Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:45:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 117601 пъти)
 
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #420 -: декември 27, 2015, 21:32:36 »

djosi, радвам се, че подаръкът се е получил, дано ти е донесъл коледна усмивка  smile. Ще си призная,  че рецептурника поръчах да го изработят, защото аз никога досега не съм пробвала да правя такива неща, а бях прочела, че си търсиш. Държах само да е в червената гама, за да е тематично свързан с празника и да е тип класьор, за да можеш като изразходиш листовете да си добавяш още, а и вътре може и сама да си го направиш по твой вкус. Подложките ги пъхнах в последния момент, защото на всички мои близки обичам да добавям по нещо типично коледно към подаръците. А гривничката е заради българския обичай да те пази от лошо и да ти носи късмет (вярно и че по Кабала също се носи такава гривна, но аз си я слагам заради нашето поверие) и е със сребърна снежинка, за да е в духа на празника. Избрах Амстердам, т.е. теб и аз не знам защо. По чувство. Бях гледала снимки от някакъв летен фестивал там. Първоначално си помислих за Кайро, защото бих искала да отида там, но след това видях Амстердам и не че си мечтая толкова силно да го посетя или че го свързвам с нещо коледно, но избрах него.
Коледа мина, но желая на всички да запазят коледния дух в сърцата си и през новата година да се случват много хубави неща! И да пренесем тази прекрасна традиция и в 2016! Страхотни подаръци и страхотно настроение имаше във всеки публикуван пост!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: декември 28, 2015, 00:29:19 »

Вики въобще ли няма да получи подаръка?  huhhuh.gif
Това никой не го знае biggrin Една приятелка миналата година пратила на брат си подарък до Испания и пристигнал в средата на март. Надежда има Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 28, 2015, 10:37:51 »

Имам си подарък  yahoo yahoo yahoo
Аулейс, благодаря ти! Получих го малко по-късно, иначе ти го беше измислила страхотно точно на 24 да го получа.
Снимки очаквайте скоро!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: декември 28, 2015, 14:43:37 »

Здравейте smile

Включване от mariola85  gcrst

Ина страшно много благодаря за прекрасните подаръци Калоян е във възторг от книжката. Избрах Загреб ей така на бързо, да е от Балканския полуостров града. Избрах да подарявам на Сопот тъй като бях сигурна че е Еми. lol





Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: декември 28, 2015, 14:48:19 »

Картичката е много лична и специална! good

Браво, Ина, за положеното старание, въпреки всички трудности! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #425 -: декември 28, 2015, 15:15:25 »

Хаха, Калоян даже бръмчи вече /или поне така изглежда на снимката/ good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #426 -: декември 28, 2015, 15:36:23 »

Ох, слава Богу, че е стигнал  yahoo

Калоян е божествен с тия големи очи и тия бузки  heart heart heart Само за мачкане !!!

Избрах Загреб, заради книжката "Смоговци" на Хьрвое Хитрец, която много обичах като малка и чието действие се развиваше там. Като го видях и получих това просветление.


А за себе си избрах да сьм Карлово, заради една малко странна логика: когато беше форумската среща все не знаех дали е в Троян или в Трявна. И понеже по сьщия начин ми се бьркат Карлово и Калофер, та реших да сьм Карлово като намигване кьм заблудата ми за срещата. Един вид шега сьс самата мене си  pardon
« Последна редакция: декември 28, 2015, 15:42:25 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: декември 28, 2015, 16:34:36 »

Ей този Калоян бееее kiss2  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: декември 29, 2015, 08:22:00 »

Калата е голям пич, а подаръкът е супер!

Аз да се вклуча с втория получен подарък, от Муун, лично ми го достави Варна-София, на работното място. Обичам те!
Домашно правени сладки  heart heart heart

Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: декември 29, 2015, 12:31:27 »

Страхотни подаръци момичета!Най-хубавата форумска традиция  heart
Всички ли получиха своите подаръци?
Щастлива 2016г на всички  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #430 -: декември 29, 2015, 13:16:49 »

Само аз останах, защото не сьм си у дома. Ще си го взема като се прибера (на 5ти) и веднага ще ви разкажа сьс снимки. Сьжалявам, че на моето джудже му се налага така да чака, знам че супер приятно, но няма как  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 04, 2016, 17:38:36 »

Юхуууу тази сутрин ме изненадаха много приятно!

 yahoo

Получих си подаръка от Хриси.

Тя толкова се притесняваше, че опаковката не е хубава, пък аз така и не я видях. Теодор дойде да ми каже, че съм си получила подаръка и докато сляза той го беше отворил и си беше натъпкал устата с шоколадчета. Та поради отсъствие на други деца, бих могла да приложа негова снимка как се радва на нещата.  heart

Беше си истинска изненада, защото вече почти не го чаках.
Имах писмо с обяснение кое, какво и защо. То ми хареса много.
Страхотната ми Снежанка ми е взела къщичка за ключове, каквато обмислях да си купя.
Къпкейк със спокойствие - Лавандулова торбичка, за да ме успокоява, като the long bastard ме извади от релси.
Къщичка пълна с шоколадчета - защото винаги има нужда.
Топка висулка за елхата, която е пълна с бележки със семейни вицове. Това Теодор много го оцени.  heart
И едно страхотно коледно еленче, украса за елхата. Аз на него се радвам най-вече, защото така и не си купих нова играчка тази година, а много исках "играчка от първата ни семейна коледа". Та онзи ден реших да си взема "някаква, колкот да има" но пък ми се стори не истинско и все пак не взех. И така...това еленче дойде просто прекрасно. Освен това е страхотен сладур.
 yahoo

Благодаря за удължените празници   Christmas tree


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #432 -: януари 04, 2016, 17:48:52 »

О, Викиииииииииии много, много, много се радвам, че най-после си го  получила! Още повече, че и аз вече го бях отписала  pardon Супер съм щастлива, че са ви допаднали подаръците, за вицовете бях почти сигурна, че Теодор ще ги оцени хихи  blum Гледай и ти да се добереш до шоколадчетата! Аз също много се изкефих на еленчето, взех такова и за нашите ама с Дядо Коледа Wink Гушкам те, благодаря за хубавите думи  heart heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #433 -: януари 04, 2016, 17:52:48 »

ТА-ДАММммм…

И аз имам пакет !!!  yahoo yahoo yahoo

Току що го взех (а пред малко се прибрах от Италиякато цяло). Сега снимам и отварям, и идвам на доклад.

Едит: Охоооооо, подарькьт ми е ЖЕСТОК и си струваше чакането !!! Мнооого ми е хубаво и щастливо, и освен това ми е благо на душата, че най-хубавото е картичката  heart heart heart

Рататуй, благодаря ти от сьрце !!! Подарьците са кой от кой по-хубави  girl_in_love Всичко е здраво, да знаеш. Няма да снимам сега, защото светлината е много кофти, София реве та се кьса, а искам достойни снимки за такьв хубав подарьк.

Много сьм трогната, а такива иргачки за елха не сьм виждала от дете.

Благодаря ти от сьрце
 LOVING LOVING LOVING
« Последна редакция: януари 04, 2016, 18:14:53 от inaxastra » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 04, 2016, 18:47:16 »

Поредната порция хубави подаръци.  Bravo

Рататуй, радвам се, че си получила подаръка. Надявам се поне малко да съм те зарадвала.  smile
Избрах Лас Вегас (Рататуй), защото от малка ми е мечта да отида в Америка.  blum
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines