Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:55:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200797 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #795 -: ноември 24, 2015, 09:02:49 »

Мари, аз ползвам отстъпка в този магазин.. Реално струваха към 180лв, представям си хората, които са платили толкова.. Разбира се, тук хубави немски боти, са най-ниското качесво в Германия.. Но това е друг въпрос.. Яд ме е, че за 2 месеца направих две ужасно тъпи покупки за обувки.. Тези боти и едни скапани кецове, които майка ми ми купи за 240лв и се разлепиха.. Върнах ги и 2рите също ми се разлепиха, а гаранция вече няма и дори не ми се разправя... Само Илиян да не разбере, че ще ме убие.. Винаги правя някакви безумни покупки на обувки.. Рядко не ми върви до толкова, но тоя път съм с двете къи клечки  crazy

Панде, да знаеш, че ми е много интересно да чета за семейството  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #796 -: ноември 24, 2015, 09:11:14 »

Добро утро!
Тони, много кофти с обувките! Днеска дано да уцелиш да се задържат здрави дълго време. Аз от миналата година ходя с едни боти на НМ, много са удобни, ама са велур и са ми само за сухо време.
На неспалите се съчувствам, дано днеска да успеете да си доспите.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: ноември 24, 2015, 09:18:31 »

Добро утро девойки! Честит празник на всички Катерини, Катета и т.н., а от тук със сигурност знам една празнуваща - inaxastra. Много хубави неща ви пожелавам на всички - съжалявам, но не знам имената на всички ви Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #798 -: ноември 24, 2015, 09:30:12 »

Скай, добре ни подсети, че с това Ина, нямаше се се сетя  give_rose

Честит имен ден, Ина! Да си здрава и спокойна!

Честит имен ден на Кати (moonlight)! Тя много ми липсва тук!

Аз за друг не се сещам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #799 -: ноември 24, 2015, 09:48:01 »

Привет, привет!
Имахме още една съфорумка ДаБулка Екатерина, ама и нея я няма от сума време. Изнесоха се всички в другия форум.  sad
Ина, жива и здрава да си!
Тони, сега ме притесни. И аз си купих едни боти на Рикер, ама не съм ги обула все още. Погледнах им гаранцията - остават два дни. Тръгвам да шурмувам локвите. По принцип това са обувки от стари колекции, затова цената им е такава /за нас безумна, за германците ниска/. Приятелката ми носи ботуши, купени от Германия, които дойдоха тук след 7 години като нова колекция. То няма и гаранция, че не са ментета с лепнати етикети, ама аз нямам избор с този голям крак.  sad.
Ползотворен ден, мен пак ме викат в службата, пак имат проверка от ИТ. Още ми е притеснено и нося отговорност с минало време...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: ноември 24, 2015, 09:50:01 »

Не знаех, че днес Катетата празнуват  blush Да ни е жива и здрава Ина smile  give_rose

Свекърва, може с твоите да не стане така... На мен ми е просто каръшки сезон на новозакупените обувки явно  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #801 -: ноември 24, 2015, 10:10:27 »

Честит имен ден на празнуващите днес! Носете си имената със здраве и гордост!  heart

Добро утро и от мен! Аз съм доволна от покупката на гумени ботуши- сухо и топло ми е на крачуните  Yes
Честно казано, това са ми първите небългарски обувки от няколко години насам. Пазарувам основно от магазинчетата на Екзарх Йосиф или от някое магазинче в Пловдив и не съм имала кофти покупка. ММ и той се изучи и вече търси български обувки. Единствените му по-кофти боти са на Danieli- доста се отпуснаха и са му големи, а и подметката много се пързаля. Но другите му чифтове не са мръднали за годините. Аз пък имам едни боти на ток, кафява ест. кожа на поне 5г- забележки нямам, не са пропуснали,не са се закъсали, единствено им личи, че са носени.
Свекърва, не се наработи ти! Успех с проверката!

И аз нещо не мога да се наспивам- будя се по никое време свежарка, а навън е тъмно. Заспивам и после алармата ме буди от сладък сън. За капак се схващам да спя на една страна....гадна работа. Да ми пристига възглавницата вече, че не се издържа!
Панде, на мен никога не са ми позволявали да не ходя на училище, защото не съм учила.  huhhuh.gif
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #802 -: ноември 24, 2015, 10:30:47 »

Аз миналата година си купих от там едни боти. Драма нямам грам, а доста ги поносих зимата. Купих си и едни от Марк и Спенсър. Тях повече си харесвам, че са сини. Ама голям зор с тоя 41 номер обувки. Поне все още ми е сравнително тесен крака, та успявам да се нажуля в някакви обувки...

Относно кецовете - за 240 кинта щеше да си купиш от Ханглийско или Германско кецове и да ти останат пари бе човек...Ние мнооооого отдавна не купуваме кецове от тук, а и няма нищо, което да ни хареса. Пък и мЪжо е с 47,5...а от тия номера правят по 1-2 бройки и всичко свършва. Даже сега си купувахме от Найк през Габко-то, че те не доставят до БГ. Едните бяха 45 лири, черни кецове Найк, кожа. Да знаЙш само...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #803 -: ноември 24, 2015, 10:31:50 »

Добро утро и честит празник на именниците !
Първо с неща дето вчера щях да пиша,ама реших да не спамя:
Тони,мерси за предложението за Made in home,веднага погледнах,но точно вчера бяха написали,че няма да работят заради ремонт,та за друг път остава.
И на Свекърва да кажа,че тортата е много вкусна,но в България я правят с оцветители,а не със сока от цвекло и за мен е изкуствена,поне тези,които съм опитала. В Америка по случайност опитах в една верига за всякакви щуротии и после колежката-американка,която отговаряше за мен в магазина ме подиграваше, защото си вземах цяла кутия с 6 мъфина червено кадифе от пекарната в нашия магазин  и ги изяждах по почивките.
Иначе не ми се и помисля за обувки: първо търся си черни ботуши с хубав грайфер и топли,е,няма и няма,а ако има са някакви космически суми.Ще завали сняг и ще се чудя какво да правя.Другото е,че още от сега съм в тих ужас за сватбени обувки,аз съм с изключително слаб крак и никога нямам удобни обувки,а за този ден ми е важно,ама ще го мисля след някой друг месец.
В училище гадните оценки съм ги изкарвала,защото повечето съученици бяха деца на лекари и се скатаваха като не са учили,а е техен ред да ги изпитват.Поради липса на тези,които нямат оценки, вдигаха тези с достатъчно и ставаха гафове,но предпочитах така,а не да съм изкуствен отличник.
Айде и едно дъждовно кафе с книжки,аз днес ще чета и ще си преговарям италианския.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #804 -: ноември 24, 2015, 10:37:03 »

Скай.. наясно съм.. затова си признавам, че се прецаках тотално, но пък хващаха окото и майка ми ме убеди.. Ако бях сама, нямаше да си ги купя никога.. Въпреки, че не съм дала парите аз, пак ме е яд  angry

Има един магазин в Парадайс мол.. Казва се Никелс или нещо от сорта.. Два чифта обувки и едни боти съм купувала.. Бетон са.. Ботите се скапаха, ама от носене 2 сезона нон стоп.. Мисля да ги посета, макар като няма намаление да са над 200 лв нещата... Може да имам късмет.. Там има български обувки и кожите им са много хубави  good

Адиктед.. Жалко, много е приятно местенцето, макар да е леко шумно, защото е пълно с хора и компании.. Може би не е най-удачното за романтична вечеря smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #805 -: ноември 24, 2015, 10:40:52 »

Аз съм на дъждовно мляко с какао.  blum
Честно казано, не бях чувала за този вид сладкиш, та сега ще се заровя да търся инфо какво представлява.
Мен в САЩ ме базикаха, че изяждам курабийките с овесени ядки и стафиди на заведението. Ами много бяха вкусни! Като домашните. Ням ням. Накрая им казах, че ще си ги купувам на редовна цена, ако толкова им е проблем и няма да използвам намалението за служители. И без това американците ги пропускаха тях.

Кецове си купувам рядко, понеже на работа няма как да си ги нося. Имам си 2 чифта и си ги сменям. Съшо бих ги купувала от чужди сайтове, тук имат голяма надценка и някак си качеството не е същото.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: ноември 24, 2015, 10:55:01 »

Не харесвам червеното кадифе.. Добре, че го спряхме  Yes
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #807 -: ноември 24, 2015, 10:59:30 »

Добро утро! Как носите туй чудо нар. Кецове? 100 пъти предпочитам матаронки пред това!
Вчера ходих на училище за млади майки. Аз май не съм в тая графа, ама отидох за да не се разтури, щото с вялия интерес в нашия тъп селски чалгаждийски град най-вероятно тъй и ще стане. Беше хубаво и полезно за бременните и за тези с 1. А тея които /само аз в случая/ са с 2 се убедихме отново, че 1+1 при децата никога не е =2
А в четв. съм на среща на нашето МО в училище в една пЕцария... С Кико? ... Ще видим...
Честит имен ден на всички празнуващи и специално на Ина! Да ви е живо и здраво името и вие покрай него, с гордост да си го носите!  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #808 -: ноември 24, 2015, 11:12:16 »

Ама аз не съм си и помисляла, че възможно да ти позволят да не ходиш на училище, защото не си си научил.

И тя не беше такава. Ако си спомняте и миналата година по нощите се е случвало да учи, ама сутринта става и отива. Сега знам, че е много недоспала, ама и знам колко часа имаше разговори по скайп. Ама тази година поне 5 пъти ме е питала и вече ми писна. При тях не трябват извинителни бележки, системата е съвсем друга, утре като има ... study hall, както и да се превежда, ще го направи. Както винаги се успокоявам на края - нали не е мойто дете, да се оправя. Майка ѝ и нищо не казва по темата, само че било добро момчето и било добре дошло тук. Той ако знае какво му мислим всички тук, няма да пристъпи lol Вчера ММ и чистачката пак се възмущаваха и аз им викам:" Е, какво толкова, най-много накрая да бутаме колички заедно." lol

Аз постоянно съм с кецове, това е един от плюсовете на работата ми - ходя както ми падне (в момента по пижама хаха )
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #809 -: ноември 24, 2015, 11:19:30 »

И аз мога да си позволя да ходя както си искам.. Ето днес съм с едни от най-любимите ми кецове (sneakers) на Guess, купих си ги миналата година от Рим.. Обожавам ги.. И съм по дънки и една извратена туника.. Шефовете ми много се кефят как се обличам.. Шефката всеки път ми се чуди от къде вадя толкова шалове и чанти.. Айляк.. Когато имаме среща се съобразявам, но не защото ми е казано.. Това е огромен плюс за мен.. Ако трябваше да нося риза и панталон ежедневно, щях да си търся друга работа! Чувствам се добре в по-интересен тип дрехи.. Тия облекла тип "Аз съм касиер в банка" не ги понасям  nea (огромна причина да не се съглася да водя кредитен отдел в една от банките.. HR накрая ме изнудваха, като ми пускаха смс с покачваща се заплата  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth )
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines