Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 198409 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: ноември 01, 2015, 08:05:57 »

Да започна месечната тема от рано-рано в неделя.  girl_wink



А това, което е казал Фабио на Марта - невинаги помага. Пробвала съм го с моята дъщеря - тя само се хили и си продължава.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 01, 2015, 08:33:56 »

Добро утро smile Честит празник! smile
Мениант, благодарско за новата темичка  give_rose
На мен ми е мързеливо, въпреки че съм на работа  blush

Голям смях му ударих, като прочетох отговора на Фабио  funnytooth Bravo good

Вчера бях на фризьор и отрязах 1/3 от косата си.. Винаги след период, в който дълго време съм пазела, косата да има дължина (както сега около сватбата, преди около бала и тн). Режа драстично..  yahoo yahoo Сега съм на късо, асиметрично каре с цикламен кичур от дългата страна  Yes danceg

Илиян никак не обича, когато си отрязвам косата, но много се изкефи на кичура, защото той на тъмното стои тъмен, на светлината е ярко цикламен  chee Makeup

Такива ми ти работи при мен.. Кумата дойде.. Много й се е насъбрала покрай купуването на апартамента им, като ме видя и се разплака яката работа.. Но после попяхме в колата до вкъщи.. Направихме софрата с нея, Илиян и ниската ми, любима шаферка, сипахме си едно Провансалско розе, после едно скрабълче и всичко беше прекрасно  heart

Едит: Върнах се да допрочета старата тема..

Скай
, толкова ми е свежо, като пишеш и ти  heart Пък на мен ми бяха казали, че ако стъпя на бронзовата плочка пред Нотр Дам, която отмерва разстояниява в Париж и се завъртя на 360градуса, ще се върна.. Първият го направих  Yes

Моята колежка днес ми е оставила писмо, с което се сбогува с мен и с колегата... Както и едно сърце направено от хартийки.. Интересно е, макар едва да я понасях ми стана мило и носталгично.. Но, по-добре да е някъде другате  blush pardon

Мари
, рицариии  heart Много обичам.. А тази снимка от Цюрих  shok heart heart Пожелавам ти да имаш подобен изглед след време  give_rose
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 08:44:18 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 01, 2015, 08:39:20 »

Добро утро!

И други ранобудни има,  при това сме с часова разлика  blum

Така е.  И при мен е имало случаи да не работи. Но то при общуването с децата,  винаги,  е относително понятие. Трябва да имаш цяла торба с номера.  smile

Честно казано ноември никак не ми е любим,  но пък е между два любим месеца.

Хубав неделен ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: ноември 01, 2015, 08:55:39 »

Хайде и от мен честит празник на Народните будители!! Нека винаги имаме светлина в очите и душите!
Хехе, аз списанията не ги продадох чрез Продавалника, а по- скоро чрез махленския клюкарник - без транспортни разходи и обяви Wink Така и още не съм разбрала как точно работят всичките сайтове за разпродажби.
Ина, аз си спомням, че Марта имаше сополи, паяци и разни други дребни гадости в някоя от годините Wink.
Ей, заразихте ме от зъбни проблеми и вчера ми падна мостът. То си му и беше време да се сменя, 12 години ми служи вярно. Баш за Хелоуин, тъкмо да си мясам на вещица, защото дупката е на 6-ти долен и като се засмея, доста си личи. Днес трябва да съм сериозна, в понеделник....Опитах да си сложа дъвка, та да се скрие малко, ама не става Wink
Хайде, хубав месец на всички! Пък малко по- нататък ще разправям за истинско пърдене, щото това с уста направо е бял кахър diablo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 01, 2015, 08:58:31 »

Тони, аз видях косата във ФБ, ама не знаех, че си я отрязала. Мислех, че си я направила на кичури само. На мен ми харесват такива цветни кичури. Като си отрежа косата и я продам, после задължително ще си направя някакви цветни кичури.

Ноември по принцип е моят месец - тогава съм родена. Но заради студеното време не съм му фен. Както и на нито един от студените месеци. Виж, ако се преместя в някоя по-топла страна...  girl_wink

По този повод - не бих могла да живея на място, където няма нищо. Не че излизам често - но дори само факта, че няма нищо, ме потиска достатъчно много. Просто не е за мен. Ако живея на такова място, трябва да имам достатъчно свободно време и финанси да си позволявам да ходя на по-интересни места достатъчно често.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 01, 2015, 09:17:53 »

И аз съм така.. НЕ мога да се върна във Враца, дано никога не ми се наложи за постоянно.. Или поне, нека е след като навърша 60г, тогава сигурно ще искам спокойствие.. Направо се побърквам от 3-те кафета, от които 1 става, в него са едни и същи тъпи физиономии.. Всичките ми познати се махнаха и се събираме само по празници, то пак няма къде да отидеш  angry Тук по улицата да се разхождам пак гледам някакви свелтлини, някакви хора.. Във Враца нищо нормално не се случва, освен побоища и мерене на кой има повече пари, а те всичките до един тъпи селяндури, откраднали оттук-оттам или наследили по нещо, откраднато предварително.. Не, че в големите градове ги няма тези, ама са се смесили с другите читавите, за които не е най-важно да те видят колко точно пари имаш и коя година ти е мерцедеса smile

Прави ми впечатление обаче, че градът е пълен с млади хора с бебчета, бутащи колички за по 2-3хил лв, което няма лошо, ама нали все реват, че няма работа и региона е най-бедния в Европа..  smile

Не мога да не споделя за вчерашното ми интервю..
Вчерашното ми интервю.. Момиче родено 1990г., сиреч набор ми е, а сме вече на достолепния четвърт век, та си викам сериозна ще е.. Трябваше да дойде в 10;30, аз дойдох в 10, за всеки случахм, да не подрани, пък да ме няма  crazy Чаках я до 11 без 10 и звъня, питам я къде се намира и тн, а тя ми казва.. "Тъкмо съм в таксито..Ще закъснения с 15-тина минутки", аз я поправих, че тя ВЕЧЕ е закъсняла с 20, та колко точно още трябва да я чакам в почивния си ден, за да я интервюирам.. И тя понеже усети, колко ме е издразнила, реши да ми излезе с това, че не е от София и не е знаела колко време ще й отнеме.. Ами и аз майка му стара не съм от София, и аз в началото не преценявах разстоянията, ама не ми пречеше да тръгвам 2 часа по-рано за интервю и да чакам в най-големия студ пред сградата, където трябваше да отида, да хващам ангини на всеки 5минути, дето се казва  diablo diablo diablo Обадих й се в 11 и 10ч. да я попитам, къде се намира таксито й, защото нямам повече време за губене и тя ми казва още малко, е как преценяваш колко малко, като не знаеш къде се намираш? Казах й, че оставям св-то на колегите, че условията и подробностите ще разбере друг ден, след като преценим първо дали изобщо става за работата.. Дошла в 11:35  girl_impossible В крайна сметка, стояла е 2 часа, колегите шоколадиери казаха, че схващала бързо и може и да се научи, ама много се чудя, може ли въобще да се разчита на такъв човек..Искаш да дадеш работа, ама народа е смотан, несериозен и го мързи.. Аз после цял ден бях със свит от яд стомах, как може бе, нали нямате пари  diablo Защо сте толкова смотани, мързеливи и несериозни.. Аз ли съм ненормална.. Май да, защото аз се ядосвам за глупости и си го слагам  sad beating crazy
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 09:21:31 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 01, 2015, 09:24:07 »



Закуската ни тази сутрин
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 01, 2015, 09:35:25 »

Мари, не съм закусвала.. Направо ми излгежда прекрасно  Torte
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 01, 2015, 09:36:50 »

Тони, има и такива хора. Те и в живота са си такива. Единият ми братовчед е точно такъв - за едно интервю за работа беше закъснял с около час, ама го бяха наели.

И вчера - беше у нас, а трябваше да хваща автобус след около час, а преди това да ходи да обядва при родителите ми - ами хич не се беше притеснил, че може да си изпусне автобуса.  pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 01, 2015, 09:45:28 »

Добро утро и от мен!Честит да е празника за всички! give_rose
Бързам да се запиша още на първата страничка,че докато се наканя отново и може да я преполовили,но кой ми е виновен.
Този месец няма как да не ми е любим при положение,че е родено моето сладко мормотче,а и наближава друг любим месец. heart
Иска ми се да ви чуя мнението по вълнуващ ме въпрос.Какво мислите за определена дата за секцио,ако е за 1-ви Май? huhhuh.gif В чуденка съм дали би била удачна в предвид,че тогава е празник.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 01, 2015, 09:49:00 »

Менианте, ама не мога да се разбера мен, защо ме е яд на такива хора, а не ги игнорирам просто  crazy

Росита, добре дошла в новата тема smile За датата... Почивен ден е, аз не бих я избрала, но ако лекарят ти няма против, няма от какво да се притесняваш сигурно  pardon (не съм от компетентните)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 01, 2015, 09:57:17 »

За датата подкрепям мнението на Тони - ако лекарят ти няма нищо против - е ОК. Иначе точно тогава обикновено се насъбират повече дни празнични (заради 6 май) и е възможно лекарят да си планира отпуска тогава. Но ако не му пречи - защо не? В болниците си има достатъчно персонал постоянно, така че няма повод за притеснение.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 01, 2015, 10:08:32 »

Много ядове,  толкова рано сутрин!


Аз вчера четох една обява на чуждестранно предприятие, което има фабрика в Русе,  търсеше шивачки. Условията , които предлагаха, звучаха доста добре. Прочетох и коментарите и въпросите на "заинтересованите "...... няма такова неграмотност и наглост.  Припомних си моят опит с подбор на кадри и направо съжалих,  хората,  които им престои да правят това във въпросното предприятие.

Тони, честита прическа. И аз имах период,  в който експериментирах с кичури. Приятно е да направиш някаква свежа промяна.
И аз отглеждам коса и вече  съм Рапунцел. Като се прибера в България,  ще я отрежа и даря,  дори събрах информация по въпроса,  благодарение на Фери.
Искам да помогна на някоя жена,  която не може да си го позволи,  а има нужда.


Палачинките са вкусни наистина,  но ще допаднат само на хора,  които харесват палачинково тесто с плодове.  Пускам рецептата в темата.

Росита, аз не бих избрала такава дата. Лично за мен хората с рожден ден на някакъв празник....,  някак им се обезличава техния личен празник.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #13 -: ноември 01, 2015, 10:10:05 »

Добро утро и честит празник на всички!
Аз снощи в духа на 1ви ноември четох книга до малките часове- просто не можех да я пусна, та днес не знам кой будител ще трябва да отговаря за мен. Мисля да идем да си купим книги, че с тези намаления е срамота да не си вземем поне една. По въпроса с мързеливостта вчера бях в потрес от това какви хора има - бяхме на обиколка из църквите в най-големия студ и докато минавахме с трамвая през Славейков се сетих, че са отворили нов франчайз за пържено пиле.Питах ММ иска ли да пробваме и специално слязохме, върнахме се почти цяла спирка...за да ни се случи следното: в кухнята видимо се блъскат като мухи без глави.Стана опашка, казаха ни изчакайте 5 мин, от където започна разочарованието- основния продукт трябва да се чака да стане готов, чакахме 20 мин,в които касиерите се подхилкваха и си бъбреха, единият мениджър се опитваше да накара посттерминала да работи,ръгайки го с клечка за зъби,.Втори мениджър, доволен явно от нивото на организация, си взе почивка, за да хапне пиле, докато поне 5 човека чакаме.Аз се ядосах, тъй като съм работила на каса в супермаркет в САЩ и ако нямахме клиенти трябваше да излизаме пред касите и в разстояние от 6 плочки, ако имаше клиент да се пита как можем да помогнем, та беше абсолютно неприемлива цялата сцена.ММ реши да не се кара, че били нови.Взехме си пилето отхапвам - сурово,розово и лигаво , поглеждам към неговото и то същото, снимахме го и пратихме жалба в Комисията за защита на потребителите.Но всички служители очевидно бяха мързеливи и дори не се напънаха да мислят и действат.
Иначе аз днес се готвя за лъвски скок, че утре нали започва записването на дати за гражданско-ще се редя от ранни зори да си запиша датата , часа и мястото, което сме набелязали.Всички около мен ми се смеят, ама искам да си уредя нещата, че да почвам с рокли и по-приятни неща вече.
Извинявам се за дългия пост и хубава неделя!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 01, 2015, 10:28:10 »

Адиктед, някак не ми се вярва да има чак такъв наплив от утре за записване на дати  nea Ще успееш, според мен  good

Извинявам се за негативизма, с който ви залях, ама просто не мога бе.. Искам да ги забранят със закон тия хора  funnytooth

Едит: Мари, и двете рецепти ми се струват страхотни  shok Слюнкоотделям  blush
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 10:33:34 от alexandrova_90 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines