Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:41:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200564 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #900 -: ноември 27, 2015, 14:02:16 »

Фани, такова малцинство като теб и семейството, което сте създали с мъжа ти, дай Боже не 2 деца, а 200 !
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #901 -: ноември 27, 2015, 14:02:56 »

Да се чувствам ли виновна за "претопяването" на българите, затова че имам 2 деца пък съм от малцинствата?!
Не, не, нашата страна няма да се оправи, убедила съм се!

Фани, не се засягай  give_rose Мисля, че се визира едно друго малцинство, далеч не толкова полезно за обществото...+ от години се наслагва мнението и се психират хората, че през 2030 (мисля, че така беше) въпросното малцинство ще е повече от коренното население...Извинявай  heart

Едит
Фани, такова малцинство като теб и семейството, което сте създали с мъжа ти, дай Боже не 2 деца, а 200 !
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #902 -: ноември 27, 2015, 14:23:13 »

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=876
Тук има един микрофон с диск. Скъпо е, но момиченцата много му се кефят и се правят на певици Wink
Фани, къде се броиш и ти като малцинство? Wink Де да бяха всички като вас, като арменците или евреите, а не като доста неграмотни и мързеливи чистокръвни "българи". nea
Хехе, вие сега родете и отгледайте по едно, после ще си говорим Wink
Али, не се играе лесно. Има дъска с отвори. На лостчета се поставят топчета в единия край. Като натиснеш другия, топчето изхвърча и трябва да попадне в отвор. Играта има усложнения, като може да се постави условие топче от даден цвят да попадне в отвор със същия цвят. Също и да се сумират резултати от брой точки. Трябва да си мериш силата или да предвидиш отстоянието на лоста до отвора. Бе все едно стреляш с топчета в дупки, ама не с ръка, а посредством оръдие - принципът е на огненометните съоръжение в средновековието.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: ноември 27, 2015, 14:26:18 »

Е, тоя микрофон много ме изкефи  Bravo yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: ноември 27, 2015, 14:42:30 »

Според мен няма еднаква обич, но това не пречи да е еднакво силнна.

Зачетох ви момичета (така и не продължих) ама стигнах до това изречение и само искам да кажа  goodpost
Аз самата имам брат и това е едно от най-хубавите неща, които имам в живота ми.
Виждам как е и при Теодор. Аз също искам да си отгледам качествено децата /както всеки/, но за нищо на света не бих с го лишила от брат/сестра само за да мога да ми купувам  таблети, да го пращам на екскурзия или други неща, които повишават стандарта на живот. За мен качеството на живота зависи от емоциите, а емоцията и връзката, която създава едно второ дете няма аналог.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: ноември 27, 2015, 14:46:32 »

Аз взех за рождения ден на кръщелницата ми мини пиано със стойка за микрофон и столче, уникално сладко... толкова му се зарадва, цяла вечер рапира.. голям  кеф  беше
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #906 -: ноември 27, 2015, 14:57:11 »

Аз нямам брат и сестра. Определено съжалявам и затова държах да имам поне 2 деца. Петте пръсти на ръката са различни, ама хайде да ви питам кой обичате най-много!?
Между другото,  много се радвам, че все повече нормални семейства се решават да имат 3-то дете. В нашето обкръжение вече са 2 такива, едното живот и здраве ще ми е племенниче.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #907 -: ноември 27, 2015, 15:23:43 »

И аз много се възхищавам на семействата с три деца.. Имам две познати такива семейства.. Много ми е мило  heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: ноември 27, 2015, 15:23:57 »

Тони, аз като малка много харесвах една игра с клечки - ама не помня как се казва. Клечките са едни със заострени краища, тънки. Хваща се един сноп и се пуска на земята - както паднат, така остават. После трябва да се вземат една по една, без да се местят/бутат другите. Ако се разместят при вземането, не вземаш клечката. И накрая, който е събрал най-много клечки, той печели играта. Но са нужни поне 2-ма човека за игра.

Иначе аз много обичах пъзели. Аз и книги обичах, но то си е до дете.  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #909 -: ноември 27, 2015, 15:28:52 »

Хоп-Стоп се казва играта Wink

И ние сме се засилили за три, ама ще видим до къде ще ни стигнат силите smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: ноември 27, 2015, 15:29:22 »

хоп-стоп е.. Много я обичах  Girl_hide tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #911 -: ноември 27, 2015, 15:46:39 »

То разходите по децата са предимно в образованието им и идват доста по- късно. Няма спор, че моите приятелки и приятелите на децата, които са по едно имат много по- добър старт в живота, сравнени със семейства със сходни финансови възможности. Пък и не само финансови. Заради второто дете не можех да водя първото на музикални уроци, чисто физически. Същото беше и за плуване, за екскурзии, за кино и какво ли още не. Мислим си, че двете деца ще се подкрепят в бъдеще. Ама ако са на двата края на света се оказва, че много по- важен е съседът или приятелят в критични ситуации.
Едни сметки си правим, животът е нещо съвсем различно и за децата, и за родителите. Имах съученичка с още 5 деца - общо 6 братя и сестри. Умираше си от срам. Трите големи бяха дадени в дом за да могат да се справят с останалите три. Взимаха си ги в края на седмицата. Ама семейството много обичало деца...Може, но дали децата не се чувстват ощетени, хич и не им идва на ума. Колежката ми и те са 4 и не им е било лесно и приятно. Милата, разказваше, че периодично някое ходело при кокошките за усамотение. Ако някое се разболеело, кара ли му се, че не се пази достатъчно и отваря работа и харчи непредвидени пари за лекарства. Не зная, много е сложно и отговорно да взимаш решения по този въпрос crazy
Редовно ни подаряваха хоп- стоп, но нито аз, нито брат ми се заигравахме. Виж братовчедите се захласваха с часове. Никога не сме имали време да играем семейни игри, все имаше нещо за вършене из домакинството или да се погледне някой урок и домашна за училище.
Вярно, че имаше комшийчета. Сега около племенника няма деца на неговата възраст, а ние в кооперация с 6 етажа, с по 3 жилища на етаж имаме само две и то квартиранти. sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #912 -: ноември 27, 2015, 15:54:03 »

Фани, не ставаше въпрос за тези малцинства,от които си и ти-говоря за малцинства, които раждат за спорта и лежат на социални помощи.Нямам предвид дори и хората от тези малцинства,които си гледат децата и работят, а само тези, които не си знаят имената и бройката на отрочетата.Ако съм обидила някой извинявам се, не съм го целяла.Не съм чела друго, само да кажа,че черния петък изобщо не е черен, само калабалък да става.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: ноември 27, 2015, 15:55:50 »

За мен за момиче на 6г има само един логичен подарък - Барби smile

Фани, дано не си се засегнала. Момичето едва ли е имала това предвид.

Аз се надявам, дай Боже, и ние да имаме две деца. За три, просто си трябва повече място. Предишния ми приятел са три децата, 2 момчета и средното е момиче. Имаха обща детска и само се прескачаха. При тях понеже средното е момичето тя получаваше винаги най-много внимание, а малкия разчиташе на батко си. При зет ми е същата ситуацията.
Деца се гледат и с 2 и с 200, а това, от което най-много се нуждаят е любов и внимание. Все пак имам опит с дете, което има всичко, нищо не му се отказва, през ден ми казва колко му е труден живота. А мен и шофьора, дето му се караме нон стоп много ни обича, защото все пак му обръщаме внимание.

И аз намазах малко черен петък. Ходих на училище за родители в Мега Мол, и понеже там по обед има по 5 човека на етаж, как да не обиколиш магазините smile  Та влязох е H&M и си харесах, сутиен, два клина и блуза. Замислих се, че в Дъ Мол има черен петък, ама хем ще е лудница, хем не ми се разкарва, ама като отидох на касата ми казах, че и тук те имат, та хванах отстъпка. Естествено като излязох от магазина се усетих, че трябваше да си взема още нещо и щях да имам по-голяма отстъпка и да платя по-малко, ама така е като съм свикнала ММ да ми ги смята такива работи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #914 -: ноември 27, 2015, 16:43:18 »

Деца се гледат и с 2 и с 200, а това, от което най-много се нуждаят е любов и внимание. Все пак имам опит с дете, което има всичко, нищо не му се отказва, през ден ми казва колко му е труден живота. А мен и шофьора, дето му се караме нон стоп много ни обича, защото все пак му обръщаме внимание.
Ама някой ви плаща и това ви е работата. Ако нямаше достатъчно пари, нямаше и вас да ви има. Няма по- важно и по- неважно, не става без пари, не става и без любов.  Wink Нима тези, дето са без социални осигуровки не си обичат децата? Освен ако не са с психически отклонения, естествено.
Но хора разни, не бива всички да разсъждаваме по един и същи начин, че да не пренаселим и без това пренаселената Земя. Wink
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines