Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:20:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 63 64 [65]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 199595 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #960 -: ноември 30, 2015, 19:40:00 »

Джоси, за подаръците и на мен ми е много трудно, защото сме заедно от много време и какво ли не съм му подарявала. Ако го питам, той винаги ще каже, че не иска нищо, всичко си има.
Засега съм се спряла на нова машинка за подстригване, защото неговата вече е стара, на 2-3 год. Не съм решила обаче още дали да е някъде от интернет или на място в магазините да я търся.
Другото, което искам да му купя е пижама, защото има нужда от нова. Мислех си и за по-хубави ръкавици, но ако намеря ще взема.  smile

Тони, за тази приятелка, не си го слагай толкова на сърцето. Разбирам да обясняваш на човек, който ще те разбере и ще разсъди нормално, а тя явно не е такава. Както се казва, остави я да си чупи главата, колкото и да ти е болно. Понякога отстрани изглежда много по-различно, от колкото в семейството.
И аз имам такава приятелка. Не са женени, но имат дете. Живеят разделени, но са заедно. Тя живее при майка си, а той на село, защото работи сезонно, но и да не работеше, пак нямаше да живеят на едно място. Той се държи отвратително с нея. Обижда я, потиска я и тя много добре го осъзнава, но си мълчи.
Не е щастлива, не го обича, поне това се разбира от казаното от нея. Търпи заради детето. Смисълът какъв е, аз не разбирам.
Виждат се един път в седмицата за няколко часа. На него явно така му е добре. Когато не е на работа по цял ден се мотае с приятели и си живее живота. Знае, че ако детето му беше в къщата, нямаше да е съвсем така. В отглеждането на детето, почти не е участвал, но малката е толкова сладка като каже "тати". Още не разбира, защото е малка.
Наистина е болно като каже, че не е щастлива, но тя си е избрала такъв живот. Аз няма как да й помогна, ако сама не го направи.  nea
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #961 -: ноември 30, 2015, 19:49:31 »

Утре ми е първият работен ден и ще подпиша вече и договор.  girl_wink
Все още ми е някак странно, но с времето ще се наместят нещата.  girl_wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #962 -: ноември 30, 2015, 19:58:12 »

Добър вечер от мен smile Днес сте писали, писали...аз от четвъртък предавам щафетата на работа и съм аут от играта smile Пуснах известия на клиенти и партньори, някои ми отговориха много мило- изобщо не очаквах.
Да ви кажа, не ми се спира работа- аз съм си мазохист явно. Колкото и да ме ядосват, си харесвам работата- всеки път има някакво предизвикателство, нещо ново за научаване. И екипът да беше още по-адекватен, равни нямаше да имаме. Няма пълно щастие. От днес си имам ученичка и обяснявам от А-Б. Не ми е ясно как точно за 4 дни ще схване всичко, ама имаха предостатъчно време да ми търсят заместник. Чакха да им кажа "от утре съм аут",че да се задействат.  nea

Инче, дано се опрвиш бързо и да не е нещо сериозно! А тия доктори що се мотат така...ти бая време се влачиш с тая болежка. girl_impossible
Тони, хич не си го слагай! Но пък отстрани е лесно да съдим хората...аз нямаше да търпя такова отношение с или без дете,ама тя си знае...
Али, тоя шеф съвсем му е отпуснал края.. beating Как преди празници точно все се скатават..
Още нещо щях да пиша, ама изключих.
Аа, да- оправи ми се кръстчето! Докато лежах,чух едно изпукване,намести се каквото се беше разместило и сега е добре. Боли ме, само ако се наведа много,ама аз и без това не мога. smile


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

menyanthe ,Честитоо! good Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #963 -: ноември 30, 2015, 20:11:39 »

Взех си крьвните и действително хормоните на щитовидната за разбутани. Успях да взема и по-ранно рдв за ехография, та в сряда следобяд сьм там  good

Просто си плащам цената на миналата година  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #964 -: декември 01, 2015, 08:25:22 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37328.new.html#new НОВА ТЕМА smile
Активен
Страници: 1 ... 63 64 [65]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines