Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:16:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203071 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: ноември 23, 2015, 15:13:19 »

Вероника, честит празник  heart

Тони, тия ги Мима ги харесвам и аз, тук са 950 паунда обаче.  crazy
Аз пък от известно време съм си харесала тази от едно съседско дете

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #781 -: ноември 23, 2015, 15:17:06 »

Те и тук са 2000+, ама да стигнем до там.. Тази с тоз крак по средата.. Ми не ми харесва.. И тук са популярни, бая съм виждала..

То днес ми е изцяло бебешко,.... Пускаме нови оферти за торта+сладки+мъфини+кейк попс със захарна декорация за Погачи, кръщенета, раждане на бебе, първа годинка и тн.. И мисля проекти за декораторите от сутринта  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #782 -: ноември 23, 2015, 15:25:16 »

Ех...размечтах се на бебешка тема  give_rose Хайде дано скоро всички мераклийки да ни тресат бебешки емоции  blum

И аз съм от любителите на светли, чисти колички...бебето да си отива като го сложиш с каквото и да е облечено Wink Тази на Вики ми е малко прекалена  pardon

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: ноември 23, 2015, 15:33:18 »

Добър ден!

От 10:30ч съм излязла и чак преди половин час се прибрах ама то с тези болничния си е пълна лудница.Голямо разкарване падна,докато стигна до ЛКК-то.

Рони,честита годишнина и от мен! give_rose
Тони,благодаря за линка към рецептата за хляба.Още утре ще го изпробвам и него.

Гледам темата за количките продължава и аз май съм виновната като цяло. blush
Тази Стоук-а въобще не ми херасват и за тези пари въобще не мисля,че си струват.Мимата са ми много красиви,но и те са си солидна сума,но като качество и подробности нямам си и на идея как са.
Като цветова гама съм се насочила и аз към кафявото,но пак зависи.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: ноември 23, 2015, 15:35:36 »

Мeн пък точно цветовете ме кефят smile Въпреки, че никога не бих я купила всъщност. Просто си ме кефи smile

Пък аз снощи гледах филм за Лейди Даяна. Според който, тя всъщност е била влюбена в друг пакистанец - лекар. И това с Доди е било само камуфлаж. Пък никога до сега не бях чувала историята така, вие да знаете нещо по въпроса?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: ноември 23, 2015, 15:37:35 »

И аз мисля, че историята с този е само камуфлаж  good Харесвам Даяна много.. Гледала съм 2-3 филма за нея..  good Мразя и Чарлз и КамилЯЯ  bad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: ноември 23, 2015, 15:42:21 »

И за мен не е много реална цялата история, но не съм се задълбочавала особено. Все не остава време.
Днес гледах пак снимки от кръщенетено на принцесата. Много ми е симпатично всичко там.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: ноември 23, 2015, 15:45:14 »

Честно казано не съм гледала филм за Лейди Даяна и бих го направила с удоволствие.
Снощи гледах филма Вангелия...много ми беше интересен и се надявам да успея да хвана още серии.Всичко около нея ми е мистерия и ми е интересно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #788 -: ноември 23, 2015, 15:47:34 »

Според мен Доди си е бил на дневен ред, а този е само за замазване  huhhuh.gif И аз не ги харесвам дъртите, но виж Уилям и Кейт и бебетата са ми мноооого сладки и прекрасни  heart Също така се кефя на Кейт как не се съобразява винаги с Нейно Величество (или поне така бях чела) smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: ноември 23, 2015, 15:52:55 »

Е тя и Даяна не се събразяваше с Нейно Величество и накрая приключи в тунела.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #790 -: ноември 23, 2015, 15:58:11 »

Хаха, да, помислих си го след като бях постнала вече  smile good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: ноември 23, 2015, 21:32:43 »

Здравейте smile

Вярно на бебешка тема го обърнахме smile И Мима и Стоки не ми харесват, за радост на ММ. За Хаук ММ отсече, че нашето бебе ще е дълго и няма да се събира в тях.  pardon

Кейт, както знаете ми е любимка. Имаше слухове, че пак е бременна, и си викам и аз с Кейт ще бременея, ама фалшиви се оказаха май.

Свекърва, с ММ на глас се смяхме  funnytooth funnytooth funnytooth Господ здраве да ти дава!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: ноември 24, 2015, 08:26:43 »

Добро утро smile Днес ми е сънено и дъждовно...  rains

Преди около месец си купих боти на една немска марка, за която съм чувала само хубави неща принципно. Да, ама подметката с тока ми се отдели от горната част  shok За един месец носене и то не е да съм шляпала в дъжд и кал.. Струваха 140лв егати.. Гаранцията им е минала (1 месец)..  Миналогодишните ми боти, които са за ежедневно ползване подяволите не знам как съм си навирала крака в тях.. Мъчих се, не мога и не мога.. Те имат едни синджири и знам, че не ги носих кой знае колко време мин. година.. (то те и затова са се запазили като нови..).. Тръгваам да вземам чадър.. Ами ние с Илиян такова чудо нямаме.. Той ме караше всяка сутрин, която вали, а сега се замотах и го изпуснах.. Намерих с триста зора един, викам си, супер ще стане да стигна на 10 мин. съм от работа все пак.. Излизам и той целия скъсан.. Плата излязъл от спиците.. Трагедия  girl_impossible Проблемът с обувките - Обух си едни високи кецове, всичко беше добре, докато не дохдох до реката пред работа  swim Не ми се носят ботуши  nea Довечера отивам да си купя боти! И два шиб*ни здрави чадъра  diablo

Мрън, Мрън...

Помрънках си smile

Хубав ви ден  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: ноември 24, 2015, 08:45:38 »

Добро утро!

Аз съм на крак от 6. По-малкият младеж не мога да го задържа в леглото,  а по-големият не мога да го вдигна.
Почти приключвам с едни родопски катмички с кисело мляко,  ако някой се интересува,  ще дам рецепта,  и си допивам кафето.  cook

Тони за съжаление за 140лв, които за България са много, качествени немски обувки не могат да се купят.  girl_wink

Виж чадър трябва да има във всеки дом.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: ноември 24, 2015, 08:50:39 »

Добро утро smile

Хич не ми се получава наспиването напоследък, от преди 6ч съм будна sad А то времето е само за сън. Сигурно, защото все да ми расте най-после коремът и не мога да се наместя.

Днес дадох на служебното момиче да не ходи на училище, защото не си e научила. Аз съм много против, обаче не ми се разправяше за пореден път и ѝ казах, че аз не мога да я завлека до колата и да прави каквото тя прецени, само да осведоми и майка си. То в дъното на всичко разбира се е Mi Amor, колкото и тя да ми твърди, че не било честно все до него да опирало всичко. Просто трябва да е за няколко дни на семейно събиране на вила без интернет и събота и неделя и вчера (очаквам и днес) скайпа няма да се гаси. А миналата седмица така ме зарадва, че на първото и външно оценено есе има 7 (това е най-високото). Не е лесно с тези тийнейджъри.


Тони, май дъжът те е изненадал като сняг кметица Wink  Аз пък винаги нося чадър, хич не обичам да ме мокри.
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines