Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:20:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200109 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #30 -: ноември 01, 2015, 14:21:55 »

Привет, прочетох през прьсти  Girl_hide Тони, честито прическа. Само приятели ли те виждат в ФБ?

Защо говорите за купуване на книги? Останах с впечатление, че има някакво намаление ли?

Нат, лампичките са жестоки  good запазвам си идеята.

Браво за оплакването срещу веригата. Така трябва !!! Bravo good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 01, 2015, 14:31:30 »

Да, понеже вече имам работа.. И забравих да кажа, че идеята, която си осъществила, Нат.. е страхотна (покланящо се човече)  Bravo give_rose

Ина, заради деня на бутелите, в повечето книжарници има до -50% намаление на книгите  Wink
Ето ме smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: ноември 01, 2015, 14:34:12 »

Здравейте!
Така хубаво припича вън heart И аз имам желание за разходка, въпреки че нещо не съм във форма. За да съм на крака, се наложи да направя един десерт, а сега вечерята къкри във фурната.
Прекрасен празник е днес! Наистина е жалко, че е минавал незабелязано или с някакви слаби прояви като спортен празник. В училището, където гласувах, имаше изложби на есенни тематики. Нищо по повод 1 ноември.
Щях да казвам за първи май. Едва ли ще са съгласни лекарите. Тук не говорим за един лекар - при секциото си трябва не малък екип, включая и втори гинеколог, анестезиолог, неонатолог, анестезиологична сестра, акушерка и тн. Не виждам обаче защо го мислиш толкова отдалеч. Има много време, ужасно много. Предполагам, че като наближи, вече ще може да се говори за дата.
Я кажете сега това с книжарниците само за днес ли е? Ако е така - няма шанс да се възползвам.
И моят гардероб е за подреждане. Изскочи още една вакуумна торба с дрехи и я набутах просто да е прибрана. Ама сега е миш-маш в гардероба и не смея да отворя вратите широко.
Нат, егати готините духчета Bravo Ще ме прощаваш за езика blush Не съм фен та този празник, но ме впечатли крайния резултат.
Мари, аз пък не бих издържала на това да не правя ремонти цяла година. Не че постоянно сме в ремонт. Просто има неща, които поетапно измисляме. В тази връзка се сещам нещо от детството. Нещо много хубаво! Това е, че имаше ред по отношение на шума. Баба ми никога не ни пускаше между 14 и 16 ч. с братовчедите да вдигаме шум по улиците. Прибираше ни за обяд и после - тихи игри вкъщи. Това всъщност беше времето на тихите бели blush Такива ни ги раждаха главите! В 16 часа вече се разтрепервахме да излизаме. Баба някак си ни удържаше още 10-15 минутки и тогава бегом навън. Сега няма тази култура. Ето днес някакъв метален гараж го премахваха с много блъскане още в 9 сутринта. girl_impossible
Тони, честита промяна Wink
Мислех, да не пиша много, а пак проснах прането blush

Едит: Който не помни, трябва да дописва! Щях да казвам, че и ние средата на този месец се запознахме с ММ. По Коледа бяхме заедно, а малко след Нова година заживяхме под един покрив heart Брех, есенно време много неща са ми се случили!
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 14:47:41 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: ноември 01, 2015, 15:03:11 »

Аз се включвам само за питането на Росита. Ако нищо друго не обърка нещата, твърдо съм за 01.05.2016. Числото едно е с много силна вибрация и не е за изпускане, както и общото число 6. При съвпадение с Великден е още по- добре. Съвпадането пък на празник с рожден ден е само плюс, хората са свободни и можеш да се подготвиш спокойно. Не е като да бързаш след работа. Преди четири години по съвет на брат ми планирахме операцията ми точно по Великден по ред причини. Много по- спокойно е, няма го ежедневното суетене и пренатоварване на персонала, а и настроението на всички е по- различно, като на празник. Мисля, че най- важно е мнението на доктора и после личното чувство за датата на майката. Каквото и да решиш, пожелавам ти много късмет heart good
Не съм погледнала в темата за рецепти, ама на мен едни такива палачинки с банан не ми се получиха на вид. Иначе бяха вкусни, та е идея да ги повторя.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 01, 2015, 18:10:32 »

Росита, аз също харесвам датата. Когато на мен ми се наложи да избирам дата, ще приема тази, която ми предложи докторът. Не искам да имам пръст и в това. Но, първо число е хубаво според мен. Баща ми е роден на 30 в 23:55, попитали са баба ми дали иска да го пишат на 1ви или на 30 и тя е предпочела новия ден, новото начало и тн. Та някак си следвайки тази логика съм съвсем съгласна.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 01, 2015, 21:51:10 »

Всъщност не е толкова лесно да си празнуваш рождения ден на датата, когато е по време на празници. Дъщеря ми е родена на 4 май - всяка година го празнуваме след празниците, иначе не могат да дойдат гостите. Всеки тръгва нанякъде като се съберат повече почивни дни. Та понякога става с цяла седмица закъснение празнуването на рождения ѝ ден.

А дори и тогава често се случва някой да не може да дойде, защото са си пуснали отпуска и са си направили по-дълга почивка като са я слели с празниците.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #36 -: ноември 01, 2015, 21:55:59 »

Тони, много си хубава. Честито !!  heart

Свекьрва, ти иначе защо не щеш да се включваш?

За датата нямам мнение. Сериз, липсваше ми  give_rose И Виви много ми липсва, айде на Еми името й го видях в другата тема, та пак е нещо.

Нат, покажи ако можеш твоите духчета как са се получили (ако добре сьм разбрала това на снимката не са твоите - видях лого отдолу, или?)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 01, 2015, 22:39:50 »

Сега пък се разгърмяха посред нощ - добре, че децата спят дълбоко и не се събуждат. Че ако бяха ги събудили, щяха да хвърчат глави.  beating girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 01, 2015, 23:24:09 »

Рядко се случва в неделя три страници да се изпишат... Браво!  Wink

Вики, къде се изгуби?  При теб винаги се случва нещо интересно.

Нат, и аз искам да ги видя твоите духчета.

Ина, каква е рекапитулация от почивните дни?  С досието ли напредна или си почина?

Аз днес си отвисях в кухнята,  но към доволна от резултата: първо плодовите палачинки,  после си опитах късмета с нещо доста доближаващо се до пататник,  една доза бисквити с овесени ядки,  но този път без бяло брашно,  а с пълнозърнесто брашно от лимец и една доза от сладките с орехи,  кокос и стафиди.  blum
И още много домакински задачи,  направо съм като разглобена.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #39 -: ноември 01, 2015, 23:37:51 »

Лелелеле, колко работа си свьршила  girl_impossible  Bravo Браво на тебе !!!

Досието ми не мрьдна изобщо. Днес беше супер време и излязохме всички на разходка след като обядвахме. Това е нещо, което ни се случва супер рядко. Обикновено си разделяме децата или доскоро единия излизаше с Марта, за да освободи другия. Ходихме в парка, видяхме се с други родители на детската площадка (нали ти казах за социалния живот  blum )…

И като трьгнахме да излизаме, викам аз на Фабио: "Виж ти, боядисали са дворната врата!", а той ме гледа  crazy crazy crazy и вика: "Ти откога точно не си излизала? Тя цяла седмица стоя отворена, с надпис: "Пази се от боята!"  girl_haha Та тьй де, оказа се, че една седмица на сьм излизала от вкьщи  blush pardon

Затова от днешната разходка получих мускулна треска  Girl_hide Сега пьк си направих упражненията за гьрба, оооох, кеф, много облекчават.

menyanthe, за шума ти сьчувствам най-искрено. Имаме много горчив опит с постоянен шум. Дотам, че се изнесохме накрая, та разбирам какво ти е.

На кой му се чете, е тука да види как се вьзпитават деца и защо нашите методи не дават желаните резултати  pardon
http://detstvoto.net/index.php?newsid=5012
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 23:48:44 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 01, 2015, 23:48:46 »

И двете сме изморени физически,  но ти от разходка,  аз от готвене и чистене.

И на мен ми се излизаше,  така печеше...
И ние така си ги разделяме обикновено или тримата излизат,  а аз Пепеляшка.
Но пак съм доволна,  че тази сутрин ми се плачеше колко е изоставено всичко...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #41 -: ноември 01, 2015, 23:55:22 »

Направо те жалвам как се оправяш сама, да знаеш  sad
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 02, 2015, 00:09:01 »

Ти хубаво ме жалиш,  но аз май не се оправям много   Girl_hide
Обаче колкото мога,  толкова.

Ти не ходиш ли в университета всяка седмица?
Понеже каза,  че не си излизала отдавна.

Скоро не си разказвала за Олимп girl_wink

Всъщност при тази по-облекчена програма,  кога се очертава да завършиш?

Едит: Пак превзехме темата
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 02, 2015, 05:26:15 »

Оооо, и аз съм тук! Чета ви и препрочитам! Да видим дали ще имаме други съмишленички по нощите   след някоя и друга година/месец?! Да знаете тая Нанси е машина. Ще ви кажа защо след 13-ти ако разреши, разбира се  Wink blum
Пък братовчедка ми стана кмет - хихихи Ананди Синг. Мой набор е... Сега се чудя мога ли и как да се облажа от местната власт. Приемам предложения, най-добрите ще получат процент от постъпленията, хахаха - малииии могат ли да ме разследват заради форума? Е поне тапията ми е истинска, поуспокоих се малко.
Тони, честито, много си Убава!
Роси, верно що го мислиш от сега? Не знам аз дали бих избирала деня ако имах възможност за моите раждания  crazy вероятно щях да оставя на лекаря. Не обичам да имам пръст в божиите работи. Няма ли никакъв шанс за нормално раждане при теб? Много ли са сериозни медицинските противопоказания? Извинявай, недей да отговаряш ако е твърде лично!
Мммм, някой огладня май...
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 02, 2015, 07:39:05 »

Добро утро и заповядайте кафенцето,днес е от мен! Coffe

Благодаря отново за включването по моя въпрос. give_rose
Просто ей така се замислих за датите,които евентуално ще ми се налага да избирам,понеже доктора рече,че аз трябва да си я избера и се замисих за 01.05.Вярно е,че има още много време и има много вода да изтече,но просто си размишлявах.
Фани,понеже първото ми раждане се наложи спешно секцио и сега втория път се налагало да е отново секцио.Не,че е невъзможно за нормално,но доктора се притеснява дали отвътре са зараснали добре шевовете.И затова има много време и това ще дискутираме по-натам с него.
Тони верно си много хубава така...честито.
Успешна седмица за всички!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines