13, 2015, 14:18:45 »

Сега,Али, като каза за тези прожекции с оркестри.... на мен ми е мечта да отида на нещо такова.
Спомням си един стар, биографичен филм за живота на една пианистка, която свиреше по време на прожекции на “нямо“ кино. Беше бедна, но намираше начин всеки път да си шие сценични костюми, които да са свързани с темата на филма.

Мъфините ми харесват, Йода, повече.
От темата "Междузвездни войни", ме интересуват съвременните серии, но не толкова като сюжет, по-скоро костюми и ефекти. Бих отишла на премиера.

Ина, и при нас има държавни благинки от време на време, при това без да сме ги търсили. Много облекчава бюджета наистина. good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 13, 2015, 14:39:58 »

Здравейте бе, шушулки  kiss2

Аз днес съм в настроение.

Попрочетох ви отгоре-отгоре - видях, че Тони има драми с фурните, Мимето снощи са я изненадвали  heart И на Скай прекрасните мечки  good
На Фани честит празник на любимия мъж. Жив и здрав да е, другото са подробности.

Имаме нов мениджър от днес (петъчно 13ти). На нов шеф и на малко прасе, не трябва да се радваш, че не се знае каква свиня ще излезе, ми казва тате smile
Освен това звъннах в една агенция да ми търсят работа на половин ден, че нещо взех да изтрещявам вкъщи.
Пристигна ми резултата от цитонамазката (много я мразя тая дума) - всичко е 6.
Сега съм решила да се глезя и ще си правя спагетки Карбонара.

И да ви се оплача. Напоследък някъв зверски сутрешен глад ме гони. Ама ме събужда. Сутрин към 6-6,30 се будя от глад.  crazy А снощи ядох в 12:30 вечерта, не е да не съм. И сутринта... глад мори добитъка, братче.

Вече съм нетърпелива да избираме градове и подаръциииии  tease
И като стана дума за празници и роднини - ние до сега само една коледа празнувахме заедно - събрахме двете семейства в нашата квартира. Страна чудесно. Много хубаво си изкарахме. Баща ми беше решил да пълни заек, а свекър ми пуйка... Искам да ви кажа, че после една седмица канихме гости на дояждане  DANCE
Живот и здраве искаме да ги вземем тук за някоя Коледа, ама искам да мога да си позволя да направя всичко както си го представям - чисто финансово (хотели, разходки, забележителности и тн..) и за това отлагаме.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 13, 2015, 14:53:26 »

Благодаря на всички - за подаръка ако се сещате бях питала за кутиите за ключове. А Нанситка, моля ви се да вземе да хареса някакви като се разхождала из Джъмбо. Веднага ми писа. Още на другия ден е купила прекрасна кутия, която много се хареса на мъжо и на всички в семейството. Ето затова я обичам и всички тук де!
Като казахте филми се сетих за страхотен филм на Берен Саат / тая дето играе Фатмагюл/, където играе ролята на няма, сляпа и глуха. Гледах го бременна - голяма грешка, много рев много нещо... cray обаче страхотна игра! и много награди спечели за тая си роля...
https://www.youtube.com/watch?v=-zxlCHXONDI
А и по турската е започнал сери ял "Великолепният век – Кьосем" За такава влиятелна султанка става въпрос като Хюрем, пак от същите продуценти е:
https://www.youtube.com/watch?v=He5I1ZNPTYQ
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #401 -: ноември 13, 2015, 14:56:12 »

На нов шеф и на малко прасе, не трябва да се радваш, че не се знае каква свиня ще излезе, ми казва тате smile

 laugh laugh laugh Егати житейският урок! Ама важен в крайна сметка.

Щях да казвам за пералнята. ММ има няколко чифта сиви чорапи. Ама такова сиво, дето да се чудиш дали с тъмни или със светли да ги переш. Та от чудене най-редовно единият е изпран, а другият чака pardon Преди време бях питала ММ дали може пералнята да глътне чорап, да се задръсти филтъра и тн... След месеци разместваме спалнята и хоп - чорап зад раклата. Аз съм ги изпрала, ама така съм метнала прането на раклата, че един чорап скочил отзад. Негов си проблем!
По-късно открих, че малкият хамстер вкъщи носи и тъпче предмети под дивана в хола - кутийка от Бочко, листчета хартия, карти за игра, кръгчета от онези за нанизване на конус... girl_haha Пък аз се чудих защо се дупи така и заляга да види какво има под дивана.
Това с мишите дупки по чорапите и "Всичко си му е наред!" го реших много лесно. Заших всички чорапи и да видиш, като му убива на краката, как се хвърля смело tease Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 13, 2015, 15:06:54 »

Ali, ти понеже обичаш да шиеш.. Никогаш не бих си го причинила.. Изхвълям без да питам  Yes

Чери, поздравления за добрите резултати.. Работете сеха  blum give_rose За някоя Коледа съм обещала на мама да я водя в Будапеща (никога не е ходила и е запленена от моите разкази), а и понеже обожавам Будапеща, Виена и Прага по това време от годината, ама го отлагам, че искам аз да платяяяяяяяяяяяяяяяяя  sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #403 -: ноември 13, 2015, 15:07:08 »

fanimira, аз четох за Хюрем,докато бяхме на почивка,много ми хареса.Погледнах сериала-не ми хареса актрисата,а и е различен от книгата.Като се порових в нета първоначално открих,че са няколко книгите,мисля 4 и все за такива влиятелни жени в Османската империя.Да,ама в книжарниците има само за дъщерята,а другите са някакви като допълнения на историята.Не мога да си намеря и източника на тази инфо за 4-те и съвсем се обърках.Ти знаеш ли нещо по въпроса или само следиш сериала?
Аз сега съм се залепила по този новия по БТВ,ама го гледам напред,че нямам търпение да чакам да се влачи.Както обикновено става сигурно ще го зарежа донякъде и после ще си кажа,че ще го гледам по тв-то и изобщо нищо няма да гледам.Така беше и със Север-Юг и със Завръщане.
Това за прасето и шефа е много полезна мъдрост, Cerise lol
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 13, 2015, 15:11:53 »

Така да се допълня и аз.. че се сетих още неща.

И мойта пералня ги яде чорапите, споко. Снощи даже това мърморех пак, като го видях къде ги събу и ги заряза, той пък в своя защита отсече: "Уфф бе, не видях, че ме гледаш, иначе нямаше там да ги хвърля."

Относно филмите - сега съм на вълна Пабло Ескобар, изгледах един сериал, вчера си дръпнах филм и документална поредица.

А аз нали пропускам от време на време, да питам Наталия информира ли ги в службата за бебето?

А пък за предолжението за кукерите - аз никога не съм ходила и не съм гледала такова нещо. Това е едно от българските неща дето... някакси ми е никакво. В смисъл определено не е мойта тема.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines