Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 125495 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 19, 2015, 11:17:13 »

И моя подарък пътува вече  girl_wink

Фани може да не е от Фийби или Миленка, все още има и други, които пращат  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 19, 2015, 11:58:23 »

Тъй тъй, аз и от пощата имам известие - ще си кажете вие, сичко ще си кажете, хахахах  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 19, 2015, 13:06:45 »

Моят вече една седмица пътува, нищо че не съм писала "утре някой ще е изненадан". Очаквай неочакваното  girl_haha
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #333 -: декември 19, 2015, 18:10:16 »

Сладурки! Ние се пренесохме, следва подреждане и в понеделник вече съм back in the game хихи хай сега да видим кой колко ще бъде изненадан Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #334 -: декември 19, 2015, 20:14:53 »

Моят трябваше вече да е пристигнааааал  beating (този за джуджето ми) Вече започвам да си представям репортажи по тв как БГ пощи са го пратили в Индонезия например  blush
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 19, 2015, 21:00:18 »

Иухуууу, и аз си имам подаръчеее!!!
Първо искам да се извиня на моята Снежанка, че чак сега сядам да пиша. Милата тя още снощи ми прати смс, че днес ще имам пратка и ме помоли бързо да я взема, за да не се развали. Torte
Аз нямах възможност да пиша тук, че съм инструктирала мъжа ми да я вземе рано рано сутринта, тъй като бях на лекции, както и да снима абсолютно всичко както го е взел. Вие ще оцените дали се е справил добре  funnytooth
Та! Имам си прекрасни подаръци и лакомства от милата Gucci и семейството й. Огромни, огромни количества коледни сладки, мъфини, толкова красиви, та просто не знам как ще ми даде сърце да ги ядем. Те са просто за гледане, красоти!
, като при мъфинчетата не знам на мен ли ми се струва или не, ама разчитам едно "А", като моята буква smile
Отделно имам прекрасни шнолки за моята калпазанка, която не желае да има нищо на главата си, освен буклите й, но аз не се отказвам и се боря всеки ден да я науча. Надявам се в близко бъдеще да мога да ви я покажа с тях и без да плаче smile Имаме си и една много хубава коледна играчка джудже (поне така мисля blush), което ще го сложим на елхата ни.
Не на последно място е красива картичка с много топло послание, което ще запазя за мен и семейството ми smile
Всичко бе много красиво опаковано с красиви червени панделки. Тъй като не бях видяла снимките, които мъжът ми бе направил събрах всички опаковки (той не бе посмял да ги смачка или изхвърли) и снимах всичко, за да видите колко коледно настроение внесоха у дома (без мъфините са, за тях разбрах по-късно blum)
Мила, Гери, цялото семейство ти благодарим от сърце за вниманието, както и че сложи на празничната ни трапеза първите вкусотии. Ще се опитаме да ги опазим до тогава smile give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #336 -: декември 19, 2015, 23:17:22 »

Уау !!! Много яко  Bravo Bravo Bravo Жестоко красиви са лакомствата  good Това шоколадови трюфели ли са или сьм се припознала? Eeager
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: декември 20, 2015, 11:43:00 »

Гучи е спретнала супер полезен подарък,  прияде ми сееее good good good

Миленка, радвам се че ти е харесал подаръка ми give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 21, 2015, 12:23:49 »

Супер подаръци тази година!  Bravo give_rose
Моят подарък ще е при градчето ми в сряда. Нямам търпение да го получи smile
Гучи, бравос за лакомствата! Откакто ни се пръсна фурната и нямаме само ми се иска да правя мъфини и кексове и какво ли не, хаха.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 21, 2015, 12:34:26 »

Ето ме с подарък! Тази година Миленката е абонирана за мен  girl_wink

Миленка, благодаря, че в цялата суматоха си намерила време и за размяната на подаръци smile
Самият подарък е с перспектива - биберони, лъжички и книжки за Бамбук smile Както и два коледни календара, защото Миленката знае, колко обичам шоколад и един не е за никъде (не, не съм си помислила, че единият е за Пандьо lol ) Имам и магнитче коледка играчка smile Благодаря и за милата картичка!!! Аз за кое да благодаря по-специално на Боби?




Аз избрах Казанлък, защото 90% от коледите съм прекарала там и него свързвам с Коледа. Да ви кажа, честно, в началото много се учудих, как никой друг не свързва Коледа с български град и даже мислех да не участвам. Но все пак се включих и после се появиха и други български градове smile

Весели празници на всички!

Фани, ти си наред Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #340 -: декември 21, 2015, 12:43:20 »

Хихи, много сме практични всички тази година  Wink Браво на Миленка, само остава Бамбук да не е злояд и да си използва с кеф лъжичките  blum

И на Гучи вкусотиите изглеждат повече от прекрасно  heart

Моите подаръци нещо и двата ги няма  huhhuh.gif
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #341 -: декември 21, 2015, 12:43:54 »

Пандии smile радвам се че ти е харесал подаръкът. Лъжичките са ми подарък на мен от Аличка, но Боби 34 пъти ми ги даваше докато подготях другите неща и реших да ти ги пратя, надявам се Али да не се сърди, но цар Боби се изказа Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: декември 21, 2015, 12:44:01 »

Аз щях да се издам, ако бях избрала БГ град... smile

Страхотни подаръци имате, браво и на Снежанките и малките джуджета Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: декември 21, 2015, 12:48:17 »

Специално благодаря на Боби за лъжичките  give_rose

Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #344 -: декември 21, 2015, 14:19:54 »

И аз изпратих днес подаръка си, сигурно съм последна, но Павел се разболя миналата седмица и освен на лекар другаде нямах възможност да стигна. Обещаха ми утре да е пристигнал и дано! Извинявам се и за неумелото опаковане, не е сред талантите ми. Както и за сгъчканата коледна картичка, но и аз съм като политиците ни, докато стигна до последното изречение и съм забравила какво съм казала в първото и между тях съм наблъскала още сто неща.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines