Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 04:13:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 120252 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #315 -: декември 16, 2015, 17:53:30 »

И аааззз искам да си получа подаръка вече и да си видя реакцията на джуджетооо  heart

Браво за подаръците, наистина много мили неща сте изпратили всички  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: декември 16, 2015, 20:09:15 »

Ами то май м/ународните останаха... На мен ми е интересно най-вече от кого ми е, сигурна съм, че ще ми хареса, особено след подаръка от Нанситка - убедена съм просто. А аз съм й пратила снимки на подаръка си, щото не мога да качвам. Тъй че нея ще натискате за снимков мат'риял.
Тук кипи от позитивна енергия  heart heart heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: декември 17, 2015, 14:48:28 »

Аааах, Миленкааа! Толкова много се радвам, че ти харесват подаръците smile Всичко е подбрано с голямо желание, а топката я надписвах с много, много любов smile Все пак това е неговото първото украсяване на елхата, Първото Рождество и Нова година. Трябва да има спомен smile
Ти беше казала, че искаш дрешки за малчугана и аз бях много щастлива, че ще мога да ти изпратя и един цял куп, но бях останала с впечатление, че имаш девойка, като мен biggrin Та, не ти пратих розови красоти smile И тъй като идват толкова хубави празници трябваше да има нещо за дома, а защо не и за усамотение на мама и тати, ако това е възможно с този калпазан (говоря от личен опит). А пък не можеше да не пратя нещо и за теб. Само да вметна, че мама много се впечатли от подаръците, които си разменяме тук. Та, сгъваемата четчица е подаръче от нея.

Сега да кажа за града, който бях избрала и след това, който избрах. Моят град бе Дамаск. За мен той символизира мнооооого неща, за които няма да ми стигне мястото тук да пиша. Дамаск имаше магия, история, красота, магнетизъм. Старият град бе... като вървиш по малките тесни улички с павета.. пренасяш се в едни мноого отдавнашни времена. И като си замислиш, че там е люлката на цивилизации.. Настръхва ти кожата от смесени чувства. Уви, много тъга има, защото всичко е разрушено..
Та, по тази логика избрах и Кайро. Като видях, че има друг арабски град вече знаех кой град ще избера и много ме беше страх някой да не ме изпревари smile Кайро също е пълен с магия, особено територията около пирамидите. И там също бях усетила много силна енергия, която е неописуема smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #318 -: декември 17, 2015, 17:32:54 »

Аничка много ме сгря, посредата на нищото във все още празния апартамент дето още не мяса на дом, твоят подарък внесе дъх на топлота и любов и уют и коледна магия kiss2 give_rose give_rose благодари на майка ти- имах много нужда от точно такова нещо lol

Сега, понеже в днес цял ден чистя,  а в тоя смотан квартал ни един цветарски магазин не щя да ми опакова подаръците, ги опаковях самя в една книжарница посредата на щанда! Влетях взех опаковях и излязох възмутена хаха tease НО важното е че опяковах скромните си дарове и утре ще ги изпратя на моето градче lol) скромна съм тази година, много по-хубави идеи имах, но се надявам градчето ми да не се сърди много, обещавам че ще се реванширам smile едното подаръче Боби го добави Wink аз приготвях нещата вкъщи а той като добър помощник ми взимаше и ми подаваше нон стоп някаква неща. Поне 3 пъти това ми го подаде и аз го приех като знак, тъй че - моят град си има подаръче и от Бобиии smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #319 -: декември 18, 2015, 10:13:47 »

Хайде някой утре сутринта да си чака подаръчетата lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: декември 18, 2015, 13:44:41 »

Панде, благодаря ти от сърце! heart


Усмихна ми деня, а много имах нужда! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: декември 18, 2015, 14:57:17 »

Мари, радвам се, че съм те зарадвала smile То е най-обикновена картичка, ама не ми се пращаше само етикетчета и то преди Коледа smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: декември 18, 2015, 15:00:29 »

 И моя подарък тръгна
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: декември 18, 2015, 15:08:44 »

Мари, радвам се, че съм те зарадвала smile То е най-обикновена картичка, ама не ми се пращаше само етикетчета и то преди Коледа smile

Точно,  защото само етикетите очаквах,  затова толкова приятно ми стана.
И кой каза,  че само една картичка не може да бъде достатъчна, за да се зарадва човек?  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: декември 18, 2015, 16:18:27 »

Колко е хубаво да те изненадат, нали? smile
Чудни сте...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: декември 18, 2015, 16:27:08 »

Минали години не съм следила толкова темата, нито съм участвала, но ми се струва, че тази година има много "неформални" подаръци Girl_hide
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 19, 2015, 09:51:33 »

Получих sms за пратка  danceg danceg danceg danceg danceg Фийби или Миленка?! Това е въпросът!  Yes blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: декември 19, 2015, 09:55:38 »

Хайде тичай да го вземеш, че и ние чакаме с нетърпение.  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: декември 19, 2015, 10:25:28 »

И аз получих смс от Еконт, но днес ще се прибера късно и в понеделник ще си взема подаръка smile Благодаря на моята Снежанка  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: декември 19, 2015, 11:03:43 »

Аз пък тогава няма да го показвам моя до понеделник за да не ти разваля изненадата, Панде!  heart
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines