Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:35:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203531 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: ноември 02, 2015, 11:33:59 »

Що бе, аз и ръкавелите и колана му харесвам Wink
Ама тая снимка първо я пусна във ФБ Панда, та вече не смея да отворя там. Сега ще чакам да минем на следващата страница и тогава се включвам....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 02, 2015, 11:50:40 »

Минахме на следваща страница, можеш съвсем спокойно да гледаш.  girl_wink





И да оплакнем очите с нещо друго. Днес е рожденият ми ден, вече официално съм "дърта". Ставам на 30.  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 02, 2015, 11:59:12 »

Свекс, излезе ми и на мен, ама първо за теб се сетих  good

Честит рожден ден и тук, Мениант  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 02, 2015, 11:59:47 »

Честит рожден ден,  menyanthe,
пожелавам ти здраве (да се отървеш най-после от главоболието), много късмет (да си намериш най-подходящата работата ) и много радост и прекрасни мигове с обичните хора!


Какво стана с онова телефонно интервю?


П. П Значи ние на 30+ сме за пенсия. В този форум изведнъж остарях,  не съм се замисляла преди толкова  huhhuh.gif
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 02, 2015, 12:03:58 »

Онова телефонно интервю се оказа, че позицията, която предлагат, изобщо не покрива очакванията ми и се отказах своевременно.

Затова пък от 16 ноември започвам нова магистратура - Software Engineering, и продължавам напред. Ина ми е като идол в това отношение - в смисъл, ученето, следването на желания път в живота независимо от всичко и т.н.

Благодаря за пожеланията, точно от това имам нужда!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 02, 2015, 12:06:12 »



Затова пък от 16 ноември започвам нова магистратура - Software Engineering, и продължавам напред. Ина ми е като идол в това отношение - в смисъл, ученето, следването на желания път в живота независимо от всичко и т. н

  goodpost
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 02, 2015, 12:17:13 »

А по повод това, че сме за пенсия - ами просто на някои интервюта (споменавала съм преди), като ме питаха на колко съм години и им отговарях, реакциите им ме караха да се чувствам така. А уж още звучеше по-добре - двадесет и нещо.  girl_wink

Казах го като шега - ясно е, че още няма да се дам лесно.  girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #67 -: ноември 02, 2015, 13:02:14 »

Прибрах се и оцелях danceg Леко съм уморена, ама поне свърших повечето неща. Потичах доволно - не мога да се оплача.
Ха, Бекъмчето хубаво дупе си е направил. Направо е като за билборд с д-р Енчев. Вие си гледайте часовниците, не ми пречите blum
menyanthe, да си жива и здрава! Пожелавам ти всичко най-хубаво и да се справиш успешно с новото начинание. Хм, аз пък винаги съм си мислела, че 30-те са най-женствените години. Хем жената има още младежкото в себе си, хем вече децата са поотраснали и последиците от бебешките пюрета по дрехите не са на дневен ред, хем пък жената има леко улегнал вид. Нали знаете - като кобила, дето вече е раждала и е по-спокойна, а не някоя дива магарица Wink
Адиктид, честита дата! Уникална снимка си подбрала за почерпката тук!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 02, 2015, 13:07:03 »

Здравейте smile

Честит рожден ден, menyanthe  Torte

Аз още съм уморена от сватбата. Хубаво беше, но си предпочитам моята (моите Wink ). Какво да ви разказвам - сватба като сватба. Младоженецът дойде за булката с 45 мин закъснение, после ритуална зала и църква, след това отидоха на фотосесия. През това време аз, ММ, баща ми и майката на млсдоженецът отидохме да помагаме на приятелката ми с украсяването на ресторанта. Разни неразбрали гости се опитваха да нахлуват почти час по-рано, аз разбира се ги изгоних. Вярно, че беше много студено, но им е било предложено да отидат у баба ми, от където взеха булката или на кафе, пък тези уж щели да разглеждат града (от нашата страна са). Та все пак ги пуснахме малко по рано, но така се наложи доста да тичам напред назад, защото имаше неща за дооправяне, гости нахлуваха, а аз трябваше да ги настанявам, ама се оправихме. После ресторанта си беше типичните клиширани игри. Незнайно защо на хубавите балади си танцувахме само аз и ММ, ама на мен пък ми беше много романтично така. Вчера след трита час прибиране само спах и лежах.

ето я и вашта кака (роклята ми е тъмно синя):

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #69 -: ноември 02, 2015, 13:11:45 »

Днеска сте вдьхновени  good Обичам така  good

Пьрво Фани ме утрепа с нейния пост, после се скьсах от смях с магарицата.

Какво да кажа, аз сьм на 40 и сьм до дупка в пюретата и лигите, та не сьм ни кьм дивите магарици, ни кьм спокойните кобили, а май кьм дьртите кранти е редно да се запиша  pardon

menyanthe, много честит рожден ден !!! Браво за магистратурата ! Знам, че ще се справиш добре, макар да е трудно с двамата дребни и вярвам, че ще дойде момента да ни се похвалиш с хубава работа !!! Почувствах се много поласкана от поста ти, благодаря ти  give_rose

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Панда, липсваше ми и ти, но се утешавах, че не си изчезнала безследно. Сегга ще те прочета.

Ооооо и снимков матрял  good Хубавци пу-пу-пу
« Последна редакция: ноември 02, 2015, 13:15:32 от inaxastra » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #70 -: ноември 02, 2015, 13:28:35 »

Какво да кажа, аз сьм на 40 и сьм до дупка в пюретата и лигите, та не сьм ни кьм дивите магарици, ни кьм спокойните кобили, а май кьм дьртите кранти е редно да се запиша  pardon

Това пък мен ме скъса от смях laugh
Панде, много сте сладки LOVING Щръква ли коремчето или само ти си знаеш? Радвам се, че се навърташ тук.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 02, 2015, 13:30:33 »

menyanthe, честит рожден ден!  Birthday Birthday Birthday

Вероника, честита датичка, всичко по организацията да ти е по мед и масло  Wink

Докато сме на сватбена вълна - преди малко ми се обади Ана Попова, готово е видеото, пък даже и клипчето, днес ще ми го прати, нямам търпениеееее  yahoo yahoo yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 02, 2015, 13:38:23 »

Панди, къде е баба ти, нали си от Враца  funnytooth Много сте сладки, исках и аз да питам за коремчето, ама ме изпревариха  blush

Тинче, нямам търпение да го видя..  yahoo Bravo


За годините... Винаги съм била на мнение, че една жена, колкото остарява, става по-красива, умна и наясно с това, какво иска... На 30 си си младеж..  pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 02, 2015, 13:45:36 »

Тони, да разбирам ли, че съм глупава тогава?  funnytooth girl_wink
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #74 -: ноември 02, 2015, 13:49:46 »

Тони много си права за израстването на една жена. Аз съм на 40+, не се давам за нищо / като махнем болките в ставите tease tease tease/ и акъла като като 30 годишна. Скоро не съм ходила на интервю за работа, но няма да се дам. В нашата фирма се търсят винаги жени над 35 години. Така ги предпочита шефа.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines