Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:58:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203544 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 12, 2015, 18:39:16 »



А аз ще почвам работа като стажант програмист.  girl_wink Най-вероятно от 1 декември.


Честито!!

Пожеланията за рождения ден започват да действат  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 12, 2015, 19:11:46 »


А аз ще почвам работа като стажант програмист.  girl_wink Най-вероятно от 1 декември.

Еха, браво на теб! На какво пишеш? Много се радвам, супер!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #362 -: ноември 12, 2015, 19:25:06 »

Хайде, да е на късмет! Да ти носи удоволствие и парички! heart good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: ноември 12, 2015, 19:32:58 »

Благодаря!

Пиша на PHP/MySQL, Java, но там ще ме обучават и на C++, Javascript и разни други неща. Повече подробности ще напиша като си подпиша и договора - сега не смея.  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 12, 2015, 22:38:22 »

Ех, добрах се до форума и аз  danceg

За деленето на децата - щом на мен и на ММ ни помагат по-малко, значи сме по-оправните. Да са ни живи и здрави родителите, но не може цял живот да разчитаме на тях. Ние постепенно си ставаме все по самостоятелни, сестра ми нищо не може без тати и мама. Та да са ни живи и здрaви.
И все пак аз не си оставям магарето в калта - като реша, че са се заигра ли си им го казвам.

menyanthe успех мила, доста се труди smile

Нат, и аз си обожавам дънките за бременни smile Вече малко ми личи и много се кефя  danceg

Фани, така е, Мариолка го е казала - в месечната Свекърви всички ни е орисала с момченца  stork-boy Мойто си има работно заглавие - нали ще е по Цветница, та мислех ме разни растителни имена и понеже ще е толкова сладко, че го изям, та логичното - Бамбук!
Служебното ми момиче е на 16, т.е. на години за 10 клас, но при тях първи клас е на 6г. Толкова различно им е обучението. Може и да се изприщваме от Mi Amor, ама поне за 3-4 месеца научини толкова испански и ще може да покрие по-високо ниво. А и такива хубави есета пише по история пише напоследък, много се гордея с нея.

Тони, именно лудница по време на празника ми идва в повече. Като са много хора, все някой иска пържоли на Бъдни вечер, което много ме дразни. Опашки за тоалетната, спорове за дистанционното, надвикване на масата .... и това са моите роднини. Ако ги причинявам на ММ едната година, другата ще трябва при неговите, а там е много скучно (може би просто различно, но на мен ми е скучно). Чуваме се по скайп  blum


Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 12, 2015, 22:53:13 »

Мениант, честито за стажа. Пожелавам ти успех.  Good luck

Аз да си похваля мъжа, как ме изненада. След работа отидох на гости на приятелка да я видя. През това време Влади се прибрал и приготвил романтична вечеря. Сипахме по чаша вино и си хапнахме. Много ме зарадва.  heart
Сега го изпратих да поспортува, както обикновено.  smile Аз си взех един горещ душ и седя на топличко до камината.  smoke
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 12, 2015, 23:30:14 »

Браво на Влади!  good

Обаче как сте се намерили...  двойка романтици  Bravo

Ето това е....,  дребните жестове от любими хора,  носят големи радости!  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 12, 2015, 23:38:36 »

Така е, човек трябва да се радва и на малките неща. На мен малко ми трябва, за да съм щастлива.  heart Всеки жест ме трогва, аз и затова си го обичам.  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: ноември 13, 2015, 03:42:15 »

Здравейте и от мен. Както винаги пиша посред нощ, ма всд не ми стига деня...
Чери една идея - можеш да пишеш за кукерските игри, тук при нас са много популярни smile  По традиция ги провеждат  на 1 Януари, целия град много се вълнува, месеци преди това танцовите групи тренират, за да се представят добре.
Относно празнуването на Коледа ние си празнувахме по отделно, но преди две години решихме, че искаме да уважим и двете семейства. Та разбрахме се, първо късен обяд в София, след това тръгваме за нашите за късна вечеря. .. Събрахме багажа, цял ден не хапнахме, да не обидим домакинята.. и отиваме.. Голяма беше изненадата още от вратата свекито ни се сопна с изречението : Оооо аз не съм готвила, който иска да яде да дойде за вечеря, аз на обяд на Бъдни вечер не готвя, ходете си яжте на Петрич.... Леле едвам се сдържах, но седнахме, пихме мини сокчета от кутийка и тръгнахме за нашите.. След този случай ММ не смее дума да обели за вечеря с техните.. То и по принцип вечерите им минават със скандали, и обикновено след това всеки е скаран със всеки.. та не пропускаме много 
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: ноември 13, 2015, 07:32:05 »

Добро утро на Петък 13-ти!!!
Днес моето мило момче, което срещнах преди 13 години става на 37...
По случай това песен https://www.youtube.com/watch?v=tt9wys_f_S4 и пробвам да кача почерпка пък дано да стане:


* images.jpg (7.09 KB, 183x275 - видяно 1536 пъти.)
« Последна редакция: ноември 13, 2015, 07:37:17 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 13, 2015, 08:15:51 »

Добро утро в петъчния 13-ти ден!
Важното е, че е петък, пък дано да ние е късметлийски. Wink

Фани, честит празник на твоя любим! Пожелавам много здраве, щастие, да се обичате силно и винаги да сте си опора. smile
Как ще празнувате?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: ноември 13, 2015, 09:08:12 »

Фани, цели три торти успя да качиш good. Вече нямаш оправдания Wink
Да ти е жив и здрав съпругът, да му е яка гърбината да работи и носи достатъчно пари, да ти взима банята и да ти е верен спътник в живота! heart heart heart
Миме, каква е разликата между романтична вечеря и обикновена вечеря? Wink Щото моят мъж в последно време приготвя закуската и храни котката, та може и аз да взема да се хваля с романтична закуска, а котката - с романтично хранене smile. Даже котката със сигурност е крачка пред мен, че и внася и саксията с трева от терасата, все едно и цвете и слага в подноса. smile
А, забравих да пожелая на Кари много успех в състезанията, нали този петък заминава good
Дървото пред нас пожълтя и направо грее на слънцето, много е красиво...
Успешен и ползотворен ден! Всички болни да оздравяват, идват почивни дни heart. Исках да "подхвана" Лолитката, ама ако наистина заразявам с мъжки рожби, това и стига funnytooth
Уф, тази чаша май е празна....


* 422584_550152108351685_1462638016_n.jpg (69.56 KB, 288x432 - видяно 1532 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 13, 2015, 09:10:07 »


Фани, честит празник на твоя любим! Пожелавам много здраве, щастие, да се обичате силно и винаги да сте си опора. smile
Как ще празнувате?
Благодаря, Миме! Тая сутрин станахме рано - направихме кафе, написахме бележки с послания, сложихме ги по местата от които минава, подготвихме и подаръка, за който благодаря много на Нати, картичка рисувана и надписана от Кари!!!
Много се трогна...
Довечера ще излизаме с още 2 семейства с деца и ще режем тортата на Миньони.
Свеки, благодаря и на теб за страхотните пожелания!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: ноември 13, 2015, 09:15:37 »

Я, ясно, това е тайната с дата 13-ти. Вчера гледах и във ФБ една торта с миньони, ей сега ще видя дали е същата Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: ноември 13, 2015, 09:19:44 »

Добро утро smile  yahoo

Първо, Фани, да ти е жив и здрав рожденика! Винаги да живете в такава хармония и да сте прекрасно семейство, да ви обича и глези по много!  give_rose

Нареждам се за мъжка майка.. Голяма мечта ми е да имаме момченце  heart

Миме, браво на Влади, ама и аз щях да попитам какво е романтична вечеря ?  Wink Вие отделно от родителите му ли се храните, интересно ми е, нали живете заедно.. (ако не е твърде лично, извини ме blush)

Мениант, поздравления за стажа.. Хубавите неща се случват, когато сме социални и не ни остава да мислим за глупости  blum Wink


Панде, ние от тях помощ не искаме... Искаме уважение и да ни зачитат.. Въпросът е, че ние им помогаме, а те не ни зачитат.. Не го правим, за да са ни благодарни, ама и така не става, мамка му!

Снощи бяхме на откриването на Киноманията, с българския филм Каръци.. Пълна зала 1 на НДК! Много интересен филм!!! Брилянтна актьорска игра.. Впечатлена съм.. Най-интересния нов български филм, който съм гледала  good

Днес е петък 13, преведох парите за колата, дано ни е на късмет.. И ще се виждаме с Миленка и Фил  yahoo tease
ДВа нови отговораааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ааааааааа
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines