Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:51:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 200491 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 01, 2015, 10:43:39 »

Росита, аз не бих избрала такава дата. Лично за мен хората с рожден ден на някакъв празник....,  някак им се обезличава техния личен празник.

Не съм компетентна, но и моето мнение е такова. Истината е обаче, че понякога се получава така, че и да не си на празник, пак си прецакан - по повод счетоводстването...Имам приятелка, родена на 14.12. И е счетоводител...ами рядко си празнува РД-то като хората pardon

Тони - хич не им се връзвай. ОСвен това - виЙ младите сте много непостоянни значи хаха.

По повод закъсненията - малко да ви поразсмея...МоЙта любима майка си е патологично закъсняваща .Аз съм една от тия, дето никога не е гледала началото на филмие по киното. Обаче това не е най- зле...

Има 2 случки...уговорили се с един познат, да се видят след работа на някаква спирка (навремето като нямало GSM-и), обаче майка я задържали на работа. Тръгнала да си ходи жената след 3 часа, минава покрай спирката, гледа - въпросния познат седи на спирката, замръзнал, носа му червен...спряла, питала го - Добре де, защо седиш още тука?, а той - Еми нали се разбрахме да се видим...

Следващ случай - същия човек...Имат среща в едно заведение, той я чака моЙта мама 4 часа и най- накрая си тръгва. Тя отива в заведението примерно 15 мин след като той си е тръгнал, него го нямало и тя му вдигна такъв див скандал. Голям смях ви казвам...е, те сега живеят заедно, ама преди 20 години не беше такава ситуацията. Добре, че е такъв милия, иначе нямаше да може да се оправи с тая моЙта луда мама...

Ей за това някак съм свикнала да чакам, но и аз бих се изнервила да чакам някой в почивен ден за работа, пък той да не си направи труда да се обади даже, че закъснява. Ако ме питаш - за толкУ време е идвала поне от Перник Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 01, 2015, 10:45:48 »

Здравейте и честит празник! Благодаря на всички, които се сетиха да честитят! Гледам от 2 часа сутрешни блокове - избори, избори, даже и за изборите в Турция почнаха да говорят... За празника - НИЩО!!!!! Е как да искаш да си "будител" в милата ни родина! Само аз ли мисля, че не беше редно да има избори точно тази неделя...  diablo Извинете ме, може би реагирам остро заради професионалния ни празник. Насълзиха ми се очите като видях кътчето, което децата бяха приготвили по случай празника буквално на 5-6 метра от урната... Естествено всички бързаха да про-Дадат гласа си. Не видях някой да се заглежда по портретите на будителите. Хора, Съ-Будете се!
« Последна редакция: ноември 01, 2015, 10:48:10 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: ноември 01, 2015, 10:53:52 »

Записвам се  give_rose Днес ми е ден за скитосване - ще се виждам с кумата и две от шаферките, не че не работим в една фирма ама все не можем да се разберем за обяд...та сега поне ще се накудкудякаме  Wink

Тони, ама не ги взимай толкова насериозно подобни хора...пълни е с тях  NO Честита прическа, браво за решението, да ти кажа аз откакто съм с такова каре (малко по дълго) направо ми е супер удобно за поддръжка, къпане и всичко останало  smile ИЗдухвам я веднъж след като се изкъпя и после си ми е с форма до следващото къпане, само я реша сутрин Wink

Росита, и аз не бих избрала такава дата по същите оричини като Мари Wink

Мари, тези с орехите ммммммм ще се пробват задъ;жително  heart Плодовите нещо не са ми на сърце blush Браво за решението за косата, радвам се, че съм била полезна  give_rose

Адиктед, кажи как се казваш, да ни е по-лесно  smile Няма да има опашки утре, спокойно  blum А провери ли как стои въпроса със записването през интернет...май в темата за граждански брак някой беше писал  huhhuh.gif Кажи коя е тая верига, че аз само за KFC се срещам  huhhuh.gif

Отивам да пробудя кифленското в мен и да се обзаведа с нова чанта, надявам се  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 01, 2015, 11:05:22 »

Фери, успех с пазаруването и приятна среща smile За карето.. Аз и след бала около 2 години го носих, та знам Wink Супер удобно е  good

Фани
, днес никога не е било празнично настроението.. С избори или без, минава по между другото този празник....  sad sad sad
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 01, 2015, 11:36:32 »

Писна ми от съседските ремонти.
За 5 години 3 блока можеха да построят. Направо вече не знам какво става.  girl_impossible То ми е ясно, че са много апартаментите и всичко се чува, ама не издържам повече.

Нямам търпение някой ден да се преместим в къща, която да си шумоизолирам колкото е възможно и най-накрая да живея на тишина и спокойствие. Ама няма да е скоро, предвид факта, че още нямам работа.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 01, 2015, 11:48:10 »

Този месец не тръгна добре girl_impossible

И аз понеже не смея да пиша в отдушника, защото не са ми толкова големи проблемите, само си въздишам тук и си лея кротко сълзи. Ще ми мине надявам се като се нарева едно хубаво.

menyanthe, тук неделята е свещена, никакъв шум. Няма косачки, няма прахосмукачки, чак ми е неудобно блендера като си пускам, но няма как. Ремонти се правят наведнъж, за всички апартаменти.
Иначе самосиндикално може някой гвоздей чат, пат да се забие, но до там.
И наистина никак не е лошо да има един ден тишина(ама тишина да видиш), но го разбрах едва като започнах да живея на такова място.
Тони, не ми е лоша гледката, но сега е мъгливо,друг път ще снимам да покажа
Фани, честит празник! good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 01, 2015, 12:00:29 »

Честит празник на всички и по-специално на Фани и останалите учители и будители във форума!  Reading writer
Ноември не ми беше много любим до преди няколко години, но пък точно тогава се запознахме с мъжО и от тогава не сме се разделяли. А и остава месец и малко до Коледа и вече нямам търпение да започна с украсата. Но ще чакам до началото на декември.

Аз пък по повод Хелоун вчера сътворих едни духчета от стириопорени топчета и марли. Сега съм ги закрепила на коледните лампички и светят в хола. Идеята си я краднах от хендимания


Тони, миналата година по това време имах същата изцепка с една девойка. Чакаме я с колегата от ЧР за интервю, като аз трябваше да преценя ще върши ли работа за моята стара позиция. Та, чакахме я час и нещо, накрая й звънна и отсреща се чу оправдание, че от Студентски пътувала 1ч и после чакала 2ри автобус 15 минути на студа, викнала си такси и се прибрала обратно, понеже животът й минал в чакане и пътуване. Е като кандидатстваш нейде,вземи провери къде се намира фирмата, как се стига, направи си сметка устройва ли те...пфу, пак се ядосах значи.
Видях ти новата коса и ме кефиш максималноо! kiss2

Роси, според мен си е Ок датата. Обикновено 1.05 е почивен ден, та всички празници ще бъдат на спокойствие и на деня, не в първия уикенд. pardon

menyanthe, искрено ти съчувствам. Надявам се да спрат скоро с ремонтите и да ти почине главата.
Нашата мечта за къща нещо изглежда все по-далечна. Няма изгледи да ни се обадят за единствената,която харесахме, а всичко останало не си заслужава инвестицията, защото после ще я изрина и ще я строя от 0, за да ми пасне на фасона. Та за сега оставаме на вариант апартамент. huhhuh.gif

Мари, пробвала съм плодови палачинки, но не са моето нещо.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 01, 2015, 12:17:07 »

Много ви благодаря за мненията.Точно,защото ме е страх да не се обезличи личния празник,пред този другия.Иначе като дата много ми харесва и от страна на лекаря не вярвам да има проблем,той е много човечен и разбран.
Фани,не си само ти.И на мен ми изглежда адски тъпо да са точно на днешния ден.Някак си празника остава на заден плане,което е адски идиотско.
menyanthe напълно те разбирам и аз си мечтая от много години за къща и спокойствие.Моите съседи,които живеят под нас са майка с двама синове на по 25 и 27 години и много редовно имат скандали с побоища,блъскане и чупене.До сега ММ е имал огромното желание да слезе и да ги набие и двамата или поне да викне полиция,но аз умишлено съм го спирала,защото не се знае после каква изерия ще ни направят на нас.И така,докато един ден в 22ч не се качва майка им и не ни прави следната забележка: "Ама колко е часа,какво е това бягане,какво е това скачане...аз утре съм на работа,стига вече!".Еййййй Бога ми,идеше ми да я цапна с нещо тежко. diablo Тя е наясно,че сме с малко дете и въпреки това тръгнала да ми прави проблем,а ние все търпим тяхните скандали.И от него ден нататък не правя никакви забележки на малкия дали да скача,дали да бяга и колко е часа.Аман от такива хора! ANGRY
Нати,само още месец и аз слагам началото на украсата вкъщи...като малките деца и аз нямам търпение вече.Много ми се иска тази година да си вземем една естествена елха и по-голяма. Christmas tree
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 01, 2015, 12:20:06 »

Честит празник!

Адиктед, не си луда, миналата година е имало опашка от сутринта за записване, аз като прочетох изпратих ММ на бърза ръка да запазва  Wink

Роси, на мен ми харесва датата. Имам приятели, родени на празнични дни и те много се радват на този факт, винаги си почиват на рождения ден  smile

Нат, много готино  Bravo Bravo Bravo

Тони, при нас наскоро имаше интервюта за представително лице на институцията - е, не може да се явиш по дънки и с разрошена коса, несериозно е  diablo

Ние днес сме без кола, че е на ремонт, а така ми се иска да отскочим до Сиела да се възползваме от намалението, ама май ще поръчам он лайн.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 01, 2015, 12:22:56 »

Тинче, сайта им е долу, аз се опитвах да поръчам, не стана  shok sad При теб?

Нате, благодаря ти kiss2 Чудех се къде си..

Запазих билети за театър, трябва да мина да ги платя през изипей.. Ще гледаме Йерма в Армията.. Чувала съм много положителни коментари, дано ни хареса  Wink

Такова слънчице пече навън.. Искам да съм на разходка с Илиян  heart Ако почивах, обаче щях да подреждам гардероба сигурно  sad pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 01, 2015, 13:11:33 »

Тук съм аз, чета си редовно. В петък не бях много на център и си стоях вкъщи. Определено това ми беше последната командировка. Повече чудеса от храброст не мисля да правя.  crazy beating
Пък мен ме е страх да вляза в книжарница, че камарата с книги ще стане колкото комин накрая.
Роси, аз бих им виканала полиция следващия път. Ми то си е опасно, застрашават и човешки живот. Де да ги знаеш дали няма да се изпозаколят някой път. Така де, бъди съвестна гражданка Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 01, 2015, 13:13:34 »

Трябва да ти върна огледалото, да не помислиш, че съм забравила.. Не спирам да го мисля  sad blush
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 01, 2015, 13:24:29 »

Тони, има проблем със сайта, но се надявам привечер вече да е ок, като всички са напоръчали  good
Ние за да не трупаме книги, взехме киндъл, ама пусто все ме тегли да си взема добрата стара книжка, а ММ само ми се кара, че няма място в тая квартира  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 01, 2015, 13:25:45 »

Тинче, и аз съм така от 2 години съм с Киндъл, който чувствително намали, парите харчени от мен за книги.. Но винаги блянувам по хартиените... Та, купувам по 1-2 книги на няколко месеца  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #29 -: ноември 01, 2015, 13:34:10 »

Feribotka цялото ми име е също толкова дълго и едва ли ще ви улесни, но Вероника се казвам,приятно ми е ! Колкото до сайта за записване четох, но нито намерих такова нещо, нито пък мисля да си правя експерименти с това колко е ефективна електронната столична община като вчера 4 пъти пускахме жалба до комисията за защита на потребителите. Веригата е Texas Chicken , мисля, че ще отварят и в някои от кината, но не смятам да им давам 2ри шанс вчера дълго след това не можех и да помисля за ядене.
rosit@ не знам дали знаеш,че догодина е Великден на 01.05. Бъдещата ми кума така е имало изключително доверие на лекаря при първото раждане и е родила покрай дълги празници,каза,че няма да повтори,имала е усложнения доста и лекарят не е бил на място,та са го чакали дълго.Не знам изобщо как са процедурите де,просто споделям неличен опит.
alexandrova_90 само изглежда хубаво от вътре иначе си е доста студено навън. Купихме си три книги от Сиела -две за мен ,една за ММ и си имаме и по една от Читалнята,та аз ще си направя чай и ще си почвам книгите,докато ММ се усъвършенства на курс smile Иначе и в самата книжарница беше доста пълно, но бързо ни обслужиха. Точно си казах,че сега ако е празно ще е голямо разочарование след вчерашните маски и костюми по улиците.Та има надежда все още има хора,които четат и купуват книги smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines